FIFA 10 - 31 százalékkal több eladás, mint a FIFA 09 esetében.
Úgy látszik, nemcsak nekem/nekünk tetszett a FIFA 10.
Úgy látszik, nemcsak nekem/nekünk tetszett a FIFA 10.
A hét legnehezebb napjára virradtunk, ezért kérem, nézzétek el nekem, hogy csak a szelíd erőszaknak engedve voltam hajlandó kikászálódni az ágyból.
Képzeljétek el, befejeztem ma a novellámat, amit a Galaktikának írtam - remélem nekik is annyira fog tetszeni, mint nekem...
Nekem már itt van a hátizsákomban a szeptemberi Gamestar - egész jó lett :)
Most biztos mindenki azt hiszi, hogy mekkora iPhone rajongó vagyok, pedig csak a sors juttatja nekem az Apple kézikonzoljának híreit.
Jó reggelt és szép napot mindenkinek! Olvassátok el a vicceket, aztán hess suliba, vagy dolgozni, nehogy még a végén elkéssetek nekem.
Úgy látszik, mostanában a demó-letöltések java része nekem jut. Ezt a játékot azonban én is vártam!
Az ősi kínai logikai játéknak és nekem ősi történelmünk van.
Jó reggelt, fiatalok! Odakint csiperkék csacsognak, dongók sakkoznak, eső fújna, ha nem lenne tél, nekem pedig már igazán aludnom kellene néhány órát, hogy képes legyek egyenesbe hozni legalább egy-két összefüggő mondatot.
Kisebb kitérő (államvizsga) után ismét veletek lehetek. Viccek alant, hírek rövidesen, s ha netán valamelyik már lett volna korábban, akkor legyetek oly jók és nézzétek el nekem, köszi.
Igen, igen. Még mindig nem tökéletes az a fránya szerver. Éppen ezért esedezünk lábaitok előtt irgalomért könyörögve, a tegnapi kimaradások okán. Na de majd ma! Aki pedig találkozik Matteoval, az sürgősen irányítsa a szerkesztőség felé, mert ígért nekem egy instant gépösszerakást. Izibe!
Itt van a GS, itt van újra, még mindig legszebb énnékem...
Jajj nekem! Hétfő! És nem is akármilyen hétfő, hanem az idei első hétfő. Ez annyira hétfő, hogy teljesen sokkot kaptam, még az is lehet, hogy hírek sem lesznek. A vicc után meglátjuk.
Nézzétek el nekem a költői túlzást, mivel csupán két, ám meglehetősen komoly piacról van jelen esetben szó.
Hivatalosan is bejelentették a King's Bounty kiegészítőjét! A nem végleges címek ugyan nekem jobban tetszettek, de hát ez van.
„Tükröm, tükröm, mondd meg nékem…” Kiefer Sutherland belenézett a tükörbe és neki aztán frankón „megmondta”.
„Itt van az ősz, itt van újra, meg a szeptemberi GameStar is, s szép, mint mindig, énnekem.” (Petőfi Sándor)
Ez a nyár is pillanatok alatt elrobogott mellettünk. Csak nekem tűnnek egyre rövidebbnek? Bárhogy is legyen, nagy kalappal az iskolakezdésre minden érintettnek!
Ismét reggel van, nekem meg ismét frappáns beköszöntőt kellene írnom. Mivel azonban még nem jár az agyam, így inkább vicc
Remélem mindannyian kellemesen töltitek a hosszúra nyúlt hétvégét. Hogy megédesítsük ezt az időt, ma egy kicsit korábban kezdünk. Vicc, majd hírek, utána munka és tanulás, de csak nekem! Szép napot!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)