Kikerül a fizetős valuta a Dirty Bombból, nem lesz több új tartalom
Egyszerre jó és rossz hír az, hogy a lövölde hamarosan a szó minden értelmében ingyenes lesz.
Egyszerre jó és rossz hír az, hogy a lövölde hamarosan a szó minden értelmében ingyenes lesz.
Új infók derültek ki a FromSoftware következő játékáról.
A csapatnak voltak ötletei, de úgy látták, egy kiegészítő kevés ezek rendes kidolgozásához.
Ez egy kőkemény versenyjáték, benne a gravitációt hírből sem ismerő járgányokkal és rengeteg robbanással. Ha ez így bejön, akkor nem lesz gond.
A Bethesda mesélt kicsit a jövő év eleji terveikről. A jelenleg fejlesztés alatt álló projektek között egy titokzatos PvP móka is készül.
A következő járműnek egyáltalán nem lesznek kerekei.
Végül úgy döntött a DICE, hogy nem osztja ketté a játék közönségét.
Ha esetleg a Naughty Dog készülő játékával kapcsolatban is számítottatok pár új infóra, akkor sajnos csalódnotok kell.
A Turing architektúrára épülő kártya nem lesz éppen olcsó, de valószínűleg senki nem is ezt várta tőle.
Nem lesz több Hearthstone Championship Tour, helyette egy könnyen átlátható, háromlépcsős rendszer jön.
Így látják a helyzetet a hazai e-sportolók.
Sefton Hill, a stúdió egyik társalapítója tweetelt a pletykákra reagálva.
Két napon át, megszakításokkal játszhatja a játékot, akinek sikerül meghívót szereznie. Nem lesz nehéz.
A színészlegenda a Creed II után végleg szögre akasztja a bokszkesztyűket, nem bújik már többet a híres karakter bőrébe.
Nem számíthatunk újabb sztoriküldetésekre sem, viszont ezen kívül rendesen el leszünk látva tartalommal.
A Rockstar reméli, hogy nem lesz erre szükség, de mivel a játék most még pár hétig béta állapotban fut, erre is készülnünk kell.
A sorozat rajongói egy kicsit nyugodtabban várhatják a következő epizódot. Lesz egy rakat feloldható extra, de egyikért sem kell pénztárcát nyitni.
Aranylemezen a Kingdom Hearts III, már biztosan nem lesz újabb csúszás.
Eddig sem nagyon volt, hiszen a csapatok folyamatosan banolták a karaktert, de a Ubisoft végre belátta, hogy kezdeni kell valamit a helyzettel.
Hosszú idő után először nem lesz ott a Sony és a PlayStation a Los Angeles-i rendezvényen.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)