Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 128

[KéPZ] Frissítés!

Hír | 2004.12.11 23:04

A kési estig fennmaradók jutalma a mai galéria dömping :) Akinek szüksége van kis szemezgetésre, alant vehet újabb leckéket!

  • Borderzone (12)
  • Captain Blood (10)
  • Codename: Panzers Phase Two (1)
  • Cossacks II: Napoleonic Wars (4)
  • CS: Source (39)
  • NASCAR 2005: Chase for the Cup (13)
  • Swashbucklers: Legacy of Drake (21)
  • Taxi 3: eXtreme Rush (10)
  • Vivisector: The Beast Within (6)

  • ÚJ NYEREMÉNYJÁTÉK!

    Hír | 2004.09.13 18:07

    Az előző hónapban, sokan küzdöttek azért, hogy magukénak tudhassanak egy Canon digitális fényképezőgépet. Ezúttal Réti Miklós-nak kedvezett a szerencse.

    Újabb nyereményjátékunkon egy teljesen új, Prestigio 173 TFT monitort keresi gazdáját. Csak az itt leírtakat kell követni :) Sok szerencsét kíván az egész GameStar csapat.

    'Hajnalt...

    Hír | 2004.08.17 01:05

    Gondoltam, ha már új nap van, illendő lenne tisztességesen megnyitni azt. Naszóval... Jácint napja van, kedd, odakinnt meg még elég sötét. Ezen a napon hunyt el II. (Nagy) Frigyes porosz király, csak az évszám más (1786). Híreknek reméljük ma sem leszünk szűkében, addig is kis kora hajnali rekeszizom-torna:

    Tanév kezdete van, leküldi Isten Szent Pétert a Földre, nézze meg, mit csinálnak az egyetemi hallgatók. Jár-kel Szent Péter, mikor visszamegy kérdi tőle Isten, mit látott. - Hát, az orvosi egyetemen tanulnak, a jogon úgyszintén. De a Műegyetemen... csak buliznak. Év közepén megint leküldi Szent Pétert. Mikor visszajött, megkéri, mondja el mit látott. - Az orvosi egyetemen szakadtak bele a tanulásba, a jogon ugyanúgy. De a Műegyetemen buliznak, lógnak, szórakoznak. Év végéig többször megismétlődik a helyzet, mikor is vizsgaidőszak előtt megint lemegy Szent Péter, mikor visszajött, kérdi Isten tőle: - Nos, mit láttál? - Az orvosin reggeltől estig, megállás nélkül tanulnak, izgulnak, a jogon szintén. - Hát a Műegyetemen? - Ott már csak imádkoztak... - Imádkoznak? Jó! Ezeket átengedjük!

    [PATCH] Empires

    Hír | 2004.08.04 10:46

    1.20-as javítócsmag érkezett az Empires - Dawn of the Modern Worldhöz. A játékot anno, megjelenése előtt igen nagy tábor figyelte. Most ez a tábor már játszhat vele nappaltól estig, immáron 1.20-ban. Erre tessék...

    'Reggelt...

    Hír | 2004.04.12 09:19

    Húsvét illatú reggelt! Amíg eldöntitek, hogy tűzoltó-autóval, vagy csak szimplán vödörrel érdemes megkezdeni locsoló körutatokat, addig nem árt enni egy kis ünnepi reggelit, mert bizony sok erő kell ahhoz, hogy 5 tonnát magatok után húzzatok :) Az, aki kiválasztja a tegnap felsorolt helyeken megszületett legjobb versikét, nagy valószínűséggel nem én leszek, de persze még ma is lehet alkotni gőzerővel. A hírek csermelye úgy néz ki megcsappant picit, de reméljük megnyitják a csapot még estig. Addig is:

    A kamionsofőr telefonfülkéből hívja a központot: - Főnök, van egy kis baj! Összetört a bal oldali visszapillantó tükröm. - Nem nagy gond, cseréld ki! - Nem lehet főnök, rajta fekszik az egész kamion!

    [DEMO] Far Cry !!!

    Hír | 2004.01.21 06:34

    VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Mindenki így tartsa be amit mondott... Az ígérethez híven, ma 2004. január 21-én meg is kaptuk a Far Cry demóját! A Crytek ezen sikervárományos FPS-ének kipróbálható verziójában egy teljes szigeten, pár fegyverrel és néhány járművel próbálkozhattok. A 3 nagy név -Doom III, Half-Life 2, S.T.A.L.K.E.R. Oblivion Lost - mellé pedig azt hiszem jócskán kijelenthetjük, a sokáig figyelmeket kerülő Far Cry is feliratkozott. A brutális (~500 Mb) méret ellenére droidokat izzítani, és azonnal letölteni!!!

    Update 1: Figyelem! Csak az töltse a demót, akinek van is olyan internet kapcsolata, hogy megengedheti. Egyre több helyen szedik le ezt a demót, mert úgymond "nem hivatalos". Hogy ez pontosan mit jelent nem tudom (lehet, hogy csak a határidőt nézték el a kiadással kapcsolatban). Az sem kizárt, hogy estig lesz egy jóval kisebb változat is. Még nem szedem le lokálból, mivel nem derült ki, hogy mitől nem hivatalos... Update 2: Utánaérdeklődtem, és sajna csak arról van szó, hogy a demó este 6-tól lesz hivatalos... vagyis ugyanez a demó, ilyen iszonyatos mérettel. Akkor hát tölthetitek, mert ezt már tőlünk lokálból nem robbanthatja le senki :)

    'Napot!

    Hír | 2003.10.06 13:13

    Üdv mindenkinek! Óriási pangás van... pedig hétfő van, vagy mi. Többek közt ez is az oka annak, hogy eddig nem jelentkeztünk. Próbáltam vadászni hírek után, de nem találtam semmi érdekest. Nos, valami aktualitásról is szót kéne ejteni, de jelenleg nagyon az sincs :D Talán a pénteken érkező októberi GS - tényleg, ez elég aktuális :) Aztán maradjatok ám velünk, hátha érkezik estig/estére valami fincsi akármicsoda, amit ki lehet tenni a GSO-ra :)

    A férj ül a konyhaasztalnál, reggelizik, és közben újságot olvas. Föl sem néz: - Szívecském, kérek egy kávét! Az asszony szalad, már hozza is a gőzölgő feketét. A férj elveszi, majd elkezdi fogdosni az asszony mellét, fenekét. - Na de, apukám, be kell menned az irodába! - Úristen, hát nem ott vagyok?

    GAMESTAR TÁBOR - RULZ :)

    Hír | 2003.07.19 17:19

    Véget ért vala a GameStar történelmének első, de immáron biztosra vehetően nem utolsó tábora. Szerény véleményem szerint nagyon jól sikerült, bár ezzel nem saját glóriánkat akarom fényezni :) Egyszerűen jól éreztük magunkat, mindenki rengeteget szórakozott, és kiváló volt a hangulat. Jó szokáshoz híven ezennel megosztom mindenkivel a helyszínen készített képeket, és annak, aki nem jutott el idén annyit üzennék: még csak véletlenül se hagyja ki a következő tábort!!! Mégvalami: Kérném azokat, hogy akik jelen voltak, írjanak néhány sort arról, hogy mégis mennyire tetszett, avagy nem tetszett az elmúlt egy hét. Az irományokat szivesen feltenném a CD és DVD mellékletekre, és mindemellett persze segítenél abban is, hogy a következő tábor sokkal jobb lehessen! Kérem mindazokat, akik rászánják magukat erre, azt a néhány sort holnap estig küldjék el nekem! Előre is köszönöm.


    Top 20-ak áprilisa

    Hír | 2003.05.24 10:44

    Az eheti 10-es lista mellé egy havi 20-as is csatlakozott. Újfent az amerikaik vásárlási szokásairól kaphatunk képet, ha megszemléljük a 2003-as áprilisi szórást: 1. Delta Force Black Hawk Down - Nova Logic 2. Command & Conquer: Generals - Electronic Arts 3. The Sims Deluxe - Electronic Arts 4. The Sims: Unleashed - Electronic Arts 5. Battlefield 1942 - Electronic Arts 6. Zoo Tycoon - Microsoft 7. CSI: Crime Scene Investigation - Ubisoft 8. Warcraft III: Reign Of Chaos - Vivendi Universal 9. Diablo 2 - Vivendi Universal 10. Mall Tycoon - Take 2 Interactive 11. Battlefield 1942: Road To Rome - Electronic Arts 12. Sim City 4 - Electronic Arts 13. Harry Potter 2 - Electronic Arts 14. Shadowbane - Ubisoft 15. Roller Coaster Tycoon 2 - Atari 16. Freelancer - Microsoft 17. Rainbow Six 3: Raven Shield - Ubisoft 18. Splinter Cell - Ubisoft 19. AOE2: Age of Kings - Microsoft 20. Backyard Baseball 2003 - Atari

    Top 10-ek hete

    Hír | 2003.05.24 10:31

    Megérkeztek a legfrissebb Top 10-es, amerikai eladási adatok. Nem semmi, hogy a Delta Force-nak sikerült visszakerülnie az első helyre... Ez eleddig talán csaka Sims játékoknak sikerült! 1. Delta Force Black Hawk Down - Nova Logic 2. Command & Conquer: Generals - Electronic Arts 3. The Sims Deluxe - Electronic Arts 4. Sim City 4 - Electronic Arts 5. The Sims: Unleashed - Electronic Arts 6. Battlefield 1942 - Electronic Arts 7. CSI: Crime Scene Investigation - Ubisoft 8. Diablo 2 - Vivendi Universal 9. MS Zoo Tycoon Microsoft 10. Medal Of Honor: AA - Electronic Arts

    Heti top 10

    Hír | 2003.05.18 13:55

    Végre nem a Simsek uralkodnak a lista felett, és más remek játékok is tudnak érvényesülni. Íme a Május 2. napjával záruló hét 10-es eladási listája: 1. Command & Conquer: Generals - Electronic Arts 2. Battlefield 1942 - Electronic Arts 3. Delta Force Black Hawk Down - Novalogic 4. The Sims Deluxe - Electronic Arts 5. Battlefield 1942: Road To Rome - Electronic Arts 6. The Sims: Unleashed - Electronic Arts 7. Sim City 4 - Electronic Arts 8. MS Zoo Tycoon - Microsoft 9. Diablo 2 - Vivendi 10. CSI: Crime Scene Investigation - Ubi Soft

    Top 10-ek!

    Hír | 2003.05.08 08:06

    Legnagyobb sajnálatomra úgy tűnik, hogy végetért a Delta Force legújabb epizódjának uralkodása :( Mindazolnáltal a téma ugyanaz a csúcson, vagyis a háború. Bááár, újfent megjelent egy "bizonyos" alkotás az élmezőnyben :D 1. Command & Conquer: Generals - Electronic Arts 2. The Sims Deluxe - Electronic Arts 3. Delta Force Black Hawk Down - Nova Logic 4. The Sims: Unleashed - Electronic Arts 5. Battlefield 1942 - Electronic Arts 6. Diablo 2 - Vivendi Universal Publishing 7. Warcraft III: Reign Of Chaos - Vivendi 8. MS Zoo Tycoon - Microsoft 9. CSI: Crime Scene Investigation - Ubisoft 10. Battlefield 1942: Road To Rome - Electronic Arts

    Top 10 - DF a legjobb!

    Hír | 2003.05.01 17:01

    Szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy a Novalogic még most is meglepetten szemléli, nemrégiben debütált akciójátékuk töretlen sikerét. Még mindig azt mondom, hogy megérdemlik, mert hosszú évekig dolgoztak ezért a pozícióért! 1. Delta Force Black Hawk Down - NovaLogic 2. Command & Conquer: Generals - Electronic Arts 3. The Sims Deluxe - Electronic Arts 4. The Sims: Unleashed - Electronic Arts 5. Battlefield 1942 - Electronic Arts 6. Harry Potter 2 - Electronic Arts 7. Zoo Tycoon - Microsoft 8. CSI: Crime Scene Investigation - Ubisoft 9. Diablo 2 - Vivendi 10. Warcraft III: Reign Of Chaos - Vivendi

    Még mindig BHD szigor!

    Hír | 2003.04.24 23:45

    Szerény vélményem szerint ekkora sikert maguk az alkotók sem vártak a Delta Force: Black Hawk Down-tól. Immáron harmadik hete tartja vezető pozícióját, maga mögé utasítva olyan neveket, mint a Sims játékok :D 1. Delta Force Black Hawk Down - Nova Logic 2. The Sims: Unleashed - Electronic Arts 3. Command & Conquer: Generals - Electronic Arts 4. The Sims Deluxe - Electronic Arts 5. Zoo Tycoon - Microsoft 6. Powerpuff Girls - Riverdeep Interactive 7. CSI: Crime Scene Investigation - Ubisoft 8. Warcraft III: Reign Of Chaos - Vivendi 9. Battlefield 1942 - Electronic Arts 10. Mall Tycoon - Take 2 Interactive

    ''Estét...

    Hír | 2003.04.21 18:56

    Szép estét mindenkinek! Nos, úgy érzem, hogy elég sokakat megfogott az a bizonyos álláslehetőség, amit a minap hírdettem meg Már most annyi levél érkezett, hogy nem is tudok végigjutni rajtuk :) Nem gondoltam volna, hogy ekkora lesz a lelkesedés, de azért ennek nagyon örülök. Ne feledjétek, érdemes késő estig várni, hátha akkor jön ki a nap legfontosabb híre :) További sok szerencsét mindenkinek! Most azonban lássuk, hogy mivel szolgált ez idáig a mai nap...

    Két részeg tántorog hazafelé hajnalban. Mennek-mennek, mire megszólal az egyik: - Jön föl a nap. Mire a másik: - Mér, azt is ittunk?

    Csak tarol: BHD!

    Hír | 2003.04.17 08:37

    Az NPD legfrissebb jelentése szerint, a Black Hawk Down még mindig az élen csücsül. Akárhogy is vesszük, ez a játék igencsak jól bejött a Novalogicnak... szerintem meg is érdemlik már annyi év után, hogy folyamatosan a listák élén csücsüljenek...

    1. Delta Force 5 Black Hawk Down - NovaLogic 2. Command & Conquer: Generals - Electronic Arts 3. CSI: Crime Scene Investigation - Ubisoft 4. The Sims Deluxe - Electronic Arts 5. The Sims: Unleashed - Electronic Arts 6. Battlefield 1942 - Electronic Arts 7. MS Zoo Tycoon - Microsoft 8. Shadowbane - Ubisoft 9. Rainbow Six 3: Raven Shield - Ubisoft 10. Battlefield 1942: Road To Rome - Electronic Arts

    Képvihar estére!

    Hír | 2003.03.05 19:21

    Amíg nézegetitek a mai felhozatalt, elleszek a többi hír meglakotásával. Most nem emelek ki senkit, mert a legfontosabb új képeket úgyis külön mutatom meg :)

  • Breed
  • CSI: Crime Scene Investigation
  • Metal Gear Solid 2: Substance
  • No Man's Land
  • One Must Fall: Battlegrounds

  • 'Napot...

    Hír | 2003.01.25 16:23

    Nah most, hogy túl vagyok egy egészséges Quake 3 partin, úgy gondoltam hírezek is egy pöttyet :) Sajnos azonban azt kell mondjam, hogy kezd megjelenni ismét az a bizonyos hétvégi ubiszezon... Azért remélem estig még lesznek érdekességek. Ha nem, akkor is STAY with US :)

    Ubi Soft megjelenések

    Hír | 2003.01.17 22:49

    A Ubi Soft az imént átküldte az ezévi megjelenési listáját. Ebből mazsoláztam kicsit, és kiszedtem a fontosabbagat... hallga'

  • IL-2 Sturmovik Forgotten Battles - február 27
  • Tom Clancy's Splinter Cell - február 27
  • Dragon's Lair 3D - március 20
  • Tom Clancy's RS Raven Shield - március 20
  • Rayman 3: Hoodlum Havoc - március 20
  • C.S.I. Crime Scene Investigation - március 27
  • Will Rock - március 27
  • Lock On: MAC - 2003 második negyedév
  • Warlords 4 - 2003 második negyedév
  • XIII - 2003 harmadik negyedév
  • Far Cry - 2003 negyedik negyedév
  • Project BG&E - 2003
  • PlanetSide - még nem tudni
  • Loose Cannon - még nem tudni

  • 'Reggelt...

    Hír | 2003.01.02 10:15

    Üdv mindenkinek. Lassacskán megpróbálok visszatérni a jól megszokott hírezési stratégiámhoz, vagyis reggeltől estig mindent, amit csak lehet :) Ezen célom eléréséhez természetesen az egész játékvilágnak is realizálódnia kell, hiszen jelen pillanatban még mindig, az ünnepek alat tapasztalható fokozott hírmennyiségek állnak a rendelkezésünkre. Mindazonáltal mostantól résen leszek, és amint van valami fontos infó, azonnal jelenteni fogom!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)