10 perces Jurassic Park játékmenet
Ne mozduljatok! Csak a mozgást érzékelik...
Ne mozduljatok! Csak a mozgást érzékelik...
Sokak számára a Guild Wars 2 a legjobban várt játék ez évben.
Felkerült a netre egy 10 perces The Witcher 2: Assassins of Kings pre-beta játékmenet videó.
Februárban jelenik meg a Kuillzone 3, de valaki már otthon jászik vele
Ki mit csinált ma 10 óra 10 perckor 10 másodperckor?
Magyar szó is felcsendül a Halo: Reach első 10 percében
A KonzolHQ csapata készített egy méretes, 10 perces videótesztet...
Ünnep van! Megjelent a Metro 2033!
Ismertek igazán kocka World of Warcraft rajongót, aki nem eszik, nem fürdik, nem jár iskolába, és nem volt offline 10 percnél többet az utóbbi 4 évben?
A német Vulcando már alkotott egy érdekes MMO-t a Celetaniával, de a Hive Rise most talán még nagyobb durranás lesz.
Borderlands - 10 perc a játékbólA Take Two utolsó napra időzített prezentációján hosszabb betekintést nyertünk a Gearbox poszt-apokaliptikus akciójába.
Az idei nyár egyik nagy slágere kétség kívül a Die Hard sorozat negyedik része lesz, amely a jövőhét folyamán kishazánkban is debütálni fog. A közelmúltban kikerült a filmből egy 10 perces kis szösszenet, ma pedig egy 8 perces videóval gazdagodhat a nagyközönség.
Mint már mondtuk, a nyár a folytatásokról fog szólni, és ezen a nyáron egy újabb legendás sorozat bővül egy friss résszel, méghozzá a mindenkinek oly kedves John McClaine kalandjait feldolgozó Die Hard sorozat.
Az Overlord megjelenéséről még semmit se tudni, de egyre több információt kapunk a játékról, ami remélhetőleg azt jelenti hogy a készítők a fejlesztés végső stádiumában vannak. Ma egy 10 perces videó érkezett a játékból.
[MOVIE] C&C3, NFS: Carbon, MoH:ANem kicsit szigorúan jó E3-as összeállítást talált jd mester az EA FTP szerverén. a montázsban olyan nagy neveket szemlélhetünk meg, mint a Command & Conquer 3: Tiberium Wars (részletes előzetes a holnap megjelenő GameStarban!!!!), a most bejelentett Need for Speed: Carbon (sajnos erről még mindig nincs egyébként érdemi bejátszás), vagy éppen a szintén sikervárományos Medal of Honor: Airborne. Ha ezért nem, akkor semmiért nem éri meg letölteni egy videót - egyébiránt annyit elmondanék, hogy ezeken a játékokon kívül további EA alkotásokat is megszemlélhettek benne, sajnos mindegyik elég rövidke. Az EA azonban ígéretet tett arra, hogy hamarosan jönnek a játékok normális hosszúságú és minőségű trailerei egymás után. Csakgyőzzük kivárni. Addigis: FONTOS: A VIDEÓ 10 PERCES!!!!!!!!!!!!!! :)
Kellemes reggelt mindenkinek. Ezen a kedden is jónak ígérkezik az idő, bár aki korán indul, vegyen magára valami plusz öltözéket. A tegnapiak szerint ma érkezik me a The Battle for Middle-Eart 2 legújabb javítása, no és erre a hétre várható a Ghost Recon: Advanced Warfighter demója is. Ma reggelre jut egy érdekes demó is, érdemes meglesni.
| - Azt hiszem, magát keresik, mester - szól az ipari tanuló. - Hogy-hogy azt hiszed?? - Hát mikor felvettem a telefont, valaki belekiabált, hogy "te vagy az, vén hülye?" Az építkezésen a főnök már 10 perce nézi az egyik munkást. -Te, Pisti, mit keresel? -Egy fél méter átmérőjű és kb. fél méter magas betondarabot. Erre 20 munkás kezdi el keresni. Fél órát keresgélnek, mire Pisti megszólal: -Na, mindegy. Hagyjátok fiúk, majd leülök erre a gerendára. |
Joulukuu (na ezt mondjátok ki:) ) és haverjai egy 10 perces videót készítettek, amelyben freestyle mozdulatokat és rocket-jumpokat láthatunk a Quake első részének környezetében, egy klassz kis aláfestőzene kíséretében. A 230 megás videót minden Quake-rajongónak ajánlott leszedni nagy mérete ellenére.
Nem tudom, hogy kinek mennyire ismerős ez a bizonyos számsor. LOST (Eltűntek - ami egyébkén 10 perc mulva kezdődik a TV-ben :P) rajongóknak biztosan beugrott már. Egy kis érdekesség történt, ami bár nem a játékvilágból való, gondoltam megosztom veletek. Kiderült ugyanis, hogy egy bizonyos lottón (melynek nyereménye laza 340 millió dollár - hmmm, szóval az kb 71,4 milliárd (!) forint) több, mint 840 emberke ezt a számsort tette meg. Érdekes, hogy milyen hatással lehet az emberekre egy sima kis sorozat - ami egyébként nagyon állat :)
Szebb reggelt a tisztelt egybegyűlteknek. Hogy mindjárt belevágjak a közepébe elmondom, hogy a mai kezdő, egyelőre igencsak soványka felhozatalt egy erősen pletykagyanús hírrel fogom kezdeni. Gondolkodónak azonban tökéletes lesz. Továbbá meg szeretném köszönni mindenkinek, aki már eddigis küldött Spynews-ra valamit, hogy segíti munkánkat. Ha esetleg vannak még hírek, amiket netán nem láttatok oldalunkon, küldjétek el őket bátran. Tudom, hogy nem kerül ki minden, de igyekszünk a hasznos információkat kitenni, leginkább azokat, melyeknek úgy találjuk valóban van némi valóság alapja. Köszönjük!
| Az építkezésen a főnök már 10 perce nézi az egyik munkást. -Te, Pisti, mit keresel? -Egy fél méter átmérőjű és kb. fél méter magas betondarabot. Erre 20 munkás kezdi el keresni. Fél órát keresgélnek, mire Pisti megszólal: -Na, mindegy. Hagyjátok fiúk, majd leülök erre a gerendára. |
A Gamespy oldalán előkerült egy közel 10 perces videó, melyben Chris Taylor legújabb játékáról, a Dungeon Siege II-ről mesél. Lényegében különféle lehetőségeket prezentál a játék különböző szakaszaiban - persze sok új ingém jelenetet láthatsz. Ha érdekel, kattanj ide.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)