Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1683

Reggelt! 2010. 05. 04.

Hír | 2010.05.04 07:31

Meseszép kedd reggelt mindenkinek, érettségizőknek pedig ismételten egy nagy kalappal. Nem olyan nagy dolog az, nekem elhihetitek.

Gray Matter - Késik, de Xboxra is elkészül Jane Jensen kalandjátéka

Hír | 2010.04.29 08:48

Jensen asszony nagy tisztelőjeként tűkön ülve vártam új játékát. Most várhatok tovább.

Késik a Bioshock 2 „Rapture Metro Map Pack” DLC

Hír | 2010.04.28 15:37

Szépen bevadított mindenkit a 2K Games az új Bioshock 2 DLC holnapi érkezésével… Ma reggel közölték, hogy késni fog.

Reggelt! 2010. 04. 28.

Hír | 2010.04.28 07:33

Meseszép szerda reggelt mindenkinek! Előre is kellemes ünneplést azoknak, akik hétvégén ballagnak!

Csúcsszuper Internet Explorer 8 a GameStartól!

Hír | 2010.04.27 18:47

Kedvenc gamer oldalatok legtutibb funkcióival bővült az új Internet Explorer 8!

Reggelt! 2010. 04. 26.

Hír | 2010.04.26 07:34

Napsütéses hétfő reggelt mindenkinek! Ha egész héten ilyen szép idő lesz, akkor nem is olyan baj, hogy csak most kezdődik.

Reggelt! 2010. 04. 24.

Hír | 2010.04.24 08:39

Meseszép szombat reggelt mindenkinek! Itt a jó idő, ideje fodrászoz menni. Csak az a kérdés, hogy fél- vagy egycentis legyen.

Batman: Arkham Asylum 2 - idén már nem jön?

Hír | 2010.04.23 15:10

Egy angol játékkereskedő szerint a Warner 2011-re tolja a Batman: Arkham Asylum 2 premierjét, hogy elkerülje a karácsonyi tumultust.

Reggelt! 2010. 04. 22.

Hír | 2010.04.22 07:36

Meseszép csütörtök reggelt mindenkinek! Hipp-hopp, és itt a hétvége. pont ideális idő arra, hogy egész nap csak a gép előtt kockuljunk.

Reggelt! 2010. 04. 21.

Hír | 2010.04.21 07:27

Napsütéses szép reggelt mindenkinek! Gulius barátunkkal végre egymás torkának eshetünk M&B Warbandben. Csak kapjam a kezeim közé!

Reggelt! 2010. 04. 20.

Hír | 2010.04.20 07:41

Napsütéses szép reggelt mindenkinek! Tegnap elnémult a mikrofonom, ezért új fülest kell vennem. Csak sajnos a normális 10e-től kezdődik.

Reggelt! 2010. 04. 19.

Hír | 2010.04.19 07:36

Varázslatosan meseszép hétfő reggelt mindenkinek! Még a szomszédnak is, aki állandóan átdübög, ha átlépünk este egy bizonyos zajszintet. De hát ezért szeretjük.

Reggelt! 2010. 04. 15.

Hír | 2010.04.15 07:24

Napsütéses szép reggelt az egybegyűlteknek! Ha nem is szárazon, de úgy tűnik megúsztuk.

Reggelt! 2010. 04. 13.

Hír | 2010.04.13 07:32

Meseszép kedd reggelt mindenkinek! Monszun alatt senki ne hagyja otthon az esernyőt! Bár már a napszemüveggel lenne így!

Reggelt! 2010. 04. 09.

Hír | 2010.04.09 07:41

Gyönyörű péntek reggelt mindenkinek! Mit is lehetne ilyenkor kívánni, mintegy mesés hétvégét, előre is.

Reggelt! 2010. 04. 08.

Hír | 2010.04.08 07:46

Meseszép csütörtök reggelt mindenkinek! Lassan de biztosan közelítünk a hétvége felé. Ugye mindenki elmegy szavazni, akinek már lehet?

Mass Effect 2 - elérhető a Kasumi's Stolen Memory DLC

Hír | 2010.04.07 15:17

Egy napos késéssel, mától tölthető a Mass Effect 2 első fizetős pakkja, a Kasumi's Stolen Memory.

Reggelt! 2010. 04. 06.

Hír | 2010.04.06 07:37

Meseszép kedd reggelt mindenkinek! Újra munka, a fene egye meg. És még fáradtabb is vagyok, mint a hétvége előtt. Ez hogy lehet?

Splinter Cell: Conviction - Nem a DRM miatt késik

Hír | 2010.04.01 14:11

Bár a Ubisoft forradalmi DRM megoldása nem feltétlenül nyerte el a nagyközönség kegyét, a Conviction nem ez miatt késik.

Reggelt! 2010. 03. 30.

Hír | 2010.03.30 07:33

Meseszép kedd reggelt mindenkinek! Nem elfelejteni, hogy ma kisebb kihagyások várhatóak a GSO-nál szerverkarbantartás ürügyén.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)