Left 4 Dead 2 - Késik a The Passing DLC
Március 31-ről egyszerűen tavaszra módosították az első Left 4 Dead DLC megjelenését
Március 31-ről egyszerűen tavaszra módosították az első Left 4 Dead DLC megjelenését
Meseszép hétfő reggelt mindenkinek! A kellemes idő ne tévesszen meg senkit: ez egy vérszomjas hétfő. Próbáljuk meg a legkevesebb veszteséggel túlélni.
Meseszép szombat reggelt mindenkinek! Sajnos a hazai orgánumok nincsenek tekintettel arra, hogy én csak az ismétlését láthatom majd az Ausztrál nagydíjnak. Legalább kiírnák, hogy SPOILER!
A Dante's Inferno legújabb DLC-jével együtt megkapjuk a co-op módot is.
Ez a nap nem a PC tulajoké. A GTA 4 DLC csomagokhoz hasonlóan, Sam Fisher is pihen egy kicsit még.
Két héttel eltolták a GTA IV epizódok PC-s, illetve PS3-mas megjelenését
Meseszép péntek reggelt mindenkinek! Jövőhéten tanulmányi szabadságon leszek, ezért hírügyben a kollégáknál lehet panaszkodni. Mindenkinek jó hétvégét!
Mesés csütörtök reggelt mindenkinek! A hétvégével együtt végre a tavasz is megérkezik, szóval mostantól többet lehet a szabadban inni.
Még egy Batlefield hír mára: jelenleg nem a Battlefield 1943 a legfontosabb a DICE számára
Meseszép kedd reggelt mindenkinek! Végre munka, így kipihenhetem a hosszú hétvége fáradalmait!
Mesés hétfő reggelt mindenkinek! Nemzeti ünnepünk alkalmából javaslom, mindenki keressen magának valamilyen szabadtéri programot, és emlékezzen meg méltósággal.
Meseszép péntek reggelt mindenkinek!Három nap lusti előtt mit is kívánhatnék még, mint egy villámgyorsan elmúló kedves pénteket.
A Mafia II producere elárult néhány dolgot a lokalizációkról, a késés okairól, és büszkén jelentette be, hogy tizenöt órányi játékidőt kapunk. Érkezett egy friss trailer is!
Varázslatosan meseszép szerda reggelt mindenkinek! Tessék rendesen felöltözni, meg ne fázzon senki itt nekem! Humor, aztán hírek!
Mesésen gyönyörűséges reggelt mindenkinek! Lassan testet ölt a márciusi GS. Lesz benne anyag rendesen, ezt garantálom!
Meseszép hétfő reggelt mindenkinek! Senki ne felejtse el ma felköszönteni hölgy ismerőseit. És a Zoltánokat sem. Szegények....
Varázslatosan meseszép péntek reggelt mindenkinek! Mit is kívánhatna ilyenkor ez ember, mint olyan hétvégét, amilyet mindenki szeretne magának!
A mai második rossz hírt kell közölnünk, ugyanis a Mafia 2 is késik egy keveset.
Egy ideig még az istállóban maradnak a lovak.
Napsütéses szerda reggelt mindenkinek! Hamarosan itt a nemzetközi Zoltán nap! Senki ne felejtse el felköszönteni ezeket a drága teremtéseket! Meg a nőket se persze.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)