Alliance of Valiant Arms - Death Valley DLC multi-FPS trailer
Egy újabb multi-FPS valahonnan Koreából, amely már 2007-ben megjelent...
Egy újabb multi-FPS valahonnan Koreából, amely már 2007-ben megjelent...
A Swarm a Hothead Games, azaz a Deathspank előállítóinak új játéka.
Eljött az idő, hogy egy igazi hős, Deathspank eldöntse a világ sorsát!
Minden idők egyik legőrültebb (egyben aranyos, jópofa, idióta stb.) RPG főhőse DeathSpank.
Ahogy a Halál Ereklyéi film, úgy az ebből készülő játék is két darabban érkezik.
A Star Trek Onlineban annak, ha meghalsz, semmi következménye sincs - felrobbansz és kész. Maximum veszítesz egy ici-pici időt.
Két demóban játszott deathmatch között tekintsük meg, hogy mi lesz még a teljes AvP-ben.
2010 egyik legnagyobb stratégiai ígérete a R.U.S.E., amelyről új videó érkezett.
Újabb ízelítő a lenyűgözőnek ígérkező BF2 látványvilágból és játékmenetből.
Amikor felmérések készülnek, mindig érdekes dolgok derülnek ki... Ebben az esetben Angliában mérték fel a konzolokat.
Nemrégiben még védjegybejegyzés okán írtunk a Death Rallyról - most pedig ingyenessé tette a készítő Remedy.
A finn Remedy Entertainment biztosítani szeretné magának az akcióban bővelkedő autós játék jogait.
Egyenesen Oroszországból befutott a Death to Spies folytatásának demója. Le a német kémekkel!
Kellemes meglepetésként ért az Electronic Arts új kérdőíve, melyből kiderült, hogy multiplayeres mókára is számíthatunk a Dead Space folytatásában.
Egy Medieval: Total War koppintás, ahol a játék lényegét jelentő nagy térképes részt teljesen kihagyták, és csak a csaták maradtak.
Most nem kaptok se puszit, se pacsit, mert valami fránya vírus épp az immunrendszeremmel méri össze erejét. Igazi deathmatch zajlik, amiben az antibiotikum a legütősebb fegyver.
Jövő héten hazánkba is befut a DeathAdder új verziója, így a MAC-es gamereknek is lehetőségük lesz megtapasztalni a Razer technológiáját!
Ha már elnökválasztás, akkor legyen a mai menü a White House TD, melléje pedig valami pörgős akció
A tegnap befejeződött Seattle-ben tartott idei Penny Arcade Expo-n a Gears of War 2 team deatmatch módja is megmutatta magát.
A Blizzard megmutatta a nagyvilágnak a World of Warcraft: Wrath of the Lich King Death Knight kasztjának intróját.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)