Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1279

Empire Earth II - Gold!

Hír | 2005.04.09 11:06

Íme elkészült hát a stratégiai játékok kedvelőinek következő, talán várva várt alkotása, az Empire Earth II. Nagy vonalakban a játék arról szól, hogy elkezdünk egy parányi törzset irányítani, ősközösség rulz. Aztán szépen fejlődgetnek, feltalálnak ezt azt, és hipp-hopp azon vesszük észre magunkat, hogy mindegyik szalad a blotba Athlon 64-et venni. Jobbanmondva szaladna, de a planétán más törzsek is élnek, akik nem nézik jó szemmel, hogy a konkurencia még él. A többit kitalálhatjátok, de elmondom, hogy rengeteg korszak rengeteg fegyvernemével küldhetjük másvilágra az ellenséges, hitetlen bagázst, például az ókorban a római légió katonáival, vagy a világháborúk tankjaival. Nyami! AZ USA boltokban április 28-án jelenik meg, nálunk lehet, hogy egy kicsit később.

'Hajnalt...

Hír | 2005.04.03 01:02

Öhm, hát igen. Vannak emberek, akik az estét alvással szokták tölteni. Minden bizonnyal nekik van igazuk, de én nemrég értem haza egy kis haveri összezördülésből, gondoltam megnézem, vasárnapra mi maradt :) Találtam is, nem is akármit! Részleteket picit később. Ja, meg a vicc, ha kikászálódtatok az ágyból :) Persze tisztelet a kivételnek, aki fent virraszt.

- Melyik a legsokoldalúbb állat? - ??? - A férfi, mert: ha szerelmes, akkor ökör, ha megházasodik, akkor szamár, ha nem házasodik meg, akkor magányos farkas, ha megcsalja a feleségét, akkor hűtlen disznó, ha nem csalja meg, akkor marha, ha a felesége csalja meg, akkor szarvasmarha, ha elválik, akkor kivert kutya, ha újra megnősül, ... akkor nincs mihez hasonlítani.

MMO gyilkosság - PvP Shanghaiban

Hír | 2005.03.30 15:22

Ahogy egy nagyon frappáns beköpés mondja: a Földön nincs értelmes élet. Újabb gyilkosság történt, amelynek indítéka egy MMORPG-ben keresendő. Az a lényeg, hogy egy shanghai személy (41 éves) odaadott egy király kardot, amit az egyik közkedvelt játékban szerzett, egy haverjának, aki eztán jópénzért eladta. Mármint valódi "jópénzért". Összesen 7,200 yuant kapott érte /Mai árfolyam szerint, 165931 forint - G-San /, amit most meg nem tudom mondani, HUF-ban mennyi. Nem is lényeg, a srác, aki odaadta a kardot a haverjának, először a rendőrségre ment, akik... egyszóval szerintem kiröhögték. Azután a "haver" megígérte, hogy odaadja a pénzt, vagy annak egy részét, de a követelő nem volt elég türelmes. Többszöri késszúrással megsebesítette Zhu-t, aki nem sokkal később bele is halt sérüléseibe (ő volt az eladó, ha esetleg nem lehetne követni a krimi eseményeit). Újabb jó lehetőség a kritikusoknak, felháborodott szülőknek, én azt mondom, hogy épeszű ember ilyet nem tesz. De aki hozzá mer nyúlni a staffomhoz, azt -CENSORED-!

SWAT 4 GOLD!!!

Hír | 2005.03.19 06:46

Számomra nem jelent sokat, azonban tudom, hogy 10-ből 8,5 :) embernek fontos, így eresszünk most el egy VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ-t. Aranylemezre került ugyanis a hőn szeretett SWAT 4. Amerikában április 5-én, míg a világ többi pontján egy héttel később, magyarán ha minden igaz, akkor ömm... 12-én :) jelenik majd meg. Öröm, öröm, boldogság. További infó itt.

Will Wright: Spore bejelentve

Hír | 2005.03.12 09:52

Will Wright bácsi neve ismerősnek tűnhet a játékostársadalom számára. Ő az, aki anno kitalálta a Simseket, akik azóta a toplisták örökös kedvencei, mellesleg meg elég sok pénzt hozhatnak a konyhára. Arról van szó, hogy a nagytiszteletű úr újabb elég nagyszabású projekten dolgozik, melynek címe Spore lett az anyakönyvi hivatalban. A játékról nekem az Impossible Creatures jutott először eszembe, hisz kezdetben vala a semmi, és lett egy kis organizmus. Aztán az fejlődött, növögetett, és a sejtszerveződési formák újabb állomására lépett. Késöbb kialakult a már nagyon fejlett élőlény, ami elkezdett városokat építgetni, birodalmakat vezetni, hódítani, majd amikor már kinőtte eme bolygó kereteit, elkezdte meghódítani a világúrt is. Nagyjából ez lesz a készülő csoda. A játékelemek az egyes fejlődési fázisban inkább RTS-re hasonlítanak (birodalomépítgetés), máshol inkább szerepjátékos (előlény megformálása, fejlesztgetése). Szóval jó lesz ez, érzem. És nem tamagochi :)

Sztárosodik a Boiling Point!

Hír | 2005.03.05 22:01

Nemrégiben kiderült, hogy a korábban Xenus néven megismert, majd később Boiling Point: Road to Hell névre keresztelt játékot a gondjai alá vette az Atari. A mai napon jelentették, hogy egy igazi hollywoodi sztárral is kibővítik az alkotást. Az Amerikában igen sikeres 24 című sorozat negyedik évadának egyik szereplője, nevezetesen Arnold Vosloo lesz a főhős. A játék végleges verziójának megjelenése idén májusra tehető.

[KéPZ] Frissítés!!

Hír | 2005.02.28 23:05

Újabb szösszenetet sikerült összállítanom két FEAR multi meccs között :) Amint lehet abból is teszek ki, csak most nem volt erőm hozzá. Talán még ma, de szerintem legkésőbb holnap meglesz. Addigis itt a mai felhozatal:

  • Airline 69 II: Krasser's Revenge (6)
  • Cossacks II: Napoleonic Wars (18)
  • Cuban Missile Crisis (11)
  • Doom 3: Resurrection of Evil (6)
  • Fear & Respect (5)
  • Gary Grigsby World at War (8)
  • RollerCoaster Tycoon 3: Soaked! (4)
  • The Sims 2: University (10)
  • Worms 4: Mayhem (9)

  • Brothers in Arms GOLD!!!!!

    Hír | 2005.02.24 20:09

    ÓÓóóóójeeeee!!!! Igen, végre valahára aranylemezre került a Ubisoft és a Gearbox Software közös munkájának édeskés gyümölcse, a Brothers in Arms: Road to Hill 30! A második világháborús FPS játékok következő szintjét megütő gyermek Xbox-ra befut március 1-én, a Playstation s PC-s konverziók pedig néhány nappal később követik. Mekkora lesz a jövő hét! Lehet tolni gyakni :P

    Stalingrad GOLD

    Hír | 2005.02.15 18:41

    Újabb második világháborús stratégia került aranylemezre a mai napon. Ezúttal a Blitzkrieg módosított enginejére épülő Stalingrad készült el, melyben 1942 júniusa, és 1943 januárja között játszhatjuk újra a történelmet. A hivatalos európai megjelenés 2005 március, valamivel később pedig várható egy különleges kiadás némi extrával - a gyüjtőkért mindent. Ha bővebben is olvasnál róla, csekkold az oldalát itt.

    [MOVIE] Stronghold 2

    Hír | 2005.02.15 07:56

    Anno nagy kedvemcem volt a Stronghold nevű vár-, és városépítgetős (bár inkább csak falu) stratégiai játék. A semmiből felállítani masszív erődünket, fát kitermelni, vadászni, gabonát termeli, aztán később fegyvereket gyártani, és jól odaverni az aktuális rosszfiú kobakjára. Remélem a hamarosan megjelenő második rész sem lesz rosszabb. Ezt a reményemet próbálja megerősíteni a kiadó azzal, hogy kiadott egy új videót. Erősen ajánlott mindnekinek!

    'Reggelt!

    Hír | 2005.02.09 08:43

    Szép jó reggelt! Tegnap egy közéleti show-ban elhangzott az a hasonlat, hogy olyan hülye vagy, mint az időjárás. Nos, reggel majdnem lefagytak a lábujjaim, de nagyon remélem, hogy délig visszanőnek... De most ami fontosabb, hogy egy-két napon belül mindenki kézbe veheti legújabb számunkat. Királyság ám!!

    Az irodavezető úgy gondolja, tudatosítja mindenkiben, kinek tartoznak engedelmességgel. Vásárol egy "Én vagyok a főnök!" feliratú táblát, és kiszögezi az ajtajára. Mikor később visszatér az ebédszünetről, csodálkozva látja, hogy valaki egy cetlit ragasztott az ajtajára: "Főnök, a felesége telefonált. Kéri vissza a tábláját."

    [DEMO] Pro Rugby Manager 2

    Hír | 2005.02.08 22:58

    Késő esti hozományként érkezett a Pro Rugby Manager 2 kipróbálható demója. A nevéből azonnal levágható, hogy nem igazán arról a tömegeket megmozgató és igazán nagy érdeklődésnek örvendő alkotásról van szó, de ettől még érdekelhet néhányatokat. Mind a ketten, akik le akarjátok tölteni nincs más dolgotok, minthogy ellátogattok ide, kattantok, vártok és pléj.

    Unreal Engine 3 liszensz a Midway-nél

    Hír | 2005.02.02 19:24

    A Midway Games ma bejelentette, hogy megvásárolta az Epic-től az Unreal Engine 3 technológiát. Így, e kiadó későbbi játékaiban, már ennek a motornak az effektusaitól juthatunk el a "grafikus orgazmusig":) Személy szerint én már roppantul várom az első olyan gammát, ami erre az enginere épül.

    WoW Béta még ma?

    Hír | 2005.01.28 07:48

    A World of WarCraft Europe tegnap késő este kihirdette, hogy a szokásos péntek reggeli hírek elmaradnak. Minden valószínűség szerint ma délután publikálják majd őket, és persze megint felhívták a figyelmét mindenkinek, hogy sűrűn nézegesse az oldalt, ha be akar kerülni a bétába. Ez remélhetőleg azt jelenti, hogy ma délután, illetve amint befejezik az előkészületet, megindul az európai Open Béta! Juhéjjj!

    'Reggelt...

    Hír | 2005.01.25 06:53

    Napsugarak hiányától elsötétült macskabajusz-fagyasztó madárcsicsergőtlen deres reggelre ébredtünk ma. Node, egy biztos: most több érdekességnek nézünk elébe, mint tegnap :). Aki tud, maradjon velünk, akinek pedig dolga van, az nézzen vissza később. Addig is:

    A gróf és felesége egy este elmennek színházba. A nőnek azonban nem tetszik az előadás, így hazamegy. Ahogy belép a házba, szembetalálkozik az inassal, és így szól hozzá: - James, vegye le az ingemet! James megteszi. - James, vegye le a szoknyámat! James ezt is megteszi. - James, vegye le a harisnyámat! Az inas engedelmeskedik. - James, vegye le a melltartómat! Megtörténik ez is. - James, vegye le a bugyimat is! És ha még egyszer meglátom, hogy az én ruháimat viseli, kirúgom!

    Késik a Dragonshard béta

    Hír | 2005.01.13 14:01

    Az Atari jelentette, hogy egyik legújabb drágaságának, a Dragonshard bétatesztelésének beindítását későbbre halasztotta. Eredetileg most januárban kellett volna sort keríteni a tesztrengetegre, ám némi munka miatt tavaszig erre biztosan nem kerül sor. Addig is arra kérik a fejlesztők azokat akik eddig még nem jelentkeztek, hogy tegyék ezt meg, hiszen megint van rá lehetőség!

    [OST] Age of Empires III

    Hír | 2005.01.07 16:35

    Xerl mester szállított egy pofás kis linkecskét, mely a napokban bejelentett Age of Empires III egy szem zenéjét tartogatja kedves mindannyiótoknak. Sajna nem egy egész album, de mivel még videó nincs, ezzel kell beérnetek. Mindenesetre ez sem rossz ajándék, én tuti elteszem későbbre :) Erre parancsoljatok.

    Retribution közelg'

    Hír | 2005.01.03 19:26

    Ha esetleg valaki jártas a kémiában, most eszébe juthat egy bizonyos urán-izotóp. Név szerint a 235-ös. De miért beszélek itt hüleségeket? Az csak egy dolog, hogy ebből az izotópból készítették a később Japánra ledobott atombombákat, de most még egy fejlesztőcsapat is ténykedik ilyen néven. Felháborító! Nnna, azért megbocsájtunk nekik, elvégre fellebbentették a fátylat készülő alkotásukról, a Retribution-ról. A cuccról annyit tudni per pillanat, hogy egy FPS, és novemberben érkezik. Sőt, a hivatalos oldalon van valami pálmafás kis képecske a háttérben :)

    Heroes 5 bejelentés januárban?

    Hír | 2005.01.01 10:48

    2004. januárjában Fabrice Cabounet meglengette a Heroes of Might & Magic V zászlaját a rajongók orra előtt. Pár hónappal később újra vérmes reményeket táplált a sorozat kedvelőibe, ám azoknak rá kellett döbbenniük, hogy 1 év elteltével sem tudtak meg semmit a sorozat folytatásáról, mely azóta már az Ubisoft kezeibe került. Nos, a Heroic Corner most azt állítja, hogy egy teljes mértékben megbízható, ám fel nem fedhető forrásból tudják, 2005. januárjában megtörténik a Heroes V hivatalos bejelentése.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.12.08 08:47

    Szebb napot Neked! Remélem nem maradtatok le a tegnap késő este befutott első Age of Empires III képről... ugye nem? Ha igen, kicsit tekerj lejjebb, és akkor jó lesz :) Többekben felmerült, hogy nem feltétlenül játék közbeni képről van szó, csak egy rajzról. Nos, még ez is előfordulhat, de azért szerintem ma már tarthat itt a grafika. Ne feledjétek továbbá, hogy legjobb esetben is egy év múlva érkezik a végleges játék, ami azt jelenti, hogy addig még nagyon sokat változhat, illetve optimalizálhatják is. Node mindegy, hamarosan megjelennek az első hivatalos képek is, akkor újratárgyaljuk a kérdést :)

    Idős hölgy kopogtat a tanári ajtaján: - A Kovács Pistike nagymamája vagyok és szeretném elkérni az unokámat az utolsó óráról. - Az lehetetlen! Pistike ma nem jött iskolába. - Akkor hol van? - Azt hiszem, az ön temetésén.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)