Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1167

LEGO Batman a Warner kezében

Hír | 2007.03.27 15:10

A LEGO Star Wars első és második része hatalmas sikerként van elkönyvelve, így nem okozott nagy meglepetést a LEGO Batman bejelentése.

Új GeForce-ok a CeBIT-en

Hír | 2007.03.15 12:44

Feltűntek a nyolcas generációba tartozó NVIDIAkártyák a hannoveri rendezvényen, és természetesen új információk is napvilágot láttak, melyek bár helytállóak, de az NVIDIA teljesen hivatalos bejelentésére még várni kell.

Mégis jön a PSP2?

Hír | 2007.03.14 10:36

A Sony nemrég hivatalos bejelentésekben cáfolta egy új, könnyebb, több funkcióval rendelkező PlayStation Portable kézi konzol érkezését, ám az egyik angliai vezető másképp nyilatkozott az ügyben.

Juiced 2: Hot Import Nights európai helyszínekkel

Hír | 2007.02.18 11:58

A Gamereactor Magazine hasábjain került sor a Juiced 2: Hot Import Nights bejelentésére, ami a tuningolás és az autóversenyzés szerelmeseinek nyújt majd újabb örömöket.

[MOVIE] Star Wars: The Force Unleashed

Hír | 2007.02.17 11:10

A Star Wars: The Force Unleashed konzol exkluzív bejelentése valósággal sokkolta a PC-s játékosokat, ám ennek ellenére nekik is ajánlott követni a játékkal kapcsolatos fejleményeket.

[KéPZ] Battlefield 2142 Northern Strike

Hír | 2007.01.22 09:07

Az új Battlefield 2142 Booster Pack bejelentése után szép lassan sziovárognak ki a jobbnál jobb anyagok a játékról, a mai napra négy kép jutott nekünk.

Guild Wars 3 millió !!! S egyéb bejelentések...

Hír | 2006.12.13 16:45

Le a kalappal és egyébként is minden tisztelet: a Guild Wars, az Arenanet CORPG-je új eladási csúcsot ért el. Másfél évvel a játék megjelenése után sikerült túllendülni a 3 millió eladott példányon!

Hajrá BKV: Bus Driver bejelentés

Hír | 2006.11.14 09:19

Megnyitotta kapuit a Bus Driver honlapja, ami egyúttal a játék bejelentését is jelenti. A megjelenés idén decemberben várható.

Microsoft X06 összefoglaló

Hír | 2006.09.28 10:52

A Microsoft idei, sorrendben X06 nevű rendezvényének középpontjában az Xbox 360 konzollal kapcsolatos bejelentések és játékbemutatók álltak.

Tokyo Game Show összegzés

Hír | 2006.09.24 09:52

Az elmúlt három napban került megrendezésre a konzolos társadalom egyik legfontosab eseménye, a Tokyo Game Show, amelyen számos új játékot mutattak be, de sajnos a PC-s bejelentéseknek és infóknak megint szűkében volt a rendezvény.

Mégis késni fog a Windows Vista?

Hír | 2006.09.08 14:35

A Microsoft máris megpendítette, hogy új operációs rendszere a tervezettnél később mutatkozhat be Európában. Indulhat az egymásra mutogatás. A Reuters híradása szerint tegnap a Microsoft illetékesei felvetették annak a lehetőségét, hogy a Vista európai bemutatkozása esetlegesen késedelmet szenvedhet. A vállalat szerint mindennek az oka az Európai Bizottság által támasztott trösztellenes követelményekben keresendő. A Bizottság azonnal reagált a Microsoft bejelentésére, és félrevezetőnek nevezte a cég nyilatkozatát, ami szerinte jóelőre az uniós szervezetre akarja kenni az esetleges késedelmet. Tovább >>

Októberben jön a Scarface!

Hír | 2006.08.25 22:35

Bizony, a Vivendi mai bejelentése szerint a Brian De Palma rendezte film alapján készülő akciójáték október 8-án kerül a boltok polcaira Al Pacinoval, és minden jóval (a nagyobb nyugati boltokban a kiadást előrendelő vásárlóknak például egy szép kis poszterrel felszerelve) - a legtöbb bónusz cuccot a sajnálatos módon csak PS2-re megjelenő Collector's Edition vonultatja fel; nekünk be kell érni a sima verzióval, de ha belegondolunk, a játék - remélhetőleg - már önmagában megéri az árát - jegyezzük hát meg: október 8.!

[DEMO] The Sims 2 Create-A-Sim

Hír | 2006.08.05 08:20

Az Electronic Arts a The Sims 2 című életszimulátor hatodik (!) kiegészítőjének bejelentése után úgy döntött, itt az ideje kiadni egy demót is a játékhoz :) A Create-A-Sim lehetővé teszi, hogy kipróbálhassuk a teljes játék bizonyos aspektusait. Olyan karaktereket hozhatunk benne létre, melyeket átemelhetünk a dobozos The Sims 2-be, vagy annak valamelyik kiegészítőjébe.

Kalózellenes koalíció már Magyarországon is

Hír | 2006.07.26 15:12

Megalakult az audiovizuális ipar kalózellenes koalíciója, melynek célja egy program kidolgozása a szerzői jogok hatékonyabb érvényesítése érdekében. Az ASVA (Audiovizuális Művek Szerzői Jogait Védő Közcélú Alapítvány) hétvégi bejelentése szerint a lépést a szerzői jogok megsértéséből származó százmilliárdos kár indokolja. A koalíció olyan tervezet elkészítésére törekszik, mely beleillik a kormány feketegazdaság elleni terveibe is. A koalícióhoz a következő szervezetek csatlakoztak: Art Mozi Egyesület, ASVA, BSA, Electronic Arts, Filmforgalmazók Egyesülete, Független Producerek Szövetsége, Magyar Mozgókép Közalapítvány, Magyar Mozisok Szövetsége, Magyar Producerek Szövetsége, Magyar Videókiadók Egyesülete, Mahasz - Magyar Hanglemezkiadók Szövetsége, ProArt - Szövetség a Szerzői Jogokért Egyesülete, Sony Hungaria. Tovább >>

Most már hivatalos: Az AMD markában az ATI

Hír | 2006.07.24 14:46

Több hónapja terjednek azok a híresztelések, melyek szerint az Advanced Micro Devices (AMD) az ATI Technologies felvásárlását tervezi. A két cég mai megegyezése véget vetett a találgatásoknak. Mai bejelentése szerint az AMD 5,4 milliárd dollárt érő készpénzért és részvényekért megvásárolta a grafikus chipeket gyártó kanadai ATI-t. Az AMD közleménye szerint a cég az egyesülés révén a mobil technológiai és a fogyasztói elektronikai piacokon kíván versenyképes integrált termékeket létrehozni. A részvényesek és a hatóságok végső engedélyére váró akvizíció révén az AMD a világ egyik legnagyobb grafikus chipeket gyártó vállalatává lép majd elő. Az ATI május 31-én zárult harmadik pénzügyi negyedévének végén 652,3 millió dolláros bevételről és 31,9 milliós haszonról számolt be. A jelenlegi negyedévet illetően a bevételek várhatóan elérik a 690 millió dollárt is. Az elmúlt pénzügyi évet tekintve a két cég összesen 7,3 milliárd dollárnyi eladással büszkélkedhet. Tovább >>

Microsoft Zune - itt az iPod-gyilkos!!!

Hír | 2006.07.19 02:18

Egészen hihetetlen mennyiségű információ került ki a Microsofttól a nemrég még csak fejben létező Microsoft-féle iPod-gyilkosról. Nos, a szerkezet neve Microsoft Zune lesz, és igen komoly ellenfélként száll a ringbe.

Argo helyett Zune nevet kapott a ketyere, amely 30 és 60 gigabájtos változatokban jelenik meg. Beépített Wi-Fi a letöltések kedvéért, szatelit-rádió, és egy 400 MHz-s processzor, ami aztán mindent bedarál a tervek szerint. Természetesen a hivatalos bejelentésekre még várni kell, azonban hamarosan azt is megtudjuk, mikor és mennyiért juthatunk egy Zunehoz.

Team Fortress 2 és új játék a HL2: Episode Two-ban!!

Hír | 2006.07.14 10:28

Az Electronic Arts által tartott nyári sajtótájékoztatóján Gabe Newell is képviseltette magát a Valve színeiben. A legendás úriember ismét sokkoló bejelentést tett: a Half-Life 2: Episode Two multiplayer módjaként megjelenik a Team Fortress 2, valamitn egy egészen új szingli játék is részét képezi majd a csomagnak, amely egyelőre Portals munkacímen létezik. S ez még nem minden! Elárulta továbbá, hogy az Episode Two egy időben jelenik meg PC-re, Xbox 360-ra és PlayStation 3-ra is. A konzolos változatoknak persze nem lenne sok értelmük, ha a történet közepén kapcsolódhatnak csak be, így a vásárlók megkapják a Half-Life 2-t és az Episode One-t is egy csomagban. Így már némileg érthető, miért kell annyit várni a második epizód megjelenésére... A GameSpot részletesen beszámolt a bemutatón látottakról. A Portalst a Prey-hez hasonlítják, hiszen a címéből adódóan a legnagyobb hangsúly a különböző portálokon lesz, amilet egy különleges fegyver segítségével tudunk majd "megidézni". Levetítettek egy videobemutatót is, amely elképesztő variációkat mutatott ennek használatára. Az egészet úgy állították be, mintha egy új dolgozónak mutatnák, aki most került ehhez a bizonyos titokzatos vállalathoz, megismertetve vele az egyik új találmány működési elvét. Érdekes módon a cég valahogy nagyon passzolt a Half-Life 2 univerzumába. A portal gun névre keresztelt fegyverrel két portálkaput kell létrehoznunk, amelyek segítségével át tudunk suhanni egyik helyről a másikra. Legegyszerűbb példával élve egy utunkba került akadályt tudunk így kikerülni, de ha például egy nagyobb ellenség vesz tűz alá, akkor a fegyvert arra is használhatod, hogy nyiss egy kaput a lába alatt, majd egy másikat egy szakadék fölött: az ellenfél szépen átzuhan és megsemmisül. A lényeg tehát az ilyen és ehhez hasonló fejtörők szinte végtelen számú megoldási lehetőségeinek használata. S most jöjjön a személyes kedvenc! A Team Fortress Classic a Half-Life első részével közel egy időben jelent meg és óriási népszerűséget vívott ki magának. Már akkortájt bejelentették, hogy készül a kasztokra osztott multiplayer FPS folytatása, ami azóta se történt meg. Már teljesen el is felejtettük, de a jelek szerint a Valve azóta is sokat dolgozott rajta. A lényeg megmaradt, továbbra is kasztok (orvos, tűzszerész, nehéztüzér, kém, felderítő, műszerész, mesterlövész és egyszerű katona) közül választva harcolhatunk egyik vagy másik oldalon. A grafika viszont teljesen átalakult, a hatvanas-hetvenes évek kémfilmjeire hajazó megjelenést kapott, rajzfilmszerű kialakítással (pl. No One Lives Forever). Gabe szerint a cél a legszebb megjelenítés mellett a legjobb kaszt alapú multiplayer FPS megalktoása volt. Sajnos az Episode Two (és a fent leírt összes extra) megjelenésére vonatkozólag nem kaptunk pontos információt, de véleményem szerint ennyi újdonság mellett igazán elnézőek lehetünk egy esetleges késés bejelentése után is. A Valve nagyon élvezi ezt az epizodikus üzleti modellt, most már jól látszik, hogy minden epizódra tudnak valami újat hozni, ami talán a játékos társadalom számára is megelégedéssel szolgál.

Ellopták a Hellgate: London forráskódját?

Hír | 2006.07.11 09:14

Annak idején óriási port kavart a Valve azon bejelentése, hogy ellopták az általuk fejlesztett Source engine forráskódját, s részben emiatt voltak a Half-Life 2 megjelenésének egy éves halasztására. Most úgy tűnik, itt az újabb botrány. A Gamers Witch Jobs információi szerint a játékot fejlesztő Flagship Studios hálózatát feltörték, s így ellopták a forráskódot. Többen is felkeresték Bill Ropert, aki a cég ügyeiben a leginkább illetékes, de sem ő, sem más megkeresettek nem kommentálták a feltételezéseket. Állítólag egy kínai személy törte fel a rendszert, aki jelenleg is árulja egy meg nem nevezett honlapon a kódot. Ha mindez beigazolódik, valószínűleg óriási botrány kerekedik belőle. A Hellgate: London az első projektje azoknak az ex-blizzardos fejlesztőknek, melyek élén Bill Roper áll. Játékukkal az elmúlt két E3 kiállításon is képviseltették magukat. A megjelenési időpont nem ismert, de az biztos, hogy a botrány ebben az esetben is hátráltatja a munkálatokat.

Dawnspire: Prelude - klasszikus csapat-MMO

Hír | 2006.07.10 23:31

A Dawnspire: Prelude egy vadiúj akció-MMORPG, amelyben egy klasszikusnak mondható fantasy világban találjuk magunkat. Nem egyedül azonban, hanem csapatban, ugyanis a Dawnspire: Prelude egyik fő oldala az, hogy csapatban dolgozunk. Másik részről pedig a taktikázás és a karakterfejlesztések kerülnek előtérbe. Négy kaszt, két játékmód, és minden olyan szolgáltatás, ami egy MMO-hoz csak kell. A hivatalos bejelentésért ide katt, az első képek pedig itt tekinthetőek meg.

Gothic III - Starforce védelem nélkül

Hír | 2006.07.06 09:33

Lassan tényleg kijelenthetjük, hogy a Starforce másolásvédelmi eljárásnak befellegzett. Megszaporodtak a botrányok és az olyan jellegű bejelentések, melyek szerint egyik vagy másik játék, illetve egész kiadók döntenek a Starforce-féle védelmi eljárás mellőzéséről. Így történt, hogy most a JoWooD is bejelentette, a Gothic III című szerepjátékuk is a Starforce helyett valami más, nagyon hatékony, de sokkal inkább felhasználóbarát eljárást használ majd másolásvédelem céljára. És még mondják, hogy a játékosoknak nincs beleszólása...? :)

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)