Jó Éjt! 2011. 09. 27.
Ma 55 éve, hogy az első ember igazoltan átlépte a háromszoros hangsebességet.
Ma 55 éve, hogy az első ember igazoltan átlépte a háromszoros hangsebességet.
54 éve, hogy bemutatták a Broadwayn a West Side Story c. musicalt, amelynek zeneszerzője Leonard Bernstein.
Nem sok van már hátra a demó megjelenéséig, addig pedig három perc a legendás Indianapolis aszfaltján.
Ma 122 éves a Nintendo, amely játékkártya-gyártóként kezdte 1889-ben.
Megszállt minket ma az Ördög, méghozzá az Ördög III....
Reggel pulóvert kellett húznom! Nem semmi...
Döbbenetes volt a mai hőmérsékleti térkép úgy este hat körül. Szeged környékén 30 fok, Szombathely környékén 12.
Újabb autókról szólnak a hírek, melyek jelenléte nem is túl meglepő.
A nyár csak nem akar elmúlni - szóljon már neki valaki!
Mostanában csend honolt PS Vita témában, azonban ma érkezett néhány hír, amelyet csokorba gyüjtöttünk.
Nekem már it van az asztalomon a teljesen megújult, vadiúj GameStar! És az új Dream Theater album is!
Ez a kellemes, nyárias hétfő is eltelt, sőt, az egész hét nyárias lesz...
Nos, a totálisan megújult új GameStar elment a nyomdába - jól meg fogtok lepődni, ha meglátjátok :)
A mai nap a jégkorong sportág legfeketébb napja.
Szokatlanul csöndes nap volt ez - a világ hírforrásai ma eléggé hallgattak.-
Ma lenne 65 éves Freddie Mercury - ma őrá emlékezünk!
Néhány éve sűrűn érkeztek a hírek, de az utóbbi két évben semmi nem jött az új Anarchy Online engineről
Szeptember első hétvégéje is eltelt - állítólag jövő héten végre kicsit hüvösebb lesz.
Ez a hétvége is még kellemes, nyári idővel telik - használja ki, aki tudja.
El se hiszem, 16 év után végre elvertük a svédeket!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)