Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 694

Google... túlcsordulunk?

Hír | 2003.06.15 13:27

A GSMBox jelentése szerint elképzelhető, hogy hamarosan problémák adódnak majd a Google.com-mal. Úgy tűnik, hogy a világ legkedveltebb keresője elérte korlátait, hiszen immáron nem kevesebb, mint 4,3 milliárd oldalt számlál (egészen pontosan 4,294,967,296-ot)! A probléma a mostantól megszülető oldalak felvételénél jelentkezhet, bár biztosra veszem, hogy már agyalnak ezerrel az alkotók. Szerintem nem lesz itt semmi fennforgás, de azért egy érdekes adattal lettünk gazdagabbak. Nem kevés internet oldal van "odaát" :D

GFFX demó képek

Hír | 2003.06.13 12:23

Akárcsak a sima GeForce FXekhez, az 5900-hoz is készült pár csilli-villi bemutató. A Bjord3d-nek sikerült szereznie 2 képet a Dusk és 1et a Vulcan elnevezésű demóból. Gyönyörű képek, tehát tessék szépen megnézni őket /alább találjátok mind a hármat/.

Blizzard szigor megint!

Hír | 2003.06.11 08:18

A Warcraft és még megannyi sikerjátékok megalkotója, a Blizzard újfent lecsapott az átkozott csaló játékosokra. A minap nem kevesebb, mint 112 ezer (!) Diablo II hozzáférést zároltak, ebbe beletartozik az emberke karaktere, illetőleg a saját CD kulcsa is. Továbbá felhívták azok figyelmét, akik a map-hack nevezetű másik csalást alkalmazzák, hogyha tovább folytatják ezen tevékenységüket, ők is ki lesznek tiltva!

Ubi Soft berzek...aktív

Hír | 2003.05.22 18:08

A Gamepsydaily-n futottam bele egy érdekes hírbe. Információik szerint a Rainbow Six 3: Raven Shield-be hamarosan egy teljesen új védelmi rendszert építenek, mely kiszűri, hogy ki milyen CD kulccsal kíván csatlakozni az egyes szerverekhez. Amennyiben lopottnak bizonyul a kulcs, akkor nem egyszerűen egy IP-t tiltanak majd ki, hanem a kóddal összefűzve teljesen meggátolják a játékost, hogy még egyszer oda fellépjen. Vagyis hiába telepíted majd fel újra a játékot, generálsz új CD kulcsot, a kitiltott szerverre nem juthatsz be többet. Szóval aki hosszasan tervez RS ügyben, érdemes beszereznie az eredetit (már aki még nem tette ezt meg).

Peches Microsoft

Hír | 2003.04.17 15:35

A Microsoft szóvivője hétfőn alátámasztotta a hírt, miszerint a hamarosan debütáló operációs rendszerük, a Windows Server 2003-as telepítéshez szükséges termékkulcsát ismeretlenek kiszivárogtatták. Az említett kódsorozatokkal három különböző verziót lehet telepíteni, melyet általában weboldalakon, hírcsoportokon és IRC csevegőcsatornákon terjesztenek a kalózok . A Windows Server 2003 hivatalosan április 24-én jelenik majd meg.

Blizzard ismét szigorít...

Hír | 2003.04.02 07:46

A Blizzard immáron sokadszorra ismét kizárt rengeteg CD kulcsot Battle.net rendszeréből. Több ezer emberke azért nem tud mostantól játszani, mert a kulcsa lopottnak bizonyult, avagy csaláson érték... Ha te is tudsz csalásokról, nyugodtan jelentsd ezen a címen: hacks@blizzard.com

Raven Shield bibi...

Hír | 2003.03.20 19:29

Kapa átdobott egy fórum linket, melyből úgy tűnik, hogy valami bibi van a napokban megjelent Rainbow Six 3: Raven Shield CD kulcsával. Többen jelezték, hogy az igen kellemetlen "Invalid CD key" üzenet fogadta őket. Nos, ha te is megvetted (igen meg, nem letöltötted :D), akkor itt esetleg orvosságot találhatsz a problémádra.

Hybrid a láthatáron

Hír | 2003.03.17 19:45

A Vulcan Software bemutatta eleddig titokban fejlesztett 3D-s FPS játékát, melyet jelen pillanatban Hybrid-nek hívnak. Ez egy technológiailag igen fejlett jövőben játszódik majd. A játékmenet amolyan sci-fi szerű, igen sejtelmes hangulatú lesz, sajnos egyelőre még nem lehet tudni, hogy mikor. A progi a csapat saját 3D-s grafikus motorját használja, a Mother3D-t. A honlapját itt találhatod, de az első képekre még várni kell egy csöppet...

Újabb Blizzard szigor!

Hír | 2002.09.01 15:35

A Blizzard arculatai elárulták, hogy ismét lesúlytottak az átkozott csaló játékosokra! A Battle.net-en keresztül zajló meccseket továbbra is figyelni fogják, és azon játékosok CD kulcsát mindörökre kizárják a rendszerből, akik használják az úgynevezett Warcraft III Map Hack progit... Ezzel nem tisztességes előnyöket lehet szerezni a többi, normálisan játszó ellenfél ellen... Szóval érdemes "nemcsalni" :D

Microsoft Palladium

Hír | 2002.06.24 19:31

Teljesen új alapokra helyezné a biztonságot a Microsoft, írja a Newsweek. Nem az év eleji nagy felbuzdulásról van szó, hanem egy grandiózus, hosszútávú tervről, amely jelenleg Palladium kódnéven fut, és kulcsfontosságú változtatásokat eszközölne a PC-architektúrában. A cél a biztonsági rések, a hackertámadások kiküszöbölése, a személyes adatok maximális védelme és ellenőrzése akár az után is, hogy az elhagyta számítógépünket. Ami igazán érdekessé teszi, hogy szükséges hozzá egy biztonsági chip, amelynek gyártására máris megegyezés született az Intellel és az AMD-vel. Hogy pontosan mi lesz ebből, azt nehéz megjósolni, de ha van valami új hír vagy konkrétum, visszatérünk rá.

Blizzard a Hackerek ellen...

Hír | 2002.06.24 19:20

A Blizzard Entertainment újabb hozzáféréseket zárt ki Battle.net rendszerébõl. Napjainkban nagyon sokan használnak ugyanis lopott kulcsokat, vagy éppen próbálják tönkretenni mások rendes játékát. A cég azt is elárulta, hogy egy teljesen új rendszeren dolgozik, mely sokkal biztonságosabb lesz, mint a jelenlegi. Reméljük sikerül nekik...

A ...legeslegkeresettebbek...

Hír | 2001.12.28 11:39

A világ egyik legnépszerűbb kereső oldala, a Yahoo ismét kiadta, szokásos éves összefoglalóját, hogy mégis mely kulcsszavak voltak a legnépszerűbbek a neten. Az itt található listából jól látható, hogy a legkeresettebb dolog a "PlayStation 2", míg azt ezt követő, második helyet bezsebelő karaktersorozat "Britney Spears"! Az "XBox" a 29. helyen futott be, míg a "GameCube" csak a 81. helyen tudott kullogni.

WolfenStein CD kulcsok

Hír | 2001.11.21 07:08

Ahogy azt korábban megígérték, a tegnapi nappal meg is jelent az id Software következő sikervárományosa, a return to Castle Wolfenstein! Alig teltek el másodpercek, a neten már meg is indult a CD kulcsok "csereberéje", ami nem tesz éppen jót a netes résznek...az id Software-től Graeme Devine elárulta, hogy ezeket a kulcsokat folyamatosan vadásszák, és szó nélkül kizárják ezeket a netes játék élvezete alól. A készítők azt ajánlják, hogy inkább mindenki vegye meg a programot, hiszen olyan eljárással védi a kulcsokat (pontosabban az internetes játékot), amit a Quake 3 óta nem sikerült feltörni...

Java FPS - Wolf3D a weben

Hír | 2001.06.21 09:51

Azért ez nem teljesen fedi az igazságot, hiszen nem az id Software egykori úttörő játéka, a Wolfenstein 3D került fel a webre, hanem egy minőségileg arra emlékeztető kis FPS. A Java-ban megírt játékban robot lépegetőket kell elpusztítanunk, és persze meg kell szereznünk a különféle töltényeket, gyógyítást és kulcsokat is. Ha érdekel a dolog, látogass el ide.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)