[MOVIE] Call of Duty 2
A múltkori rövidke Call of Duty 2 bemutató után most megérkezett a játék hosszabb és jobb minőségű E3-as videója.
[MOVIE] Call of Duty 2A múltkori rövidke Call of Duty 2 bemutató után most megérkezett a játék hosszabb és jobb minőségű E3-as videója.
Az IGN oldalán jelent meg egy kép, melyet hűséges szuperkémjeik(nanee, már itt is a Bothanok?) készítettek a los angelesi show egyelőre kihalt helyszínén. A kép magáért beszél, mindennemű további kommentár nélkül:
A Haemimont új fejlesztése ez a frissen bejelentett játék, mely - így, hogy a grafikáról még semmit sem tudunk - ígéretesnek tűnik. A készítők egy überkirály szuperúj technológiát vezetnek be, az úgynevezett Real Time Conquest-et (Valós Idejű Hódítás). Az RTC ötvözi az RTS-ek játékmenetét a harc közben is fontos szerepet játszó RPG-elemekkel és a történelmi tényeken alapuló sztorival. A játékban hét népet irányíthatunk Róma nevében - vagy éppen a birodalom ellen. További infók az E3 környékén várhatóak. UPDATE: szorgalmas kommentezőink, Baboy és Z- szolgáltatták az infót, miszerint a játék tavaly már megjelent Olaszországban. Ez esetben a bejelentés minden bizonnyal a nemzetközi verzióra vonatkozott.
A THQ elérhetőve tette a nemrég feltűnt csodálatos S.T.A.L.K.E.R. videó nagyfelbontású változatát. Ez az anyag is csak tovább fokozza bennem a várakozást a csernobili kaland után, melybe sokan már az E3-on is belekóstolhatnak. Sóvárgásunkat kielégítendő addig is kattintsatok a linkre alant - nem fogjátok megbánni! Thanks to Headhunter!!
A Dungeon Lords fejlesztői a múltheti patch után úgy döntöttek megint kiadnak pár érdekességet. Ezúttal egy fan videóról van szó, valamint egy kis gyűjteményről, melyben a játék során kihagyhatatlan helyek vannak feltüntetve. No a kihagyhatatlan úgy értendő, hogy mindenképp látnunk kell :) - itt elkezdhetjük a nézelődést, míg innen tölthetitek az animációt.
Lehetség... ugyanis a THQ a CNN riportjában néhány apró információt rejtett el néhány bemutatásra kerülő játékáról. Az egyik az HBO-n vetített Sopranos című tévéfilmsorozat alapján készül, hasonló címmel valamikor jövőre jelenik majd meg. A Max Payne 3-ról meg annyit, hogy állítólag bemutatják az E3-on, de valószínűleg nem a Remedy fejlesztésében, ők ugyanis az Alan Wake-en dolgoznak. Hát, majd meglátjuk...
Azok után, hogy a Ghost Recon 2 fejlesztését leállították PC-re a gyenge eladások után, most hivatalosan is bejelentették a harmadik részt az új generációs konzolok mellett számítógépre is! A történet szerint 2013-ban az amerikai hadsereg beveti az IHR-t (Integrált Háborúellenes Rendszer). Mi Scott Mitchell kapitány szerepében az IHR egyik csapatának irányításáért vagyunk a felelősek és fő feladatunk megvédeni az elnököt, valamint elpuszítatunk egy, az ő életére hitehagyott katonákból álló sereget. Mindeközben még egy ellopott nukleáris kódot is vissza kell szereznünk. A játék természetesen kint lesz az E3-on és még idén meg szeretné jelentetni a kiadó.
Az ígéretek szerint szép csendben megjelent a Warhammer 40000: Dawn of War legújabb, 1.3-as javítása. Korábban is leírtuk már, mit tartalmaz (legfőképp az observer mód emelendő ki), úgyhogy nincs más hátra, mint előre. A ragtapasz 43 megás.
A Toshiba és a Sony egyaránt cáfolta a tegnap felröppent hírt, miszerint megállapodtak egy új, közös formátum gyártásában. Mindkét cég elismerte, valóban folynak tárgyalások az ügyben, de állításuk szerint még nem született semmilyen megegyezés. Kérdés, hogy valóban így állnak-e a dolgok, vagy csak túl korán szivárogtak ki az infók. Folytatása következik...
Négy játékból jelent meg videó a délután folyamán.
Néhány apró újdonságot árult el a Haemimont Games készülő Rising Kingdoms nevű stratégiai alkotásáról. Három faj közül választhatunk, azokon belül összesen 12 hős áll rendelkezésünkre, véletlenszerűen generált tárgyak is lesznek majd, amelyekkel nőnek különböző képességeink. 30 küldetésen kell magunkat végigküzdenünk, Kicsit fura, hogy ezeket hetekkel a demó megjelenése után közlik velünk :)
Hivatalosan is bejelentették, hogy készül a Knights of the Temple folytatása. Eddig is tudtuk, hogy a projekt él, ahogy a Gene Troopers is (amit szintén bejelentettek), de most néhány új infóra is fény derült. A 13. századi Európában kalandozhatunk majd, Paul de Raque-nak fel kell kutatnia három ősi tárgyat és harcolni a világunkat megtámadó démonokkal szemben. Az első rész történetét kívánják ezzel valamelyet folytatni, de nonlineáris formában. A grafika a képek tanúsága szerint kicsit mintha javult volna.
Kerub küldött egy linket a FileRush-ra, amely egy állítólagos Pariah szingli demóra mutat. Én ezt erős fenntartásokkal kezelném, csak saját felelősségre töltsétek le, de ha valaki elég bátor és ki is próbálja, legyen szíves írja meg kommentben, valóban erről van-e szó. Még sehol máshol nincs kint, ezért mondom. A fájlt itt találjátok, míg a hivatalos multis verziót itt.
Ejtettünk már szót az Alien Swarm: Infested című Source motoros, kooperatív játékmódos, Half-Life 2-vel rendelkezőknek ingyen letölthetős, Black Cat Games által fejlesztett alkotásról. Szerintem. Azóta megjelentek az első képek, valamint beindították a honlapját. Nekem még mindig bejön a drága :)
Akinek nem lenne ismerős a cím, elárulom, a Starshatter egy űrhajós akciójáték, aminek tavaly már megjelent a demója. Megjelent hozzá a második javítás, ami azért lett több, mint 40 mega, mert elég durván feljavítja a játék grafikáját is, gyakorlatilag a legtöbb DirectX 9-es effektet támogatni fogja a motor, ha feltesszük. Emellett persze egyéb hibák is orvoslásra kerülnek, ha letöltitek innen és felteszitek a gépre. Már amennyiben megvan a teljes verzió :)
Ne csodálkozzatok, ha fogalmatok sincs, mi a fene ez. A "múltkor" agrárszimulátorként aposztrofáltam ezt a különös alkotást. Most jobbat találtam ki rá, de inkább nem mondanám, még a végén megsértenék valakit :D Maradjunk most is annyiba, hogy agrárszimulátor. Nos, ehhez jelent most meg a legújabb javítás, melyet innen lehet elérni. Őszintén, aki letöltötte a demóját anno vagy most, legyen szíves jelezze kommentben! :)
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)