Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1683

Left 4 Dead 2 - Késik a The Passing DLC

Hír | 2010.03.29 09:39

Március 31-ről egyszerűen tavaszra módosították az első Left 4 Dead DLC megjelenését

Reggelt! 2010. 03. 29.

Hír | 2010.03.29 07:33

Meseszép hétfő reggelt mindenkinek! A kellemes idő ne tévesszen meg senkit: ez egy vérszomjas hétfő. Próbáljuk meg a legkevesebb veszteséggel túlélni.

Reggelt! 2010. 03. 27.

Hír | 2010.03.27 08:44

Meseszép szombat reggelt mindenkinek! Sajnos a hazai orgánumok nincsenek tekintettel arra, hogy én csak az ismétlését láthatom majd az Ausztrál nagydíjnak. Legalább kiírnák, hogy SPOILER!

Dante's Inferno - a co-op mód azért maradt ki, hogy ne késsen a játék

Hír | 2010.03.26 15:47

A Dante's Inferno legújabb DLC-jével együtt megkapjuk a co-op módot is.

Splinter Cell: Conviction - Késik a PC verzió

Hír | 2010.03.19 16:51

Ez a nap nem a PC tulajoké. A GTA 4 DLC csomagokhoz hasonlóan, Sam Fisher is pihen egy kicsit még.

Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City - Késik a PS3-mas és PC-s megjelenés

Hír | 2010.03.19 09:42

Két héttel eltolták a GTA IV epizódok PC-s, illetve PS3-mas megjelenését

Reggelt! 2010. 03. 19.

Hír | 2010.03.19 07:37

Meseszép péntek reggelt mindenkinek! Jövőhéten tanulmányi szabadságon leszek, ezért hírügyben a kollégáknál lehet panaszkodni. Mindenkinek jó hétvégét!

Reggelt! 2010. 03. 18.

Hír | 2010.03.18 07:30

Mesés csütörtök reggelt mindenkinek! A hétvégével együtt végre a tavasz is megérkezik, szóval mostantól többet lehet a szabadban inni.

Battlefield 1943 - Még várni kell a PC-s verzióra

Hír | 2010.03.17 12:46

Még egy Batlefield hír mára: jelenleg nem a Battlefield 1943 a legfontosabb a DICE számára

Reggelt! 2010. 03. 16.

Hír | 2010.03.16 07:40

Meseszép kedd reggelt mindenkinek! Végre munka, így kipihenhetem a hosszú hétvége fáradalmait!

Reggelt! 2010. 03. 15.

Hír | 2010.03.15 08:38

Mesés hétfő reggelt mindenkinek! Nemzeti ünnepünk alkalmából javaslom, mindenki keressen magának valamilyen szabadtéri programot, és emlékezzen meg méltósággal.

Reggelt! 2010. 03. 12.

Hír | 2010.03.12 07:31

Meseszép péntek reggelt mindenkinek!Három nap lusti előtt mit is kívánhatnék még, mint egy villámgyorsan elmúló kedves pénteket.

Mafia II - 15 óra játékidő

Hír | 2010.03.10 15:10

A Mafia II producere elárult néhány dolgot a lokalizációkról, a késés okairól, és büszkén jelentette be, hogy tizenöt órányi játékidőt kapunk. Érkezett egy friss trailer is!

Reggelt! 2010. 03. 10.

Hír | 2010.03.10 07:36

Varázslatosan meseszép szerda reggelt mindenkinek! Tessék rendesen felöltözni, meg ne fázzon senki itt nekem! Humor, aztán hírek!

Reggelt! 2010. 03. 09.

Hír | 2010.03.09 07:26

Mesésen gyönyörűséges reggelt mindenkinek! Lassan testet ölt a márciusi GS. Lesz benne anyag rendesen, ezt garantálom!

Reggelt! 2010. 03. 08.

Hír | 2010.03.08 07:14

Meseszép hétfő reggelt mindenkinek! Senki ne felejtse el ma felköszönteni hölgy ismerőseit. És a Zoltánokat sem. Szegények....

Reggelt! 2010. 03. 05.

Hír | 2010.03.05 07:34

Varázslatosan meseszép péntek reggelt mindenkinek! Mit is kívánhatna ilyenkor ez ember, mint olyan hétvégét, amilyet mindenki szeretne magának!

Mafia 2 - Legkorábban augusztusban

Hír | 2010.03.04 16:33

A mai második rossz hírt kell közölnünk, ugyanis a Mafia 2 is késik egy keveset.

Késik a Red Dead Redemption

Hír | 2010.03.04 11:43

Egy ideig még az istállóban maradnak a lovak.

Reggelt! 2010. 03. 03.

Hír | 2010.03.03 07:34

Napsütéses szerda reggelt mindenkinek! Hamarosan itt a nemzetközi Zoltán nap! Senki ne felejtse el felköszönteni ezeket a drága teremtéseket! Meg a nőket se persze.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)