Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1757

Gyengülő Atari eredmények és késések

Hír | 2005.11.04 09:41

Nem csak az EA Gamesnek akadnak gondjai a pénzügyek terén. Az Atari azonban lényegesen rossz helyzetben van. 44%-os bevételcsökkenésről számoltak be az elmúlt negyedévről, ami mondjuk annak is tudható be, hogy jóval kevesebb játékot jelentettek be ebben az időszakban. A nettó veszteség mintegy 25,2 millió dollár, ami az előző év hasonló időszakában "mindössze" 16,9 millió volt. Mindezek mellett bejelentették azt is, hogy a Marc Ecko's Getting Up: Contents Under Pressure az eddigi november helyett 2006 első negyedére csúsztatott új megjelenési dátumot kapott. Ez január-március környékét jelent. Reménykedjünk, hogy a karácsonyi bevásárló szezon könnyít majd a kiadó helyzetén. Azért elég sok jó alkotás van a birtokukban.

Da Vinci játékok - szóval több is?

Hír | 2005.11.04 09:34

Korábban már beszámoltunk arról, hogy játék készül Da Vinci életéről, pontosabban műveiről, amelyekben különös kódokat rejtett el. Aki olvasta a Da Vinci kódot, azok pontosabban tudják, miről is van szó, bár nekik ajánlanám a Da Vinci-blöff címet viselő könyvet is, amelyben több, Dan Brown művében leírt tényt is megcáfolnak. Döntse el mindenki, mi az igazság, ha akarja. A lényeg, hogy film készül a Da Vinci kódból, amit jövő májusban mutatnak be. A Sci-Fi Wire értesülései szerint a Sony megállapodott a 2K Gamesszel, hogy több, ezen a témán alapuló játékot is fejlesszenek, egyelőre konzolra. A stílus a kaland-rejtvényfejtős-akciódús határvonal környékén határozható meg.

Hammer & Sickle GOLD

Hír | 2005.11.02 18:42

Még áprilisban adott hírt előszőr magáról a H&S című projekt, melyről azóta nem sok plusz infót sikerült megtudni. A lepel decemberben végképp lehull a nagy műről, hiszen elkészült a progi és az USA-ban élő barátaink már Dec. 5-én kezükbe is vehetik majd a játékot rejtő korongot. A Hammer and Sickle egy a Silent Storm univerzumában játszódó taktikai szerepjáték, amelyben az 1949 eleji Németországban kell sikeresen teljesítenünk a ránk bízott feladatokat. A játékból eddig megjelent egyetlen videót innen tölthetitek lefelé.

RF Online BETA

Hír | 2005.11.02 18:33

Anno Augusztusban közöltünk utoljára bővebb infókat az RF Online című MMO csodáról. A projektrért felelős Codemasters elérkezettnek érezte az időt, hogy megindítsa a BETA-teszt jelentkezési procedúráját. A magukban elég kedvet és tehetséget érző érdeklődők itt jelentkezhetnek a tesztre.

[HuN] GTA: SA honosítás??!!

Hír | 2005.10.29 20:54

Nos pont két napja adtunk hírt róla, hogy a GameHunter valamilyen meglepetéssel készül. A szemfülesebbek észrevehették, hogy a visszaszámlálás pontban vasárnap éjfélkor jár le. Na most a visszaszámláláshoz bekerült egy kép, melynek erősen Grand Theft Auto: San Andreas szaga van. Na már most felmerül a kérdés, hogy ez lenne a meglepetés? Na holnap meglátjuk.

[MOVIE] And Then There Were None

Hír | 2005.10.27 20:05

Agatha Christie regényét, a And Then There Were None című alkotást már ismerhetjük. Olyannyira, hogy játék is készül belőle, mely nem mellesleg már aranylemezre is került. A cuccosból most animációt is kiadtak, amely szabadon letölthető. A videóért erre tessék. A játékról további infó itt.

Doom film: "Nem is rossz?"

Hír | 2005.10.26 15:47

Ugyan korábban erre már tettünk egy apró utalást, a jelenlegi infók szerint tényleg nem lett rossz a Doom film. Ezt maga John Carmack, az ID vezető designere jelentette ki, kinek a project elején kettős érzelmei voltak az ötletet illetően: "Bevallom, az elején az elvárásaim igen alacsonyak voltak, ám ahogy megnéztem a filmet, pozitívan kellett csalódnom. Nem egy Oscar-gyanús alkotás, de nem is olyan vérszegény adaptáció, mint a Super Mario Brothers vagy a Street Fighter." Ezekután már csak egy dátum: nálunk, Magyarországon, csak itt, csak nekünk: November 10.

[MOVIE] Játékhibák #2

Hír | 2005.10.26 15:39

Az augusztusi gamebug gyűjtemény után a készítők nem pihentek: most egy újabb adagnyi játékhibával örvendeztetnek meg minket. Ezúttal a Half-Life 2, Black & White 2, F.E.A.R., Vietcong 2, Splinter Cell: Chaos Theory, Fahrenheit, Call of Duty 2, és a Prince of Persia: Warrior Within alkotások kerültek bele. Jó szórakozást :) (Thanks GH)

World at War GOLD

Hír | 2005.10.26 15:34

Legutóbbi információink szerint a Gary Grigsby’s World at War című stratégiai játék valamikor novemberben érkezik. Nos, a program európai változata elkészült, és november közepére talán Magyarországra is eljut. Addig is próbáljátok ki a demóját, amit egyébként még július végén adtak ki.

[MOVIE] The Movies

Hír | 2005.10.26 15:24

Bár a Lionhead másik sikervárományosa, a The Movies már elkészült, még mindig várat magára. Egyesek szerint nagyobb népszerűsége lesz, mint a Black & White 2-nek... Nos, ez majd kiderül, de addig is tekintsünk meg egy újabb videót belőle.

[MOZi] Sin City - jön a TV-sorozat!

Hír | 2005.10.24 19:22

No, azért mindent csak sorjában! Ha emlékezetem nem csal, idén májusban került az amerikai mozik műsorára a Frank Miller fantasztikus képregényéből készült film Robert Roudrigez és Miller mester rendezésében (egy jelenet erejéig kedvenc direktorom, Quentin Tarantino is besegített). Ha minden jól megy, jövőre már a folytatásra válthatunk jegyet (a sztori adott, elvégre ha jól tudom Miller hét történetet vitt papírra a képregényekben, és ezekből csak hármat pakoltak be az első részbe), ám a legfrissebb hírek szerint ezt a Sin City TV-sorozat követi majd! Én kissé fenntartásokkal fogadom a dolgot, nem hiszem, hogy sikerül majd visszaadniuk azt az atmoszférát, hangulatot, amit Miller megteremtett, de reméljük, nem lesz igazam! Mindenesetre a készítőknek a kommentekben lehet ötleteket adni, elvégre ők is biztosan tőlünk szerzik a legfrissebb híreket. :)

[MOVIE] Shadowgrounds

Hír | 2005.10.24 10:00

Rég nem hallottunk a finn Frozenbyte fejlesztőcsapat berkein belül hegesztett akciójátékról, a Shadowgroundról. Legutóbb névváltásáról számoltunk be, ugyanis korábban Pleyground név alatt futott az alkotás. Most egy félperces új animációt prezentálhatunk belőle.

RollerCoaster Tycoon 3: Wild! GOLD

Hír | 2005.10.20 11:50

A szorgos fejlesztő úriemberek megint csak rákapcsoltak az elmúlt napokban és ontják magukból a Gold bejelentéseket. A tegnapi hármas után ma a RollerCoaster Tycoon 3: Wild! című alkotás került fel a szépen "csillogó" arany lemezre. A RCT3 kiegészítője az előrejelzések szerint November 4-én kerül majd végleges változatában a boltokba Európa szerte.

'Reggelt...

Hír | 2005.10.20 08:42

Békés reggelt mindenkinek. Előszöris hadd köszönjem meg mindenki az építő, és kevésbé építő kritikákat legújabb magazinunkkal kapcsolatban. Igyekszünk záros időn belül megfogadni egyes tanácsokat, és igen, tovább fogjuk fejleszteni, alakítani a lapot. A "sz@r az egész" jellegű dolgokat is köszönjük, sokat tanultunk belőlük - bár ezeket annyira nem tudjuk felhasználni az átalakításnál. Ha gondolod, további ötleteket várunk ide, vagy kommentekbe. Előre is köszönjük!

Szexuális felvilágosítás órán dolgozatot írnak a diákok. A tanár kiadja a feladatot: - Rajzoljatok le egy női nemi szervet! Az egyik lány szégyenlősen lesüti a szemét, mire a mellette ülő srác felkiált: - Tanárnő, ez nem ér! Tetszik látni, hogy puskázik?!

[DEMO] Age of Empires 3 v1.1

Hír | 2005.10.19 16:27

Ahogy aztat megígérték vala meg is cselekedék. A hibajavítással és fejlesztett kezelői felülettel "megáldott", frissített Age of Empires III. demó ma megérkezett körünkbe és alig várja, hogy stratégiára éhes júzerek tömegei vessék rá magukat. Hogy hol is találjátok?! Egészen pontosan jelenleg itt. A frissített változatban új pályák és extra tartalom egy oktató részt leszámítva sajnos nem található. :(

Megtámadták a kaliforniai játéktörvényt

Hír | 2005.10.19 10:04

Ahogy az várható volt, és előzetesen fenyegetőztek vele, a Kalifornia kormányzója által aláírt játéktörvényt, amely kimondja, hogy kizárólag felnőtteknek adhatók el erőszakos videójátékok, megtámadta két szövetség is. A Videójáték Kereskedők Szövetsége és a Szórakoztató Szoftverek Egyesülete egyaránt alkotmányellenesnek tartják a Schwarzenegger által szignózott törvényt, mivel az az állampolgárok szabad jogait korlátozza. A január 1-jei hatállyal hatályba lépő rendelet a kereskedőket büntetné, ha egy 17 évnél fiatalabb vásárlónak adnak el erőszakos, felnőtteknek szóló kategóriába sorolt játékot. Az általános vélemény szerint a GTA: San Andreas váltotta ki az egészet, amit egyébként utólag M (felnőtteknek) kategóirából AU-ba (kizárólag felnőtteknek) soroltak át. Svarci még mindig védi magát, mondván, az általa elfogadtatott törvény segít a szülőknek meghozni a döntést, mely játékokat tartják helyesnek csemetéik számára. Egyébként olyan pletykák is szárnyra keltek, hogy újra viszontláthatjuk őt a mozivásznon. Újabban mintha sorra halmozná a rossz döntéseket...

[MOZi] Silent Hill előzetes?

Hír | 2005.10.17 10:15

Hmm... White_QVAS talált egy állítólagos Silent Hill filmelőzetest. Azt tudjuk, hogy lesz a paráztatós játéksorozatból moziváltozat, sőt azt is, hogy Sean Bean, az egykori Boromir is szerepel benne. Ennek fényében érthetetlen, hogy az alábbi előzetes miért tűnik annyira gagyinak. Nos, talán az unauthorized jelző a megoldás :)

[MOZi] Karib t. kalózai 2 infók

Hír | 2005.10.17 09:24

Hapathos újabb információmorzsákra lelt a Karib-tenger kalózai című Disney-film folytatását illetően... "A korábban beküldött "fõgonosz" kép igan nagy valószínûség szerint a Bolygó Hollandi, személyesen. Tudjátok, a tengerész, aki oly sokáíg rótta a tengereket, hogy a kagylók és növények teljesen belepték a testét. További érdekesség, hogy ezen az oldalon találtam. Ahol is Bolygó Hollandi hajóját tekinthetjük meg(rendkívül érdekesen fest), és többi hajót is meg lehet megtekinteni (turisták készítették a fotókat a forgatáson). További hír, hogy a teaser trailert (amit egybõl két verzióban fognak kiadni) a Narnia Krónikái címû film moziban vetített változata elõtt fogják bemutatni."

[PATCH] Land of Legends

Hír | 2005.10.17 06:47

Megérkezett a legelső, 1.1-es javítás a Land of Legends című stratégiához. A patch 10 mega körül mozog, és igyekszik minden bugot javítani. Aki lemaradt volna a demóról, az itt meglesheti. A tapaszért erre tessék...

[MOZi] HP4 hamarabb!

Hír | 2005.10.16 19:35

Bizony, jól olvastátok! Bár már korábban beszámoltunk a Harry Potter és a Tűz Serlege magyarországi premierjének időpontjáról, megbízható forrásunk, a MoziNet jól láthatóan módosította a dátumot! Ám, ellentétben a játékmegjelenések folyamatos csúszásával, ezúttal nincs okunk búslakodni, ugyanis Mike Newell filmje a tervezettnél egy héttel korábban, december 1-én érkezik hozzánk! Mit is lehet erre mondani? Öjömbódottá!

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)