Reggelt! 2010. 05. 04.
Meseszép kedd reggelt mindenkinek, érettségizőknek pedig ismételten egy nagy kalappal. Nem olyan nagy dolog az, nekem elhihetitek.
Meseszép kedd reggelt mindenkinek, érettségizőknek pedig ismételten egy nagy kalappal. Nem olyan nagy dolog az, nekem elhihetitek.
Jensen asszony nagy tisztelőjeként tűkön ülve vártam új játékát. Most várhatok tovább.
Szépen bevadított mindenkit a 2K Games az új Bioshock 2 DLC holnapi érkezésével… Ma reggel közölték, hogy késni fog.
Meseszép szerda reggelt mindenkinek! Előre is kellemes ünneplést azoknak, akik hétvégén ballagnak!
Kedvenc gamer oldalatok legtutibb funkcióival bővült az új Internet Explorer 8!
Napsütéses hétfő reggelt mindenkinek! Ha egész héten ilyen szép idő lesz, akkor nem is olyan baj, hogy csak most kezdődik.
Meseszép szombat reggelt mindenkinek! Itt a jó idő, ideje fodrászoz menni. Csak az a kérdés, hogy fél- vagy egycentis legyen.
Egy angol játékkereskedő szerint a Warner 2011-re tolja a Batman: Arkham Asylum 2 premierjét, hogy elkerülje a karácsonyi tumultust.
Meseszép csütörtök reggelt mindenkinek! Hipp-hopp, és itt a hétvége. pont ideális idő arra, hogy egész nap csak a gép előtt kockuljunk.
Napsütéses szép reggelt mindenkinek! Gulius barátunkkal végre egymás torkának eshetünk M&B Warbandben. Csak kapjam a kezeim közé!
Napsütéses szép reggelt mindenkinek! Tegnap elnémult a mikrofonom, ezért új fülest kell vennem. Csak sajnos a normális 10e-től kezdődik.
Varázslatosan meseszép hétfő reggelt mindenkinek! Még a szomszédnak is, aki állandóan átdübög, ha átlépünk este egy bizonyos zajszintet. De hát ezért szeretjük.
Napsütéses szép reggelt az egybegyűlteknek! Ha nem is szárazon, de úgy tűnik megúsztuk.
Meseszép kedd reggelt mindenkinek! Monszun alatt senki ne hagyja otthon az esernyőt! Bár már a napszemüveggel lenne így!
Gyönyörű péntek reggelt mindenkinek! Mit is lehetne ilyenkor kívánni, mintegy mesés hétvégét, előre is.
Meseszép csütörtök reggelt mindenkinek! Lassan de biztosan közelítünk a hétvége felé. Ugye mindenki elmegy szavazni, akinek már lehet?
Egy napos késéssel, mától tölthető a Mass Effect 2 első fizetős pakkja, a Kasumi's Stolen Memory.
Meseszép kedd reggelt mindenkinek! Újra munka, a fene egye meg. És még fáradtabb is vagyok, mint a hétvége előtt. Ez hogy lehet?
Bár a Ubisoft forradalmi DRM megoldása nem feltétlenül nyerte el a nagyközönség kegyét, a Conviction nem ez miatt késik.
Meseszép kedd reggelt mindenkinek! Nem elfelejteni, hogy ma kisebb kihagyások várhatóak a GSO-nál szerverkarbantartás ürügyén.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)