Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1167

Vadiúj Might & Magic?!

Hír | 2005.08.03 08:03

Egy holland internetes portál biztosra véli azon információ igazát, melyben egy új Might & Magic játék bejelentéséről van szó. A hollandok szerint ugyanis az idén, Lipcsében megrendezendő 2005-ös Games Conventionön (augusztus 17-én) bemutatnak az Ubisoft képviselői egy új Might & Magic témában orientált játékot PC-re. Valóban nem lenne meglepő, ha egy új RPG-t kapnánk, hiszen az igény köztudottan nagy rá, és amúgyis feledtetni kellene a kilencedik rész hibáit. Az Ubisoft pedig szeretné kihasználni a franchiset, így csak mindenki jól járhat. Bizonyíték itt.

[MOVIE] Scooter War3z készülg'

Hír | 2005.07.18 20:49

Nos, ma már ez a második bejelentése a napnak. Mármint a játékoknak. Ezúttal a Scooter War3z, amiről szólni kívánnék. Fura címválasztás, nem is értem... nem durva egy kicsit? Na, a lényeg: robogókkal kell száguldozni, és akkor jó lesz. Jó lesz Neked, nekem, a fejlesztőbácsinak, meg a kiadónak is. Picit bővebb infó, meg pár képezet a fenti linken figyel. Jaaa, meg egy videó is, ki ne hagyjátok!

Felére csökkent a Samsung nyeresége

Hír | 2005.07.15 23:33

Közel felével, 46 százalékkal esett vissza a Samsung Electronics negyedéves nyeresége, mivel a vállalat két legfontosabb termékén, a mobiltelefonokon és a memóriachipeken egyaránt csökkent a nyereséghányad. Az eredmények megfeleltek a Samsung várakozásainak. A vállalat vezetői erős második félévre számítanak, ahol a digitális kamerákba és zenelejátszókba szánt chipek iránti kereslet emelkedése várható. A Samsung a második negyedévben 13 milliárd dollárnak megfelelő koreai won forgalom mellett 1,62 milliárd dollár nyereséget ért el, míg egy évvel korábban a forgalom 9,3 százalékkal, a profit pedig 46 százalékkal volt magasabb. A nyereségadatok némileg felülmúlták az elemzői várakozásokat. Az első negyedévhez képest azonban némileg nőtt a nettó profit annak ellenére, hogy az üzemi eredmény 23 százalékkal visszaesett. A Samsung 2004 eredményei elején szárnyaltak igazán, ekkor mind a memóriachipek, mind a mobiltelefonok, mind pedig a szintén jelentős forgalmat adó laposkijelzők ára viszonylag magas volt. Azóta azonban mindhárom szegmensben erőteljes árcsökkentés volt érezhető, ami rányomta a bélyegét a gyártók eredményeire. A Samsung forgalmának legnagyobb részét kitevő üzletág a mobiltelefonos részleg, amely a tavalyi második negyedévben elért 16 százalékos üzemi eredményhányaddal szemben most csak 12 százalékot tudott felmutatni. A második negyedév alatt a Samsung 24,5 millió mobiltelefont adott el, 1,8 millióval többet mint a tavalyi év azonos időszakában és közel ugyanannyit mint az első negyedévben. A Samsung a Nokia és a Motorola mögött a világ harmadik legnagyobb mobilelefon-gyártója. Továbbra is a félvezetőgyártó üzletág a legnyereségesebb az összes közül, noha a divízó üzemi eredményhányada a tavalyi második negyedévben elért 47 százalékról és az első negyedéves 31 százalékról 26 százalékra esett vissza. A Samsung bejelentése szerint a PC-kbe szánt DRAM chipek szegmensében igen erőteljes az árverseny, a flash memóriák eladásai és nyereséghányada azonban továbbra is erős maradt. Thanks HWSW.

[MOVIE] Pénteki áldás

Hír | 2005.05.27 09:19

Még jó, hogy van hely az új szerverünkön :) Az idei E3 végeztével azt gondoltam, eddig ez volt a leggyengébb felhozatal, ami a PC-s frontot illeti. Ennek ellenére azóta minden nap tekintélyes adag érkezik videókból és játékbejelentésekből is akad. Ma délelőttig bezárólag az alábbi cuccokat sikerült összekaparnom.

[MOVIE] Utózöngék

Hír | 2005.05.20 12:05

Bár elvileg ma még E3 van, de ilyenkor már nem nagyon történik semmi. Azért találtam még néhány videót, ami talán letöltésre érdemes. Valahogy az idei show PC-s szemszögből nem volt akkora, mint az eddigiek, de ennek okai szerintem az új konzolok és az azokra fejlesztett játékok bejelentésében keresendők. Nézzük sorjában, mi akadt fent a halászhálón. Köszönet Forceusernek és medzsónak!

Akció, kaland, üldözés - bejelentések

Hír | 2005.05.19 14:06

Örömteli hírekkel szolgálhatok! Két, pontosabban csak egy remek játék folytatását jelentették be a mai napon, biztosan sokak régi nagy kedvence elevenedik fel most újra.

  • Prince Of Persia Kindred Blades Ő valójában a harmadik rész, de csak most derült fény az alcímére. Ebben az epizódban tér haza a herceg Babilonba az Idő Szigetéről kedvesével, Kaileenával. Ám hazáját feldúlták, mindenki ellene fordult, el is fogják. Kaileena ezért útjára engedi az idő homokját, hogy megmentse szerelmét.
  • True Crime 2 Ebben a GTA klónban rengeteg izgalmas, akciódús küldetésen verekedhetjük át magunkat egy Marcus Reed nevű zsaru bőrébe bújva. Egyelőre más infó nincs róla, a honlapján viszont találhattok egy videót, valamint főhősünk kedvenc kis kocsijáról is akad néhány kép, amit egyébként egy szerencsés nyertes magáénak is tudhat. Az Activision ugyanis meghirdetett egy akciót, melynek lényege, hogy júnis 16-ig szavazzunk, melyik városban játszódjon a játék. A szavazók közül egy megnyeri a verdát. Ahhoz képest, hogy jövőre kívánják megjelentetni a játékot, még csak most akarják eldöntetni velünk, hol is játszódjon? :)

  • Még is él a JA 3D

    Hír | 2005.05.18 10:20

    A Game Factory Interactive bejelentette, hogy a híresztelésekkel ellentétben nem állították le a Jagged Alliance 3D fejlesztését, sőt a legnagyobb rendben haladnak a munkálatok. A játék bejelentése óta sokakat foglalkoztatott a kérdés, hogy az első két részt fejlesztő Mist Land boszorkánykonyhájában készülget-e már az igazi harmadik rész. A GFI megerősíteni látszik a pletykát, hiszen elmondta, hogy már foglalkoznak a következő epizóddal a régi készítők, de még csak a játék tervezésének fázisában járnak. Ellenben azt is megtudtuk, hogy a csapat munkálkodik egy African Alliance nevű projekten, ami szintén a T-RTS (Taktikus valósidejű stratégia) műfaját kívánja népszerűsíteni majd. A stílusbeli hasonlóságok ellenére ez a játék nem tartozik majd a JA szériához. További infókat a készülő játékokról majd az E3-on tesznek közzé a fejlesztők.

    Rise of Nations 2?!

    Hír | 2005.05.10 08:37

    A Big Huge Games bár hivatalosan még nem erősítette meg az információt, de inkább melléállt, mint ellene: bejelentette a Rise of Nations 2 bejelentését. A dolog igen érdekesen hangzik, ám a napokban újabb hírek várhatóak az üggyel kapcsolatosan. Addig is amit eddig szó-beszédként terjesztenek. A Rise of Nations 2 elődjével ellentétben nem az időrendben felépített történelmi népcsoportok küzdelmeit állítja majd elénk, hanem egy jövőbeli fantáziavilágra épít majd. Ez már eléggé megbolondítja a helyzetet, így mindenképp jó lenne látni már azt a hivatalos bejelentést :). Addig is elégedjen meg mindenki ezzel.

    [DEMO] NHL EHM 2005 GOLD

    Hír | 2005.05.10 08:18

    A Sports Interactive ma tett bejelentésében erősítette meg, hogy az NHL Eastside Hockey Manager 2005 aranylemezre került. A Football Manager 2005 korábbi megalkotájától a rajongók nem csupán egy dátumot kaptak, hanem egy kipróbálható demót is. A demó egy hat hónapig teljesként működő limitált kiadás. A megjelenés napja pedig május 27. A demóért erre tessék...

    Matáv - újabb sávszél-növelés

    Hír | 2005.05.04 13:52

    A márkaváltással egyidőben (A Matáv Csoport nevet vált. A Matáv Rt. új cégneve Magyar Telekom Rt. lesz, a cégcsoport egyes üzletágai felveszik a nemzetközi T-márkákat.) bejelentett szolgáltatási sebesség növelés az első jele a Magyar Telekom Csoport által ígért szolgáltatási dinamikaváltásnak. A Matáv bejelentése szerint egy kivétellel az összes ADSL hozzáférésének megduplázza a letöltési sebességét. Ez azt jelenti, hogy - változatlan havi díj mellett - az 512 kbit/s-os csomagok esetében 1024 kbit/s-ra, az 1024 kbit/s-os csomagok esetén 2048 kbit/s-ra, míg az 1536 kbit/s-os csomagok esetén 3000 kbit/s-ra gyorsul az elérés. A kivétel a legnagyobb üzleti csomag, melynél a letöltési sebesség csak egyharmadával, 3000-ről 4000 kbit/sec-ra nő. Az átállításokat a Matáv egy időben kezdte meg a pesti, a budai, a keleti és a nyugati régióban. (Thanks Yzerman)

    War Front: Turning Point hivatalosan

    Hír | 2005.04.19 21:59

    Múlt héten történt a War Front: Turning Point nemhivatalos bejelentése. Ne csodálkozzatok, ha nem emlékeztek rá. Olvassatok csak itt utána. Bizony, ez a hazai Digital Reality legújabb fejlesztése, mely felett a CDV bábáskodik, s most vált teljesen hivatalossá a játék, valamint annak címe is. Ezen kívül azonban az első infókra egészen az E3-ig várnunk kell.

    JA 3D - tutira jön

    Hír | 2005.04.13 14:32

    Réges régen... Egy messzi messzi galaxisban... Szóval itt és ekkor tudtuk meg, hogy lesz Jagged Alliance 3D. Most viszont a fejlesztő és kiadó együttes bejelentéséből ténylegesen kiderül, az ügy hivatalos, lesz JA 3D. Nos emberek, én ehhez semmi mást nem fűznék, kivéve ezt a borzalmasan részletező bemutatást, amit itt találtok meg: katt!

    Age of Empires 3 scanek

    Hír | 2005.04.10 15:06

    jd barátom újabb scannelt képpárokat szállított az Ensemble Studios sikersorozatának legújabb tagjából. Az Age of Empires 3, már bejelentése pillanatában nagyon hangulatosnak tűnt, ám igazi, izometrikus perspektívából eddig nem nagyon láthattunk belőle semmit. Most azonban erre is sor került. De nem is fárasztanék senkit apróságokkal, beszéljenek helyettem a képek. Íme:

    'Reggelt...

    Hír | 2005.03.29 09:37

    Üdvözletem a tisztes társaságnak! Érdekes... annak ellenére, hogy mennyire hírtelenség uralkodott tegnap, az a két apróság egészen fontosnak számít. Lássuk be, hogy a Tomb Raider játékok igencsak meghatározták a játékvilág egy szeletét, ezt szintén elmondhatjuk a különféle UT-król. Kiváncsian várom már a tényleges, és valóban hivatalos bejelentéseket, hogy jóval többet megtudhassunk ezekről. Addigis érjek be néhány újdonsággal ma délelőtt!

    Szőke nő telefonál a tűzoltóságra: - Halló, segítsenek kérem! Tűz ütött ki a lakásban. - Értem. És hol van az a tűz? - Hát, a konyhában, meg már az egyik szobában is! - Úgy értem, hogy jutunk oda? - Miért, az a nagy piros autójuk már nincs meg?

    Laser Squad Nemesis GOLD!

    Hír | 2005.03.23 08:18

    Még emlékszem, hogy már-már szinte évekkel ezelőtt hallottam utoljára ezt a nevet... No mindegy. A lényeg, hogy a Got Game Entertainment LLC mai bejelentése alapján ez az RTS-akció keverék aranylemezre került, és hamarosan a boltok polcait fogja ostromolni. Megjelenés? 2005. április 14. További infó itt (ui: a dobozkép nagyon üt - check it).

    [MOVIE] Overdose

    Hír | 2005.03.12 09:58

    Alig régebben, mint egy hónapja írtunk az Overdose nevű gáma bejelentéséről. Szokásos drogmaffia-titkosügynök-sztori harmadik személyű nézőponttal körítve. Ebből a játékból érkezett meg most egy kis animáció, ami egy kis betekintést adhat mindazoknak, akik veszik a fáradságot, és letöltik. Katt!

    The Matrix Online GOLD

    Hír | 2005.03.10 21:21

    A SEGA és a Warner Bros. ma hivatalos bejelentésen adta közre azt az információt, mely szerint a The Matrix Online aranylemezre került. A megjelenés tehát biztos. És dátum is van, így az orrotokra köthetem, hogy 2005. március 22-én már a boltokban láthatjuk eme picinykét. További infó, előrendelés, stb :), itt.

    Physics SDK az UE 3.0-ban!

    Hír | 2005.03.08 15:49

    Bár nem szokásom, hogy hardveres híreket rakjak kifele, de ezen fennakadt a szemem. Úgy tűnik, hogy az Epic (Unreal), és az Ubisoft (PoP, Splinter Cell) szerződést kötött az AGEIA Technologies-szal, olyan címszóval, hogy a fent nevezett cégek tulajdonjgát képező játékok a jövőben az AGEIA fizikai chip-jét fogják használni. Ez az első ilyesfajta kísérlet a világon, hogy külön chip végzi a fizikai számításokat, és az Ubisoft fél éves vizsgálódás után kijelentette, hogy a cucc eszméletlen effekteket képes produkálni az Unreal Engine 3.0-val. Már pedig ők talán tudhatják, mit nevezhetnek "elképesztő" effektnek. A közeljövőben természetesen újabb bejelentések várhatóak, remélem a technológia hamar el fog terjedni.

    Bejelentés: Frater

    Hír | 2005.03.05 23:59

    Az éjszaka folyamán egy új játék bejelentésével tudlak benneteket megörvendeztetni:) A Rebelmind gondozásában készülő akció RPG Frater névre hallgat. Egyenlőre még annyit tudni a kicsikéről, hogy a Space Hack felturbózott grafikus motorját használja. Kíváncsian várom az első képeket, infókat..

    Fantastic Four bejelentés

    Hír | 2005.03.03 09:16

    Bár eddig is tudtunk a Fantastic Four képregényadaptációról, amiből már hamarosan a film is elkészül, de a játék hivatalos bejelentése csak most történt meg. Néhány képpel megspékelve elárulták, hogy gyakorlatilag egy csapatcentrikus akció-kaland hibridet kaphatunk majd a kezeink közé valamikor idén nyáron. A játékmódok között megtalálhatjuk majd a kooperatív lehetőségeket is.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)