Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1167

Black & White 2 morzsák

Hír | 2002.08.30 08:48

A Londonban jelenleg zajló ECTS játékkiállításon a Black & White "atyjának" tekinthető Peter Molyneux mesélt pár érdekességet a játék második részéről. Molyneux úr ejt pár szót a folytatással kapcsolatos koncepcióról és a várható temérdek újításról, ötletről. Az angol nyelven készült interjút itt olvashatjátok. A bejelentések örömére máris kidobtak két screenshotot a játékból melyeket máris megtekinthettek: 1. kép: feldühödött népek hada készül ostromolni egy elég jól kinéző várost. 2. kép: ugyanezen banda ráveti magát a játékos szerencsétlen lényére (egy tehénre) és dárdáinak segítségével sündisznót varázsol belőle.

ECTS mozi őrület!!!

Hír | 2002.08.29 19:49

Ma van az ECTS első napja, így az ilyenkor szokásos rengeteg screenshot mellett napvilágot látott jópár video is, melyeket megpróbáltam összeszedni és rendszerezni. Íme hát a termés, a teljesség igénye nélkül:

  • Battlefield 1942 a Dice hamarosan megjelenő II. VH.-s FPS-e, melynek multiplayer demo-ja a szerkiben is nagy őrületet váltott ki. A video 20MB körül van.
  • Broken Sword: Sleeping Dragon sokat kellett várni a soron következő Broken Sword bejelentésére, de reméljük a hosszű hallgatás meghozza a gyümölcsét! A video 42MB-ot foglal.
  • Command & Conquer: Generals a C&C saga soron következő darabja, a kor elvárásainak megfelelően 3D-s motorral hajtva. A video 39MB méretű.
  • James Bond: Nightfire a 007-es ügynök kalandjait feldolgozó alkotás, a Gearbox fejlesztésében. A video 17MB méretű.

  • NV30 karácsonykor

    Hír | 2002.08.16 16:37

    Az Nvidia új grafikus chipje, az NV30 a cég mai bejelentése szerint karácsony tájékán várható. Az NV30, legnagyobb ellenfelét nagy valószínűséggel a nemrég debütált ATi R300-ban találja majd meg. A kettejük összecsapásárá, illetve annak győztesére sajnos karácsonyig még várnunk kell.

    Mérséklődő P4 árak

    Hír | 2002.05.28 18:34

    Az Intel mai bejelentése szerint ismét árcsökkenés várható a P4 processzorok piacán. A Pentiumok ára előreláthatólag 43%-al fog mérséklődni. A 2.2Ghz-es modell ára 423$-ról 241$-ra esik. A cég ezen lépése várható volt, tekintve a hasonló teljesítményű AMD processzorok jóval alacsonyabb árfekvését.

    JoWood bejelentések az E3-on

    Hír | 2002.05.22 19:40

    Három bejelentéssel szolgált a mai napon nekünk a JoWood. Megkezdték az Aquanox hivatalos kiegészítőjének, a Revelation-nek a fejlesztését, mely előreláthatólag 2002. telén fog megjelenni és rengeteg új kalanddal fog szolgálni a csodás víz alatti világban. Ezen kívül bejelentették a SÖLDNER: Secret Wars névre keresztelt akciójátékukat, melyről egyelőre csak annyit tudunk, hogy valamikor 2003-ban készül el. És végül de nem utolsósorban átkeresztelték az eddig C.O.N.S.E.A.L. névre hallgató projectjüket K-Hawk: Survival Instinct-re.

    Lionhead: gyerünk a moziba be!

    Hír | 2002.05.22 18:04

    Igazi meglepetésként robbant a Lionhead hivatalos bejelentése egy új játékról, amelynek címe: The Movies. A játék az 1920-as évek Hollywoodjába kalauzol minket, a nagy filmstúdiók megalakulásának idejébe. Ezúttal rajtunk a sor, hogy a semmiből megalkossunk és felvirágoztassunk egy stúdiót. Azt ígérik, hogy a filmkészítés minden apró részébe belekóstolhatunk, beleértve hisztis sztárjaink magánéletét is. Végül, ha beüt a siker, rögtön mehetünk a díjkiosztóra! :-)

    Napi képömleny!

    Hír | 2002.04.26 07:09

    A tegnapi izgi játék bejelentések (NFS:HP2, Voodoo Islands, JumpGate 2) után, még mindig tartogatnak érdekességeket a fejlesztők... :D Ám előbb, íme a mai képgyűjtemény:

  • Breed    3D-s akciójáték a Brat Designs-tól
  • EverQuest: Planes of Power    a népszerű MMORPG legújabb kiegészítője
  • Mobile Forces    csapat orientált UT engine-nes FPS a Rage-től
  • Necrocide    first-person horror-akciójáték a NovaLogic-tól
  • Purge    multiplayer akció szerepjáték a Freeform gondozásában
  • ST: EF II    a Ritual Star Trek FPS játéka
  • WarCraft III    a Blizzard következő "cash cow"-ja
  • Warhammer Online    a Climax készülő MMORPG játéka

  • Első EverQuest II képek!

    Hír | 2002.04.24 08:42

    Lelkes rajongók "beszkennelték" a PC Gamer magazin következő számának egy bizonyos oldalát. Ebből egyértelműen kiderül, hogy minden bizonyossággal készül a Sony Online következő, aranytojást tojó tyúkja, az EverQuest 2! Az alant található képek az első, elméletileg játék közbeni shotok...köszönet értük a House'O Spank-nak! A játék várható megjelenése 2003 október, de ahhoz, hogy többet mondhassunk, meg kell várni a hivatalos bejelentését.

    Befutott a Telivér!

    Hír | 2002.04.17 18:22

    Megérkezett az AMD régen várt új processzormagja, a Thoroughbred, azaz Telivér. Először a mobil gépekbe, vagyis a notebook-okba szánt példányok jönnek ki, válaszként az Intel mobil processzorok terén folyó törekvéseire. Az új CPU-k már 0.13 mikronos technológiával készülnek, ami alacsonyabb áramfelvételt és melegedést jelent, ezáltal végre elkezdheti az AMD hódítását a notebook piacon is. A cég bejelentését itt olvashatjátok.

    E3: Nem lesz Homeworld 2!

    Hír | 2002.04.16 07:53

    Azért nem kell megijdeni, nem lőtték le a projectet, csak az a helyzet állott elő, hogy az idei E3-as játékkiállításon nem kívánják bemutatni a még igencsak korai stábiumban lévő Homeworld 2-t. A Sierra (akik elvileg valamikor kiadják ezt a játékot), egyelőre úgy tűnik, hogy csupán csak két PC-s játékkal jeleskednek a shown: a SWAT: Urban Justice-al és a Counter-Strike: Condition Zero-val... Azért várjuk ki a végét...lehetnek itt még teljesen új bejelentések is, amikről jelen pillantban mindenki hallgat!

    Halo, túl az 1 millión!

    Hír | 2002.04.08 18:53

    A Bungie Halo-ja sikert sikerre halmoz. Az eladások szépen emelkednek, nemrég értékesítették az 1 milliomodik darabot. A cég bejelentése szerint elégedettek az eredménnyel, ám a hamarosan Japánban is debütáló verziótól még többet várnak! Azt még hozzátenném, hogy a PC-s verzió is lassacskán napvilágot lát és ezzel hosszú időre megoldódnak a fejlesztők anyagi gondjai.

    Napi képömleny!

    Hír | 2002.04.03 09:56

    Végre kezdünk visszatérni az elvárt mennyiséghez... Igaz, egyelőre nincsenek új bejelentések, vagy hasonló finomságok, de legalább új szemszügből szemlélhetitek meg a már ismert alkotásokat:

  • Battlecruiser XP1    űr szimulátor kiegészítő a 3000AD-tól
  • FireStarter    a GCS Game World FPS játéka
  • HoveRace    futurisztikus harci versenyjáték az orosz Russobit-M-től
  • MW4 Mech Pak    az FASA Studio 3D-s akciójátéka
  • Neverwinter Nights    nagyon régóta készülő szerepjáték

  • Napi képömleny!

    Hír | 2002.03.09 11:52

    Ahogy ígértük, mostantól hétvégén is jelentkezünk...lássuk milyen meglepetésekkel kecsegtet a mai nap. Kezdteben vala képömleny, majd következnek a fontosabb bejelentések, melyekből ma egy jó rakás jutott :)

  • Desert Siege    a Red Storm taktikai akciója
  • Freedom Force    3D-s taktikai szerepjáték az Irrational-tól
  • Ghost Master    3D-s stratégia az Empire Interactive-tól
  • Might & Magic IX    a 3DO következő szerepjátéka
  • Mobile Forces    akciódús, Unreal engine-nes őrület
  • Morrowind    a Bethesda 3D-s szerepjátéka
  • Neocron    sci-fi MMORPG a Reakktor Media-tól
  • WarCraft III    a Blizzard 3D-s stratégiai szerepjátéka

  • Késik az XP SP1

    Hír | 2002.03.04 07:40

    A Microsoft bejelentése szerint pár hónapot csúszik majd XP operációs rendszerük első javítócsomagja. A mostani állás szerint az első Service Pack valamikor 2002 vége felé fog napvilágot látni. Remélhetőleg a csúszás oka, hogy a cég a lehetõ legtöbb hibától mentessé szeretné tenni az XP-t.

    Counter-Strike Xbox-ra?

    Hír | 2002.02.28 07:37

    Elképzelhető, hogy a hatalmas népszerűségre szert tett Half-Life mod, a Counter-Strike elkészül Xbox-ra is! A Valve ugyan gőzerővel készíti a második részt (ez is meg fog jelenni Xbox-ra...), a Counter-Strike: Condition Zero-t készítő Gearbox csapat bejelentése szerint azonban igen nagy az esélye, hogy az általuk készített játék a Microsoft konzolján is boldogítja majd a játékosokat. Remélhetőleg a program kezelhető lesz majd az Xbox kontrollerével...

    Hamarosan itt a ClawHammer

    Hír | 2002.02.15 09:04

    Legalábbis bizonyos források szerint az AMD néhány partnerének már elküldte az új processzorokat, melyek Drezdában készülnek, 0.13 mikronos technológiával és ClawHammer névre hallgatnak. A cég bejelentése szerint idén márciusban, a CeBIT informatikai kiállításon kívánja a nagyvilág elé tárni az új CPU-kat és még ebben a félévben forgalomba kívánja hozni őket.

    Condition Zero megjelenés

    Hír | 2002.02.13 07:40

    A Gearbox Software egy hivatalos bejelentésében elárulta, hogy nemrégiben előkerült Counter-Strike: Condition Zero című kiegészítésük, 2002 második negyedévében lát majd napvilágot! Addig pislogjatok csak a hivatalos honlapra...

    AMD Mobile Duron 1.1 és 1.2Ghz

    Hír | 2002.01.30 16:51

    Az AMD tovább erõsít a notebook-okba szánt processzorok terén, egy nappal az Athlon 4 mobil proci bejelentése után máris közölték, hogy a kistestvér Duron is ringbe száll a notebook piacon, egyelõre 1.1 valamint 1.2 Ghz-es teljesítménnyel. Ezekben a központi egységekben is megtalálható lesz a PowerNow! technológia, melynek segítségével kevesebb áramot használnak a processzorok, vagyis egy feltöltéssel tovább bírják majd a notebook-ok.

    Készül a SuperPower

    Hír | 2002.01.24 10:29

    A bejelentések honlapján, a Gamespot-ton előkerült egy "újabb" név! A Golem Labs által fejlesztett Superpower egy körökre osztott stratégiai játék lesz, melybe olyan hatalmas harci adatbázis került, melyet még ember sosem láthatott PC-n (legalábbis az ígéretek szerint). A játékos egy egész nemzetet irányíthat majd, mind politikai, hadi, gazdasági, és titkosszolgálati vonatkozásban. A játékot már korábban bemutatták, ám eddig Defcon néven ismerhettétek. A zárt beta tesztelése már majd' egy éve folyik, a végleges változat várható megjelenése 2002 tavasza.

    Régi-Új WarCraft III Trailer

    Hír | 2002.01.24 10:14

    Biztosan többen melékeztek a Blizzard azon bejelentésében, melyben elárulták, hogy jövőben megjelenő játékaik animációihoz DivX codec-ket használnak majd. Ennek köszönhetően sokkal jobb lesz a képminőség, amivel mi, játékosok csak jól járhatunk. A tegnapi napon előkerült a Warcraft 3 E3-mon bemutatott animációjának DivX verziója, mely valóban csodálatos! Semmi új részlet, meglepi nincs benne, csupán tökéletes. Minél hamarabb töltsétek le tőlünk, mérete 30,11MB.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)