Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1757

SW Galaxies - 10 napig ingyen!

Hír | 2005.11.16 09:49

A Lucas Arts és a Sony egy újabb akcióval kívánja tovább növelni a Star Wars Galaxies online szerepjáték rajongóinak számát, mégpedig egy tíznapig ingyen használható klienssel, amit a 3DGamers jóvoltából. Ez a verzió tartalmazza a nemrég bejelentett Starter Kit első tíz pályáját tartalmazza a megújított "fast action" harcrendszerrel egyetemben. Az érdeklődőknek csak regisztrálniuk kell magukat és máris tölthetik a cuccot innen.

Újabb Splinter Cell 4 infók

Hír | 2005.11.15 10:11

Újabb információk jelentek meg a Splinter Cell 4 teaser oldalán. Legutóbb az első képeket tekinthették meg a játékból, amelyeken Sam Fisher rabruhában próbál kijutni egy börtönből. A honlapon most megtekinthetünk egy újabb kémvideót, amiből természetesen nem derül ki semmi :)

NFS: MW Black Edition csak PS2-re

Hír | 2005.11.14 11:34

Igen... A konzolok megint előnyben Európában! Ugyan nem hivatalos az infó, de úgy tűnik, hogy PC-re sajnálatos módon a Need For Speed: Most Wanted Black Edition nem jelenik meg kontinensünkön, csak és kizárólag PS2-re. A korábban általunk leközölt infók tehát megdőlni látszanak. No hát ez van, meglátjuk mi lesz. Új fejleményeket azonnal leközöljük. THNX BerGamO!

Age of Empires III javítás közeleg

Hír | 2005.11.14 09:55

Az első javítás után a fiúk már gőzerővel dolgoznak az Age of Empires III 1.02-es ragtapaszán. A stúdió el is árulta, milyen módosításokat kívánnak eszközölni benne.

  • Hardverkompatibilitási problémák
  • Néha megakad a hang
  • Direct3D hibajavítások
  • Stabilitás növelése, fagyások megszüntetése
  • Hotkey Editor

  • Madden 2006 gyilkosság!

    Hír | 2005.11.12 11:56

    Sok hasonló hírt hallottunk már, de gondoltam erről is illik beszámolni a nagyérdeműnek. A történet négy fiatal srácról szól, akik régóta barátok voltak. Egészen idáig. Történt ugyanis, hogy egy délután, egy Madden 2006 party alatt kialakult vita elfajult, olyannyira, hogy a 18 éves Erskine Smith fegyvert rántott, és rálőtt két barátjára, a 19 éves Jonathan Hutsonra, és a 17 éves Daniel Underwood-ra. A helyszínre érkező rendőrök a negyedik fiút sértetlenül találták. Ersinke mindkét barátjára több lövést leadott, mind a ketten a helyszínen meghaltak. Egyikőjük még megpróbált elmenekülni... Az eset az egyik fiú lakásán történt, a rendőröket a helyszínre érkező apa értesítette. Addigra Ersinke, akit egyébként többször gyanusítottak lopással, elmenekült, ám a rend őrei hamar megtalálták. Szerintem a fontos dolgokat leírtam, picit bővebben itt, véleményeket kommentben.

    Megvennék a Lionheadet?

    Hír | 2005.11.12 11:06

    Az MCV angol heti gazdasági lap információi szerint az Elevation, amely nemrég a BioWare és a Pandemic Studios felvásárlására költötte el zsebpénze egy részét, újabban a Lionhead Studiosra feni a fogát. Az akkori 300 millió dolláros vétel után a Black & White sorozatot és a The Moviest is jegyző Lionhead nagyjából 50-80 millió fontot (!) érne meg a cégnek. Azt azért jó tudni, hogy az Elevation befektető vállalat körülbelül kétmilliárd dollár mozgósítható tartalékkal rendelkezik és már egész kiadót (Eidos) is vásárolt. A Lionhead szóvivője azzal kommentálta a pletykákat, hogy a cég felvásárlására folyamatosan érkeznek az ajánlatok. A lap információi szerint a nemrég felvásárolt Firaxis Games-ért 50 millát pakoltak ki az asztalra a Take2 kiadó részvényesei.

    [MOVIE] Guild Wars

    Hír | 2005.11.12 10:45

    Az Arena.net kiadott egy csodálatosan szép videót a Guild Warsból, abból az online RPG-ből, amelyet már díjra is jelöltek. Aki ismeri a játékot, biztosan örülni fog neki. Aki nem, az azért töltse le, hogy megtudja, mit hagyott eddig ki :)

    [DEMO] Marine Park Empire #2

    Hír | 2005.11.12 10:09

    Közel két hónapja jelent meg a Marine Park Empire első demója. Az Enlight Software úgy gondolta, érdemes kiadni egy újabbat, amely a vidámpark szimulátor teljes változatának legújabb verziójából tartalmaz némi ízelítőt. Ez az 1.2-es változat így tehát szintén tartalmaz féltucat gyakorló-, valamint két főküldetést. A négyzáz megát innen kaphatjátok le.

    200 régi játék játszható Xbox 360-on

    Hír | 2005.11.12 09:26

    A Microsoft kiadta azon Xboxos játékok listáját, amelyek kompatibilisek a konzol hamarosan megjelenő második generációján, az Xbox 360-on. Arról már tudunk, hogy a Halo első két része is köztük van, ám azt kevesen gondolták volna, hogy melletük még másik kétszáz alkotás is. Kiemelném a Call of Duty, Fable, Half-Life 2, Jade Empire, Medal of Honor-sorozat, Prince of Persia: Sands of Time, játékokat, meg egy csomó Star Wars és Tom Clancy gammát. A teljes listát itt találjátok. Úgy tűnik, az Xbox 360 valóban nagyot fog ütni... A régi játékainkat nagy felbontásban, élsimítással élvezhetjük tovább.

    [DEMO] Bone 1.5

    Hír | 2005.11.11 10:29

    Kiadták a Bone 1.5 demóját. Nem... A Bone demójának 1.5-ös változatát. A korábbihoz képest ebben annyi módosítást eszközöltek, hogy harminc percig játszhatunk vele. Vagyis nem a pálya befejezésekor ér véget a játék - hanem még előtte :) Ide tessenek kattintani.

    Most már tuti lesz Sam & Max 2

    Hír | 2005.11.11 10:15

    Játékok jönnek és mennek... Az annak idején törölt Sam & Max 2 projekt nagyjából két hónappal ezelőtt újból felbukkant. A megállapodás értelmében a Telltale fejleszti, és ezt mostantól ez a játékadatlap is bizonyítja, ahol egyelőre egy igen szegényes gyakran ismételt kérdések szekcióval találkozhatunk. Például "K: Az általatok fejlesztett játék a törölt Sam & Max: Freelance Police alapján készül? V: Törölték azt a játékot? Ki?"... A cím tehát megmaradt, a megjelenési dátum pedig 2006-ra tehető.

    Heaven vs. Hell törölve?!

    Hír | 2005.11.11 10:07

    Alig fél éve jelentették be a Heaven vs. Hell című jövőben játszódó RTS-t, most mégis olyan pletykák terjengenek, hogy a fejlesztőcég irodáját augusztusban bezárták. Hivatalos közlemény azóta nem érkezett a cégtől, ráadásul az akkori elnök-vezérigazgató Will Golby már egy másik, ír fejlesztőcsapatnak, a Gamovoo-nak a főnöke... Pedig milyen jónak ígérkezett...

    [DEMO] Starship Troopers #2

    Hír | 2005.11.10 10:17

    Ha nem lett volna elég, vagy már meguntad a Starship Troopers előző demóját, itt a második, ami azonban német nyelven szól hozzád. Bár az is igaz, hogy a bogárírtáshoz nincs szükség túl nagy nyelvtudásra, úgyse érted, mit ciripelnek. Segítségként ebben a küldetésben meg kell támadni egy hegyet, meg a rajta található Plasma bogarat. Ja, és innen tölthető a demó.

    Halo 1-2 HD-ben Xbox 360-on

    Hír | 2005.11.10 10:06

    Már korábban szót ejtettünk arról, hogy egyes elsőgenerációs Xbox játékokat támogatni fog az Xbox 360. Mivel azonban a konzol részéről nehezen kivitelezhető, sejthető volt, hogy csak a legsikeresebb alkotásokkal fognak foglalkozni. Így is lett. A Bungie bejelentette, hogy a Halo első és második része futtatható lesz Xbox 360-on, óriási felbontásokban, élsimítással. Ha tehát rendelkez(t)ünk Xboxszal és Halo-val, azt csak be kell tenni az új masinába, és máris kezdődhet az akció. A multiplayer és az osztott képernyő funkció is tökéletesen működik. A Bungi ezen kívül egy Halo 2 Anniversary Special jubileumi kiadást is bejelentett. Az Xbox 360 már november folyamán megvásárolható lesz.

    Félúton a GalaxisRPG

    Hír | 2005.11.08 11:15

    Obi-Wan átküldte a legfrissebb helyzetjelentést készülő projektjükről, a GalaxisRPG-ről: "A Star Wars Galaxis oldalán készül a GalaxisRPG (ismertető), de több időbe telik, mint gondoltuk. Kb. 1 hónappal ezelőtt úgy volt, hogy novemberre elkészül a játék, ez még kérdéses, de az szinte biztos, hogy ebben az évben kész lesz. Egy hónap alatt sok minden történt: - Elkészült a szörny megtámadási rendszer (már bizonyos helyeken felbukkanhatnak szörnyek - jelenlegi állás szerint 240 szörny lesz) - Elkészült jópár helyszín (bár [Cantina], fogatverseny pálya, járműtelep, fegyver- és mindenesbolt) - Már kész a fegyverek kezelése (meg lehet őket venni, eladni és persze használni) - Kész a járművek kezelése, és így gyorsan el lehet jutni bizonyos helyszínekre - Kész - talán a legjobb mind közül - a harcrendszer a játékosok között

    Lehet hogy a listából valami kimaradt, de ha elkészül a játék, mindent megtapasztalhattok majd. Mikor kész lesz, jön fél hónapnyi béta teszt, (amire jelentkezőket keresünk - részletek az oldalon) aztán indul a GalaxisRPG!"

    Xbox 360 - Szóval így néztél ki

    Hír | 2005.11.06 13:07

    Már megismertük az Xbox 360 küllemét, ám azt senki sem gondolhatta komolyan, hogy rögtön így került le a tervezők asztaláról. Bizony, számos prototípus készült előzőleg, amelyeket később elvetett a cég. A képeket elnézegetve, ez érthető is :) Kattintsatok ide és csekkoljátok őket. A minőség nem a legjobb, mivel televízióképernyőről készültek.

    C&C: The First Decade - Bejelentve

    Hír | 2005.11.04 16:55

    Az EA bejelentette a Command & Conquer: The First Decade-t, mely a nagy multú RTS-nek a Command & Conquer-nek lesz a komplett csomagja, melyet a sorozat 10 éves évfordulóján, vagyis 2006 februárjában adnak majd ki, melyben megtalálható lesz az elmúlt tíz év összes játéka a sorozatból, és egy bónusz DVD - egy teljes kommentárral ellátott videóval a játék történetéről.

    [MOVIE] Keepsake

    Hír | 2005.11.04 16:43

    A német illetőségű Frogster kiadta első videóját a Keepsake című játékának, melyből még többet tudhatunk meg a Wicked Studios berkein belül készülő 3D-s kalandjátékból. A filmben a játék háttértörténetét ismerhetjük meg közel három percen keresztül a játék motorjával készült képek között, mely mellett német kommentárt hallhatunk. A letöltésért klikk alant.

    [MOVIE] Shadowgrounds

    Hír | 2005.11.04 10:05

    Ha valami, akkor a sci-fi műfaj nem fog mostanában a kihalás szélére sodródni. Íme ékes példája ennek, az igencsak ígéretes Shadowgrounds, melyet a Frozenbyte készít. A következő videóból egy apró ízelítőt kaphatunk a játék világából hála az ingém jeleneteknek. A németül tudók ez esetben előnyben vannak, hiszen a kommentátor ezen a nyelven szól Hozzátok!

    [MOVIE] Rise & Fall rengeteg!

    Hír | 2005.11.04 10:00

    Rick Goodman kommentálásában valóságos videórengeteget adtak ki a Rise & Fall: Civilizations at War című játékból. Az RTS-ből három hosszabb animot publikáltak, melyekhez egyenként hosszas elemzés tartozik. Tengeri csaták, hősök vezérlése, valamint a birodalom kiépítése. Ezekről lesz szó a három animációban. Érdeklődők ide katt.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)