Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 805

[MOZi] Új RotK képek

Hír | 2003.11.26 14:44

Előkerült három vadiúj (magazinból szkennelt) kép a Peter Jackson által rendezett fantasy-filmtrilógia utolsó darabjából, a Gyűrűk Ura: A Király visszatérből. Magyar mozipremier 2004 január 8., addig van még némi idő... De érdemes lesz várni a több mint 3 órás alkotásra? Tegyük felejthetetlenné az élményt, néhány jótanács a moziba:

  • Félidőben állj fel és kifelé menet hangosan kérdezd meg: Hol van Harry Potter?!
  • Te legyél az első, aki bemegy a moziterembe, álld el az utat és üvöltsd: Itt úgyse jöttök át!
  • Elrond minden mondatának végén tedd hozzá, hogy Mr. Anderson!
  • Kérdezd meg a körülötted ülőket, hogy ki lesz a következő Terminátor, aki visszautazik a jövőből, hogy megsemmisítse Zsákos Frodót.
  • Az érzelgős rész előtt add a közönség tudtára, úgy tudod, lesz egy meztelen tünde is valahol a háttérben.

  • új Dungeon Siege Art Pack

    Hír | 2003.10.25 08:28

    Peasant Art Pack névre hallgató csomagot adott ki a Dungeon Siege anyja közönségének, mellyel, mint az összes eddigi Art Pack-el új dolgokat készíthetünk játékukhoz, ezek kiváló gyakorlások és feladatok a MOD-okat alkotóknak is. Itt szabadon válogathattok az eddigiek közül, ám ha valakit a legújabb érdekel, akkor annak itt a helye.

    THX az EA-vel

    Hír | 2003.10.01 06:01

    A THX csapata tegnap bejelntette nagyközönség előtt, hogy ezentúl együttműködik az EA-vel olyan formában, hogy hang és vizuális effekteket készít, s kerülnek bele a kívánt csodába. Az első ilyen játékok, melyekben a THX is ügyködött már az SSX 3, a The Lord of the Rings: The Return of the King és a Medal of Honor Rising Sun.

    Képvihar hajnal után

    Hír | 2003.09.12 06:41

    Ezen a reggelen képvihar című festményorkánunkban valószínűleg a közönség tetszését az XIII nyeri majd el... Ellenfele azonban akad, melyeket szintén érdemes megkukkantani.

  • Armed and Dangerous
  • Commandos 3
  • Codename PANZERS
  • EverQuest II
  • Warhammer Online
  • XIII

  • Warrior Kings: Battles gold

    Hír | 2003.09.11 18:37

    A Strategy First bejelentette mai napunkon, hogy legkésőbb a hónap végéig még bolti támadásra indul a Warrior Kings: Battles nevű RPG. Az ígéretek szerint egy nagyon összeszedett cuccost kapunk, bízzunk ebben, aztán majd eldől mit mond a nagy közönség. További infóért ide tessenek fáradni!

    XIII multi

    Hír | 2003.09.11 06:43

    Ubi Softék csináltak egy olyat, hogy elárulták a nagy közönségnek, hogy is lesz az XIII multi része megoldva. PlayStation 2-n ez lesz az első FPS, mellyel ilyen lehetőséget kapunk, Xbox-on és PC-n is meglessz erre a módunk, valamint GameCube-on is lesz egy út ehhez. Maga az XIII egyébként ezév ősszel érkezik meg, addig is, ha valaki nem tudna valamit a játékról ide fáradjon.

    [MOVIE] Far Cry

    Hír | 2003.07.30 09:16

    Ezen a télen szinte biztos, hogy az FPS nagyközönségének jó része elszigeteli magát, hiszen jön a Far Cry. Gondolom már mindenki tud róla mindent, hiszen ebben a hónapban egy 4 oldalas előzetest olvashattok róla. A PC Action becserkészett egy videót ebből az alkotásból. A 78 megás szeretetcsomag közül 4 percnyi ingame videót tartalmaz. Egyetlen hátránya, hogy németül van. Akit érdekel, az azért innen lekaphatja.

    Doom 3+Quake 4 @ Quakecon

    Hír | 2003.06.11 08:29

    A SPOnG.com értseülései szerint az idei Quakecon jóval több lesz, mint egy bazinagy játékparti. Állítások szerint ott lehet majd először kipróbálni (hivatalosan) a Doom III-at, de ami még ennél is fontosabb: bemutatják a nagyközönségnek az eleddig rejtegetett Quake 4-et! Az idei Quakecon egyébként augusztus 14 és 17 között kerül megrendezésre Texas államban.

    Hammer 2.6GHz zárt ajtók mögött

    Hír | 2002.08.08 19:22

    Értesülések szerint az AMD a Helsinkiben megrendezett Assembly 2002 kiállításon a nagyközönség kizárásával már bemutatta Hammer processzorainak első működő példányait. A bemutatón részt vettek az ASUS, a Nokia és az Electronic Arts képviselői, akik abban a szerencsében részesültek, hogy megtekinthettek egy 2.6Ghz-en üzemelő Hammert (az AMD PR részlege ezt a procit valószínűleg a 3400+ névvel illeti majd). Egyelőre a német Tecchannel.de-nek van bővebb beszámolója a témáról, ha érdekel, kattints ide.

    MoH: Reload Movies

    Hír | 2002.07.21 15:04

    A PC.IGN az első a világon, aki a napokban bejelentett Medal of Honor: Reload nevezetű kiegészítőről videót oszt a nagyközönségnek. A CampEA nevezetű rendezvényen felvillantott játékba mostantól tehát te is beleleshetsz. Nincs más dolgod, minthogy elkattansz ide...

    Egy kis R300 csemege

    Hír | 2002.07.19 18:46

    Az ATi a nagyközönség elé tárt pár videót a tegnap hivatalosan is befutott R300 chipről. A filmecskéken különösen az R300 renderelési képességein valamint az új effekteken van a hangsúly, ezért akit nem hagy hidegen a téma, mindenképpen látogasson el ide és rántson le párat, elég meggyőzőek lettek :D.

    ATi Radeon 9700 hamarosan

    Hír | 2002.07.09 19:08

    Az ATi nemsokára a nagyközönség elé tárja legújabb (R300-as) chippel szerelt grafikus vezérlőét. A GPU órajele 315Mhz lesz, mely 15-tel több, mint a jelenleg kapható leggyorsabb GeForce4-es teljesítménye. Okosok szerint az új kártyákkal már gyerekjáték lesz 15.000 körüli 3DMark eredményeket elérni. Bővebb információkat az R300-as képességeiről itt olvashatsz. Mindenesetre, Mi kíváncsian várjuk az új, trónkövetelő ATi megjelenését.

    Quake III CMP

    Hír | 2002.06.15 19:57

    A The Community Map Pack-rõl letölthetõ az elsõ CMP nevezetü pályacsomag, mely olyan Quake III-as terepeket tartalmaz, mely a közönség legnagyobb kedvencei. Rajongóknak kötelezõ! Ha érdekel, klikk ide.

    Hétfőn fut be a Telivér

    Hír | 2002.06.07 18:33

    Azaz az AMD Thoroughbred magos processzorait a cég hétfőn kezdi el szállítani a boltokba. Az ezekben a napokban zajló Computex kiállításon már megcsodálhatja a nagyközönség is az Athlon XP 2200+ Thoroughbred magos CPU-ját. Azt, hogy az új processzorral, mennyire lesz képes felvenni a versenyt a nagy vetélytárs Intel-lel, az valószínűleg az elkövetkezendő hónapokban kiderül.

    Az új AMD éllovas

    Hír | 2002.06.06 18:49

    Az Advanced Micro Devices hétfőn mutatja be a nagyközönségnek leggyorsabb processzorát, az Athlon XP 2200+-t. Az új CPU 70Mhz-el előzi meg a mostani éllovas 2100+-t. Ahogy azt már az Athlon XP-ktől megszokhattuk, valószínűleg az új proci is képes lesz felvenni a versenyt a nálánál jóval magasabb órajelű Pentium 4-esekkel.

    Windows XP SP1 morzsák

    Hír | 2002.05.31 19:20

    Hamarosan érkezik az első hivatalos javítócsomag a Microsoft éllovas operációs rendszeréhez, a Windows XP-hez. A cég állítása szerint a Service Pack 1-ben több, mint 1700 kisebb-nagyobb hibát orvosoltak, ezek nagy részét igazából nem vesszük majd észre, viszont a fejlett USB 2.0 támogatás bizonyára sokak számára hasznos lesz. Az SP1 hivatalos bétája ma kerül a nagyközönség elé Angliában és Németországban.

    eXigo hivatalos infók...

    Hír | 2002.05.31 17:33

    Kaptunk néhány hivatalos mondatocskát a minap előkerült eXigo nevezetű hazai gyöngyszemről... idézet: "Az eXigo fejlesztése másfél évvel ezelőtt kezdődött, és már túl vagyunk a munka felén. Most került a játék olyan állapotba, hogy a nagyközönseg számára is mutathatnánk belőle dolgokat, erre azonban még várni kell egy kicsit. A Black Hole mögött egy komoly amerikai cég áll, amely tárgyalásokat folytat több játékkiadóval, de amíg ezek a tárgyalások nem zárulnak le, addig az eXigo nem lesz hivatalosan bejelentve, és ezért nem közölhetünk információkat róla. Ugyanez az oka annak, hogy sem a Black Hole-nak, sem magának az eXigonak nincsen még hivatalos homepage-e. A Neten megjelent képeket egy szakmai konferencián, a Műszaki Egyetemen megrendezett KATT-on mutattuk be, de reméljük, hamarosan többet is elárulhatunk a játékról." Reméljük a legjobbakat, és minél előbbi megjelenést kívánunk!

    Microsoft E3-as felhozatala

    Hír | 2002.05.22 22:11

    Az E3 nyitónapján a Microsoft állt ki elsőként a nagyközönség elé s mutatta be részletesen a fejlesztés alatt lévő játékait. A sort természetesen az Ensemble Studios Age of Mythology-jával nyitották meg a szervezők. A játék szépen halad a megjelenés felé, kinézete egyre precízebb és a játékmenet is kényelmesebb lett. Ezen kívül láthatta a nagyvilág a Turbine Engine G2-t is futni az Asheron’s Call 2 alatt. A program még messze van a béta fázistól, de már most rengeteg újdonsággal kecsegtet. A fejlesztők (Turbine Entertainment) a harcrendszerükre a legbüszkébbek jelenleg. A Combat Flight Simulator 3 is szépen fejlődik, a Flight Simulator 2002 fizikai engine mellé egy teljesen új grafikai motort terveztek a fejlesztők, mely állítólag rendesen helytállt a bemutatón. A játék lényegében ugyanazt kínálja, mint az elődei, így az ecsetelgetésekbe most nem mennék bele. Annál inkább érdemes viszont szót ejteni a Freelancer-ről, melyet már másodszor láthatunk a los angeles-i parádén. Ez az a játék ugyanis, melyben kedvünkre fedezhetjük fel a világűrt és a bolygóit kalóz vagy akár kereskedő szerepében. A grafika egyre szebb az összetettség pedig már szinte a maximumon van. Az Impossible Creatures is bemutatásra került. A különféle vadállatok irányítgatása egy idegen szigeten ígéretes alkotásnak tűnik az előzetesek alapján. A Links 2003 hozza a szokott színvonalát, ismét egy profi golfprogramot kapunk a kezünkbe, míg a Mechwarrior 4: Mercenaries már csak egy lenyúzott rókabőr a Mech fanoknak. Aki szemfüles volt az még észrevehette a Zoo Tycoon kiegészítőjét, a Dinosaur Digs-et, mely egyébként már kapható a boltokban. A bemutató utolsó nagy fénypontja Rise of the Nations volt, mely a Civilization és az Age of Empires kellemes egyvelege kíván lenni és a bemutató zárásával ennek az esélye csak növekedett. Hát ennyi volt az idei E3-on a Microsoft, jövőre ismét találkozhatunk velük!

    Megjöttek az első Vertuk

    Hír | 2002.03.26 22:12

    A Nokia leányvállalataként működő Vertu piacra dobta első modelljeit. A telefonok célközönsége nem éppen az átlagos keresetű vásárlóréteg, ugyanis az első modellek ára nem kevesebb, mint 5.8 millió forint! Ezért az árért cserébe a tömött pénztárcájú (ami igencsak leapad a készülék megvétele után) vásárló igazi luxusmobilt tudhat magáénak, amivel aztán bőszen villoghat egy-egy banketten, összejövetelen. A telefonok kinézetét a híres formatervező, Christopher Bucklow álmodta meg. A Vertu oldalán egy kis prezentációt is találsz a méregdrága mobilokról.

    Intel Xeon MP

    Hír | 2002.03.14 21:07

    Az AMD Hannoverben bemutatott újdonságai mellett természetesen a Intel is a közönség elé tárt egy-két érdekességet, mint például a Xeon MP processzorok új változatait. Ezek a CPU-k kifejezetten serverekbe készültek, a bemutatott modellek órajelei 1.4Ghz, 1.5Ghz, 1.6Ghz. Lehet, hogy ez elsőre nem tűnik csúcsteljesítménynek, viszont ezek a processzorok sokszorta gyorsabbak, mint egy azonos órajelű P4, vagy Athlon, ráadásul egy severben legalább négy, vagy annál több kap helyet. Az áruk ennek megfelelően igen borsos, már az 1.4Ghz-es változat ára sem kevesebb, mint 1177$. Ha többre vagy kíváncsi, kattanj el ide.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)