Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1757

[MOVIE] Elder Scrolls IV: Oblivion

Hír | 2005.10.03 15:34

Előkerült egy újabb, igen vaskos videó a készülő Elder Scrolls IV: Oblivion című RPG-ből. A húszperces animáció játék közbeni jeleneteket tartalmaz, gyakorlatilag a menübe lépéstől kezdve indulva végigvezet minket Tod Howard, aki az egészet végigkommentálja.

UFO: Aftershock GOLD

Hír | 2005.10.03 14:56

Elkészült az UFO: Aftershock című stratégiai játék és az ígéreteknek megfelelően októberben, ám a vártnál kicsit később, 21-től lehet megvásárolni. Az UFO sorozat igen messzire nyúlik vissza, de akik az előző részeket szerették, ezt is ki kell próbálniuk.

[DEMO] PES 5 #2

Hír | 2005.10.02 20:06

Megérkezett a Pro Evolution Soccer 5 frissített demója. Akik kipróbálták az előző változatot, azok bizonyára jól tudják, hogy már az installációs folyamatok során egy no_voice felirat fogadott minket. Nem hiába, hisz a játékban nem volt kommentár. Ebben a frissített demóverzióban ezt pótolták most a fejlesztők. Erre tessék...

Glider: Collect 'n Kill GOLD

Hír | 2005.10.01 12:54

Német barátaink foglalatoskodtak egy Glider nevezetű projecten, ami úgy tűnik, hogy most elkészült. Ha minden igaz, akkor Október 10-én kerül a boltok polcaira Németországban, arról viszont, hogy a többi országban mikor jelenik meg a Glider: Collect 'n Kill sajnos nem szolgáltak infókkal. Ha valaki többet szeretne megtudni a játékról az itt klikkeljen.

[MOVIE] CoD 2

Hír | 2005.09.30 22:27

Mindenki kedvenc Infinity Ward-ja jópár képet és egy trailert is hozzánk vágott a Call of Duty 2-höz kapcsolódóan. A játék legnagyobb előnye nem az eredeti témaválasztás lesz - nekem már kezd nagyon elegem lenni a világháborús FPS-ekből (remélem a csapat következő munkája nem a Call of Napalm című vietnémi háborús lövölde lesz...). No nem szeretnék kukacoskodni, a CoD2-re nem igazán lehet panaszkodni - ezt már leszűrhettétek a hétvégén megjelent demóból. Nem húzom hát tovább a szót, ide kattintva megcsodálhatjátok a képeket, és egy linket is találtok a videóhoz.

Boltokban a FIFA 06

Hír | 2005.09.30 22:15

Ma került az üzletek polcaira az EA Sports évi hagyományos labdarugdosása (illetve pénzkapkodása), a FIFA 06. Természetesen mindenből szebbet, jobbat, többet kapunk - leszámítva a változatlan grafikát és az off dö ból controll elgagyását. Ha valakinek kétségei vannak a vásárlással kapcsolatban, annak ajánlom Gyu cikkét, mely e pár sornál bővebben boncolgatja a játék kvalitásait.

Cyan Worlds - mégis létezel??

Hír | 2005.09.30 08:27

A legutóbbi hírek szerint a Cyan Worlds, a Myst-sorozat fejlesztőcsapata bezárni kényszerül kapuit. Most azonban úgy tűnik, van még remény. Rand Miller fő fejes ugyanis ezt nyilatkozta: "Haladékot kaptunk, hogy fülénél fogva kirántsuk a cilinderből a nyuszit. Vagyis majdnem mindenkit vissza tudtunk venni a csapatba. Őrültek háza ez a játékipar...." Ugyanakkor egy audiódizájner ennyit mondott: "Ismét munkába állhattunk, de egy kicsit más irányvonalat követünk, mint eddig. Izgalmas évnek nézünk elébe." Ennél többet senki nem árult el, de ez azért biztatóan hangzik!

Honlaplesen

Hír | 2005.09.29 09:13

A korábban bejelenetett Warhammer: Mark of Chaos című RTS-nek, máris elérhető információs lapja, ahol is kiderül, hogy a játék valamikor 2006-ban várható, valamint megtalálható néhány flashbe ágyazott képalkotás, és néhány játékbeli videó. Emellett a Wideload Games berkein belül készülő Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse című zombihentelős játék információs lapja is felütötte a fejét az Aspyr oldalán.

[DEMO] World Racing 2

Hír | 2005.09.28 15:43

Az ígéreteknek megfelelően befutott a Volkswagen termékpalettáját felvonultató World Racing 2 második demója. Igen, korábban már érkezett egy kipróbálható verzió a játékból, de - állítólag - ez más lehetőségeket tartogat a versenyzők számára. Aki tehát úgy érzi, hogy ha csak virtuálisan is, de szeretné kipróbálni a német autógyár csodáit (jelen esetben közülük hármat), az bátran kattintson ide!

[DEMO] Blitzkrieg II MP

Hír | 2005.09.28 10:14

Előkerült a Blitzkrieg II című második világháborús stratégiai játék multiplayer demója. Mindez azt követően történt, hogy az egyjátékos demó közel egy hónapja kint van, és maga a játék is elkészült már közel két hete. Mindez ne keserítsen el senkit... aki ki szeretné próbálni többedmagával a Autumn Rain címet viselő pályát, az kattintson alant.

PC halott játékplatform? Fenét!

Hír | 2005.09.27 11:41

A Tom's Hardware oldal mindig is nagy elismerésnek örvend, akármilyen témával kapcsolatban ír cíkket. Így történt most is, ezúttal a PC mint játékplatform jövője került terítékre. Tény és való, hogy az egyszerű mezei júzer simábbnak érzi a játékélményt, ha nincs más dolga, csak beteszi a lemezt, megnyom pár gombot, és már megy is a móka. De kérem, hol abban az élvezet? :) Ami a kedvenc számítógépünket kiemeli a konzolok világából, az a sokoldalúság. Ki ne élvezné a perceket, amikor mondjuk hazarohan a boltból egy GigaByte GeForce 7800gtx-szel, hogy behegessze a gépébe. Itt merült fel Tomék cikkében a következő kérdés, nevezeten a hardveres adatok. Tény, hogy most kicsit megrökönyödve olvasgatjuk a nextgen konzolok teljesítményéről szóló híreket, de a cikkben hivatkozik a szerző egy mélyen tisztelt ATi PR emberkével, aki szerint 2005 karácsonyára olyan kártyákat terveznek piacra dobni, amik ütik a közeljövő konzoljait (elvégre a PS3-ban is "csak" egy módosított 7800 ketyeg). A témához kapcsolódik, hogy 18 hónap múlva jön Windows Vista, a kedves Microsoft cég meg kampányt szervez addig "Hozzuk vissza a Windows alá a játékokat!" címmel. Ez egyrészt üzleti fogás, másrészt talán lesznek kézzel fogható eredményei. A teljes iromány érdekében látogassátok meg a fenti linket, szerintem érdemes :) Véleményeket meg kommentben megbeszélhetitek ;)

25 to Life késés

Hír | 2005.09.26 18:17

Tovább késik az Eidos kedvenc fejlesztés alatt álló játéka, a 25 to Life. Kicsit fura, hogy alig két hónapja mondották vala, hogy 2005 nyár helyett 2005 ősz a megjelenés dátuma. Ehhez képest most úgy áll a dolog, hogy 2006 előtt nem is számíthatunk rá. Én most egy kicsit csalódtam, de majd csak kibírjuk addig. Mást úgyse tehetünk :)

[MOVIE] Stubbs The Zombie

Hír | 2005.09.25 13:08

Zombik, zombik és megint csak zombik. Úgy látszik tényleg nagy üzlet mostanában az élőholtakkal próbálkozni, szinte minden napra jut valami ilyen stílusú játék. A Stubbs the Zombie történetét és stílusát, ha lehet most nem részletezném, valószínűleg úgyis mindenki olvasta már anno az erről szóló bejelentést. A most megjelent teremetes Co-Op múviban közel egy percen keresztül ismerkedhetünk a zombilét rejetelmeivel.

[MOVIE] Star Wars: Battlefront II x3

Hír | 2005.09.24 10:56

Aki kicsit is érdeklődik a Star Wars univerzuma iránt és kedveli a BF-szerű multi orientált játékmenetet, már biztosan tűkön ülve várja, hogy megjelenjen a Battlefront 2. Már közel két hónap eltelt azóta, hogy az utolsó jelentősebb múvi csomagot megkaptuk,de most szerencsére elérkezettnek látták az időt, hogy megosszanak velünk egy újabb triót, melyben 3 pályát mutatnak be, nevezetesen a Hoth bolygót, Felucia-t és a Mygeeto-t. Jó nézelődést!

Age of Empires 3 GOLD!!!

Hír | 2005.09.23 21:59

Szorgosan dolgoznak az ősz beálltával a játéfejlesztők. Mint októberben a falevelek úgy hullanak be szépen "hírkosarunkba" is a GOLD bejelntések. A tegnapi GT Legends Gold után egy talán még több ember által várt játék került fel arra a misztikus arany lemezre és ez nem más, mint az Ensamble Studios kiválló sorozatának legújabb, harmadik része vagyis az Age of Empires 3. Az következő havi zsebpénzeteket, ösztöndíjatokat avagy fizetéseteket jól osszátok be, mert a játék Október 18-án fog a boltok polcain landolni.

Marine Park Empire GOLD

Hír | 2005.09.23 10:22

A két napos demó után az Enlight bejelentette, hogy elkészült a játék és szeptember 29-én boltokba is kerül. Saját aquaparkot építhetünk és menedzselhetünk benne és állítólag nagyon sok érdekességet tehetünk meg benne.

Total Overdose GOLD

Hír | 2005.09.23 09:32

Aranylemezre került a Total Overdose című harmadik személyű akciójáték és szeptember végén meg is jelenik. Nem szabad elfelejteni, hogy már kipróbálhatjuk a demóját is, ami talán egy kicsit enyhít a teljes változat megjelenésére várók óriási fájdalmán.

[MOVIE] Cold War

Hír | 2005.09.22 21:52

Ma este sem maradunk további érdekességek nélkül, hiszen a DreamCatcher gondozásában készülő TPS több mint három percnyi nyálcsorgatóval kívánja lefoglalni a sávszélünket. A Cold War storyját George Chastain producer kommentárjában próbálják feltárni előttünk. További olvasás helyett izzíthatjátok azt a bizonyos droidot:)

GT Legends GOLD

Hír | 2005.09.22 21:08

A SimBin legújabb produkciója, vagyis a GT Legends is végre Gold státuszba került a mai nap folyamán. A készítők bejelentésükben elmondták, hogy a fejlesztés utolsó pillanataiban is minden rendben ment és tökeletesen tartani tudták a kitűzött határidőket, így semmi sem szabhat gátat az Október eleji megjelenésnek. Reméljük tényleg így lesz, addig is ha valaki még nem csekkolta volna a demót, akkor tegye meg iziben.

Sims 2: Open For Business részletek

Hír | 2005.09.21 14:15

Fény derült a The Sims 2 következő kiegészítőlemezének több részletére, így például az alcímére is, ami Open For Business lett. Eddig mindössze annyit lehetett tudni, hogy a pénz körül forog majd benne a világ. Most már azt is tudjuk, hogy nyithatunk majd boltokat, butikokat, szórakoztató központokat, de akár otthoni vállalkozásba is kezdhetünk. Főnökként ránk hárul az üzletvezetés oroszlánrésze az alkalmazottak kiválasztásán, felügyeletén, esetleges elbocsátásán át egészen a pénzügyek intézéséig. Az EA Games hozzátette, a jelenlegi alcím nem végleges, de a kiegészítő jövő év elején történő megjelenéséig biztosan lefixálják.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)