Shadowbane open béta
A Wolfpack mai bejelentésének értelmében ezen a héten beindítják a Shadowbane: Throne of Oblivion tesztfázisát, hogy a majdan 2004. december 7-én megjelenő játék problémamentesen alakítson a PC-ken. Az érdeklődők ide fáradjanak.
A Wolfpack mai bejelentésének értelmében ezen a héten beindítják a Shadowbane: Throne of Oblivion tesztfázisát, hogy a majdan 2004. december 7-én megjelenő játék problémamentesen alakítson a PC-ken. Az érdeklődők ide fáradjanak.
Az Eidos épp ezekben a percekben küldött szanaszét egy galambot, akinek a lábára kötözve szállingózott mindenfele legújabb játékuk bejelentése. Az Avalanche Studios fejlesztése a Just Cause, melyről egyelőre annyit lehet tudni, hogy 2005-ben érkezik PS2, Xbox, és PC platformokra. Bővebb infóra egyelőre várni kell :(
Az Atari hivatalos oldalán megjelentek az első infók, néhány, még be sem jelentett alkotásról. Ilyen az elmúlt évtized igencsak kedvelt játékának, a Civilization-nek a folytatása. A továbbiakban feltűnt a: Chronos (akció), Enemy In Sight (akció), Rat Race (verseny). Sajna ennél többet nem lehet tudni, de valamiért az az érzésem támadt, hogy hamarosan jönnek a hivatalos bejelentések képekkel, mindennel.
A Sharpnel Games bejelentése szerint a jövőben elkészül majd a Dominions III, mely a Dominions II: The Ascension Wars folytatása lesz. Az új részben eddig nem látott népek kapnak majd helyet, valamint egy random pályagenerátort is beépítenek majd a kicsikébe. Egy kis szubjektív véleményt közbeiktatva, nekem akkor is a főcímből egy s betűvel kevesebbet tartalmazó névrokon az örökzöld, ha ezt a szót említik. Mindenesetre a Dominions III-mat kíváncsian várom - akik csatlakoznak hozzám, azok itt találnak részletesebb információkat a széria következő tagjáról. A játék legkésőbb 2005. év végére várható.
A DreamCatcher Games bejelentéséből kiderült, hogy a világszerte 300.000-es példányszámban eladott sikerjátékot a CPL World Tour hivatalos játékának választották meg. A The Cyberathlete Professional League szervezésében megtartott küzdelmek a virtuális világban zajlanak majd, azonban a való életben 10 városba is ellátogatnak világszerte. A több, mint 10.000 játékossal útnak induló verseny a számítógépes rendezvények eddigi legnagyobb nyereményét kínálja: 1.000.000 dollárt. További infó: itt
A Brothers In Arms bejelentése után azonnal felfigyeltem rá. Nem is igazán grafikája, sokkal inkább realitása, játékvilágának hitelessége fogott meg. Azóta már két kiállításon is volt szerencsém kipróbálni, és teljes bizonyossággal mondhatom, hogy minden idõk egyik legjobb akciójátéka lesz. Sajnos még jövõ év elejéig várni kell rá, de addig feltétlenül érdemes megtekinteni a most indult oldalát. Képek, infók, videók, félelmetesen hangulatos zene, és egy fórum található itt.
Az Ubisoft sajtóközleményben erősítette meg azokat a híreket, melyek szerint 2005-ben kiadják majd a Heroes of Might and Magic Onlinet. Ezzel kapcsolatosan több újságíró is próbálta faggatni Fabrice Cabounetet, a Heroes V producerét, ő azonban a saját portékája bejelentéséig nem volt hajlandó nyilatkozni. A Heroes of Might and Magic Online a hagyományoktól eltérően nem stratégia lesz, hanem MMORPG. Ennek részleteiről és megvalósításáról egyenlőre nem tudni sokat, csak hogy a TQ és a NetDragon segédkezik majd benne. Azt, hogy a játékban mi és hogy, lesznek-e startégiai elemek: nem tudni. A hivatalos bejelentéskiadványt itt olvashatjátok!
Úgy tűnik, máris lecsaptak az Epic új üdvöskéjére, az Unreal Engine 3.0-ra! A BioWare ugyanis ma bejelentette, meglicenszelték a motort, következő játékukhoz. Az érem sötét oldala az az, hogy ezen a bejelentésen kívül még semmit nem lehet tudni. További infók majd egy későbbi időpontban. (Thanks PC.Ign)
Amennyiben hihetünk az NVIDIA mai bejelentésének, a multicég a Blizzarddal kötött egyezményt. Eszerint a játék részt vesz az "NVIDIA - Meant To Be Played" programban. Tudjátok, ez az a nagy kerek logo például az UT2004 intrójában :) Hogy ez miért olyan fontos? Kiderült, hogy a World of Warcraft GeForce-okra lett optimalizálva, és támogatja őket az elég idejétmúlt 2-es szériától elkezdve napjaink egyik csúcskártyájáig, a GeF6800-ig! Ami számunkra talán még ennél is fontosabb: a megállapodás örömére a készítők további 1000 bónusz zárt béta kulcsot adnak ki! Jelentkezni az NZONE honlapján lehet, a mai naptól, a jelentkezés pedig egy hétig tart. Más kérdés, hogy a szerver pillanatnyilag üzemen kívül lehet, ergo az egy hétből kapásból elcsúszik pár órácska :) (Thanks Gamer's Hell)
Kellemes reggelt mindenkinek. Nos, mint láthattátok a legnapi nap eléggé... hogy is fogalmazzak csak, enyhére sikeredett :) Reménykedjünk abban, hogy ma már azért lesznek érdekes bejelentések, netán letölthető matériák, ne adj isten egy HL2 gold bejelentés. Ki tudja? Mindjárt hozok nektek valamit MOH:PA demó ügyben, szerintem többen örülni fogtok neki!
| Apa és a kisfia nézik a tévét: - Apu az egy halászhajó? - Nem kisfiam az egy jacht. - És azt hogy kell leírni? Ya ch vagy t??? - Azt hiszem igazad van. Az tényleg egy halászhajó!!! |
Hi :) Tudom, tudom, hogy már 10 óra van, de szerintem egy vasárnap ez még bőven elmegy reggelnek! Szokás szerint ismét eléggé békésre sikeredett a hétvége. Nincs tolongás, nincsenek új bejelentések, és még csak egy Quake 4 demót sem adnak nekünk... na de ilyet??? :D Azért akad néhány apróság, melyekkel valahogy azért csak kihúzzuk a hét elejéig.
| - Pistike mi leszel, ha nagy leszel? - Kaaaatooonaaaa!!! - De jön az ellenség és lelő! - Aaaakor elleeeenséég!!! |
Alig egy hónapja jelent meg a Soldiers: Heroes of World War II, máris kiegészítőt jelentettek be hozzá. Legalábbis bizonyos pletykák szerint. A GameGossip hajlamos ugyanis bejelentésekre vadászni, amikről esetleg később kiderül, hogy nem is az, aminek látszik. Most például egy egyszerű felmérésből találták ki ezt az egészet, amiben egyébként tipikus kérdéseket tesznek fel a játékmenettel és egyéb hasonló jellemzőkkel kapcsolatban. Hát majd meglátjuk...
Mostanában egyre több nagy név kipróbálható demója érkezik úgy, hogy nem is volt semmiféle előbejelentése. Ez történt most a Colin McRae Rally 5 demójával is, ami egyébként egy német, egy svéd és egy angol pályát, valamint Peugeot 206, Toyota Celica GT-four, Lancia Stratos verdákat tartalmaz. Bár a játékra még jó néhány hetet várni kell, a fejlesztők szerint már publikusan mutogatható szintre ért. A kicsike mintegy 300 mega, és innen szedhetitek le. Thanks Gamer's Hell.
A Deep Silver és a Deep Red közös bejelentése alapján megtudtuk, hogy új játék van születőben. Ez Heart of Empire: Rome névre hallgat. A játék "tycoon" tipusban működik majd, melyben az lesz a feladatunk, hogy felépítsük saját szájízünk szerint Rómát. Nemes feladat. A 2005. májusára tervezett játékban mind az utcai nép, mind a bíráskodó fő tisztségeket betöltő uralkodó osztály tagjaként is játszhatunk majd.
Jó reggelt, ki az ágyból! Bár péntek van, de munkaszüneti nap, hisz ma van a Magyar Köztársaság és az Államalapító Szent István ünnepe, az új kenyér napja. Ettől függetlenül a Games Convention 2004 erősen zajlik Lipcsében, aminek következtében csak úgy hemzsegnek a hírek, jobbnál jobb animációk és képek, új játékbejelentések... Szóval tényleg érdemes lesz velünk maradni!
| Öt vadonatúj gumiabroncsot vásárol a férj. A felesége megrökönyödve nézi. - Mi ez? - Alkalmi vétel. - Megőrültél, hiszen nincs is autónk? Mire a férj: - Ugyan már, neked is van melltartód. |
Az Electronic Art és a DICE közös bejelentése alapján megtudtuk, hogy egy új mod készül a Battlefield: Vietnamhoz, melynek tartalmával ezentúl a második világáború történéseibe is belemélyedhetünk. A csomag pénteken, augusztus 20. napján kerül majd kiadásra. A fenti linken részletes infóhegyeket találtok.
A Frazer Nash bejelentése szerint a koreai MMORPG, a Khan The Absolute Power a közeljövőben megérkezik Európába. Ennek mi örülünk, az ECTS-re majdnan kilátogatók pedig mégjobban, hiszen az online kaland is megmutatja majd magát a rendezvényen.
Lám-lám az Unreal Tournament 2004-el kapcsolatban is vannak még meglepetések. Az Atari és az Epic Games közös bejelentése alapján Unreal Tournament 2004 - Editor's Choice Edition névvel 2004. őszére új csomagot készülnek kiadni az FPS-ből. A sok-sok új pálya mellett eddig soha nem látott járművek, karakterek és modok is bekerülnek majd a dobozba. Minden további részlet ezen a linken.
A SuperPower 2 életébe nagy öröm köszöntött be, hiszen a játék Európába is eljut majd. A DreamCatcher Games és a Mindscape közös bejelentése alapján a geopolitikai szimuláció, melynek neve Super Power 2, jön majd a mi kontinensünkre is. Az ügyről és a játékról részletesebben: itt.
A Codemasters és a Nokia közös bejelentése arról árulkodik, hogy a hosszú múltra visszatekintő ralisorozat ötödik része Nokia N-Gagere is megjelenik majd. Minden illetékes elbűvölőnek találta a történetet, mondván; hogy a legjobb virtuális raliszimulátor ötödik része erre a platformra is megjelenik majd - 2004. negyedik negyedévében. A játékgép tulajdonosai örülhetnek, ellenben én azért azzal a jelzővel vitatkoznék...
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)