Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1167

Újabb rally a porondon

Hír | 2004.02.12 20:41

Királyság :D Csak nem akarnak abbamaradni ma sem a PC-s bejelentések! Kezd tetszeni ez a hét, pedig még csak éppenhogy a felén jutottunk túl :) A Brain in a Jar (ehh, eléggé bátor név :D) csapata, elmondásuk szerint egy eléggé "eredeti" rally szimulátoron dolgoznak. Namármost, hogy ezen mi az eredeti, szerintem ők sem tudják :) Lényeg a lényeg, valamikor szeptember tájékán érkezik a stuff, rengeteg pálya lesz benne, multi mód is, és így tovább - blabla. Vajon mi lehet ebben olyan extra? Ki tudja... Majd meglátjuk mi sül ki belőle.

Mondd Todd... mondd!

Hír | 2004.02.11 10:01

A német Doom3maps.de fenszájt egy levélkét kapott az id Software vezető arculatától, személyesen Todd Hollenshead-től. Todd bácsi néhány szóban összefoglalta, hogy véleménye szerint mi az alapvető különbség az online és offline sajtó között, illetve miért utóbbiak kapják a nagyobb világpremiereket. "Az offline magazinokkal teljesen máshogy dolgozunk, mint az onlinenosokkal. A nyomtatott sajtó embereinak jóval több lehetőségei vannak, személyesen eljönnek az irodánkba, nem kevésszer velük együtt dolgozzuk ki a címlapot. Egy így fair, hiszen a magazinok nagyon sok energiát és pénzt ölnek mindebbe." Tény, hogy interneten minden sokkal gyorsabban terjed, és azért a bejelentések többségéről manapság itt értesülünk. Viszont ne feledjük, hogy nagyon sokaknak vagy nincs, vagy csak lassú netkapcsolata van. A nyomtatott újság ma még biztosan több emberhez jut el, még a nagyobb országokban is.

Time Strike - harci marci

Hír | 2004.02.07 20:57

Hihetetlen ez a szombat. Bejelentések, bejelentések hátán... Jelen esetünkben az Unrivaled Entertainment aktuális fejlesztéséről számolhatunk be. A Time Strike egy érdekesnek induló akciójáték leszen. A játékos a különféle dimenziókban összeszedett javakkal gazdálkodhat, ezekből készíthet magának fegyvert és veheti fel a harcot az ellennel. Lesznek nagyobb, csak online összecsapások is, ahol mindenki megmutathatja mire is képes. A honlapján ugyan még nincsenek játék közbeni képek, de bővebb infót azért találhatsz róla. Thanks Mike.

Vietnám... má' megin...

Hír | 2003.12.22 19:29

Az SCi honlapján ugyan még két napig rejtegetik következő játékuk bejelentését, a C&VG szemfüles kémei azonban már levadászták az első képecskét. A jelek szerint a Conflict: Vietnam leszen a következő fejlesztés. Na, kitaláltátok már, hogy hol játszódik? Pfff... ja, megint Vitenam. Kiváncsi leszek, hogy ez ad e valami újat, vagy csak egy újabb "lőjünk halommá mindenkit aki moccanék" lesz.

Battlefield Command névváltás

Hír | 2003.10.09 22:15

A változatosság kedvéért megint megváltoztatták az 1C fejlesztésének nevét. Elsőként WWII RTS-ként ismerhettük meg, ebből lett Battlefield Command. Mától már Wartime Command: Battle For Europe 1939-1945 néven kell keresni (megjegyzem szerint a legújabb a legrosszabb...). Érdekes, hogy a megjelenési ideje a bejelentése óta nem változott, ami nem más, mint 2004 tavasza.

Lord of Everquest megjelenés

Hír | 2003.08.09 09:49

Az első Everquest stratégiai játék korábbi bejelentésekor csak annyit lehetett tudni, hogy készül. Kicsit később elárulták, hogy elvileg még idén, de inkább csak 2004 elején várható. A legújabb hírek szerint azonban már ezév novemberében a boltok polcaira tudják helyezni a kész terméket. Óóóó, bár így lenne minden játékkal, hogy nem tologatják, meg eltörlik, hanem előrébb hozzá a megjelenését...

Jetfighter 5 - Homeland Protector

Hír | 2003.07.09 18:31

Ezt a napot elég sok fejlesztő választotta készülőben lévő portékájuk bejelentésére. Így tett a Global Star Software is, akik elárulták, hogy repülős játékukban a játékost amerikai repülőgépekbe kívánják ültetni, ellenségnek pedig Észak-Kóreát választották. 30 ultrarealisztikus küldetésben vehetünk majd részt, csodálatosan kidolgozott és élethű repülőgépekben. Az első képeket erre találjátok.

Alone in the Dark film

Hír | 2003.07.01 19:49

Elérkezett egy újabb filmadaptáció bejelentésének az ideje. Manapság igen népszerű az a felfogás, miszerint ami jó volt játékban, próbáljuk meg mozivászonra vinni, és fordítva. A Yahoo! információi szerint a főszereplő Edward Carnby-t Christian Slater alakítja majd. Már befejeződtek az előkészületek, e hónap végén kezdődik a forgatás és a bemutatót jövő évre tervezik. Ennek örömére az Atari elárulta, hogy kb. akkortájt fog megjelenni a játékváltozat ötödik darabja.

[MOVIE] Új Oddworld!!!

Hír | 2003.06.18 18:06

Nos... bizony! A legújabb Oddworld játék! Az IGN nem is várta meg a játék bejelentését, máris egy animációt közölt a stuffról! A rossz hír az, hogy a jelenlegi állás szerint nem csak ez, hanem a következő 3 játék is csupán csak Xbox-ra jelenik meg :( Ha megszemlélnéd az animot, kattints ide.

'Reggelt...

Hír | 2003.06.12 07:52

Üdvözletem mindenkinek. A minap elég szépen alakult a hírzuhatag, és meg kell mondjam, hogy a ma reggeli felhozatal sem szerényebb :) Lesznek letöltések, bejelentések, és minden más, amire érdemes felébredni :) A szemfülesebbek biztosan észrevették már, hogy a jobb oldalunkon megjelent egy játéklista nevezetű stufa. Ez egy olyan... szóval jó dolog - folyamatosan bővül, meg minden :) Használjátok egészséggel. A mai vicc helyett egy eléggé jól sikerült képet osztanék meg veletek, mely valóban elgondolkodtató... másfelől pedig fergeteges :D

[MOVIE] A duó

Hír | 2003.05.19 07:06

Nem értem, hogy ezeket miért nem az E3 alatt adták ki, miért pont utána. No de mindegy, a lényeg hogy megérkeztek. Nézzük csak mi is akadt most horogra: Az UT2003 folytatásának a bejelentése nagy port kavart, hiszen senki sem számított rá (hiszen az UT nem FIFA vagy NBA). Az eddigi szavak újfent mozgóképi valóságot öltöttek, és megjelent egy újabb Unreal Tournament 2004 ingame movie, melyet leránthattok innen.

Szerintem senkinek sem kell bemutatnom a 2015 névre keresztelt céget. Igen, ők fejlesztették az egyik legjobb 2. VHs FPSt, a MoH:AA-t. Most a legújabb munkájukból, a Men of Valor: Vietnamból érkezett egy filmecske, melyet itt fellelhettek.

CoD - MoHAA után szabadon

Hír | 2003.05.01 15:49

A 2015-ből kivált Infinity Ward jelen pillanatban is dolgozik háborús FPS játékán. A Call of Duty bejelentése mellé csak a honlapján található "apró" shotokhoz juthattunk hozzá, ám most végre megérkezett néhány nagyobb, igencsak ütős matéria. Szerintem ez a játék legalább annyira ötelező lesz, mint mondjuk a Medal of Honor volt...

'Reggelt...

Hír | 2003.04.17 08:29

Sajnálatos módon a tegnapi napon beígért vicckeresés elmaradt... ezt orvosolandó, a mai napot már pontosan ezen művelet abszolválásával kezdtem. Amíg majd elolvassátok, előkészítem a ma reggeli adagot. Érdekes egyébként, hogy manapság csak úgy jönnek-mennek a játékbejelentések. Ha jól látom mostanság nem arról szól, mint korábban. Vagyis vagy főleg folytatásokat jelentenek be, esetleg teljesen ismeretlen, némileg koppintásnak tűnő reménysugarakat... kár, de én még mindig reménykedem, hogy mondjuk a Lionhead Studios újabb ötlettel árasztja majd el az E3 csarnokait :)

Két öreg orvos beszélget: - Csak egészség legyen. - Igen, meg sok beteg.

Gothic II hírek

Hír | 2003.04.15 08:32

Nos a játékos társadalom immáron joggal felháborodottan kérdezheti, hogy mégis merre van a Gothic II angol verziója (a német már hónapokkal ezelőtt megjelent...). A JoWood napjainkban annyit árul el róla, hogy a megjelenési idő bejelentéséig egészen addig várniuk kell, amíg nem találnak egy kiadó partnert. Hát izé... szóval no komment...

Operation Flashpoint 2!!!

Hír | 2003.04.04 22:26

Nos igen... valóban! Tényleg :) És komolyan!!! Szóval a lényeg, hogy a német testvérlapunktól JT épp most dobott egy levelet, melyben büszkén jelentette, hogy tudomására jutott egy igen fontos informorzsa. Lényegében arról van szó, hogy készülget az Operation Flashpoint 2, és 2004-ben meg is jelenik :) A játék bejelentése egyébként többek között a jelenleg is tartó háborús helyzet miatt is késik, de amint lehet, bővebben is beszámolunk róla.

Pirates of the Caribbean

Hír | 2003.03.27 22:26

A Bethesda Softworks és a Disney Interactive alig néhány perce áküldött egy friss ropogós levelet, mely legújabb közös alkotásuk bejelentését tartalmazza. Nevezetesen a Pirates of the Caribbean-ről van szó, mely PC, Xbox, valamint PS2 platformokra egyaránt idén júniusban jelenik majd meg. A játék egyébként azt idén nyáron vetítésre kerülő, hasonló című film alapjaira épül. A játékról bővebb infót itt találhatsz.

Képvihar reggelire!

Hír | 2003.03.19 08:37

A mai felhozatal elég szinesre sikeredett. Itt van pl. ez a Planetside, amely bejelentésekor nagyon igéretesnek tűnt. Azóta is egész jó, de sajna az animációit megszemlélve nem lesz egy nagy dobás :(... azért a képeket érdemes megszemlélni.

  • Anarchy Online: Shadowlands
  • Chariots of War
  • Echelon: Wind Warriors
  • HomePlanet
  • IndyCar Series
  • Lionheart
  • PlanetSide
  • Ryzom

  • Athlon XP 3200+ áprilisban?

    Hír | 2003.03.17 18:42

    Az AMD az Intel bejelentésére, - miszerint a Pentium 4 processzorok következő darabja (3.20GHz) áprilisban már a boltokban lesz, - szintén hasonló közleményt adott ki. Az Athlon XP családhoz tartozó 3200+ processzor a jövő hónaptól szintén megvásárolható lesz. Érdekesség, hogy valószínűleg ez lesz az utolsó K7 technológiára épülő AMD CPU, utána már a K8 családhoz tartozó Hammer processzorok veszik át a terepet.

    'Estét...

    Hír | 2003.03.03 19:01

    SZépséges estéket mindenkinek! Új hét, új hírek, újabb uborkaszezon? Valóban az lenne? Vagy csak a képzeletünk játszink megint? Hát, csak annyit mondok, hogy a mai nap minden, csak nem unalmas :) Van itt minden ami kell... játékdemó, bejelentések, és még sorolhatnám. Amíg rendezem a soraim, álljon itt egy ki lélekmelegítő :)

    A nyuszi bekopog a medvéékhez. A kismedve nyit ajtót. - Kismaci, itthon van a papád? - Nincs. - Itthon van a mamád? - Nincs. - Kell egy pofon?

    Syberia 2 érdekességek

    Hír | 2003.02.12 23:51

    Nos a GameSpot jól képzett serege megalkotta a saját kis Syberia 2-tes előzetesét. Ez főként azért érdekes, mert megszemlélhetitek belőle az első képeket :) A játék bejelentéséről már elég régóta tudunk, szóval azon azért nem lepődünk meg annyira :D Ha érdekel az előzetes, csattogj el ide. Thanx Gareth

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)