Destiny 2: Forsaken - a következő egy évben nem jön új bolygó
Bolygókat sajnos nem fedezhetünk fel, de új helyszínekből nem lesz hiány.
Bolygókat sajnos nem fedezhetünk fel, de új helyszínekből nem lesz hiány.
Örülhetnek azok, akik vásárlás előtt szeretnének tenni egy próbát a BioWare új játékával. A lehetőség viszont nem lesz mindenki számára nyitott, ellenben az új trailert bárki nézegetheti.
Elindítani nem lesz nagy kunszt a cuccot, de a teljes grafikai pompához azért kelleni fog a vas.
Nem lesz teljes békesség a The Walking Dead új szezonjában.
A három halálos áldozattal járó lövöldözést követően egyelőre nem lesz több selejtező.
A srácok sajnálják, ha neked nem jutott, de nem áll módjukban többet gyártatni.
Sejtettük, hogy ez a játék nem lesz egy szokványos taktikai RPG, de a friss trailer rendesen megerősítette a gyanúnkat. Megjelenési dátumot is kaptunk.
A Ubisoft bejelentette, hogy a 2019-es évet inkább az Odyssey bővítésével fogják eltölteni, nem lesz új játék. Vajon már a generációváltás van a háttérben?
Nem lesz hiány akcióból a Saber Interactive új játékában.
Hiába beszélt róla többször is a DICE, induláskor még nem lesz lehetőségünk arra, hogy egyedivé varázsoljuk a járműveket.
Úgy tűnik, hogy nem lesz probléma a játék teljesítményével a Nintendo gépén.
Időutazás várhatóan nem lesz, más képességek viszont előkerülnek majd a Life is Strange 2-ben.
A nyár utolsó hónapjában kezd a The Walking Dead utolsó évada, érkezik a World of Warcraft új kiegészítője, a Monster Hunter World PC-s változata, és végre a We Happy Few. Szeptemberben pedig még jobban belendülünk.
A megjelenéskor még nem lesz teljes a Battlefield V.
Konzolokon óriási siker a legújabb Monster Hunter, de hamarosan a PC-sek is csatlakozhatnak a vadászathoz. A látványra nem lesz panasz.
Aki követte az E3-at, annak nem lesz meglepetés, hogy a kiadó milyen játékokat fog megmutatni a saját kis rendezvényén.
Lassan tényleg nem lesz egyetlen olyan híresebb univerzum sem, amit ne húztak volna rá egy Monopoly táblára.
Manapság már szokatlan egy sandbox játékban, ha nem váltják egymást folyamatosan a napszakok, de az Insomniac csapatának jó oka van rá, hogy így döntöttek.
A fejlesztők szerint sehol nem leszünk rákényszerítve a közösködésre, de azért nyilván nem árt, ha vannak az embernek barátai.
Be lehet zárni az internetet, ennél jobb ma már nem lesz.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)