Jó Éjt június huszonegyedikén, kedden.
Az év leghosszabb nappalait éljük most. Becsüljük meg.
Az év leghosszabb nappalait éljük most. Becsüljük meg.
Ma nagyon sokat segítettetek nekem - elképesztően jó fejek vagytok, én pedig nagyon hálás.
Holnap sajnos nem lesz a GS Liveban kérdezz-felelek - előre szólok...
Úgy látszik, hogy lassan nem múlik el nap ilyen jellegű hírek nélkül.
Június tizennegyedike örökre emlékezetes marad a számomra: ma elkészült az első regényem kézirata...
A Dallas nyerte az NBA-t, és ennek nagyon örülök - a Miamival egyáltalán nem szimpatizáltam.
Végre kipihenhettük az egész heti fáradalmakat, már csak egy kiadós alvás van hátra.
Az E3 is végetért - és a hétvége is itt van, pihenjetek jó sokat!
Szivárognak a hírek a legújabb Soul Calibur-ról!
Igazak e a hírek, hogy az Epic Games és a Wii U összefogott?
Mindenki az E3 lázában ég - holnap pedig ki fog törni az őrület!
Elindult az Electronic Arts új rendszere, az Origin, amolyan Steam versenytársként.
Úgy áramlanak a hírek, mint fiziológiás sóoldat a vérerekben. Tegnap még csak néhány kép, ma már videó is. Huhú!
Nos, a május is elmúlt immár - reggelre június lesz.
Gyermekek és Barca rajongók duplán örülhetnek ma!
Aki kipróbálná a Star Trek Online-t, ma csak 2,75 Euró a Steamen.
Remélem ma mindenkinél volt törölköző és senkit sem vittek el a vogonok.
Ma megtudtam, hogy léteznek kínai nők, akiknek lótusz lába van - bármi is ez.
Elképesztő, jócskán nyolc után is még világos van...
Ugye nem felejtettétek el, hogy holnap indul a GS Live harmadik évadja?
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)