Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1167

War40K: Winter Assault addíció

Hír | 2005.02.15 09:13

Warhammer mániákusoknak ajánlanám figyelmébe a THQ ma reggeli bejelentését. Miközben pénzügyi sikereiről cseverésztek, elárulták, hogy gőzerővel készül már a Warhammer 40000 kiegészítése, a Winter Assault! 2005 őszén várható, a hírek szerint egy ötödik játszható faj is belekerül, nevezetesen az Imperial Guard. Bővebb infókat itt, illetve az elvileg bármelyik pillanatban megérkező hivatalos bejelentésben lesznek.

Xbox Next az E3-on!

Hír | 2005.01.28 09:22

Igen komolynak ígérkezik az idei E3. A Sony tegnapi bejelentése után, mikoris kiderült, hogy "kipróbálható" lesz a Playstation 3 a világ legnagyobb játékkiállításán, a Microsoft is kontrázott. A következő MS konzol, az Xbox Next is tiszteletét teszi a shown! Szóval végre megláthatjuk, hogy mitől fogunk ámulni és bámulni... Ja, a legjobb persze az lenne, ha a Duke Nukem Forever is eljutna végre újra a kiállítás falai közé - madarak már csiripelgetnek erről is :)

NFS: MOST WANTED!!!

Hír | 2005.01.18 21:27

Hát kedves, tisztelt, és egybegyűlt hölgyeim és uraim! Egészen eddig kellett várni a Need for Speed újabb részének hivatalos bejelentéséig! Az NFS: Most Wanted a SPOnG csapatának exkluzív információi szerint Xbox, Xbox 2, Playstation 2, GameCube, PSP, illetőleg PC platformokra készül! Egy rossz hírrel szolgálhatok viszont, ez év végéig kell még rá várni... ami egyébként megerősíti a korábbi pletykákat, mely szerint az Xbox 2 is debütál ebben az évben. Talán épp az idei E3-on!!! Ahogy egyébként várható volt, ebben az epizódban újra lesznek rendőrbácsik, az üldözésekben akár 15 (!) autó is részt vehet :) 8 játékmód várható (Multiple point races, Toll booth races, Speed trap photos, Outrun, Outrun best route, Circuit, Sprint, Knockout), a hatalmas bejárható terület pedig négy kerületre lesz bontva. Érdekesség, hogy az időjárás a játék közben változik majd, akárcsak a napszakok. Az NFSU2-höz hasonló online versenyzési lehetőségek alapból benne lesznek, és közel 100 különféle verda. Miért érzem úgy, hogy megszületett az új kedvencem? :D Thanks jd.

Késik a Silent Hunter 3

Hír | 2005.01.18 10:18

Sajnálatos módon újabb késésről számolhatunk be. Az Ubisoft elárulta, hogy a Silent Hunter III késni fog. Szerencsés esetben csak pár hetet kell várnunk a tengeri csatákat alapul vevő játékra. A kiadó bejelentésében szerepelt egy új dátum is, ami a megjelenést illeti. Ha minden igaz, akkor március 17-én kaphatjuk kézhez a Silent Hunter III-mat.

DAoC: Catacombs márciusban

Hír | 2005.01.14 18:54

Bár 2004. decemberében Észak-Amerikában már megjelent, Európa földjeire még nem jutott el a Dark Age of Camelot: Catacombs. A bejelentések értelmében 2005. máricusában Európában is forgalmazni kezdik eme kiegészítőt, az előző kettővel - Shrouded Isles, Trials of Atlantis - együtt. Tehát aki bele szeretné majd vetni magát a DAoC világa, az megteheti, mégpedig egy komplett három-kiegészítős-alapjátékos csomaggal nekivágva a játék világának. További infó itt.

Stolen demó februárban

Hír | 2005.01.14 14:46

A Worthplaying jelentette, hogy a Hip Interactive mai bejelentésének értelmében februárban kiadják a Blue 52 akciójátékának, a Stolennek a kipróbálható verzióját. Sajnos azt nem tudni, hogy ez a demó mekkora lesz és egész pontosan mit takar, ám mindenképp érdemes lesz majd meglesni, ugyanis maga a Stolen egy igazán egyedi műnek fog ígérkezni.

Timeshift - csak ügyesen

Hír | 2005.01.08 12:16

A Saber Interactive és az Atari közös bejelentése alapján megtudtuk, hogy a Timeshift nevezetű akciójáték kategóriájának a klasszikus elemét fogja képviselni: több mint 10 fegyverrel, amelyek mind külön-külön érdekességet szolgáltatnak. Nem is beszélve a játékmenetről, a beépített elemekről. Helyet kap majd multis mód is az alkotásban, amely nem mellesleg előreláthatólag még ebben az évben megjelenik. További részletes infóért erre fáradjatok.

BiA limited edition

Hír | 2005.01.03 14:31

A Gearbox bejelentésének értelmében a Brothers in Arms című alkotásból limitált példányszámú kiadást is terveznek - ez lesz a Brothers in Arms Limited Edition. Az FPS különleges csomagjában olyan finomságok lesznek majd, mint képeslapok, egy pofás könyv, valamint egy exkluzív DVD lemez hangokkal, zenékkel, dokumentumokkal, animációkkal és minden mással, mi szemnek, s második világháború-rajongónak ingere. Az érdeklődők további infót itt találhatnak.

'Reggelt...

Hír | 2005.01.02 10:36

Őőőő, szóval már nem reggel van? De :) Ma még délután 3 is reggelnek számít. Sajna azonban sokunknak ez az utolsó napunk, ugyanis holnap indul újra a nagyüzem... alig váááárom ;P Node mit lehet tenni. Készüljünk fel az ezévi özönre, az új, remélhetőleg korszakalkotó játékbejelentésekre, és ki tudja - még a végén a Duke Nukem Forever is előkerül... báhááááháááááááhhhááá :D Most azonban mindjárt hozok egy bejelentést, mely játékosok ezreit fogja feldobni. Egyetlen pillanat csupán.

Agresszív kismalac iszonyú náthás, és folyamatosan szipog. Odamegy hozzá a nyuszika és kérdi: - Kismalac, nincsen zsebkendőd? - Van, de nem adok!

Heroes 5 bejelentés januárban?

Hír | 2005.01.01 10:48

2004. januárjában Fabrice Cabounet meglengette a Heroes of Might & Magic V zászlaját a rajongók orra előtt. Pár hónappal később újra vérmes reményeket táplált a sorozat kedvelőibe, ám azoknak rá kellett döbbenniük, hogy 1 év elteltével sem tudtak meg semmit a sorozat folytatásáról, mely azóta már az Ubisoft kezeibe került. Nos, a Heroic Corner most azt állítja, hogy egy teljes mértékben megbízható, ám fel nem fedhető forrásból tudják, 2005. januárjában megtörténik a Heroes V hivatalos bejelentése.

Loco-mania

Hír | 2004.12.29 10:32

A 7FX bejelentésében egy új vonatos játékról szereztünk tudomást, mely nem más, mint a Loco-mania. Az alkotás jó eséllyel pályázik arra, hogy nevét kategóriájának legjobbjai közt emlegessék. Miért mondom ezt? Böngésszétek kicsit a tegnap este megnyílt weboldalát, és meglátjátok.

[OST] Prince of Persia 2

Hír | 2004.12.26 11:47

JÓ muzsikák kedvelőinek tudnám ajánlani a Bad Sector mester által felkutatott linket. A Prince of Persia: Warrior Within sikere még a kiadóját is meglepte, ezért szinte biztos vagyok benne, hogy hamarosan hallhatjuk a következő epizód bejelentését! Visszatérve erre a linkre: ha esetleg úgy véled, hogy szeretnéd birtokodba venni a csöppség teljes zenei aláfestését, no persze MP3 formátumban, ne habozz kattani!

RPM Tuning PC-re is!

Hír | 2004.12.14 23:30

Egyre-másra érkeznek a bejelentések, hogy egyes konzolos sikerjátékokat PC-re is megjelentetnek. Ez nekünk csak jót jelenthet, úgyhogy büszkén mutatom be a következő versenyzőt: RPM Tuning. A nevét elolvasva már mindenki kívülről fújja az egészet. Gyári kocsi plusz sok pénz egyenlő az utca ördögével. A legelső PC-s képek itt találhatóak.

Conflict: Global Terror

Hír | 2004.12.10 17:26

Az SCi Games a mai napra időzítette Conflict sorozatának legújabb tagjának bejelentését. A Global Terror 2005 ősze körül kerül a boltokba. A Pivotal Games fejlesztése a folyamatosan növekvő terrorista krízisekkel foglalkozik majd, több, valóságban is megtörtént eseményt újradolgozva. PC-re, és a két vezető konzolra jelenik majd meg. Az első képekre sajna még várni kell :(

AZ ELSŐ AGE 3 KÉP!!!

Hír | 2004.12.07 22:52

ÉS IGEEEEEEN, csak sikerült a mai napból is vigyort alakítani, ha kicst késve is, de SIKERÜLT :) Szóval kérem szépen, itten vala a legelső kép az Age of Empires III-ból, melynek hivatalos bejelentése a következő hetekben várható. Scannelt kép ellenére már most látszik, hogy iszonyatosan nagyon dúrván részletes a szentem, vagyis az Ensemble megint büntetést alkot. Gyönyörködjetek, remélem mihamarabb kiadhatom kezeim közül a hivatalos, jobb felbontással bíró képeket is. Big Thanks to jd.

ÚJ C&C félhivatalosan :)

Hír | 2004.12.07 08:12

Najó, ezt már vehetjük tényleg 100%-nak! Az a jó fej Mark Skaggs, az EA producere körbeküldött egy levélkét, melyből kiderül, hogy a Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth címá stratégiát megalkotó csapat mostantól gőzerővel munkálkodik a következő Command & Conqueren! Biza' Egyelőre minimális infó derült ki róla, lássuk melyek ezek: a játék az eredetileg is C&C-hez készült Sage grafikus motorra épül (melyet a LOTR: BFME alatt is láthatunk), ám egy komoly fejlődésen megy majd át. A sztory az egykor befejezett Red Alert szálat hivatott folytatni. Az EA teljesen hivatalos bejelentése szerintem valamikor a jövő éve E3 környékén várható. Kis szerencsével előbb is lesz belőle valami nézhető :)

ATI X850 BEJELENTÉS!

Hír | 2004.12.01 11:59

Várható volt, hogy az ATI sem ül sokáig a babérjain. Igen komolyan rágyúrtak a témára, és tovább bővítették az X8xx-es családot (melynek hivatalos bejelentése ebben a percben engedélyezett). A legújabb szerzemények, nem meglepő módon PCI Express-es alapokon nyugszanak. Lássunk némi tömény adatmennyiséget (az árak az ATI saját árait prezentálják, ez kis hazánkban természetesen változhat):

Kártya
ChipR430R430R480R480
Chip órajel (MHz)390400520520 (540)
Memória órajel (MHz) 70098010801080 (1180)
Memória típusDDR1GDDR3GDDR3GDDR3
Mem. mennyiség (MB)128 MB256 MB256 MB256 MB
Pipeline12161216
Vertex shaderek6666
CsatolófelületPCI ExpressPCI ExpressPCI ExpressPCI Express
Ár (Euro)300350-400400500 (550)
Ha esetleg a további technológiai érdekességekre is igényt tartanál, felhívnám a figyelmedet erre a linkre. Feltettem oda az ATI prezentációjának PDF kivonatát, melyben több oldalok keresztül regélnek a jóemberek.

X800 XTX850 XT
Sokkal érdekesebb dolgot is adok! Már láthattatok néhány képet a CryTEK új enginejéről, a még fejlesztési fázisban lévő ínyencségnek egyszerűen azt a nevet adták, hogy The Project. Ez az, ami szerintem egyértelműen a Far Cry 2, noha még semmilyen hivatalos bejelentés nem érkezett. A lenti képekből látható, hogy ez bizony nem piskóta! Ja, és elárulnám, hogy a nálunk letölthető állomány nem egy videó, hanem maga a progi :)

Sacred Plus - patch közeleg

Hír | 2004.11.26 07:33

Az RPG rajongói kitörő örömmel fogadták az ingyenes kiegészítést kedvencükhöz, a Sacred Plust. Sajnos mint mindennek, ennek is vannak hibái, ezeket pedig javítani kell. Az Ascaron bejelentésében közreadott információk szerint ez a bizonyos patch elkészült, jövőhét elején pedig már letölthető is lesz.

Star Wolves "hamarosan"

Hír | 2004.11.20 19:05

Az 1C új játéka Oroszországban a közelmúltban már megjelent, azonban európai kiadásról akkor még nem lehetett beszélni. Most eljött az idő, hogy emlegessük a "hamarosan"-t, azonban sajnos ezt tényleg idézőjelesen kell érteni. Az Excalibur Publishing bejelentése szerint ugyanis a játékot Európában 2005. februárjában adják majd ki.

GZ: Genesis Of A New World

Hír | 2004.11.16 13:30

A Comport Interactive bejelentésében közreadott információk szerint a Ground Zero: Genesis Of A New World esetében egy RPG-RTS hibriddel van dolgunk. Egyenlőre nem sok információ érhető el a destraX Entertainment játékáról, ám azt már tudni, hogy 2005. áprilisában készen lesz.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)