Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 64

Reggelt!

Hír | 2003.08.22 06:19

Szép nap elé nézünk! A tegnapi se volt semmi, de ha lehet, a mai még jobb lesz! :) Javában zajlik a Games Convention Lipcsében - ZeroCool és Gyu onnan fog ma is jelentkezni, hacsak a technika ördöge közbe nem szól, de majd nem hagyjuk szóhoz jutni. Persze emellet várhatóan lesznek "sztenderd" híreink is, az egyiknek biztos oscarjames is örülni fog! De most jöjjön, aminek jönnie kell:

Mórickát megkérdezik az iskolában: - Megcsináltad a házi feladatod? - Igen, haljon meg az anyám, ha nem! Hát mire hazamegy, látja hogy az anyja holtan fekszik. Másnap a tanárnő ismét megkérdi: - Megcsináltad a házi feladatodat? - Igen, haljon meg a nővérem, ha nem. Hazamegy, látja hogy a nővére holtan fekszik. Harmadnap megint: - Megcsináltad a házi feladatot? - Haljon meg az apám, ha nem! Félve megy haza Móricka, de megnyugszik, látva az apját két bőrönddel. Kérdezi Moricka: - Hová mész, apu? - Hát fiam, nem bírom tovább, tegnapelőtt édesanyád, tegnap a nővéred, ma pedig a szomszéd... félő, nemsokára rám is sor kerül!

'Reggelt!

Hír | 2003.07.26 05:53

Jó reggelt! Szép nap lesz ez, mindenkinek üzenem, hogy ki az ágyból, mert hamarosan jön a HL2 videjó, valószínűleg úgy 7-8-9 óra magasságában. Aztán persze lehet hogy mégse, de ilyen pletykák keringnek netszerte. Mi már itt vagyunk készenlétben, mikor még/már alszik a jónép. Valamit még akartam, de asszem kipotyoghatott fejemből, miközben feltápászkodtam az ágyból, de biztos nem volt olyan fontos... Ja, hát a vicc!

- Sokat kell tanulnom, anyu. Nagyon sokat. A tanárok mindig engem vesznek észre. Én csinálom a kísérleteket, és én olvasok fel a könyvből. Nem értem, miért. - Azért kisfiam, mert magántanuló vagy!

'Reggelt...

Hír | 2003.06.17 07:01

Vidám madárcsicsergőset mindenkinek! A tegnapi nap valahogy kimaradt az életünkből, de ezt most igyekszünk pótolni - remélem sikerrel. Gondolom mindenki örül, hogy itt a nyári szünet, lehet menni strandolni, nézegetni a csajokat, nameg egész nap csemegézni a GameStar Online-t! :) És most következzen reggeli jókedv-alapozónk:

Az iskolában a tanárnéni kérdezi a gyerekektől, hogy mit nem szabad szájba venni? A gyerekek sorban jelentkeznek: -Hát a radirgumit. - mondja Jancsika. -Hát a ceruzát. - mondja Gézuka. -Hát az égő villanykörtét. - mondja Pistike. -Ezt meg hogy gondolod? - kérdi a tanárnéni. -Hát úgy tanárnéni, hogy anyukám azt mondta apukámnak az este, hogy kapcsolja le a villanyt, különben nem kapja be...

'Reggelt...

Hír | 2003.05.17 08:35

Szép napokat mindenkinek. Nos, időközben végetért az idei E3-as játékkiállítás, és én bizonyos szempontból csalódott vagyok. Ahhoz képest, hogy milyen jól indult az első nap, egy csomó játékról csak info szinten hallhattunk, nem jöttek róla képek vagy bármi más. Ilyen a Max Payne 2, a Hitman 3, a Duke Nukem Forever és még sorolhatnám. Azértvoltak érdekességek, és azt kell mondjam, hogy a Doom III és a Half-Life 2 egyértelműen egyeduralomra tör. Azért biztos vagyok abban, hogy ma is lesznek érdekességek, úgyhogy vágjunk bele... előbb persze a vicc :) Skót iskolában: - Hogyha beledobnám ezt a pénzt a savba, feloldódna? - Nem. - Helyes. Miért nem? - Mert ha feloldódna, nem dobná bele a tanár úr.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)