Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 109

Act of War GOLD

Hír | 2005.02.28 07:01

Aranylemezre került az Act of War: Direct Action. Derült ki mindez a legutolsó fejlesztői naplóból. Örömteli hírrel gazdagodtunk tehát, mostmár csak ki kell várni a megjelenést. Ám addig is, ha valaki esetleg nem ismerné eme játékot, akkor kattanjon el ide, és próbálja ki a demóját. Apropó, a bizonyíték.

Carmack beszámoló

Hír | 2004.08.15 11:41

Mint minden évben, úgy idén is megrendezésre került a QuakeCon, ahol a legnagyobb szereplő mindig az iD Software atyja, John Carmack volt. Sajnos egyéb elfoglaltságai miatt ezúttal annyira nem volt aktív, mint mondjuk tavaly, azért elég érdekes infóáradatot zúdított a játékos társadalom nyakába. A beszámolóból itt és most csak annyit emelnék ki, hogy Carmack elmondta, a következő játékuk nem folytatás lesz. Szóval ne számítsunk Doom IV-re, vagy a Wolfeinstein következő darabjára, sőt még a Commander Keen folytatására sem :) Az új cucc, ezúttal is egy inkább egyjátékos módra összpontosító FPS lesz, ami azért valami halvány multiplayert tartalmaz (mint a Doom III). Ami viszont nagyon fontos, hogy nem akarnak újabb négy évet váratni magukra, úgyhogy az új engine fejlesztése már a következő hónapban megkezdődik, s reményeik szerint egy éven belül kész is lesz. A teljes cikket itt találjátok.

'Reggelt...

Hír | 2004.05.30 09:07

Kellemes vasárnapot! Emellett egyben kellemes Pünkösdöt is mindenkinek :) Ne felejtsük el azt sem, hogy ma van az a nap, aminek a gyerekek ám nagyon örülnek! Így az ittlévő gyerkőcöknek is Boldog Gyermeknapot kívánunk! Irány a vidámpark, de ha tehetitek, maradjatok velünk :)

A papa órák óta játszik a kisfia villanyvonatával, pedig lassan éjfélre jár. Egyszer csak megszólal a telefon: - Halló! - hangzik a kagylóból az alattuk lakó hangja. - Nem tudná megmondani, mikor indul az utolsó vonat?

'Reggelt...

Hír | 2004.01.08 09:27

Hello-hallo elektor kalandorok! Na, mifelénk még mindig hullik a fehér, nem tudom kinek mennyi jutott, de nekem már bőven elég. Lassan nem is lehet kimozdulni, bár gondolom több suliellenző pontosan erre számít :D Sebaj, a lényeg, hogy újra van hírtermés rendesen, és csak, hogy MacGeri is örüljön, van World of Warcraft-tos is :D Ja, majd elfelejtettem: oscarjames mindenkit üdvözöl!

Tízéves kisfiút elviszi az anyja az orvoshoz, mert lázas, és csúnyán köhög. Mikor kijönnek a rendelőből, az anyuka így szól a fiúhoz: - A doktor bácsi azt mondta, hogy összeszedtél valami vírust. - Hűha, akkor ez azt jelenti, hogy engem is újra kell installálni?!

'Reggelt...

Hír | 2003.10.17 06:02

Ma nem kell attól tartani, hogy nem lesz mivel játszani... Például mára ígértek nekünk egy szép Halo demót is. Sokat gondolkodtam, de akkor is felháborító, hogy holnap munkanap. :D Nah nézzük inkább:

Egy szőke nő meglát egy vezető nélküli autót, ahogy éppen gurulni kezd a parkolóból. Feltépi az ajtót, beugrik és behúzza a kéziféket. Kiszáll és látja, hogy egy pasas áll az autó mellett. -Behúztam a kéziféket, mert gurult! -Tudom, én toltam! (Thanx to Neton)

'Reggelt...

Hír | 2003.09.10 06:29

Miért van egyre sötétebb? Miért egyre nehezebb felkelni? Miért egyre nehezebb elaludni? Nemjó kérdések ezek... :) Viszont a mai reggelen egyenesen két nagyon jó hírrel szolgálhatunk nektek, de ezt hamarosan meglátjátok, addig azonban:

Két cowboy fogad, mondjuk Géza és Józsi. Géza azt mondja, megröhögteti Józsi lovát. Józsi vonakodva beleegyezik, és fellobogtat pár köteg pénzt. A haverjának sikerül megröhögtetni, átveszi a lóvét. Majd azt mondja. -Meg is bőgetem. Rááll Józsi, és a haverja megsiratja a lovat. Józsi lepengeti a lét, majd megkérdezi. -Hogy röhögtetted meg? -Azt mondtam neki, hogy nekem nagyobb a farkam, mint neki. -És hogy sirattad meg? -Kivettem neki, és megmutattam.

Újabb FF PC-re!

Hír | 2003.02.01 08:39

Nos, mint tudjátok, tűkön ülve várjuk a Final Fantasy XI PC-s debütálását. A SquareSoft azonban nem elégedett meg ennyilve, még egy lapáttal rá is tett a lobogó lángra. A jelek szerint ugyanis készül már a Final Fantasy XI: Vision of Zaraat nevezetű kiegészítés, ami nemcsak PS2-re, hanem PC-re is eljövend vala... Remélhetőleg az E3 után már többet fogunk tudni róla. A PS2-tes változat első képeit megszemlélheted itt.

Két demócska!

Hír | 2001.08.14 14:17

Tegnap óta két "újabb" demót tettek fel a világhálóra. Ezek közül a fontosabbik a Throne of Darkness (116MB) nevezetű RPG. A másik pedig a Colobot (16MB) című kaland-stratégia felújított demó verziója. Ha érdekel valamelyik, klikkelj a címre és tölts...

Kettő a demó!

Hír | 2001.07.23 08:32

Ismét kiadták két játék kipróbálható demó verzióját. Az egyik a Colobot, mely egy teljesen 3D-s kaland-stratégia. A másik pedig a már régebben megjelent Worms World Party demója. Ezt csak azért nem tudjátok tőlünk letölteni, mert szerintünk ez a demó már egy kissé idejétmúlt...Ha szükséged van valamelyikre, klikkelj a nevükre, és már tölthetsz is le!

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)