Star Wars: The Old Republic - nem lesz IP cím blokkolás
Ahogy a nagy befektetéssel készülő mmo megjelenésének napja közeledik, úgy szaporodnak róla a hírek.
Ahogy a nagy befektetéssel készülő mmo megjelenésének napja közeledik, úgy szaporodnak róla a hírek.
A mai nap hozott egy 300+ - os kommentözönnel rendelkező hírt.
Megállapodtak az NFL-ben: nem marad el a szezon, véget ért a Lockout!
Sajnos a tábor végetért, szomorkodunk is eléggé, de sebaj, majd jövőre folytatjuk!
Itt vagyunk a táborban, lassan készülünk a reggeli korcsolyaórára...
Nálunk az utcában épp zivatar van, de a GSO most már csendesedik.
Holnap új hét kezdődik, mindenkire új élmények várnak - ahogy a GS táborozókra is!
Ma tök jó nap volt, remélem nektek is - nálam egy tizen-sok éve vágyott dolog teljesült.
Újabb forrósággal teli napot éltünk túl, ideje a pihenésnek.
A mai nap a jó hírek napja volt! Remélem nálatok is!
Fülledt és mégis eseménydús vasárnapon vagyunk túl.
Lehet, hogy a huncut kis Battlefield 3 majd szaggatni fog a gépünkön?
Lehet, hogy talán mégis lesz Mirror's Edge 2?
Képzeljétek, hogy most hallottam: dél-Koreában meg fognak szűnni a tankönyvek - 2015-re minden tananyagot digitalizálnak.
Ezúton is gratulálnék kiváló RG barátomnak/kollegámnak, akinek kislánya született!
Hideg, őszi vasárnapon vagyunk túl: milyen hónap is van? Október?
Ma kezdődött 2011 második fele - sikerrel túléltük az év első felét.-
Esős napunk volt ma, de legalább megvannak a GSTV-k a DVD-re!
Jó kis nap volt ez a mai, többen a szerkiből még Fluorozotak is...
Hittétek volna, hogy csupán 44 éve telepítették az első ATM-et egy angol városkában, Enfield Townban?
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)