Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1167

Top 10-ek megint

Hír | 2004.06.07 19:18

A legújabb amerikai eladási adatok szerint kicsit megkavarodott a tizes lista. Az eddig sziklaszilárd elsőnek hitt City of Heroes átengedte vezető pozícióját a már lassan elfeledettnek hitt KOTORnak :) Vajon ez a folytatás bejelentésének köszönhető? Ki tudja... 1. Star Wars: KoTOR - LucasArts 2. City Of Heroes - NCsoft 3. Far Cry - Ubisoft 4. Battlefield Vietnam - Electronic Arts 5. Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy - LucasArts 6. Rise Of Nations - Microsoft 7. Age Of Mythology - Microsoft 8. Rise Of Nations: Thrones & Patriots - Microsoft 9. Unreal Tournament 2004 - Atari 10. The Sims Deluxe - Electronic Arts

'Reggelt...

Hír | 2004.06.07 09:20

Talán mostmár tényleg mondhatom, hogy "napsugarast mindenkinek"! Miközben sokan az érettségire készülnek, jóval többen azért harcolnak, hogy kihúzzák még valahogy ezt a néhány napot a suliban. Mindeközben én kis hazánk egyik jól ismert fejlesztőcsapatának legújabb bejelentésére készülök :) A mai napon egy újabb finomság kerül elő a hazai repertoárból, szóval érdemes itt maradni. Másfelől viszont egy szokványos hétfőnek nézünk elébe, a dömpinget sajnos el kell fejelteni :(

Ül a nyuszi a szakadék szélén, néz maga elé és egyre csak azt hajtogatja: - Boci, boci, boci. Arra jön a medve és kérdi: - Mit hajtogatsz itt te nyuszi? - Boci, boci. - Hol? -néz lefelé a medve. - Boci. - De hol? -kihajol, és lezuhan a medve. A nyuszi most már azt hajtogatja: - Maci, maci.

Strategy First bejelentések

Hír | 2004.06.04 19:13

A Strategy First mára nem kevesebb, mint 4 új játékbejelentést tolt az arcunkba :) Sajnos nem sokat lehet tudni róluk, kivéve az egyiket. Akkor felsorolásképpen: lesz Jagged Alliance 3D, Disciples III és is Jagged Alliance 3. Ezekről ennyi infó van :) A Vendetta Online-ról annyit tudunk, hogy egy új MMORPG lesz, melyben a játékos egy űrhajó pilótája lehet. Persze folyamatosan fejlődünk majd, egyre több és különlegesebb felszerelést szerezhetünk, és így tovább. Ez utóbbinak már a honlapja is beindult, amit itt szemlélhettek meg.

[MOVIE] Star Wars: Battlefront

Hír | 2004.06.04 09:16

Bár bejelentésekor a Star Wars: Battlefront maga volt a rút kiskacsa, mára már szemmel láthatóan fejlődött. Mi sem bizonyítja ezt jobban mint két újabb mini videjó, melyben a giga lépegetőt, és a hazánkhoz hasonló időjárási viszonyokat leshetitek meg. Érdemes!

Top Spin PC-re

Hír | 2004.05.25 08:46

A minapi jelentésből az derül ki, hogy az eleddig Xboxosnak hitt Top Spin teniszezős játék PC-re is kiadásra kerül az Atari jóvoltából év végén. Hát, engem nem ütött nagyon szíven a dolog - jobban örültem volna néhány ütősebb cím PC-re való bejelentésének...

Új bejelentések

Hír | 2004.05.19 10:09

Hirtelen jött egy csomó :D

  • Desert Law A 1C Company jelentette be, hogy a negyedik negyedévben kívánják piacra dobni a fent említett nevű stratégiát az Arise fejlesztésében. Olyan poszt-apokaliptikus környezetben játszódik a játék, ahol már a benzin a fizetőeszköz. A játékos bármit megvehet és megtehet vele, ha viszont nincs meg a kellő taktika, mindent el is veszíthet. Az első képeket itt találjátok.
  • Parkan 2 Ezt a következő generációs űrszimulátort a Nikita fejleszti. Az alapkoncepció nem sokat változott az előző részhez képest. Utazgass és fedezgess fel új galaxisokat, meg azokban valami érdemre méltót. Szintén találhattok képeket.
  • XIII Century Sword & Honor A 1C Company másik új játéka... A 13. századi nagy európai nemzetek közül az egyik választott állam vezéreként kell tevékenykednünk. Célunk természetesen a többi ország királyának kiütése, s az ország elfoglalása. A választható frakciók között vannak az angolok, franciák, németek, oroszok és a spanyolok. Mindezekben 3 hadjáraton keresztül folyhat a csatározás, de közben megcsillogtathatjuk diplomáciai tehetségünket is, ugyanis békekötésre is lesz lehetőség a játékban. Erre az RTS-re azonban még 2005 harmadik negyedévéig várnunk kell. Imhol az első képek!

  • N-Gage támadás!

    Hír | 2004.05.12 16:11

    Sűrűsödnek a bejelentések, de legnagyobb bánatomra ismét nem a Grand Turismo PC-s megszállásáról van szó... (ebben az esetben a többértegű pelenkák tripla alámtétele sem szabna gátat az öröm okán kicsorduló folyadék tovajutásának :D) Visszatérve a Nokia N-Gage ostromára: a Nokiás srácok újabb bejelentést tettek. Tegnap már hírt adtunk azon tervekről, melyek lényege, hogy 11 új játék készülődik kijönni a Nokia játékgépére. Nos, a lista újabb tagokkal bővült. A jövőben -2004, 2005-, az N-Gage Arénájában játszhatunk majd a következőkkel:

  • CivilizationŽ
  • DRIV3RTM
  • FIFA 2005
  • King of Fighters
  • Glimmerati
  • Rifts
  • SSX Out of Bounds

  • 11 új N-GAGE játék

    Hír | 2004.05.11 14:39

    Az E3-at nem csak a klassz PC-s játékok miatt érdemes nyomon köveni, de azoknak is érdemes figyelemmel kísérniük az eseményt, akik Nokia N-GAGE tulajok. A déli csarnok 1524-es standján található Nokia ugyanis tizenegy új játékot fog bemutatni. Íme hát a lista: Pathway to Glory, Pocket Kingdom: Own the World, Ashent, Crash Nitro Kart,The Sims Bustin' Out, Tom Clancy's Ghost Recon: Jungle Storm,Call of Duty, Bomberman, Operation Shadow, Requiem of Hell végül a Tiger Woods PGA Tour 2004 bejelentése is várható. Bővebben a játékokról itt olvashattok!

    Encore @ E3

    Hír | 2004.05.06 20:41

    Az Encore csapata is mára időzítette E3-as listájának bejelentését. Nem lehet mondjuk inden annyira félelmetesen nagy, mint az EA listája, de azért érdemes ezekre is figyelni:

  • Heroes of the Pacific
  • The Suffering
  • Soldner: Secret Wars

  • 'Reggelt...

    Hír | 2004.05.04 07:26

    Szép napos délelőttöt mindenkinek! Eljött hát a nap. Melyik is? Ja, amikor leadjuk legújabb számunk minden egyes porcikáját. Csak annyit mondanék, hogy...Boooyyyyaaaa, iszonyatosan jó lett :D Na persze nem felvágni akarok vele, de ennyi exkluzív anyagot már rég nem cibáltunk össze :) Remélem ki tudjátok várni a megjelenést. Ja, és ma van az ATi R420-as piciny chipjének hivatalos bejelentése is. Egészen pontosan délután 3-kor érkeznek a finomságok, természetesen nálunk, akárcsak az NV40 esetében mindenről először értesülhetsz. Még egy pofás kis animációt is megosztok majd veletek pontban háromkor. Szóval készüljetek! Most pedig fogadjátok szeretettel mazur mester viccét!

    A fényképészetbe betér egy matektanár: - Szeretnék erről a filmről képeket csináltatni. - 9x13? - 117. Miért?

    Moscow Rush a Buka-tól

    Hír | 2004.04.20 17:40

    Na, ez a Buka csapat csak nem akarja befejezni a játékbejelentéseket :) Ezt felfoghatjuk király dolognak is, de egyelőre elég erős a gyanú, hogy nem éppen minőségi alkotásokról van szó... A Moscow Rush egy autós őrület lesz, mely Moszkva valós területein játszódik majd. A főszereplő egy városi srác akinek élete a verdája körül forog. A haverokkal versenyez, hazafuvarozza őket, és így tovább. A történet folyamán sokféleképpen szerezhetünk új autókat, legális, vagy illegális úton egyaránt. Érdekes is lehet :) Lássátok vala az első képeket:

    [MOVIE] NV40 Tech

    Hír | 2004.04.16 09:50

    Már az NV40 bejelentése előtt kémbotokat építettem bele az NVIDIA honlapjába, hogy azonnal szóljanak, ha bármiféle változás esete forog fenn. Sikerült is mindjárt három technológiai demó videjót levadászni, melyeket természetesen átemeltem magunkhoz a könnyebb hozzáférés végett. A három legújabb tech demót (Nalu, Timbury, Clear Sailing) szemlélhetitek meg mozgás közben. Érdemes letölteni!

    Hitman Contracts GOLD

    Hír | 2004.04.13 19:53

    Az Eidos levélkéjéből kiderült, hogy a Hitman: Contracts is aranylemezre került, és már csak néhány rövid nap választja el a megjelenéstől. Április 30-ától Európaszerte kapható lesz, míg Amerikában már 21-étől megvásárolható. Kiváncsian várom a negyedik epizód hivatalos bejelentését...

    'Reggelt...

    Hír | 2004.04.02 06:41

    Meghallgatva a bejelentéseket, én valahogy úgy érzem, hogy mostanság túlsúlyban akcióznak a szimulátor és az FPS fajtájú alkotások. Nameg az RPG-kel sem spórolnak :) Itt van például a tegnapi FIA GT-n alapuló kicsike. Ez a sorozat mellesleg a Forma 1 betétfutama, talán így több embert is érdekel majd. Reméljük a virtuális Gollinik is legalább úgy száguldoznak majd, ahogy a nemrégiben kiadott TOCA RD 2 demóban a virtuális Jean Alesik :)

    Vizsgáztatják az amerikai pilótát, mielőtt kivezénylik Irakba. A szokásos kérdések után megkérdik tőle: - Két tank áll az úton, egy iraki és egy angol, melyiket lövi le? - Hát az angolt! - vágja rá a katona. - Hülye! Menjen ki, gondolkodjon el és majd utána jöjjön vissza. Kis idő elteltével behívják megint és újra felteszik neki a kérdést: - Két tank áll az úton, egy iraki és egy angol, melyiket lövi le? - Az őrmester úr melyiket lőné le? - kérdezi félve a katona. - Hát az irakit! - Akkor nekem megint csak az angol jut

    'Reggelt...

    Hír | 2004.03.30 06:38

    Örömteli reggelt mindenkinek! De jó lenne az enyhén hűvös reggelben madárcsicsergésre ébredni... Sajnos ők is lefagytak a fákról. Csak egy-két igen ellenszenves módon zene-bonáló bagoly huhog, ami azért a semminél jobb. A tegnapi Settlers és Painkiller bejelentések kicsit fellendítették az elaludni készülőket. Így hát türelem, és jönnek, amiket vártok :)

    Egyik bolond le-fel sétál és egy cipőt húz a fűzőjénél fogva. Meglátja az orvos és megkérdi: - Mondd bolond, miért húzod azt a cipőt? Mire a bolond odanyújtja a dokinak a fűzőt és mérgesen mondja: - Nesze, itt van, próbáld meg tolni..

    Új játékshow ősszel

    Hír | 2004.03.24 08:58

    Hamarosan megrendezésre kerül az E3, melyet a világ legnagyobb játékkiállításaként tartanak számon. Egyetlen bibi van csak vele. Nem publikus, vagyis nem mehet be bárki. Ezt ellensúlyozandó, egy új játékshow-t jelentettek be a minap. GameOn NY idén, november 12-14 között kerül megrendezésre a new york-i Madison Square Garden-ben. Ok, tudom, hogy ide elég kevesen juthatnak el, de ez egy újabb remek pillanat lesz, hogy játékbejelentések tömkelege zúduljon ránk :)

    Beneath A Steel Sky 2!!!

    Hír | 2004.03.15 21:04

    Éééééés igeeeeeen :D Egy nagy álmom vált valóra! A Broken Sword 3 megalkotói a Computer and Video Games információi szerint egy király kis játék, a Beneath A Steel Sky folytatásán munkálkodnak. Mégsem halott a kalandjátékok műfaja (bár lukaszékat még mindig utálom a Sam'n'Max 2 miatt). Sajna egyelőre csak annyit lehet tudni róla, hogy a fejlesztők beregisztrálták maguknak a www.steel-sky2.com címet. Szerintm olyan E3 környékén várható a bejelentése.

    Crusader Kings Gold

    Hír | 2004.03.11 14:44

    Réges-régen, egy nem is olyan távoli oldalon, már hírt adtunk arról hogy készülget a Crusader Kings. Akkor még úgy volt, hogy 2002 őszén már kész lesznek a művel, és mindenki serényen kapkodja majd a boltok polcairól. Mint kitalálhattátok már, nem így lett. A játék a napokban készült el, cirka 2 évvel a bejelentése után. Ahogy a mondás tartja: "jobb később, mint soha" (vagy mégsem? Hiszen még mindig az Europe Universalis motort használja). A megjelenésre már nem is kell várnunk, csomó országban máris kapható.

    NFS: MOST WANTED?!!

    Hír | 2004.03.05 13:02

    ÉS IGEN ÉS IGEN ÉS IGEEEEEEN :) Egyértelmű, hogy az Electronic Arts jelenleg is dolgozik a Need for Speed játéksorozat folytatásán. Ezt már egy interjúban ki is fejtette az egyik fejlesztő. A Tiscali Games egyik aloldalán rátaláltak egy domain névre, melyet maga az EA regisztrált be magának. A www.needforspeedmostwanted.com név arról tanuskodik, hogy "Most Wanted" is lehet a következő NFS alcíme. Persze ez még nem hivatalos infó, lehet, hogy még 150 másik címet is megvettek, a jónép megtévesztésére :) Az viszont tuti, hogy a közeljövőben érkezik a játék hivatalos bejelentése (még E3 előtt). Thanks jd. Update: Hehe, találtam egy másik Electronic Arts-os regisztrációt :) Itt leolvashatjátok, hogy kinek a birtokában van a www.needforspeedunderground2.com. Készülne hát az NFS: Underground 2 is? Mekkora királyság lenne, nem? :D

    AGON 3 készül...

    Hír | 2004.02.12 20:50

    Hát ez már tényleg betegség :D Képtelenség olyan gyorsan gépelni, ahogy manapság a játékbejelentések berobbanak orcánkba! Nade, ezúttal legalább nem egy teljesen új dolgoról van szó - mindazonáltal hazai vonatkozású. A Private Moon Studios gőzerőlvel munkálkodik kaland sorozatunk immáron harmadik felvonásán. Újabb kalandok és lehetőségek várják azon érdeklődőket, akik egyrészt már tolták az előzményeket, illetőleg azon játékosokat, akik most kóstolnak bele a történetbe. Bővebb infóhalmaz erre található.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)