Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1279

Bet On Soldier dátum

Hír | 2005.07.19 22:25

Szeptember 9. - a Bet on Soldier: Blood Sport ezen a napon ront majd be az angol, és remélhetőleg más országokban található boltokba is. Amerikában ugyanez néhány nappal később fog bekövetkezni, jelenti a kiadó. A játék kétség kívül egyik legérdekesebb újítása, hogy mielőtt elkezdődne a harc, a játékosok fogadhatnak, hogy mely társaikat fogják hűvösre tenni. Ha e két játékos összetalálkozik, kezdetét veszi a párbaj - ennek megfelelően nyeri, illetve veszti el egyik-másik fél a fogadásra szánt összeget.

[MOVIE] Vietcong 2!

Hír | 2005.07.18 20:44

Nos, kérem szépen, a mai nap is tartogat híreket, bármily szegényesen indult (és bármily későn). Itt is van rögtön egy Vietcong 2, amiről eddig csak annyit tudtunk, hogy... "lesz"... S amiért erre az volt a válasz, hogy "köszi", a fejlesztők gondoltak egyet, és kiadtak egy videót! Kell ennél több? Hát, mondjuk nekem a szívem most másért fáj, de azt nem hírezem ki ;)

'Napot...

Hír | 2005.07.18 17:24

Hát, megkésve bár, de törve nem, újra itt vagyunk, hogy boldogítsuk a jónépet... meg hogy kitegyünk pár híret, amirúl úgy véljük, mindenképp tudnotok kell. Hát... sok nincs, de még fiatal az este, várjuk ki a végét. Én személy szerint kiteszem amik most előfordultak, aztán bekenem valamivel a vállamat, mert leégett... tudjátok Ti, hogy odakint süt a nap?!

- Hallom, a feleséged válni akar! - Igen, egy hülye feminista agyrém miatt. Feldühödött, mert kinyitottam az autónk ajtaját, és segíteni akartam neki kiszállni! - Ne mondd! Pusztán azért akar válni, mert udvarias voltál vele? - Igen, bár valószínűleg az is közrejátszott, hogy közben 120-szal mentünk az autópályán. Ismerősöm felesége kijelentette,hogy női estre megy, beült a Volvoba, és elhajtott. A férje nyugodtan megnézte a meccset a TV-ben, ivott néhány üveg sört, és elment aludni. Felesége hajnalban kissé ittas állapotban jött haza, ezért a hapsi kora reggel kipattant az ágyból szemügyre venni az autót, nincs-e valahol rajta sérülés? Nos a kocsi kifogástalan állapotban volt, mégis később elváltak!

Késik Lara, meg a kopasz

Hír | 2005.07.16 22:18

A Kikizo Games (nem röhög!) szerint két Eidos büszkeség is, név szerint a Tomb Raider: Legend, valamint a Hitman: Blood Money is késni fog, és csak valamikor 2006 elején fognak megjelenni. A kiadó állítólag a szokásos módon indokolta az eseményeket: úgy akarják piacra dobni az alkotásokat, hogy azok nem hemzsegnek az idegesítő hibáktól. Egyébként a Hitman negyedik része így már közel egy évvel később fog megjelenni, mint ahogy azt legelőször tervezték volna (idén tavasz).

GT Legends korábban!

Hír | 2005.07.15 13:58

Bezony, ritka, mint a fehér holló, de ilyen is akad. Megváltoztatták a GT Legends megjelenési dátumát, azonban ahelyett, hogy eltolták volna 2006 őszére, majd másnap még tovább (hmmm, deja vu), inkább előrébb hozták a megjelenés napját. A játék, melyben klasszikus járgányokkal száguldozhatunk majd, nem később, mint október elején kerül a boltok polcaira. Ja, a fenti linken meg pár új kép is helyet kapott, érdemes szemezgetni.

The Godfather késés

Hír | 2005.07.14 23:59

A Worthplaying csapata jelenti, hogy az EA eltolta a mindenki által jól ismert maffia film trilógia, a The Godfather játék változatát. Pontos megjelenési dátum most sincs, azonban a játék neve a negyedik üzletév negyedhez került amit Március 31.-én zárnak, tehát legkésőbb addigra megjelenik a játék.

Gothic 3 OST - komolyodjunk!

Hír | 2005.07.11 17:39

Bár nem nagy hír, de egy ilyen napon minden falatra ugrik az ember. Kiderült, hol készül az RPG fanok egyik leendő kedvencéhez (ez alól úgy látszik, csak én vagyok kivétel... Oblivion powa :)), a Gothic 3-hoz a zenei aláfestés: a harmadik epizód fülbemászó dallamait a Bochum egyetem zenekara írja, játsza, és veszi fel, hogy később a játékba építsék. S hogy valami ismerős név is elhangozzon, elég megemlíteni Lisbeth Scott-ot, aki olyan filmekhez adta a hangját, mint a Shrek, A Hatodik Érzék, vagy Sleepy Hollow, ami ha minden igaz magyarul így hangzik: Álmosvölgy Legendája. Kérek mindenkit, javítson ki, ha tévedek, nem láttam a filmet :) Jobbanmondva csak részleteket :) Asszem valami fejetlenség volt benne. (bocsi :))

'Napot...

Hír | 2005.07.10 11:33

Kellemes vasárnapot. Előreláthatólag ma lesz az eheti "ubis" nap. Lesz egy érdekes pletyka, amiről majd később, ám addig is vicc, meg... ebéd, aki ilyen korán enne :) Álltólag szerdáig marad ez az idő, node legalább hűsölünk kicsit.

A gépkocsivezetői tanfolyamon az egyik hallgató félhangosan gondolkodik: - Úristen, mennyi szabály van! Egy egész élet nem elég arra, hogy az ember megszegje valamennyit. A körzeti rendelőben csöng a telefon: - Kérem, nagyon rosszul érzem magam. Ki tudnának küldeni egy orvost a lakásomra? - Sajnos már késő van. Fáradjon talán be személyesen. - Az lehetetlen. Lázas vagyok, és jártányi erőm sincs. - Kérem, mi nem sürgetjük. Jöjjön el akkor, ha jobban lesz. Vizsgázik a rendőr az akadémián. Megkérdezik tőle, hogy hány L betű van a Happy Birthday To You című dalban. - Hat darab. - hangzik a válasz. - És hogy jött ki ez a szám? - La-la-la-la la-la.

Késik a Nokia N-series sorozata

Hír | 2005.06.30 10:24

A mai napon jelentette be a Nokia egyik szóvivője, hogy a finn vállalat áprilisban bejelentett három csúcskategóriás telefonja - N70, N90, N91 - várhatóan később kerül majd a piacra. Az N-series sorozat három tagjának bolti megjelenése elcsúszott. Az N90-nek már ebben a hónapban a forgalmazóknál kellett volna lennie, ám a végső tesztek tovább tartottak a vártnál, így előreláthatólag az N90 júliusban jelenik majd meg, körülbelül 150.000 Ft-os áron. A másik két családtag várhatóan minimális késéssel kerül majd forgalomba, így az N70 ezév harmadik negyedévében, az N91 pedig 2005 végén. A három készülékről egyébként itt, vagy a gyártó hivatalos oldalán olvashattok.

[MOVIE] Pathologic

Hír | 2005.06.29 22:08

Jobb később mint soha, tartja a mondás. Ez a jelenhelyzetbe tökéletesen bele illik, mivel a Pathologicból az E3-mon látható videó került most, Június végén közkinccsé. Akit érdekelnek a kalandjátékok, azok mindenképpen vesenek rá egy pillantást.

F.E.A.R. - nem előbb, később!

Hír | 2005.06.24 11:32

Csúfosan átejtettek minket, mondhatnánk azt is. De mint az ismeretes, nincsen játék késés nélkül, az, hogy valami előbb jelenjen meg, pedig rengeteg ok miatt lehetetlen. A Vivendi sem tétovázott hivatalos megerősítést adni arról, hogy nem fog előbb megjelenni ez a várva-várt FPS. Tehát a nyárról őszre, őszről nyárra sorozat következő tagja ismét nyárról őszre, vagyis majd október környékén leshetünk, hogy mikor emelhetjük le a boltok polcairól a leendő legendát. Bizonyíték itt.

[FuN] Állathóbortok #3

Hír | 2005.06.22 07:50

A 'Reggeltből tudnám idézni magam: szép termés jött össze a tegnapi vicces fotókból, és még van a ládámban egy rakat, ezek most ki is mennek. Továbbiak viszont egyenlőre nem, lesz majd folytatás, de később :) Az értetlenkedőknek csak annyit, hogy azon túl, hogy a mindenki számára kedves állatok testhelyzetei és elkapott pillanatai mókásak, ez a dolog az Olvasókat is közelebb hozta részben egymáshoz. A nem tetszőknek sajnálatomat tudom kifejezni... A rengeteg kép miatt most ömlesztve. MuKKA (1) * bfg (2) * t0Mi (1) * grimrepo (4) * Blasi (4) * Hozééé (1) * Lord Hunter (1) * Okker (4)

'Reggelt...

Hír | 2005.06.22 07:02

Üdvözletem. Hát szép termés jött össze a tegnapi vicces fotókból, és még van a ládámban egy rakat, ezek még ma kimennek. Továbbiak viszont egyenlőre nem, lesz majd folytatás, de később :) Az értetlenkedőknek csak annyit, hogy azon túl, hogy a mindenki számára kedves állatok testhelyzetei és elkapott pillanatai mókásak, ez a dolog az Olvasókat is közelebb hozta részben egymáshoz. A nem tetszőknek sajnálatomat tudom kifejezni....

Faluról megérkezik Miska bácsi Budapestre, és a pályaudvaron leint egy taxit. Pont egy Mercit fog ki, és izgatottan érdeklődik a taxistól: - Mondja, és elöl az a kör mire szolgál? - Na figyeljen! Ez arra való, hogy ha el akarok ütni valakit, akkor először ezzel veszem célba. Elindulnak, és a taxis becéloz egy gyalogost majd az utolsó pillanatban félrerántja a kormányt. Mire Miska bácsi: - Na látja, nem ér semmit a maga célkeresztje! Ha nem nyitom ki az ajtót, elhibázza. A vonaton egy vagány csőbe akar húzni egy fiatal srácot. Odamegy a vészfékhez, és úgy tesz, mintha meg akarná húzni. Belekapaszkoik, rángatja, nyög, de nem megy vele semmire. A srác látván ezt, félrelöki a vagányt, és megrántja a vészféket. A vonat csikorogva megáll. Kisvártatva berohan a kalauz: - Ki húzta meg a vészféket? Mire a srác kihúzza magát: - Én! Méghozzá fél kézzel! Az ifjú elmondja igényeit a házasságközvetítőnél: - Fiatal, szép, gazdag, kedves, hűséges és szellemes asszonyt szeretnék. - Értem uram, értem -bólogat a házasságközvetítő- de nálunk a törvény tiltja a többnejűséget.

Samsung WCG Hungary 2005

Hír | 2005.06.20 10:32

Idén is folytatódik a már hagyományosnak mondható World Cyber Games (WCG) versenysorozat, amely a számítástechnika hazai rajongóinak - azon belül is a PC-s játékosoknak - biztosít szervezett keretet tudásuk lemérésére. A nyertesek ebben az évben is megkapják a lehetőséget arra, hogy a világbajnoki nagydöntőn bizonyíthassanak, amelynek idén Szingapúr ad otthont. A 2005 évi versenysorozat öt játékkategóriájából négyre (StarCraft BroodWar, WarCraft III, Need For Speed Underground II, valamint FIFA 2005) a nevezés már megkezdődött, az ötödik (Counter-Strike) kategória nevezése később várható. A hagyományoktól eltérően ebben az évben nem helyi hálózatos party, hanem három hónapig tartó, internetes kvalifikáció keretein belül indul a versengés. Az online selejtezők lezárultát követően minden kategóriából a legkiválóbb három helyezett élőben is összemérheti tudását a dicsőségért. Bővebb információ és nevezés: hu.worldcybergames.com

Supreme Commander - a csodaRTS?!

Hír | 2005.06.18 08:30

A Gas Powered Games és a THQ közösen jelentették be, hogy egy RTS-en dolgoznak, melynek neve Supreme Commander. A játékot már egészen felkapták mindenütt, ám ez teljesen érthető... Elég ránézni a képekre, de ezt majd később. Élethű fizika, formálódó felszín a csata során, egyedire szabható egységek, stb, stb... 2006. áprilisára várható a megjelenés, ám most ami lényeges, hogy a PC Gamer magazinban már alaposan kivesézték; érthető, hogy már van jónéhány scan is. Ezeket pedig kötelező meglesni - klikk!!!

[MOVIE] Serious Sam 2

Hír | 2005.06.13 13:18

Megérkezett a Serious Sam II azon videója, amelyet a 2005-ös E3-on mutogattak nagyban. Kicsit későn, de jobb így, mintha nem is láthattuk volna. A 2K Games egy 30 másodpercnyi in-game anyagot mutat meg nekünk a híres-neves Serious Sam folytatásról. Aki kíváncsi, az erre kattanjon.

[DEMO] Battlefield 2

Hír | 2005.06.10 22:24

Igeeeeeeeeen! Végre megjelent a várva várt hivatalos demója a Battlefield 2-nek, mely a Gulf of Oman címre keresztelt pályát tartalmazza, mind single, mind 16-32 személyig terjedő multi változatban. 560 mega méretű a csöppség, gyenge "idegzetűeknek" nem ajánlott :) Mivel ez a demó exkluzív, ezért egyelőre be kell érjétek ezzel, de később természetesen lokálban is fent lesz. Teljes verzió megjelenése június 21-én várható. Ja, és ha ATi kártyátok lenne és valami hibába ütköznétek, tegyétek fel a legújabb, 5.6-os Catalystet!!

  • 3DGamers
  • Gamer's Hell
  • GameSpot GameCenter
  • EA Games Standalone Demo szerver:
  • 3DGamers
  • EA Games

  • [MOZi] HALO

    Hír | 2005.06.07 21:46

    A Master Chief megszállta a stúdiókat - a Comingsoon értesülései szerint nem csak átvitt értelemben! A Microsoft ügynökei ugyanis a Halo-franchise zöldpáncélos szuperkatonájának öltözve házaltak a sikeres FPS-en alapuló film forgatókönyvével, melyet a '28 nappal később'-et is jegyző Alex Garland írt. A nagy testvér potom egymillió dollárral jutalmazta Garland munkáját, melynek illeszkedni kellett a játék világához és a fejlesztő(Bungie) elvárásaihoz is. (Legalábbis ők ezt mondják... :)) A Microsoft ezenkívül a Columbia Pictures korábbi elnökét, Peter Schlessel-t is leszerződtette a projekthez, aki egyebek közt a produceri teendőket is ellátja majd. A cég 10 millióért árulja a forgatókönyvet, ám a választott stúdiónak még követnie kell a Bungie "bibliáját", elkerülve ezzel a Halo-játékok által megalkotott sci-fi világ megváltoztatását. Nem csoda hát, ha ilyen feltételek mellett a New Line és a Dreamworks máris elfordult a múvitól, az viszont érdekes, hogy a Sony állítólag nincs a felkeresett stúdiók közt, minden bizonnyal a Playstation - Xbox ellentétből fakadóan.

    [MOVIE] Drive 'n Kill

    Hír | 2005.06.07 16:44

    A címben helyet foglaló játék, egy árkád autós akció stuff, melybe most egy 62 megás videó erejéig kukkanthatunk bele. Ahogy az illik egy ilyen stílusú gameben, rengeteg izgalmas és változatos küldetésben vehetünk részt. A fejlesztők ígéretei szerint a sikerrel megoldott küldetések után lehetőségünk nyílik az autónkat a saját ízlésünk szerint formálni-díszíteni. Töltsétek hát a fenti linkről a moviet, a későbbiekben lehet, hogy lokálban is fent lesz.

    'Reggelt...

    Hír | 2005.06.02 06:15

    Üdvözletem. Tegnap 16 óra után pár perccel új tag lépett a családba, ez pedig az a macsek, akit régebben emlegettem... Később, mint terveztük, és nem is fekete kandúr, hanem fehér és lány, de nagyon elbűvölő és okos: gyorsan tanul, nem elbújt egy sarokba, hanem feltelepedett az étkezőben a székekre :), plusz nagyon jól viselkedett éjszaka. Mivel sokan kértétek, valamelyik nap majd csinálok egy jó képet és megmutatom :) A 9 hetes csöppség neve egyébként Aeryn.

    Melyik a legdemokratikusabb női ruhadarab? - A melltartó. Mert a széthúzókat összetartja, a csüggedőket felemeli, a különbséget eltakarja. A rendőrök vizsgáznak: - Mit tud Csák Mátéról? - Csák Máté? Ki az? Kirúgják. Így jár a többi is, míg a legutolsónál érdekes fordulat következik be: - Mondjon valamit Csák Mátéról! - Nos, Csák Máténak volt három gyermeke. Két törvényes és egy törvénytelen. A vizsgabiztos csodálkozik, hiszen erről még ő sem hallott: - És kik azok? - Hát Csák Berri az egyik, Csák Norrisz a másik. - És ki a törvénytelen? - Nemcsák Károly.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)