Reggelt! 2010. 03. 02.
Napsütéses kedd reggelt mindenkinek!Túlélve a hétfőt már nyugodtan nézhetünk a jövőbe. Nektek például milyen fontosabb programotok lesz a héten?
Napsütéses kedd reggelt mindenkinek!Túlélve a hétfőt már nyugodtan nézhetünk a jövőbe. Nektek például milyen fontosabb programotok lesz a héten?
Varázslatosan meseszép szombat reggelt mindenkinek! Mivel hajnalig a CS:S egyik aim szerverén tevékenykedtem, így kissé nehezemre esett ma is felkelni. Vigasztaljon mindenkit, hogy kitört a hétvége!
Meseszép reggelt mindenkinek! Akárhogy is nézem, ma bizony egész nap péntek lesz. Szóval lehet készülődni a hétvégére!
Meseszép szerda reggelt mindenkinek! Mihelyst fölébredtem azonnal jönnek a hírek. Addig lehet humorkodni a vicceken, mert ez lehet eltart egy darabig.
Meseszép kedd reggelt mindenkinek! Nem tudom nálatok hogy van, de itt már csiripelnek a kismadarak. Ez már jó jel.
Kratos, az istenek két lábon járó alkonya, a nők bőrkötéses álma hamarosan visszatér.
Mesésen szépséges csütörtök reggelt mindenkinek! Lassan elérhető közelségbe kerül a hétvége. Túl lassan sajnos.
Meseszép szombat reggelt mindenkinek! Egy kis továbbalvás, egy kis lazítás, de azért hírek is lesznek ma. Kezdésnek pár bash.hu klasszikus.
Meseszép péntek reggelt mindenkinek! El is felejtettem, milyen rossz dolog betegnek lenni. Nem baj, hétvégén majd ápoltatom magamat.
Lekési a húsvétot a KOEI Gears of War utánérzése.
El lehet pakolni a kormányokat, egy ideig még tuti nem érkezik a GT 5.
Egy kicsit később indulhatunk csak a vadnyugatra hancúrozni.
A tavaly felreppent pletykákkal ellentétben a Metropolis játékát nem törölte a CD Projekt, ám egyelőre nem is készül.
Elég rég számoltunk be arról, hogy állnak a német eladási listák - íme, a napsütéses vasárnaphoz néhány lista.
Érkezett néhány God of War 3 kép, méghozzá olyanok, hogy állesést eredményezhet megtekintésük.
Kazunori Yamauchi a USA Today-nek még a CES 2010 alatt nyilatkozta, hogy a játék késésének oka az, hogy előbb be kellene fejezni.
Most végre megtudtuk, hogy mi a tegnap bejelentett késés oka.
Még egy évet kell várnunk a hányattatott sorsú I Am Alive megjelenésére.
Japánban eredetileg márciusban kellene megjelennie. Most már hónapot sem tudunk.
Meg nem erősített források szerint veszélybe került a Singularity év eleji premierje.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)