Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1279

'Reggelt...

Hír | 2005.06.01 06:06

Kellemest. Most megint gondolkozhat az ember, hogy mi a francot vegyen fel... A tegnapi után ma megint úgy nézett ki, hogy 35-40 fok lesz, erre van ahol beborult. Tőlem ma reggel levesznek 10 liter vért - mint a filmben (A pacák), aztán már csak levegő jön majd :D -..

A fiatal katonatiszt így szól a barátjához: - Képzeld megnősülök. Eljönnél tanúnak? - Természetesen. Soha nem szoktam cserbenhagyni a bajtársaimat, ha szerencsétlenség éri őket. A rendőrtiszti akadémián történelemből vizsgázik egy rendőr. - Hogy hívják azt a franciát, aki tábornok volt, majd később császár lett? - Nem tudom. - válaszolja a rendőr. - Bonaparte Napoleon. - mondja a vizsgáztató. A rendőr feláll, és távozni készül, mikor a vizsgáztató utánaszól: - Hová megy? Még nem végeztünk. - Bocsánatot kérek, azt hittem, hogy a következőt tetszett szólítani.

[MOVIE] SUN

Hír | 2005.05.31 08:21

Jobb későn, mint soha alapon kicsit késve ugyan, de végül kiadták a SUN című középkori fantasy MMORPG E3-as bemutatóját. A játék főként az ázsiai régió számára készül, de erős a gyanú, hogy tőlük nyugatabbra is kapható lesz majd. A klip nagyrészt a háttértörténetet meséli el.

[MOZi] Moziünnep 2005

Hír | 2005.05.27 10:48

A tavalyi rendezvény elsöprő sikerére alapozva ismét "megrendezik" a Moziünnepet, amelynek keretében június 16 és 19 között négy napig kedvezményekkel látogathatjuk a mozikat országszerte. A rendszer egy az egyben az előző mintát követi: június kilencedikétől bármely teljesárú mozijegy megvásárlásakor kapunk egy névre szóló kuponfüzetet 10 kuponnal, amelyet később beválthatunk, ezekkel együtt már csak 320 HUF egy mozijegy. Érdekes, hogy az akció érvényes minden moziban vetített filmre kivéve a Madagaszkárt. Természetesen lesz nyereményjáték, telefont, autót vihet haza valamelyik szerencsés mozizó (be szép szó). Ennél mélyebbre ható ismertetőt már csak itt olvashattok.

[MOVIE] Scratches

Hír | 2005.05.24 23:06

Cirka fél évvel a demó megjelenése után végre előkerült a Scratches című horroros kalandjáték első épkézláb videó bemutatója. Sosem késő, a megjelnés még úgyis várat magára...

Honlap kettős!

Hír | 2005.05.24 10:56

Így a késő délelőtti órákban érkezett a jelentés pár újonnan megnyílt honlapról. Nem is beszélek mellé, inkább lássuk őket. Az első versenyző a Myst sorozat legújabb, szám szerint az ötödik darabja. Innen következik a név is: Myst V. A játék honlapját itt találjátok. A másik gyöngyszem az Ubisoft üdvöskéje, a Ghost Recon 3, amelynek az oldalán pár screenshot mellett egy kis videóba is belekukkanthattok. Megéri hát!

[MOVIE] Imperator

Hír | 2005.05.23 10:55

Megérkezett az Imperator című MMORPG első, kézikamerás felvétele egyenesen az E3 forgatagából. Azért ilyen későn, mert biztos leesett a videókat szállító teherautó utánfutójáról... A játék elég régóta készül és még mindig nincs konkrét megjelenési dátuma.

Precursors bejelentve

Hír | 2005.05.20 23:26

Így késő estére is jut még E3-as infó a számotokra. Az ukrán székhelyű Deep Shadows csapata a los angeles-i őrület közepette jelentette be új FPS gammáját, a Precursors, mely a híres lövöldőzős Elite feltuningolt konverziója lesz. A srácok állítása szerint több, mint 250 változatos küldetés vár majd ránk. Hogy ebből mi lesz majd igaz? Az majd a megjelenés idején kiderül, melyet egyelőre még homály fed, de addig is itt van 4 darab krém a játékból.

'Reggelt...

Hír | 2005.05.19 06:14

Fantasztikus tegnap estém volt, sokakkal egyetemben... Volt szerencsém megtudni, hogy tegnap koraestére várható egy hatalmas vihar, 120 kilométeres óránkénti sebességgel. Na, ez meg is jött, néhány fa elköltözött a helyéről, tiszta mini-Florida volt itt. A legjobb, hogy elővigyázatosságból az áramszolgáltató nyomott egy nagy OFF gombot. 30 perccel később áram vissza, de kedvenc net-és tvszolgáltatóm halott volt. Mindegy is, alig egy óra, és megint áram nélkül. Most fél órával ezelőtt ismét meggondolták magukat, végre tovahaladt a hurrikán... Jah, és az UEFA kupa döntőjét sem láttam... (CSZKA Moszkva - Sporting Lisbon: 3-1)

A rendőr felesége mosáskor egy tükröt talál a férje nadrágzsebében. Megmutatja az anyjának, aki így kiált fel: - Sejtettem, hogy barátnője van a szégyentelennek! De hogy ilyen rusnya, azt nem gondoltam volna!

[MOVIE] Madagascar

Hír | 2005.05.12 09:59

Még egy videó a DreamWorks új, egész estés számítógépes animációs filmje alapján készülő játékból, amely ahhoz hasonlóan szintén a Madagascar címet viseli. Én előbb inkább a mozit nézném meg, amerikában május végétől játsszák, de ha jól láttam, itthon se sokkal később lesz a premierje. Akit érdekel a másfél perces animáció, innen tőccse lefele.

King Kong @ E3

Hír | 2005.05.10 23:49

Peter Jackson (Gyűrűk Ura) legújabb alkotása, a King Kong című filmfeldolgozás idén december közepén kerül az amerikai - és remélhetőleg a hazai - mozikba. Természetesen ennek örömére játékot is kiadnak majd, amelyről most tudtuk meg, hogy kint lesz az E3-on is, az Ubi Soft standján. Hmm... az előző nagy franchise, a Gyűrűk Ura jogai főleg az EA Games-hez kerültek, mármint azok, amelyek a filmtrilógia alapján készülő játékokra szóltak. Ezek szerint kiadót váltottak. Ez annyira nem is rossz dolog, Ubiék ugyanis kiállítóterük 40%-át az óriásgorillára szentelik majd, tehát elég nagy becsben tartják, s remélhetőleg a PC-s változat nem sokkal később jelenik meg a konzolosoktól, amelyek még idén várhatóak.

'Reggelt!

Hír | 2005.05.05 05:08

Valóban, egy kicsit még korán van, vagy inkább túl késő. Attól függ, honnan nézzük. Tegnap se aludtam valami sokat, de mivel úgy döntöttünk, hogy tanulunk a mai dolgozatra... Na mindegy, este már nem maradt erőm kitenni azt a néhány hírt, ami maradt, azóta szerencsére egyelőre nem érkezett több :)

Székely bácsi ül a padon. Mellette fekszik egy kutya. Odamegy a turista. - Bátyám, harap a kutyája? - Nem harap az. A turista meg akarja simogatni a kutyát, az meg jól megharapja. - Jaj! Azt mondta, nem harap a kutyája! - Ez a sógor kutyája.

Késik a Scarface

Hír | 2005.04.30 10:57

A Vivendi legutóbbi sajtótájékoztatóján elmondta, hogy némileg csúszni fog a Scarface megjelenése. Az eddigi év végi dátum 2006 elejére csúszik át. Indoklásul azt hozták fel, hogy így marad idejük a következő generációs konzolokra készül változatra koncentrálni. Mivel a játékot kiemelt figyelemmel kezelik a cégnél, így talán van rá esély, hogy a PC-s változat se sokkal később jelenjen meg. Ők is azt mondják, hogy nem akarják elhamarkodni a dolgot. Az első animációt egyébként itt megnézheted, ha még nem tetted volna.

[DEMO] Act of War

Hír | 2005.04.30 09:53

Röpke három hónappal a szingli verzió után, most megérkezett az Act of War: Direct Action című valós idejű stratégia kipróbálható multis változata. Ez azért fura, mert általában szinglit adják ki később. A demó két pályát és LAN támogatást is kapott. Az 588 megás fájlt letölthetitek például innen.

Rome: Total War kiegészítő?

Hír | 2005.04.29 09:44

Teljesen nyilvánvaló, hogy a Creative Assembly nem ül ölbe tett kézzel és figyeli, hogy játszanak játékukkal, a Rome: Total War-ral a népek. Valamit csak csinálnak, nem?! Ezt támasztja alá a GameStop aloldala, ahol bizony egy kiegészítőt kínálnak előrendelésre, megjelenését pedig idén október 17-re datálják. Én nem szeretek hinni az ilyesminek, de legkésőbb az E3-on úgyis kiderül valami, csak akkor meg el fog veszni a sok bejelentés között.

[MOZi] Batman Begins trailer!

Hír | 2005.04.28 22:55

Befutott a Batman Begins feltehetően utolsó, nagy előzetese. A filmet június közepén mutatják be külföldön, remélhetőleg itthon se sokkal később. A QuickTime bemutatót itt találjátok.

Negyvenéves Moore törvénye

Hír | 2005.04.19 22:46

A nagy rohanásban és szakdoga készítésben majdnem elfeledkeztem én is egy nagyon fontos momentumról. Nevezetesen, hogy ma negyven éves Moore törvénye, mely így szól: évente körülbelül megduplázható az egy szilíciumlapkára gazdaságosan integrálható alkatrészek száma, amellyel arányosan növekszik a számítási teljesítmény és csökken az egy integrált áramkörre eső gyártási költség. Mint tudjuk, Moore az Intel egyik társalapítója, s törvényét később módosítani kellett, de Moore megfigyelése akkor is nagyon nagy dolog. Tegyük hát tiszteletünket, s egy perces néma csendet áldozzunk rá majd alvás közben :) Thanks FarCry.

[MOVIE] Késő esti Kettős

Hír | 2005.04.15 23:29

Ma estére azért akad némi töltögetnivaló is. Izibe találtunk nektek két videót. Az egyik a Trackmania Sunrisehoz készült, és teljes 21 megás terjedelmében mutatja be nekünk ezt az autós játékot. Bár akinek jobban bejön a játék, az talán próbálja ki a demót, pár perces videó helyett :) Vagy mind a kettőt, az még jobb.

A késői órák második versenyzője pedig a Fantastic Four, amiről annyit kell tudni feltétlenül, hogy az azonos című szuperhősös képregény alapján készül a játék, feladat a gonoszok megnüntetése, az igazság védelme, és minden hónapban kifizetni a gázszámlát, meg megvenni a GameStart. Hmm, ez rímel is, költő lettem. Na, irány a videóhoz!

The Sims2™ Éjszakák kiegészítő

Hír | 2005.04.15 10:13

Az Electronic Arts bejelentette a Maxis™ stúdió – a népszerű The Sims™ franchise alkotóinak – legújabb, fejlesztés alatt álló játék szoftverét, a The Sims™ 2 Éjszakák-at. A játék a 2004 szeptemberében elsöprő sikerrel megjelent, és az eddig legsikeresebben értékesített, mostanáig 4,5 millió példányban eladott PC-s játék, a The Sims™ második kiegészítője. A The Sims Éjszakák-ban a játékosok simjeikkel meghódíthatják az új belváros legmenőbb, legfelvágósabb szórakozóhelyeit, életüket az új randi móddal fűszerezhetik, valamint megismerkedhetnek a legújabb, kicsapongás életcéllal. The Sims Éjszakák segítségével a simek felfedezhetik az éjszakai élet lehetőségeit, akár egy romantikus esti randin, akár egy nagy buli részeseként a haverokkal. Az új randi módban a játékosok lemérhetik, hogy a többi sim mennyire illik hozzájuk, ez pedig a későbbiekben kihathat kapcsolataikra. Az új kicsapongás életcél bevezetésével a simek vágyai a felejthetetlen randevúk, áttáncolt éjszakák és romantikus vacsorák köré csoportosulnak. A csörgéshez és ellazuláshoz megfelelő hangulat 125 vadonatúj tárggyal teremthető meg, köztük DJ pulttal, diszkógömbbel és a VIP bulik egyéb kellékeivel. További információkat itt találhattok, a hírért köszönet tomboy-nak!

NFS: MOST WANTED - VÉGRE MÁÁR!

Hír | 2005.04.10 22:54

Tumm-di-dumm... ja izé, gondoltam még megosztok veletek egy aprócska érdekességet így vasárnap késő este. Akár hiszitek, akár nem, végre megérkeztek az első, totálisan hivatalos életjelek, a Need for Speed sorozat soron következő tagjáról, a Most Wanted-ról. Természetesen most is a versengés kerül a középpontba, a világ újfent nyitott lesz (akárcsak az Underground játékokban), és legnagyobb örömömre, végre visszatérnek a zsaruk is. Az EA Canada fejlesztése szinte minden létező platformra megjelenik, ha minden jól megy, idén november-december magasságában. Addigis imhol vala az első art képecske róla:

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)