Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1167

Készül a Sabotage 1943

Hír | 2003.02.11 19:09

Egy újabb WWII FPS bukkant fel a mai napon (legalábbis a hivatalos bejelentése most érkezett). Nevezetesen a Replay Studios alkotásáról, a Sabotage 1943-ról van szó. Ha esetleg érdekel az újabb lerágott csont-jelölt, nézz be a hivatalos oldalára, ahol máris megszemlélheted az első képeket belőle.

Hamarosan 3.40GHz az Intel-től

Hír | 2003.02.08 11:33

A világ jelenlegi legsikeresebb mikroprocesszor gyártója, az Intel mostani bejelentése szerint a Pentium 4 processzorok 3.20GHz-es példánya április második felében éri el a boltok polcait. A CPU-t Northwood maggal és 800MHz-es Quad Pumped Bus-szal vértezik fel, emiatt valószínűleg azonnal átveszi a vezetést a procik között dúló harcban. A bejelentésben szó esett még a 3.40GHz-es P4-ről is, mely nem sokkal a 3.20-as után várható és ebben a processzorban tűnik fel utoljára a Northwood mag.

'Reggelt...

Hír | 2003.01.30 06:40

Szép nap ez a mai :) Legalábbis, ha figyelembe vesszük, hogy mi minden történt tegnap :D Remélhetőleg ma is folytatódnak a játékbejelentések és a demók zuhataga... Már kora reggel szálingózik néhány friss anyag, melyekre biztosan sokan felfigyeltek majd. Amíg kicsit összeszedem a látószervemet, dobjatok be egy kakajót :)

Rome: Total War hivatalosan

Hír | 2003.01.24 22:24

Már egy jó ideje tisztában vagyunk azzal, hogy készül a Rome: Total War, ám csak ma érkezett meg a hivatalos bejelentése. Nem is akarok most különösebb kommentet fűzni hozzá, a lényeg, hogy baromi tuti lesz! Ha ennyivel mégsem elégednél meg, klikk ide.

'Reggelt...

Hír | 2003.01.24 08:20

Szép hétvégét minden kedves gamer arcnak. A mai napon remélhetőleg tovább folytatódnak az utóbbi időben - szerencsére - tömegesen ömlő PC-s bejelentések. Így reggelre nem kevés képpel, és némi érdekességgel szolgálhatok nektek. Mivel még alig látok ki a fejemből, ezért most ilyen szűkszavúra veszem a figurát... titeket úgyis inkább a hírek érdekelnek nem? :D

Nascar Racing 2003 GOLD

Hír | 2003.01.23 12:22

A mai nap első aranyos bejelentése is megérkezett (remélem lesz még :D). Nevezetesen a Nascar Racing 2003-ról van szó, mely, ha minden igaz február 4-én kerül a boltokba világszerte. Addigis megszemlélheted az oldalát itt.

'Reggelt...

Hír | 2003.01.23 12:05

Üdvözlet mindenkinek. A tegnapi napon végre úgy éreztem, hogy valami beindult. Elkezdtek özönleni az aranyos hírek, nem is beszélve a bejelentésekről és a további finomságokról. Örömmel jelzem, hogy a mai nap sem lesz kevésbé eseménydús. Mindjárt több játékbejelentés és arany infó is lesz, sőt, még letöltéseket is izzítok kicsikét :) Szóval készüljetek :D

'Napot...

Hír | 2003.01.21 13:40

Nos, egy nappal azután, hogy a GameStar és az 576 kByte egyesült, elég sok indulat és vélemény született. Reméljük hogy azért nem érintett senkit hidegzuhanyként a hír, ha mégis, akkor örömmel vette. De az élet megy tovább. A mai napi hírek között ismét lesznek letöltések, és kis szerencsével bejelentések is... Először azonban lássuk csak a képeket :)

'Estét...

Hír | 2003.01.05 20:13

Az ünnepek utáni nyugalom, és a szabadság utolsó napján üdvözlök mindenkit a GameStar Online-non. Ma még utoljára tudunk örülni a szabinak (már aki eddig megtehette), aztán holnaptól már többeknek újra beindul a nagybetűs élet, kinek az iskola, kinek a munka, másoknak pedig mindkettő. Mint amolyan jól megszokott vasárnaphoz híven, elmondhatjuk, hogy ez a mai nap sem a bejelentésektől, és a megannyi meglepetéstől hemzsegett. Azért akadnak érdekességek, így érdemes velünk maradni! :)

PS2.5? Xbox 1.5?

Hír | 2003.01.02 22:35

Egyes források szerint a 2003-as évben újabb játékkonzolok kerülhetnek elő. Egészen pontosan a már jól ismert PS2 és Xbox konzolok módosított, olcsóbb árkategóriába tartozó változatairól van szó. Mivel tudjuk, hogy a két versenytárs következő nagy dobása 2005-ben várható, nyilvánvaló, hogy nem ezeket dobják majd piacra az idén... A pontos infók és a hivatalos bejelentések az idei E3 környékén várhatóak! Bővebb infóért kattints ide.

Közeleg a Pacific Warriors II

Hír | 2002.12.23 23:03

A mai nap második játékbejelentését az InterActive Vision-nek köszönhetjük. A nemrégiben alakúlt csapat egy második világháborús légi akciójátékon dolgozik, mely a Pacific Warriors II nevet kapta. Ez a 2000-ben, Észak-Amerikában megjelent Beyond Pearl Harbor folytatása. A játék lényege nem sokat változott az első epizód óta, hiszen most is a háborúban kell majd harcolnunk. A grafika, és a képességek viszont gyökeres átalakuláson mentek keresztül, ám egyelőre elég titokzatosak a fejlesztők... Várhatóan jövő év augusztusában jelenik majd meg. Addigis szemléljétek meg a cég honlapját itt.

Képvihar reggelire!

Hír | 2002.11.20 08:15

Akárcsak a tegnapi, a mai felhozatal is egészen elfogadható. Új bejelentések ugyan nincsenek benne, mégis úgy érzem, hogy remek játékokról van szó. Nézzétek meg mindet! Erre tessék:

  • America's Army
  • Echelon: Wind Warriors
  • Midnight Nowhere
  • NASCAR Racing 2003
  • Vietcong

  • GeForceFX videóinterjúk!

    Hír | 2002.11.19 08:19

    Az nVidia marketing kampány újabb állomásához érkezett. Akárcsak tavaly, röviddel új "csodájuk" bejelentése után megjelentek az első vieó interjúk, melyekben különféle fejlesztők és a játékvilág további nagy nevei nyilatkoznak az új képességekről. Akit érdekelnek ezek, annak elárulom, hogy itt két ilyen videót is találhat!

    'Reggelt...

    Hír | 2002.11.14 08:30

    A tegnapi nappal csak egy dolog történt a játékvilágban... ismét közelebbkerültünk a vasárnaphoz, amit ugyebár lassan mindenki csak úgy ismer: uborka. Az elmúlt napok termése nem mondható uborkának, hiszen voltak dögivel érdekességek. Mindazonáltal mégsem az az igazi pergős hét ez, amikoris özönlenek a játékbejelentések és más cuccosok (tisztelet a kivételnek :D). A jelenlegi helyzet számomra valahol a savanyúkáposzta környékén tart... persze az elkövetkezendő időszakban felgyorsulhatnak az események. :)

    Stargate játék?

    Hír | 2002.10.22 19:35

    Egy eleddig meg nem erősített forrás szerint (Stargatezone.com) az Epic Games Studios egy olyan 3D-s akció-szerepjátékok munkálkodik, mely a sokak által ismert és kedvelt Stargate univerzumban játszódik majd... Elvileg a hivatalos bejelentése 2003 elejére várható. Addig ne is találgassunk többet. Thanx (Laza)

    'Reggelt...

    Hír | 2002.10.18 08:25

    Üdvözlet mindenkinek! Frissen-fitten máris rendeztem soraimat, és mindjárt megkezdem a reggeli hírecskék adagolását. Lesz itt minden, mi játékosoknak számíthat: bejelentések, képek, demók, miegymás! Hamarosan meglátjátok!

    NV30 @ 400MHz

    Hír | 2002.10.14 19:29

    Biztosnak tűnő források szerint az Nvidia jövő év elején piacra kerülő grafikus chipje, az NV30 nem kevesebb, mint 400MHz-es órajelen működik majd, ez 100MHz pluszt jelent a GeForce4 Ti-kat hajtó maggal szemben. Az előzetes bejelentések szerint a memória 128MBit-es lesz, ez pont a fele a Radeon 9700-ban találhatónak, de az Nvidia szerint ez nem jelent majd hátrányt, más területeken bőven behozzák ezt a lemaradást.

    Magyar UT2003 infóoldal!

    Hír | 2002.09.20 18:11

    Néhány perce Rudy megdobott egy hírrel, mely jelen korunk egyik meghatározó játékával, az Unreal Tournament 2003-al kapcsolatos. Halgassátok hát az igét: "Az UT2003 elkészülésének hivatalos bejelentésével párhuzamosan elindult egy olyan oldal, amely megróbálja egy helyen összehozni a kezdőket, a profikat, a szerver adminokat és bárkit, aki kicsit is érdelődik a játék iránt. Ez nem egy színes, magazin jellegű honlap, elsősorban a játékkal kapcsolatos híreket, tippeket, trükköket, alapismereteket gyűjtjük össze. Emellett egy újabb kísérlet indul a hazai UT scene összetartására." Mivel érdekel a téma, feltétlenül ellátogatsz ide! :D

    Morrowind: Tribunal reklám...

    Hír | 2002.09.05 07:45

    A minap jelentettük, hogy készülőben van egy Morrowind kiegészítő, mely a Tribunal alcímet kapta. A hivatalos bejelentése ugyan még mindig nem érkezett meg, ám, ha ide klikkeltek, megszemlélhetitek azt a reklámot, ahonnan kiindult a pletyka... :) Néhány új infóra is fény derül ezen a képen!

    Nascar Racing 2003!

    Hír | 2002.09.03 21:09

    Ezennel beindultak az ECTS utáni játékbejelentések... elsőként a Sierra jelentkezett nálunk, és elhúzta az orrunk előtt az aktuális mézes madzagot!!! A Nascar sorozat következő tagja, a Nascar Racing 2003, a jelek szerint 2003 februárjában kerül a bolto polcaira. Ez természetesen tartalmazza majd a legfrissebb versenyadatokat és pályákat, és szerencsénkre egy teljesen új 3D-s motorral látták el! Az első képekre még néhány napon várnunk kell!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)