Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1279

[MOZi] HP3 TV-Spot

Hír | 2004.02.11 18:12

Közeleg a Harry Potter könyvsorozat harmadik darabjának megfilmesített változata a mozik irányába. Magyar premier még mindig nincsen (ejnye-bejnye), de legkésőbb nyáron mindenki újra találkozhat a különleges varázslónövendékkel, legjobb barátaival és legkegyetlenebb ellenségeivel. Egy rövid ízelítő erejéig bepillantást nyerhettek néhány új jelenetbe. A TV-reklámot erről a címről tölthetitek le.

Játék a Saharából

Hír | 2004.02.10 14:17

A TKO Software a mai napon olyan bejelentést tett, melynek lényege számunkra, hogy készül majd a Saharából PC-re és konzolra is szép kis játékocska... A Paramount Pictures kasszasikeréből - mely valójában egy film - kerül majd karmaink közé egy 3D-s akció-kaland, melynek fejlesztésére csaknem 7 millió dollárt költenek. A munkálatok befejezte és a kiadás legkésőbb 2004 végére várható.

[DEMO] H&D2

Hír | 2004.02.09 19:49

Mint derült égből a villámcsapás, megérkezett a Hidden & Dangerous 2 demója! A Take 2 jóval előbbre ígérte eme nemes eseményt, de jobb később, mint soha. Ahhoz képest, hogy csupán egyetlen egy missziót (Operation Overlord - Blade Dancer) tolhatunk végig benne, 185 megát foglal! Letöltését csak azoknak javaslom, akik a 2003/12-es számban leírtak alapján nem tudták eldönteni belevágjanak-e a nagy kalandba. A demót és a legújabb szerverpatchet is innen tudjátok letölteni.

Xenus megjelenés

Hír | 2004.02.09 10:56

Már egy jó ideje semmit sem lehet hallani a Deep Shadows fejlesztéséről, a Xenus-ról. A GenGamers csapata most azonban talált egy fórumhoz vezető linket, melyen elhangzott egy fontos infó. A jelek szerint a játék megjelenése nem eshet későbbre, mint 2004 május. Világszerte folyamatosan kerül majd a boltokba, ahogy az megszokás. Egyébiránt gondolom még be akarják mutatni egyszer az E3-mon, hátha akor többen felfigyelnek rá...

Pandora Tomorrow megjelenés

Hír | 2004.02.04 15:57

Nos, végre egy elfogadható hír, ami a megjelenéseket illeti. Ugyan nem tudtunk meg semmi újat, viszont a Ubi Soft megnyugtat mindenkit, hogy a Splinter Cell: Pandora Tomorrow a terveknek megfelelően március végén kerül a boltokba. Ez egészen pontosan az Xbox, PC és GBA változatokat illeti. Annak érdekében, hogy PS2-n és GameCube-on is remekelhessék az alkotás, ezek megjelenésére az év egy későbbi szakában számíthatunk.

Havi S.T.A.L.K.E.R.

Hír | 2004.02.02 19:14

Headhunter testvérünk bocsátotta rendelkezésünkre a legújabb szívmelengető S.T.A.L.K.E.R. képcsemegéket. Mindkettő késő délután fele készült, hazafele jövet a kissé sivár vidámpark rozsdás területéről. Ha mindez nem lenne elég, egy újabb, az időpontnak épp megfelelő naptár is rendelkezésetekre áll.

URU: Ages beyond Myst

Teszt | 2004.01.30 11:36

A Myst sorozat új epizódja sok tekintetben különlegesebb elődeinél és a műfaj képviselőinél. Lélegzetelállító 3D-ben tündököl, és nemcsak egyjátékos módot tartalmaz, hanem arra is lehetőséget ad, hogy kalandjainkat később online folytathassuk.

Képvihar ebédre

Hír | 2004.01.30 11:02

Noha az ebéd a legtöbb helyen még később lesz, képeket már lehet "majszolni". Az új arculatig minden bizonnyal ez lesz az utolsó képömleteg, így élvezzétek ki minden percét :)

  • Midnight Nowhere
  • Sacred
  • Scrapland
  • Strength & Honour
  • The Sims 2
  • Wars & Warriors: Joan of Arc
  • Wish

  • [OST] Ultima X: Odyssey

    Hír | 2004.01.27 23:23

    A későnfekvőknek egy újabb kis zenecsomag érkezett. Ezúttal az Electronic Arts gondozásában hamarosan megjelenő Ultima X: Odyssey dalaiból szemezgethettek. Az alig 6 megás zip 4 állományt tartalmaz. Remélem lesz még folytatása, mert szerint elég jól sikerültek :) Ja, magát a csomagot itt cibálhatod le.

    WoW beta holnaptól

    Hír | 2004.01.27 10:19

    Hamarosan eljő az idő, amikor bárki jelentkezhet a Blizzard talán eddig legnagyobb reménnyel kecsegtető alkotásának beta tesztjére. Holnaptól, egészen február 4-ig fogadják a lelkes emberkék jelentkezését. Van azonban egy ÓRIÁSI BIBI ebben az egészben. Ezen tesztre csak és kizárólag a kanadai, kóreai, és USA béli játékosokat tudják fogadni. Az európai teszt állítólag később lesz. Na ez viszont disznóság!

    [DEMO] PoP:SoT

    Hír | 2004.01.20 21:00

    Kicsit később ugyan, mint azt a játékosok és jómagam is vártuk, de az Ubi Soft végülis közzé tette a Prince of Persia: Sands of Time demóját. A 245 megás csomag ennek az akció-kalandnak a teljes változatából kínál egy kis lehetőséget a kipróbálásra, egész pontosan a cucc elejéből. Jó mulatást, de előbb klikk!

    Far Cry atomcsomag

    Hír | 2004.01.13 06:17

    Az Ubisoft elmondása szerint hétfőn késő délután megkezdődött a Far Cry neten való bétatesztelése. A szerencsés ötezer ember bizony nagyon örülhet... Annak ellenére, hogy előzetesen nem kavartak neki túl nagy port, hatalmas vihart hoz majd magával a kicsike. Aztán, hogy valamit lássatok is, születtek új art-work-ok, amik ugyan nem hivatottak a játék grafikáját bemutatni, de gyönyörűek :). A legnagyobb meglepetés, ajándék pedig az a kiváncsiskodóknak, hogy készült egy szekció, melyben a Far Cry-ban szereplő összes ellenség szerepel, aránylag részletes leírással. A laborzsenitől kezdve utcai ruhás stukkerrel felszerelt szakáll-Joe-n át kommandósig van minden. Érdemes megszemlélni!

    S.T.A.L.K.E.R. - esti csemege

    Hír | 2004.01.12 23:20

    Újabb csibe falatok futottak be így késő este 2004 egyik legjobban várt alkotásáról. Egyre többet tudunk a S.T.A.L.K.E.R.-ről, de minden egyes új interjú idején ráébredek, hogy mégis milyen keveset :) Lássuk néhány apróságot! Thanks HeadHunter.

    Több helyen is hallható egy esetleg kiegészítés fejlesztése. Ez fizetős lesz, vagy ingyenesen letölthető? Terveink szerint, ha valaha is lesz hivatalos kiegészítése, az megvásárolható lesz. Viszont bárki készíthet majd pályákat, miegymást, ami természetesen ingyenes lesz. Mégis mennyire lesznek szerteágazóak a szörnyek? Nos, célunk nem az, hogy Serious Sam szerű rakás ellenfelet gyártsunk, akiknek nulla agyuk és csak befalnának minket. A mi szörnyeinknek elég sok esze lesz, megfontolják, hogy érdemes e megtámadni. Figyelembe veszik az esetleges fegyverzetünket, és, ha adott esetben nem éhesek, nem is biztos, hogy ránktámadnak. Milyen hangsúlyt fektettek az egyes hangeffektek kialakítására? Vegyük például a fegyverek hangját. Minden egyes mozzanat hangot mi magunk rögzítünk, nem előregyártott elemekkel operálunk. Egy fegyvernek minden hangja meglesz, ahogy az a valós életben is.
    Ha még többre vagy kiváncsi, látogass el az angol fordítás ?a helyszínére, és, ha még ez sem elég, némi orosz nyelvtudással további infókat tehetsz magadévá itt.

    'Napot...

    Hír | 2004.01.09 14:08

    Szép jó napot mindenkinek! Még mindig esik a hó, de legalább máris itt a hétvége! Gondolom már alig vártátok ezt a bizonyos elkövetkezendő két napot, hiszen most lesz a Nyílt nap, melyre mindenkit várunk szeretettel. Aki mégse tudna eljönni, az sajnálhatja. Nemsoká jönnek a hírek, de addig is a vicc:

    Kohn összefut Grünnel, aki kölcsönkér tőle ötszáz forintot azzal, hogy majd hozza. Kohn ad. Pár nappal később megint összetalálkoznak. - Ó, Kohn, nem tartozom neked ötszáz forinttal? - De tartozol. - Adj még ötöt, és akkor kerek ezret kapsz vissza! Kohn ismét ad, majd ismét sor kerül a találkozásra. - Te Kohn, nem tartozom neked egy ezressel? - De igen. - Adj még ezret, és akkor kétezret adok majd! Kohn ímmel-ámmal ad. Nemsokára Grün becsönget hozzá. - Te, nem tartozom neked kétezerrel? - Neeem!

    Új S.T.A.L.K.E.R. Contest!

    Hír | 2004.01.05 12:42

    Nemrégiben befejeződött a szörnyike rajzolós S.T.A.L.K.E.R. feladvány. Akkor bárki rajzolhatott alieneket, a legjobb három pedig bekerül a végleges játékba. A mai napon újabb érdekesség került előtérbe. Headhunter újabb lehetőséget ad a játékosok kezébe. Ezúttal vicceket lehet kreálni, természetesen a játékkal kapcsolatban. A kis történeteket erre (news@oblivion-lost.com) a címre kell elküldened, természetesen neved, beceneved és e-mail címed feltüntetésével. 2004 március 1-ig bárki küldhet akár többet is, de mielőtt elküldöd, pontosan nézd át (később ugyanis nem módosíthatsz rajta). A beküldött poénokat az Oblivion-Lost.com fórumain olvashatod, és a regisztrált felhasználók szavazhatnak rájuk. Itt dől el, hogy ki lesz a két nyertes! Ha van kedved, less be ide.

    Warcraft: The Board Game

    Hír | 2003.12.24 10:00

    Warcraft rajongóknak ajánlanám figyelmébe ezt a kis finomságot. A Fantasy Flight Games gondozásában elkészült a Warcraft: The Board Game elnevezésű táblás játék. A játékos Azeroth négy faja közül egyet irányíthat, és rengeteg kihívásban lesz része. Így karácsony tájékán ideális ajándék lehet, és, habár 26-ig már úgysem érkezik meg a fa alá, esetleg egy későbbi időpontra érdemes lehet megrendelni. Klikk ide. Update: Az oldal tanúbizonysága szerint egy kis bibi akadt az online boltban. A hiba elhárításán ezekben a percekben is dolgoznak!

    Wakeboarding Unleashed PC-re

    Hír | 2003.12.22 23:34

    Kis érdekesség késő estére... Az Aspyr Media szépen eltitkolta, hogy PC-re is készül a Wakeboard Unleashed nevezetű vízisí játékuk. Sőt, nemcsak, hogy készül, de Észak-Amerikában a mai naptól kapható is. Kiváncsi lennék miért titkolták ennyire... szégyenlik talán? Így senki nem tudott róla, ergó kevesebben is veszik meg. Mindegy. Ha olvsanál róla klikk ide.

    Képömleteg vacsorára

    Hír | 2003.12.19 21:46

    Késői vacsorára... Aki még ébren van, az lesse meg az alant lévő linkeket, a képek ébren tartanak mindenkit :D

  • Beyond Divinity
  • RC Squad Land Machines
  • The Sims 2
  • Vietcong Fist Alpha
  • Wars and Warriors: Joan of Arc
  • Wish

  • 10 éves a Doom!

    Hír | 2003.12.10 14:41

    A GameSpy csapata összedobott egy kis összeállítást azon alkalomból, hogy 2003 december 8-án lett a Doom című korszakalkotó FPS 10 éves. Ha pedig megünnepelünk egy ilyen eseményt, egyértelművé válik számunkra, hogy ez a játék valóban újat hozott és lerakta azt a követ, amelyre később egy olyan út épült, amin a játékfejlesztők magabiztosan menetelhetnek előre és mindig tovább. Ünnepeljünk együtt! Boldog szüüüliiinaaaaapooooot! (Thanks: Dile) Update: Érdemes egyébként olvasni a sorok között: Friday, Dec. 12

  • Secret DOOM 3 Stuffs
  • ???
  • ??? Vagyis pénteken jönnek a finomságok (csak annyit, hogy a GameStar magazin előfizetőinek már csütörtökön :D)

  • The Sims Matrix Career

    Hír | 2003.12.04 23:30

    Gondoltam így késő este megpróbálom lefárasztani a nagyérdeműt. A GameSpot-ton barangolva találtam ezt a kis szösszenetet. Ez szerintem minden képzeletet felülmúl. Már többen mondtátok, főleg a Matrix 3 vetítése idején, hogy milyen dúrva lenne egy Mátrix téma a Sims-ben. Nos, ezt szerintem valaki meghallotta, mert igenis van ilyen :D Vállalkozó lelkületűek itt megtalálhatják az első beta változatot, ami hamarosan újabb Matrix érdekességekkel bővül...

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)