Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1757

[MOVIE] BLI Cricket 2005

Hír | 2005.07.16 17:48

Úgy talán ismerősebben cseng a játék címe, hogy Brian Lara International Cricket 2005 - ő egy krikettjáték a Codemasters gondozásában. A demója már megjelent, mindöszesen 900 megabájt, bár van "light verziója" is, amiből ügyesen kivágták a kommentárokat. Őőő... most viszont nem ez a fontos, hanem, hogy van egy új videó is. Nem nagy szám, de ha már kitettük...

Ghost Rider a Marveltől!

Hír | 2005.07.15 23:03

Kicsit tekerjünk vissza az időben... naa, nem ennyire, itt dínók vannak... kicsit vissza... ez az. Nos, az időpont 1972, amikor is a Marvel Comics kiadta a Ghost Rider című képregénysorozatot, ami az elvárásoknak megfelelően sikerszéria lett (naná, különben most nem írnánk róla). Viszont ami most, a jelenben fontos, az az, hogy a képregényből 2006 nyarára videójátékot készítenek, amelyben az akcióelemek gyakran vegyülnek pörgös motorbiciklis jelenetekkel. Aki bővebb infókkal rendelkezik a képregényt illetőleg, írja már le kommentbe lécci :)

Panzers: Phase Two honlap-frissítés

Hír | 2005.07.14 22:20

A bizonyára sokak által ismert magyar csoda, a Codename Panzers: Phase Two weblapjának Egység Enciklopédiája frissült néhány új képpel, illetve információval, amely mintegy 30 tankot jelent orosz, német és amerikai oldalról egyaránt. Köztük olyan híres darabokkal, mint a Királytigris, a Párduc, vagy a Sherman. Ha még nem tettétek volna, próbáljátok ki eme nagyszerűnek ígérkező második világháborús stratégiának a demóját!

[DEMO] FATE

Hír | 2005.07.06 10:51

A FATE című fantasy szerep-kalandjáték keverékről már írtunk korábban. Itt olvashattok róla bővebben. Újdonságként mindössze annyi történt azóta, hogy kiadtak három újabb videót belőle, sőt egy játszható demót is kaptunk. Alább válogassatok...

  • FATE Movie #2 (31.48MB)
  • FATE Movie #3 (32.02MB)
  • FATE Movie #4 (29.75MB)
  • FATE Demo (125.85MB)

  • [MOVIE] Heroes 5

    Hír | 2005.07.01 11:06

    Új anim érkezett egyik nagy kedvencemből, a Heroes sorozatból, annak is a legújabb tagjáról, az ötödik részről. A 40 megás videóban a Heroes of Might & Magic V in-game jeleneteit láthatjuk, amelyeket Fabrice Cabounet kommentál. Ez a csomag az előző folytatása, mert mint emlékeztek, volt már egy ilyen. A videóért erre tessék.

    Késik a Nokia N-series sorozata

    Hír | 2005.06.30 10:24

    A mai napon jelentette be a Nokia egyik szóvivője, hogy a finn vállalat áprilisban bejelentett három csúcskategóriás telefonja - N70, N90, N91 - várhatóan később kerül majd a piacra. Az N-series sorozat három tagjának bolti megjelenése elcsúszott. Az N90-nek már ebben a hónapban a forgalmazóknál kellett volna lennie, ám a végső tesztek tovább tartottak a vártnál, így előreláthatólag az N90 júliusban jelenik majd meg, körülbelül 150.000 Ft-os áron. A másik két családtag várhatóan minimális késéssel kerül majd forgalomba, így az N70 ezév harmadik negyedévében, az N91 pedig 2005 végén. A három készülékről egyébként itt, vagy a gyártó hivatalos oldalán olvashattok.

    Halál Liberty Cityből!

    Hír | 2005.06.26 17:16

    Kicsit fura lehet a cím, de engedjétek meg, hogy elmagyarázzam. Helyszín: Tokyo, Japán. Időpont: pár nappal ezelőtt... Szereplők: 15 éves srác, anya, apa, osztálytársak. Történet: hol volt, hol nem volt, volt egy 15 éves japán srác, akinek a neve nem fontos, úgysem tudnánk leírni, fogta magát, és megölte a szüleit. Eddig is gáz, de még elmebetegebb az idézet, ami a srác szájából hangzott el a letartóztatás után. (18+ karika ON) "Meg akartam ölni az apámat, mert mindig hülyeként kezelt. Ugyanígy meg akartam ölni az anyámat is, mivel állandóan azt mondta, hogy meg akar halni a munkája miatt. Sajnáltam ezért." (18+ karika OFF, de legalább is elhalványítjuk) A sztori ott folytatódik, hogy a srác osztálytársai elmondták, hogy a fennt nevezett illető nagy videójáték fan, illetve az elmúlt időszakban nagggyon sokat játszott egy ismeretlen GTA III című játékkal. A tanulságtól most eltekintenénk, véleményeket kommentek formájában várjuk. (Thanks Cnensuska)

    F.E.A.R. előbb???

    Hír | 2005.06.23 21:46

    LOOL!! Nem sűrűn írhatunk olyasmiről, hogy egy nagyon várt játék jóval előbb jelenik meg, mint azt legutóbb mondták. Pedig nagyon úgy néz ki, hogy a F.E.A.R. ősz helyett szeretne inkább nyáron megjelenni. Ezt hirdeti a játék Vivendi Universal-os adatlapja. Persze, eredetileg is valami ilyesmi dátum volt megadva, aztán azt módosították őszre. Szóval most végül is visszakaptuk az eredeti megjelenési időpontot. Tök jó... főleg ha azt nézzük, hogy a Monolithnál létszámleépítés van folyamatban. Biztos sokat segített a bétateszt is.

    Tovább lázadnak a szinkronszínészek

    Hír | 2005.06.22 22:07

    Már szót ejtettünk arról, hogy a hollywoodi szinkronszínészek, akik hangjukat adják egy-egy játék valamely szereplőjének, magasabb bért követelnek munkájukért, pontosabban nem is ők, hanem két szervezetük, a Screen Actors Guild, valamint a American Federation of Television and Radio Artists. Sajnos azonban az SAG felrúgta az időközben megkötött megállapodást, melynek értlemében az elkövetkezendő három évben 36%-kal több bért kapnának. Az AFTRÁ-ra ez nem vonatkozik, így valószínűleg a megállapodás érvényben marad. A két legnagyobb játékkiadó, az EA Games és az Activison még nem nyilatkozott, de valószínűleg tovább folytatódnak a tárgyalások.

    RBR textúrák

    Hír | 2005.06.22 09:38

    Nehogy azt higgyétek, hogy már leáldozott a Richard Burns Rally-nak! Új amerikai pályatextúrákat kapott a játék, amik sokkal élesebbek, s ezáltal jóval valóságosabbak is. Azt nem tudni, hogy a demóval is működik-e, de hátha. Innen ránthatjátok le a 23 megás csomagot.

    Monolith létszámleépítés

    Hír | 2005.06.21 22:21

    A minap közzétett Sony - Warner ügy tovább folytatódik. A Warner Bros. Interactive tulajdonában lévő Monolith fejlesztőcsapat ugyanis jelentős létszámleépítés elé néz, ami körülbelül 80 főt érint - adta hírül a The Seattle Times. Legalább 25 dolgozónak azonban állást ajánlottak a Sony Online Entertainment közeli stúdiójában. Aggodalomra azonban semmi ok, hisz továbbra is száz fő feletti alkalmazotti gárdával rendelkezik a cég és a változások amúgy is csak az éppen fejlesztés alatt álló játékok, a F.E.A.R. és a konzolos Condemned: Criminal Origins című alkotások megjelenése után esedékesek.

    Supreme Commander extrahivatalosan

    Hír | 2005.06.21 09:39

    Már korábban hírt adtunk arról, hogy mi is ez, ki is ez a Supreme Commander. Így ebbe most nem mennék bele. A lényeg, hogy a THQ és a Gas Powered Games ma egy hivatalos sajtóanyag keretében megerősítette a Supreme Commander létét és készülését. Aki szeretné a hosszú sorokat elolvasni - nyilatkozatokkal teli -, az ide kattanjon.

    'Napot...

    Hír | 2005.06.21 09:32

    Kellemes kedd délelőttöt mindenkinek. Sokan még csak most ébredeznek gondolom, bár biztosan páran extra adag alvást rendeltek reggeli helyett, és majd csak az eltolt délután 3 órási ebéden vesznek részt, addig durmolnak :). A mai viccek előtt egy rövid képsor... 'Állathóbortok by Aeryn' :) Van még fürdőkádas is, azt majd legközelebb :) Ha valaki ihletet kap és hasonló/jobb pózokban el tudja kapni macskáját/kutyáját/egyéb állatkáját, akkor küldje el nekem bátran, és közkinccsé tesszük egy reggeltben :)

    Két rendőr áll a buszmegállóban és beszélgetnek: - Te Béla, szerinted mivel menjünk? Busszal vagy gyalog? - Hát azzal, ami előbb ideér! - Miért nem voltál tegnap iskolában? - Tanár úr kérem, edzésre kellett mennem. - Szóval neked a foci fontosabb, mint az iskola? - Bocsánat, de nekem a jövőmre is gondolni kell.
    Update: mivel egyre több kép érkezik, ezért mostantól külön hírbe pakolom őket. Egész pontosan ide!

    Battlefield finomságok

    Hír | 2005.06.20 22:37

    A Battlefield 1942-höz illetve a BF 2-höz is megjelent egy-egy említésre méltó dolog:

  • DCX 0.9 teljes Windows kliens A Battlefield 1942-höz a Desert Combat eXtended nevezetű mod legfrissebb verziója jelent meg. A több mint 500 megás csomaghoz erre tessék fáradni. (Szükséges hozzá az 1.6-os patch illetve Desert Combat mod 0.7-es változata!)
  • Battlefield 2 dedikált szerver Windowshoz és Linuxhoz A nem régiben megjelent BF2-höz pedig a dedikált szerver jelent meg, gondolom nem kell kommentálnom hogy mire jó. Akinek szüksége van rá az innen szólíthatja magához mind két operációs rendszerhez készült változatot.

  • Hivatalos Sony & WB megállapodás

    Hír | 2005.06.20 21:42

    A korábbi pletykák hivatalos megerősítésre találtak. A Sony Online és a Warner Bros. Interactive megállapodott, hogy egy "DC" képregényen alapuló kizárólag online játszható játékot fejlesztenek PC-re, illetve következő generációs konzolokra. E megállapodás első hozománya a Matrix Online átvétele lesz a SOE szolgáltatásai közé, ám nem erről a játékról van most szó. Az új alkotásról egyelőre annyit lehet tudni, hogy valamikor 2007 végén érkezik...

    [PATCH] WoW 1.5 Full

    Hír | 2005.06.20 11:19

    Megérkeztek az 1.5-ös teljes javítások a World of Warcraft angol, amerikai, francia, illetve német változatához. A korábbi kiadás csak az azt megelőző verzióról frissítette a játékot, ám ez minden verziót módosít: megkapjuk Warsong Gulch és Alterac Valley arénákat, stb...

  • WoW amerikai v1.5 patch (175 MB)
  • WoW angol v1.5 patch (163 MB)
  • WoW német v1.5 patch (162 MB)
  • WoW francia v1.5 patch (172 MB)

  • Full Spectrum Warrior honlap!

    Hír | 2005.06.14 18:14

    Végre elindult a Full Spectrum Warrior: Ten Hammers nevezetű akciójáték hivatalos honlapja. Ennél többet nem ígérhetek, mindenki nézze meg maga. Van rajta pár szépnek mondható screenshot is, akinek esetleg ezek bejönnek, csekkolja a nem rúl régi animot is.

    Sony Ericsson újdonságok

    Hír | 2005.06.13 13:51

    A Sony és az Ericsson egyesülésével létrejött Sony Ericsson több új mobiltelefont mutatott be az elmúlt napokban. Azt, hogy melyik mennyire válik majd hazánkban meghatározóvá és felkapottá, nem tudni, mindellenben némelyik igen pofásan néz ki.

  • Sony Ericsson K608: ez a modell a K600 és a V600 ötvözeteként jött létre. Ebből következik, hogy szolgáltatásában is a kettő keveréke, megfűszerezve egy kis 3G-s képességgel.
  • Sony Ericsson J210: a tipikus alsó-kategóriás. Az augusztusra várható, 100 dolláros ár környékém mozgó készülék a Motorola C380 és a Siemens C65 ellenfelének lett szánva, hasonló képességekkel.
  • Sony Ericsson Z520: az SE ezen modelljét már láttuk, ismerjük, noha hivatalosan csak most jelentették be. A Zoe kódnevű kicsinyről van szó, amelyről részletesebben itt olvashattok.
  • Sony Ericsson S600: a 3D-s gyorsítóval ellátott S600 (Ellen) szintén a fiatalok számára készült készülék. Az S600 az S700, a K700 és a K750 keveréke, minden olyan funkcióval, ami ma egy telefonban elfér (krumplit is hámoz...). Az idén októberre várható modell közel 300 dollárban lesz majd tulajdonosának.

  • The Chronicles of Ny - nincs többé!

    Hír | 2005.06.10 22:39

    Bizony, a Clownkeep leállította fantasy RPG-je fejlesztését, az élet nehézségeire hivatkozva. Én a címet meglátva először egy New York-ban játszódó akció-stuffra gondoltam, de azok, akik korábbban olvasták a bejelentésről szóló hírünket, már bizonyára tudják, hogy nem pont ez volt a helyzet. Bár úgy tűnik, hogy most már mindegy.

    [MOVIE] Sphere & Stalingrad

    Hír | 2005.06.10 21:45

    Még mindig E3 utózöngék... Ezúttal két játék akkori bemutatóját adták közre.

  • Sphere E3 trailer (73,7 MB) E középkorban játszódó kizárólag online játszható szerepjáték Oroszországban már két éve kijött. Remélhetőleg nem változtatás nélkül kívánják világszerte népszerűsíteni :) A másfél perces bink animáció nagyfelbontásban tárje elénk a játékot.
  • Stalingrad E3 trailer (105 MB) A Stalingrad című stratégia már elkészült, sőt van demója is. Ezúttal azonban a vaskos E3-as bemutatóját tölthetitek le.

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)