Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1279

Vámpír mozi

Hír | 2004.07.16 22:36

A Vampire: The Masquerade szerepjáték rendszer eddig megúszta, hogy film készüljön belőle, ám ami késik, nem múlik. A New Line lecsapott a filmes jogokra, és már nagyban tervezgetik a vászonra vitt verzió részleteit. Hogy mikor is láthatjuk majd a filmet, azt egyelőre nem tudni, de valószínűleg csak 2006-ban (vagy később), hiszen még a forgatást sem kezdték el.

ÚJ NYEREMÉNYJÁTÉK!

Hír | 2004.07.14 15:40

Legutóbbi játékunkon két eredeti Codename: Panzers keresett új gazdát magának. A szerenécs nyertesek:

  • Kiss Bence, Nyíregyház
  • Milaj Alvi, Budapest Most pedig lássuk a legújabb nyereményjátékot: A Funcom felajánlott nektek 5 hozzáférést, immáron három éves sikerjátékukhoz, az Anarchy Online-hoz. A kódokat aktiválásuk után 30 napig használhatják a nyertesek, és legkésőbb szeptember 1-ig aktiválni kell őket! A teljes játékot a hivatalos oldalról tölthetitek le, a regisztrációnál pedig meg kell adni egy létező bankkártya számot - természetesen egy fillért sem fognak érte levonni!

  • 'Reggelt!

    Hír | 2004.07.05 07:12

    Először is gratulálok a görögöknek! Megnyerték a labdarúgó ebet! :) Nos, én mára is szolgálni tudok néhány ismert szülinapossal: Bárdos András, Mérei Andrea, Stefanek Gertrúd, Leticia Calderon. Ma eleinte változóan felhős lesz az ég, később gyengén felhős idő várható. Fronthatástól nem kell tartanunk. Boldog névnapot az Emeséknek és a Saroltáknak és Bubinak üzenem, hogy fogja be a csőrét!

    A rendőr vizsgázik. Kérdezik tőle: - Mi Magyarország leghosszabb folyója? - Passz. - Mit fog maga itt csinálni? - Passz. - Mit csinálnak a focisták amikor egymásnak rúgják a labdát? - Nem tudom.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.04.15 06:36

    A mai, valamennyivel barátságosabb kora reggeli időjárás hívogató lehet a bent űlők számára, ugyanakkor még így is visszataszító a reggel azoknak, akiknek ide vagy oda kell menni. Nincs mit tenni, amennyire lehet, élvezni a jó időt :)

    Egy paraszt vett egy Mercedes C 180 D-t a Daimler-Chrysler-AG-tól. Sokat mérgelődött az extrákért fizetendő felár miatt. Nem sokkal később a Daimler-Chrysler-AG egyik vezetőségi tagja vett ettől a paraszttól egy tehenet a hétvégi birtokára. A következő számlát kapta: Számla:
  • 1 tehén - alapmodell Alapár 2.400,- EUR
  • 1 tehen - kétszinű (fekete/fehér) Felár 150,- EUR
  • Marhabőr huzat 100,- EUR
  • Tejtartó nyári és téli üzemre 50,- EUR
  • 4 lefejtő szelep 12,50 EUR/db, 50,- EUR
  • 2 lökháritó, szaru 17,50 EUR/db, 35,- EUR
  • Trágyázó berendezés (Bio) 60,- EUR
  • Paták (párosujjú, négyévszakos) 100,- EUR
  • Kétkörös fékrendszer (első és hátsó) 400,- EUR
  • Légycsapó, félautomata 30,- EUR
  • Többhangú hangjelző 135,- EUR
  • Becsukható halogénszemek 150,- EUR
  • Vegyes üzemű tápanyaglebontó 1.250,- EUR
  • Teljes tehén a kívánt kivitelben: 4.910,- EUR* *Gyári ár
  • NV40 HIVATALOSAN!

    Hír | 2004.04.14 15:00

    Eljött hát a pillanat. Az NVIDIA hivatalosan is bejelentette következő generációs grafikus kártyájáit, melyek NV40 kódnéven már jó ideje a köztudatban mozognak. A kicsikének két változata lesz elérhető a közeljövőben (később persze újabb típusok is várhatóak). A jelenlegi csúcsmodell a 6800 Ultra, míg testvérkéje a valamivel lassabb 6800 lett. Az ATi prezentációja is a hónap végén megtörténik, úgyhogy kiderül, hogy új fordulatot vesz e a grafikus történelem, vagy tovább folytatódik az ATi erőfölénye (ami egyébként az utóbbi időben már teljesen elenyésző). Tech adatok:

  • IBM féle .13 mikronos technológia
  • 222 millió (!) tranzisztor
  • 256 bites GDDR3-as memória 550 MHz-en
  • APG8x vagy PCI-Express csatolófelület
  • Pixel futószalagok száma: 16
  • 64 bites lebegőpontos gramebuffer
  • Új élsimítás
  • Pixel és Vertex shader 3.0 támogatás
  • Hardveres MPEG kódolás
    A technológiai demók ezúttal is igen szépre sikeredtek. A háromból mondjuk nekem legjobban a "hajas demó" jön be. Na aaaza bünti :)
    Teljes bemutatónkat egyébként a következő magazinunk hasábjain olvashatjátok el.

  • Ryzom béta

    Hír | 2004.04.13 20:12

    Egy újabb MMORPG tesztre invitálják a kedves publikumot, ezúttal a Saga of Ryzom-éra. Mint azt már lassan megszokjuk, ismét nincs szerencsénk a jelentkezéssel. Csak a FilePlanet regisztrált felhasználói juthatnak hozzá a mannához. Később még néhány újság DVDjén is meg fog jelenni, egyelőre Franciaország, Németország és Anglia szerepel a tervekben. Ki tudja... egyszer talán hozzánk is elér a "lánc"...

    Mnemonic a láthatáron

    Hír | 2004.04.07 17:57

    Összeállt az Mnemonic, ez egy újdonsült Dán csapat. Sokaknak ismerős lehet a név, némelyeknek a mozifilm ugrik be (Johnny Mnemonic), másoknak az assembly. Mivel a név nem sokat számít, így ezen könnyedén továbblépve egy dolgot tapasztalhatunk csupán: még semmilyen játékot sem fejlesztenek. Ők PC-s alkotásokba vágnák a fejszéjüket, ám a konzoloktól sem idegenkednek. A honlapjuk még közel nincs kész, de azért itt megtaláljátok (esetleg érdemes majd később visszanézni).

    S.T.A.L.K.E.R. áldás

    Hír | 2004.04.07 17:44

    Headhunter tesvérünk két újabb S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl piktúrával díszítette weblapját. Mindkettőn egy késő délutáni jelenet kellős közepébe csöppenhetünk. A bal oldali gyöngy a messzi távolba enged bepillantást. A másikon egy alvó RÉMszarvasgidát épp felébreszteni készülő sztalker bácsi shotgunos testmozzanatait rögzítették az alkotók :) Imhol valának:

    'Reggelt...

    Hír | 2004.04.05 10:18

    Üdvözlet mindenkinek az új hétnek kezdetén. Bár a hétfőtől nem szoktunk sokat várni, el kell mondjam, hogy a mai nap bizony tartogat meglepiket. Egészen pontosan S.T.A.L.K.E.R.-ügyileg lesz robbanás, de erről majd később :) Mi lesz még a héten? Jó kérdés :) Az biztos, hogy meleg van, jó idő, vegyetek notebookot, és húzás kifelé a szabadba netezni :D Most pedig hallgassátok mazur mester csodás poénját:

    Mi a batorsag... Batorsag az, amikor egy ferfi tok reszegen, ejjel 4-kor hazajon, belepve az ajton a kezeben seprut tarto, tombolo feleseget megpillantva azt meri kerdezni, hogy: Takaritasz vazze, vagy ma meg elrepulsz valahova??

    Késik a Longhorn beta

    Hír | 2004.04.04 13:49

    Az eredeti tervek szerint úgy volt, hogy már idén, valamikor karácsony környékén beta állapotba kerül a Microsoft következő generációs operációs rendszere, a Longhorn. Mostmár biztos, hogy ezt eltolták, hiszen néhány dolgot fontosabbnak tartanak a szoftver fejlesztői. Úgy tűnik, hogy inkább a Windows XP biztonsági réseit foltozgatják, hiszen napról-napra újabb hibákra derül fény. Végülis szerintem ez nem is olyan rossz. Inkább később legyen, de sokkal jobb, mint az eddigi rendszerek :)

    Pacific Fighters

    Hír | 2004.03.31 22:10

    Az Ubi Soft így késő este is megdobogtatja minden szimulátor rajnogó szívét, ugyanis bejelentettek egy új repülőgép szimet. A híres-neves 1C (IL-2 Sturmovik) készíti, és ez is a 2. Világháború alatt játszódik. Amerika, Japán, Ausztrália és Nagy Britannia légiereje játszik majd szerepet, több mint 40 különböző repülővel. Mindannyiunk nagy örömére máris megnyitották a hivatalos oldalát, ahol egyelőre csak a fórum elérhető el...

    Az SCi jelenti!

    Hír | 2004.03.30 14:22

    Még ebben a hónapban jelentettük, hogy feltűnt a színen egy egészen új Carmageddon rész. Az SCi ma befutott jelentésében ez megerősítést is nyert. Azonban találtam egy bibit a dologban. A jelentés csak a PS2-es és Xbox-os változatokról tesz említést. Egyelőre nem lehet tudni, hogy a PC-s verzió csak később jelenik e meg, vagy teljesen elfelejthetjük... Másik érdekes pont, hogy a cég máris ötletel Conflict sorozatának negyedik és ötödik epizódján is. A harmadikat még be sem fejezték :) Nem rossz ez a lelkesedés...

    Joint Operations oldal

    Hír | 2004.03.24 17:55

    A NovaLogic végre elindította a Joint Operations hivatalos oldalát, ami cirka 2 hónap múlva már a boltok polcairól köszön vissza. Addig is érdemes ellátogatni a lapra, ahol megtudhatjuk milyen fegyverek, és járgányok lesznek elérhetőek a játékban. Ugyan még csak 1-1 darab van belőlük, hiszen az oldal még csak most készül. Nem véletlen van mindenhol a „Nézz vissza később" feliratocska.

    [PATCH] Call of Duty

    Hír | 2004.03.23 10:13

    Az Activision-ös bratyók úgy gondolták, hogy oly hosszú fejlesztés után végre kiadják a Call of Duty legújabb, v1.3-as javítását. A foltozáson kívül több érdekesség is belekerült, úgymint például két új multiplayer páya is. Érdekességképpen megemlíteném, hogy a korábban beígért Punkbuster anti-csalás védelem csak egy későbbi patchbe kerül bele... Ha valakit így is érdekel, innen le tudja tölteni.

    The Fall megjelenés

    Hír | 2004.03.21 00:08

    A híres-neves RPG megjelenésével kapcsolatos dátumot az eredetitől későbbire tették át, de konkrétumot mindmáig senki sem tudhatott. Ma azonban a hivatalos honlap FAQ részére felkerült egy olyan karaktersorozat is, mely arról árulkodik, hogy 2004 harmadik negyedévében kerül a piacra a The Fall. Aki nem hiszi, járjon utána! :)

    Isotoxin játékok

    Hír | 2004.03.16 22:11

    A GameGossip egyik munkatársa arra lett figyelmes, hogy az Isotoxin fejlesztőcsapat oldalán, jó néhány, eddig be nem jelentett játék van feltüntetve. Összesen 4 különböző projektjük fut: - Az Orbital Assault, ami egy 3D-s lövöldözős játék lesz, már alfa státuszban van - 2 akciójáték, amik a Kleo és a Pentapolis nevet kapták - Egy túlélő játék, ami White Lady névre hallgat A fejlesztők honlapján némi képséget is fellelhettek ezekből az alkotásokból, viszont információhegyekre ne számítsatok... azok majd később érkeznek.

    Crusader Kings Gold

    Hír | 2004.03.11 14:44

    Réges-régen, egy nem is olyan távoli oldalon, már hírt adtunk arról hogy készülget a Crusader Kings. Akkor még úgy volt, hogy 2002 őszén már kész lesznek a művel, és mindenki serényen kapkodja majd a boltok polcairól. Mint kitalálhattátok már, nem így lett. A játék a napokban készült el, cirka 2 évvel a bejelentése után. Ahogy a mondás tartja: "jobb később, mint soha" (vagy mégsem? Hiszen még mindig az Europe Universalis motort használja). A megjelenésre már nem is kell várnunk, csomó országban máris kapható.

    [FuN] GTA 4

    Hír | 2004.02.15 23:30

    Este volt. Késő este. Boe kapitány surrant be a sötét, poros irodába. Kezét sejtelmes helyen tartotta (naaaa, nem ott :D). Mikor azt hitte teljesen egyedül van... elővette. Naaaa.. pfuj! Nem azt! :D Egy lemez volt a kezében, CD korong. Rövid várakozás után behelyezte eszközét az eszközbe, a képernyőn rejtéjes videók jelentek meg. Akkor lerohantuk, és mi is néztük. Naaaa, nem vagyunk mi olyanok :) Szóval egy ilyen autó videós CD-n találtuk ezt a kis csöppséget, mely szerintem megérett arra, hogy megosszam a Grand Theft Auto minden kedvelőjével. Fogyasszátok egészséggel:

    Warhammer beta infók

    Hír | 2004.02.14 23:23

    Mint tudjátok, szépen csendben készülget a Warhammer Online. A téma szerelmesei biztosan örülnek, hiszen megjelentek az első infomorzsák egy későbbi beta verzióról. A csapat elmondása szerint 4 fázisa lesz a tesztnek. Alpha (ez már folyik is), belső beta, zárt beta és nyilvános beta. A nyilvános beta tesztre bárki jelentkezhet majd, sajna még nem tudni pontosan mikor. Lényeg, hogy első körben csak azok vehetnek részt a tesztben, akiknek legalább 512K-s netkapcsolatuk van. Később, a kód optimalizálása érdekében a modemes userek is csatlakozhatnak. Addigis csekkoljátok a honlapját itt.

    UT2004 demó még ma!!!

    Hír | 2004.02.11 20:08

    Az Unreal Tournament 2004 hivatalos oldala arról ad számot, hogy még a mai napon kiadják a fent említett alkotás régóta és sokak által várt demóját! Emlékeztek még, mikor a 2003 esetén az utolsó pillanatban is bughunting volt? :) Remélhetőleg ez most nem lesz így, és legkésőbb a hajnali órákban mindenki nekilódulhat tőteni. Íme néhány konkrétum a 209 megás csodáról: 5 pálya (AS-Convoy, ONS-Torlan, DM-Rankin, CTF-BridgeOfFate, BR-Colossus), 6 játékmód (Assault, Onslaught, Deathmatch, Capture The Flag, Team Deathmatch, Bombing Run). Szóval StAy WiTH uS! :D

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)