Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 859

HL2 GoTY a boltokban!

Hír | 2005.09.13 08:20

A Valve örömmel jelentette, hogy a Half-Life 2 Game of the Year változata berombolt a boltokba és legrosszabb esetben is heteken belül a világ minden pontján meg lehet majd vásárolni! A csomag tartalmazza az alapjátékot, a Counter Strike: Source-t, a HL2: Deathmatch-t és a Half-Life: Source-t.

[PATCH] War World Demó

Hír | 2005.09.10 10:35

A Third Wave Games kiadott egy újabb patchet a War World című játékának demó változatához, mely eme aréna alapú lövöldözős játékot az 1.06-os verziószámra frissíti. A frissítésnek köszönhetően megtalálhatunk majd egy új Team DeathMatch módot, különböző demó pályákat, szabadon módosítható gépeket, fejlettebb single-playerben lévő MI-t, fejlettebb beállításokat, kifinomultabb teljesítményt és játékmenetet, valamint javításra került néhány apróbb hiba is. A Patchet letölthetitek innen, valamint akinek nincs meg az eddigi verzió, az innen letöltheti a teljes telepítős változatot.

[DEMO] Vietcong 2 MP

Hír | 2005.09.08 09:04

Az a jóságos 2K Games, ígéretének megfelelően valóban kiadta a Vietcong folytatásának multiplayer demóját. A dzsungelharcok kedvelői most valóban kiélhetik magukat, ebben a csöpségben ugyanis egyszerre akár 64-en is nyomulhatnak - természetesen egyetlen hatalmas, összefüggő terepen. A demóban két pálya, a Depot és a Trail kapott helyet, némi Deathmatch, Team Deathmatch, illetve Capture the Flag módokkal megspékelve. Érdeklődőknek erre tessék:

Vietcong 2 multis demó, ma!

Hír | 2005.09.07 18:24

A Worthplaying embereinek sikerült szert tenniük arra az információra, mely szerint a Take 2 ma kívánja kiadni a Vietcong 2 multiplayeres demóját. A kipróbálható verzióban lesz CTF, Deathmatch és TDM is, de ami a legjobb, hogy a teljeshez hasonlóan a demóban is lehetőségünk lesz egyszerre akár 63 társunkkal játszani a szervereken. Update: Nos, örömmel jelentem nem volt kacsa az infó, tölthetitek hát izibe a demót:)

[DEMO] Esti páros

Hír | 2005.09.06 21:33

Bár már elég régi játékról van szó, a Shrapnel Games és a ProSimCo most mégis úgy döntöttek, hogy kiadnak egy frissített játszható demót a Armored Task Force című ultrarealisztikus, háború játékukhoz. A demóban helyt kapott két küldetés is, melyek a californiai Death Valley-ben játszódnak. Ezzel egy időben egy patch is napvilágot látott, mely az 1.06-os verzióra frissíti a game-et. Aki szívesen nosztalgiázna, illetve csak kipróbálná az innen letöltheti a demót, a teljes verzió tulajdonosai pedig innen tölthetik a patchet. Ezzel egyidőben ezen két cég kiadta a Raging Tiger: The Second Korean War című játékuk ugyancsak frissített demóját, valamint teljes verziójához ugyancsak elérhető egy patch, mely ebben az esetben az 1.15-ös verzióra frissíti a már meglévő játékot. Ennek a játéknak demójához fáradjtaok erre, míg a javításért erre.

Steam hírek: HL DM, DoD: Source kép

Hír | 2005.08.28 12:49

Újabb infók érkeztek a közeljövőben esedékes Steam frissítésekről. A közelmúltban ugyebár kiadta a Valve a Half Life: Blue Shiftet. Namármost ehez hamarosan jön a HD karakter és fegyver csomag, amitől valamivel jobban néz majd ki a stuff. A 1UP szerkesztőségétől megtudhattuk, hogy a Valve már tervezgeti a Half Life (1) Deathmatch változatának "stímesítését" is. Noha ennek grafikája nem sokat változik majd, jó hatással lesz rá a szintén hamarosan megérkező HDR effektusgyűjtemény. Érdekességképpen itt lenne egy kép a még készülő Day of Defeat: Source változatából.

Sajna arról továbbra sincs hír, hogy a már nagyon régóta várt Lost Coast pálya mikor érkezik meg végre...

'Napot...

Hír | 2005.08.28 10:41

Üdv! Nyugodalmas vasárnapot mindenkinek! Úgy gondoltam, hogy egy jó kis HL2 Deathmatch után mostmár tényleg itt az ideje hírezni egy csöppet :) Nem mondhatnám, hogy hemzsegnek a Quake 4 és UT2007 videók, sőt, még a Duke Nukem Forever-ről sem lesznek újabb morzsák. De azért akad valami. Addigis, előebédként átadnám Luke the Jedi mester által küldött kis mókalinket. Must Have :) Klikk ide. Ja, és, hogy teljes legyen a kép:

- Képzeld, meghalt az anyósom! - Mi történt vele? - Levitte az ujját a busz. - Ne viccelj, abba nem lehet belehalni! - Na igen, csakhogy a fejét vakarta...

Cotropitorii - ingyenes kimondhatatlan

Hír | 2005.08.25 10:44

Bejelentette egy új, ráadásul ingyenes harmadik személyű lövöldözős játékot Cotropitorii címmel, mely jelenleg béta állapotban van. A szingli küldetések egy alternatív univerzumban zajlanak, ahol Nicolae Ceausecu nem halt meg, és az Egyesült Államokat akarja leigázni. Deathmatchben akár 32-en is nyomulhatunk egyszerre, az akció alatt pedig román dalok lesznek majd hallhatók (remélhetőleg az O-Zone-t kihagyják majd...). Az első trailert máris megtekinthetjük. Thanks Gamer's Hell.

[MOVIE] Chaos League: SD

Hír | 2005.08.24 10:17

Érkezett egy új trailer a Chaos Leauge: Sudden Death című stratégiai szerepjátékból. Maga a Chaos Leauge egy sport, amelyben nincsenek szabályok, lényeg, hogy minél több pontot szerezzünk. A 45 megás videót innen szedhetitek. Ha esetleg sikerül elindítani a letöltést, amíg leér, megtekinthettek néhány új képet is.

10 éves a Remedy!

Hír | 2005.08.12 11:21

Bizony, már tíz éve talpon van az a fejlesztőcsapat, amelynek olyan játékokat köszönhetünk, mint a Death Rally, a Max Payne 1, Max Payne 2 és a most készülő Alan Wake. A nevük Remedy Entertainment és az évek során óriási rajongótábort sikerült maguk köré gyűjteni. Ennek köszönhető, hogy az egyik rajongói oldal egy kisebb versenyt szervez. Bárki nevezhet, ha ír egy hozzászólást angolul erre a fórumra. A lényeg, hogy az szóljon a Remedy-ről. Lehet vers, vagy egy saját készítésű kép vagy ilyesmi. Mindenki, aki megfelel a kritériumoknak, részt vesz a sorsoláson, amelyen értékes nyereményeket sorsolnak ki.

Serious Sam 2 infók - újra

Hír | 2005.08.10 09:02

Tegnap jeleztük, hogy a Serious Sam 2 új megjelenési időpontot (október 14.) kapott. A 2K Games erre gyorsan közzétett egy helyreigazító nyilatkozatot, amelyben többek között elárulják, hogy a játéknak nincs még ennyire konkrét megjelenési dátuma, továbbra is valamikor idén ősszel kívánják megjelentetni. Ha azt nézzük, így is maximum novemberig csúszhatnának, úgyhogy ez nem olyan vészes. Továbbá elárultak részleteket Sam bácsi multiplayeres képességeiről. A pletykákkal ellentétben nem nyolc, hanem 16 játékos játszhat majd egyszerre. Emellett lesz még kooperatív játékmód is, viszont a sima öldöklés (deathmatch) kimarad. Tudnám miért, olyan nehéz lett volna beletenni?

[MOVIE] Fallen Earth

Hír | 2005.06.29 22:40

"MMORPG-ből sosem elég." Gondolhatta ezt az Icarus Studios, majd bele kezdtek a Fallen Earth nevezetű MMORPG-jükbe, melyről nem rég két videó és sok sok kép is megjelent. A játékban egy poszt-apokaliptikus jövőképben kell majd életben maradnunk és teljesítenünk a sztorihoz tartozó missziókat, vagy deathmatch arénákban írtani a többi játékost.

WarCraft 3 bónusz hadszíntér

Hír | 2005.06.26 08:50

Új bónusz WarCraft 3-as pályát adott ki a Blizzard, melynek neve Deathrose. A 2v2-re alkalmas pálya közepes méretű, FFA-ra is alkalmas. Aki szükségét érzi, hogy multis időtöltéséhez mindenképp beszerezze ezt a kis csomagot, az ide kattintva megteheti.

[MOVIE] XIII Century

Hír | 2005.06.15 20:31

A hír sorozatszáma jubiláns, a videó meg biztosan szép. Döntse el mindenki, miután megnézte. Mégpedig azt a videót, amelyet az idei E3-on mutogattak, a XIII Century: Death or Glory című játékból. Egy szépséges stratégiáról van szó, amelynek megjelenése valamikor 2006-ra várható. Az animációt innen tölthetitek.

[DEMO] Chaos League: SD

Hír | 2005.06.10 08:37

Megjelent a Chaous League: Sudden Death című fantasy-stratégia kiegészítőlemez franszia nyelvű kipróbálható változata. Az a baj, hogy most így mindent bele is sűrítettem egy mondatba :) Ja, nem: a demó tartalmaz gyakorlási lehetőséget is, emellett szingli módban két faj közül választhatunk és kipróbálhatjuk a bajnokság módot is. Ám amíg a telepítő több nyelven is leugat minket, addig maga a játék kizárólag francia - ahogy már említettem. Hmm... szép az a francia :) Update: Időközben megérkezett az angol nyelvű változat. Innen tölthető.

Meridian 59 trájöl

Hír | 2005.06.02 22:04

A Near Death Studios' ememóerpégé-jének weboldaláról letölthető a játék legújab, Evolution című kiegészítőjének egy hónap ingyenes játékkal kecsegtető próbeverziója, melyet - bár az engine terén hagy némi kívánnivalót maga után - biztosan letölt majd valami elborult emberke.

[MOVIE] Dupla KV

Hír | 2005.05.27 22:10

Rám férne egy kávé, pedig nem is vagyok álmos... és még a hírlevelet is ki kellene küldenem. Addig gyorsan töltsétek le az alábbi két animációt.

  • Chaos League: Sudden Death A fantasy stratégiai játékhoz készülő kiegészítőlemez első videóját itt találjátok.
  • Jaws Unleashed Steven Spielberg 75-ös klasszikusán alapul ez az akciójáték, amelynek E3-as bemutatóját innen tölthetitek le.

  • XIII Century Sword & Honor névváltás

    Hír | 2005.05.17 19:20

    Röhej, hogy a XIII Century Sword & Honor című stratégiai játékot tavaly ilyenkor jelentették be és azóta nulla infó érkezett róla. Most meg kiszúrják azzal a szemünket, hogy megváltoztatták a nevét. Az új címe XIII Century: Death or Glory. Fantasztikus... azért van neki egy hivatalos oldala is és azt is tudjuk már, hogy az idei megjelenés átcsusszant valamikor jövőre.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)