Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 988

[MOVIE] Crashday

Hír | 2005.12.22 11:34

Az Atari újabb videót adott ki a Crashday című akció, verseny szimulátorából, melyet a Moon Byte Studios műhelyében fejlesztenek. A filmben picivel több, mint egy percen keresztül csodálhatunk meg újabb jeleneteket a versenyzésből, az akrobatikus jelenetekből, valamint a harcból. Akinek az érdeklődését sikerült felcsigázni, az itt találja a filmet.

[PATCH] The Settlers: Heritage of Kings

Hír | 2005.12.11 22:07

Napvilágot látott a Blue Byte Software The Settlers: Heritage of Kings középkorban játszódó stratégiájának interneten keresztül letölthető változatához egy patch, mely a dobozos változattal szinkronban emeli ezt a játékot az 1.05-ös verziószámra. A frissítésnek köszönhetően kapunk néhány új pályát, valamint néhány bug is javításra kerül némi multis fejlesztéssel együtt. A javítás innen tölthető.

[MOVIE] Crashday

Hír | 2005.12.09 21:54

Új videó érkezett a Crashday című játékból, hála az Atarinak. Az animáció közel egy percet mutat meg nekünk az akcióversenyből, amelybe a Moon Byte új fegyvereket épített az elmúlt hetekben.

[PATCH] Hearts of Iron 2

Hír | 2005.11.19 11:56

A Paradox Interactive kiadott egy új javítást a Hearts of Iron 2 című játékához, mely feltelepítésével talán kevesebb bosszúság éri majd a a game szerelmeseit. Pontos listát nem közöltek, hogy miket változtat meg a patch, de méretéből ítélve (30 Mbyte) nem elhanyagolható dolgokat. Klikk!

Gothic 3 - karácsonyi verseny

Hír | 2005.11.10 09:54

A JoWooD a Piranha Bytes és a KOCH Media párossal karöltve meghirdettek egy Gothic 3 versenyt, amely az elkövetkezendő négy hét minden szerdáján egy-egy fordulót ugrik majd előre. A rajongók fitogtathatják tudásukat, ugyanis minden kérdés a játék harmadik részére irányul. Aki mindenre helyesen tud válaszolni, részt vehet egy sorsoláson, ahol különféle ajándéktárgyakat, például Gothic 2 Gold és Collector's Edition változatokat, vagy különböző játékokat tartalmazó JoWooD csomagokat nyerhetnek. Mindössze el kell látogatni a gothic3.com weboldalra. Az egyetlen probléma, hogy német nyelvtudás nélkül nem megyünk semmire.

[MOVIE] Shadowgrounds

Hír | 2005.11.04 10:05

Ha valami, akkor a sci-fi műfaj nem fog mostanában a kihalás szélére sodródni. Íme ékes példája ennek, az igencsak ígéretes Shadowgrounds, melyet a Frozenbyte készít. A következő videóból egy apró ízelítőt kaphatunk a játék világából hála az ingém jeleneteknek. A németül tudók ez esetben előnyben vannak, hiszen a kommentátor ezen a nyelven szól Hozzátok!

[MOVIE] Shadowgrounds

Hír | 2005.10.24 10:00

Rég nem hallottunk a finn Frozenbyte fejlesztőcsapat berkein belül hegesztett akciójátékról, a Shadowgroundról. Legutóbb névváltásáról számoltunk be, ugyanis korábban Pleyground név alatt futott az alkotás. Most egy félperces új animációt prezentálhatunk belőle.

[MOVIE] Spoils of War

Hír | 2005.09.30 10:57

Folyik tovább a híráradat! Az East Coast Games gondozásában készülő Spoils of War, sci-fi környezet véres harcmezejére kalauzol bennünket. Ez a saját fejlesztésű grafikus motorral büntető FPS/RTS minden kétséget kizáróan rengeteg meglepetést és izgalmas órát fog nekünk okozni. Mérete csupán 5 MByte, így mindenki letöltheti.

PC halott játékplatform? Fenét!

Hír | 2005.09.27 11:41

A Tom's Hardware oldal mindig is nagy elismerésnek örvend, akármilyen témával kapcsolatban ír cíkket. Így történt most is, ezúttal a PC mint játékplatform jövője került terítékre. Tény és való, hogy az egyszerű mezei júzer simábbnak érzi a játékélményt, ha nincs más dolga, csak beteszi a lemezt, megnyom pár gombot, és már megy is a móka. De kérem, hol abban az élvezet? :) Ami a kedvenc számítógépünket kiemeli a konzolok világából, az a sokoldalúság. Ki ne élvezné a perceket, amikor mondjuk hazarohan a boltból egy GigaByte GeForce 7800gtx-szel, hogy behegessze a gépébe. Itt merült fel Tomék cikkében a következő kérdés, nevezeten a hardveres adatok. Tény, hogy most kicsit megrökönyödve olvasgatjuk a nextgen konzolok teljesítményéről szóló híreket, de a cikkben hivatkozik a szerző egy mélyen tisztelt ATi PR emberkével, aki szerint 2005 karácsonyára olyan kártyákat terveznek piacra dobni, amik ütik a közeljövő konzoljait (elvégre a PS3-ban is "csak" egy módosított 7800 ketyeg). A témához kapcsolódik, hogy 18 hónap múlva jön Windows Vista, a kedves Microsoft cég meg kampányt szervez addig "Hozzuk vissza a Windows alá a játékokat!" címmel. Ez egyrészt üzleti fogás, másrészt talán lesznek kézzel fogható eredményei. A teljes iromány érdekében látogassátok meg a fenti linket, szerintem érdemes :) Véleményeket meg kommentben megbeszélhetitek ;)

F.E.A.R MP Demó hamarosan

Hír | 2005.09.24 10:34

Igaz már láttunk egy igen szép demót a félelem játékából, de a készítők úgy gonolták biztosra mennek az eladások terén és akit még nem sikerült megnyerniük az egyjátékos demóval, annál most bepróbálkoznak a multi változattal is. A hírek szerint, napokon belül megérkezhet a többjátékos változat demója, egészen pontosan Szeptember 29-én CET 15:00-kor landol majd körünkben. A demóban két pálya lesz megtalálható, míg az egyiken DM módban nyomulhatunk majd, addig a másikon a CTF rajongói hentelhetnek majd egy jót. Üröm az örömben, hogy a mostanában egyre népszerűbbé kezdenek válni az exkluzív demók, így a F.E.A.R 550MByte-os MP változatát is sajnos csak a GameSpot DLX rendszerén keresztül lehet majd elérni.

[MOVIE] Vivisector

Hír | 2005.09.23 22:14

A legújabb, immáron már ha jól számolok harmadik nagyobbacska Vivisector múvit köszönthettük ma a letöltésre kínált matériák aktuális sorában. A mostani videó informatív részről 124MByte, nagyfelbontású képsor, amely 3:13 hosszú gameplay-t és sztori részleteket prezentál valamint a háttérben megfigyelhető a játék OST-je is. Hát így nagyjából ennyi, kérem kapcsolja ki! :)

[DEMO] Doom 3 Mac

Hír | 2005.09.22 20:58

Kis hazánkba is egyre inkább növekszik a Macintosh tulajdonosok büszke tábora és lévén, hogy nem igazán vannak elkényeztetve játékok terén így fontosnak érzem, hogy beszámoljunk nekik a fontosabb Mac-es megjelenésekről. A legfrisebb újdonság a játékok sorában a ma megjelent Doom 3 Mac Demo. A közel 500 MByte-os csomag három pályát foglal magában kiváló lehetőséget adva a rettegésre és a szörnyek írtására.

The Settlers 5 - Gold Edition

Hír | 2005.09.07 13:25

Az Ubisoft bejelentette, hogy a The Settlers: Heritage of Kings című stratégiájának arany lemezes változata novemberbe kerül majd a boltok polcaira. A csomagban megtalálható lesz az alap játék mellett megtalálható még két plusz világ, valamint a kiegészítője a The Settlers: Legends is. Mindemellett megtalálható lesz még az alap játék valamint a plusz világok zenéinek egy jó minőségű gyűjteménye, valamint egy Making Of videó a Blue Byte-Studio által, amely exkluzív háttérinformációkat nyújt a játékról. Thanks GameStar.de.

[PATCH] Settlers 5

Hír | 2005.08.25 10:02

Új javítás érkezett a Settlers V: Heritage of Kings című játékhoz. A sorozat ötödik tagjának legújabb patche 22 megabájt körül mozog, és alig várja, hogy a Blue Byte sorozatának rajongói letöltsék őt a hivatalos honlapról. Így aki érdekelt a tapasz megszerzésében, az ide kattanjon.

Gothic 3 és SpellForce 2 halasztás

Hír | 2005.08.17 10:40

A JoWooD Productions dupla halasztást jelentett be. Az egyik, hogy a Gothic 3 termékoldalán lévő különböző nemzetközi megjelenések dátuma 2006-ra változott ott, ahol eddig 2006 január, valamint 2006 első negyedév volt látható a Piranha Bytes RPG sorozatának következő darabjánál. Hasonlóan a SpellForce 2 termékoldalán a megjelenés minden területre vonatkozóan 2006-ra változott, mikor a Phenomic szerep/stratégiaia játékának új megjelenési időpontja 2005 november, valamint 2005 negyedik negyedév volt a területtől függően. További információ nem társult a változásokhoz.

[PATCH] T-72: BoF demó

Hír | 2005.07.21 12:09

Aki kipróbálta, bizonyára tudja, hogy van némi probléma a T-72: Balkans on Fire! demójával. Az orosz fejlesztésű tankszimulátorhoz egy apró javítás érkezett, amelynek segítségével problémamentesen használhatjuk a kipróbálható verziót. A demó fix mindösszesen 13 Kbyte, erre tessék...

'Reggelt...

Hír | 2005.06.29 09:48

Üdv mindenkinek ezen az előreláthatólag ismét iszonyat meleg szerda délelőtti órákban. Valaki ajánljon nekem jobbfajta bó'tot, ahol lehetőleg ócsón osztogatnak Gigabyte 6600GT-t :) Amíg gondolkoztok, jöjjenek a mai nap hírei. Ja, meg a vicc. Illetve találtam egy jó kis képet, lessétek meg. Előtte viszont a felette olvasható szöveget tessék elolvasni, csak utána leskelődjetek :)

Gondold el, hogy a festõ haverod partiján berúgtál és WC-re kell menned, majd ezután nyisd meg a képet...
A férj nagyon rossz hangulatban, késõ este ér haza. Gyorsan megvacsorázik, lefekszik, és a feleségéhez bújik. Drágám, ma nem lehet. - szól a hitves. Mi van ma?! - háborog a férj - ma minden nõ összebeszélt?!

[MOVIE] Preyground névváltás

Hír | 2005.06.16 09:04

A 2005. harmadik negyedévére várható Preygroundban az idegen megszállók ellen kell harcolnunk, ahogyan csak tudunk. Mától azonban nem Preygroundnak hívják ezt a kis akciót, hanem Shadowgroundsnak, ugyanis a Frozenbyte megváltoztatta kicsinye nevét. Na, ennek örömére ki is adtak belőle egy bő 40 megás videót, had gyönyörködjünk benne. Aki meglesné az animot, az erre kattanjon.

[MOVIE] Temérdek látnivaló

Hír | 2005.06.02 22:31

Moviekból sosem elég, ugye? Így kapásból négyet fogok most átnyújtani néktek letöltésre, de az este folyamán ez a szám akár még változhat is:) Mellesleg akad 1-2 amely még mindig az E3 utózöngéjének számít, ki tudja hol rejtőztek eddig:) Blitzkrieg 2 - a nagysikerű RTS következő epizódja, melynek videóját megszemlélve rájöhetünk, hogy nem is lesz olyan ronda..:) Cold War - Ez, a DreamCatcher égisze alatt készülő TPS a jelek szerint mindent megtesz azért, hogy a kategória egyik királya legyen. Töltsétek a moviet, és meglátjátok mind! CT Special Forces: Fire for Effect - ez a game, az előző játékhoz hasonlóan egy TPS, de másabb, futurisztikus környezetben játszódik. A videó kifejezetten jó minőségű, és majd' két perces. Warfare Eme RTS szintén az E3 ideje alatt lett bemutatva a T. közönségnek, a fenetudja mekkora sikerrel:) Mindenesetre aki 83Mbyte-ot hajlandó áldozni a sávszélességéből az szerintem nem bánja meg:)

Settlers V kiegészítő

Hír | 2005.05.24 22:00

Az alapjáték hivatalos honlapján tűnt fel egy hír, miszerint a Blue Byte már javában dolgozik az expanzión, melyet június 24-én már le is emelhetünk a boltok polcairól. A rövid fejlesztési időszak arra utal, hogy ez a Németországban már kapható Nebelreich nevü kieg. nemzetközi változata. Bár a Heritage of Kings nem elégítette ki a rajongók igényeit, Ubiék mindenféle hiperszuper megajó cuccot ígérnek. Na persze.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)