Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1757

[MOVIE] Shadowrun - TÉNYLEG!!

Hír | 2006.05.10 06:45

A Microsoft sajtótájékoztatóján bemutatott anyagban szinte csak a Shadowrun konzol és PC közötti átjárhatóságát elemezték, ám most itt egy normális videobemutató is, ami a háttértörtörténetről, és a főbb szereplőkről szól, szóval megpróbálja elhelyezni a játékot. Azt hiszem, sikerrel...

[MOVIE] Aion E3 2006

Hír | 2006.05.10 06:13

Az Aion egy nemrég bejelentett új MMORPG, mely az NCsoft - köztudottan MMO játékokra szakosodott kiadó - fejlesztése alatt áll. Ahogy az mostanság szokás, az első videó HD felbontásban tárul a szemünk elé, s nagyjából egy perc erejéig mutatja be a játékot. Mindezt néhány új képpel is megfejeltük.

[MOVIE] Crysis CAM

Hír | 2006.05.10 04:50

Íme az előző pálya a Crysis E3-as bemutatójáról egy másik szögből. Ebből is látszik, hogy annyira nincsenek szkriptelve az események... annyira. Rövid, de velős :)

[KéPZ] Néhány újabb kép a kiállításról

Hír | 2006.05.10 01:18

Különösebb kommentár nélkül újabb négy képet prezentálnék, ami már a kiállításon készült. Persze még mindig üresen áll a csarnok, de a berendezéseket, a plakátokat, és egyéb reklámokat már elhelyezték. S ez az aranyos piros Trabant is gazdára vár... :)

'Hajnalt...

Hír | 2006.05.10 00:00

Noha az E3 ténylegesen még meg sem kezdődött, már most úgy ömlenek a jobbnál jobb anyagok, mintha dézsából öntenék. Néhány sorral lentebb ezért találtok is egy rövidke listát, amely összefoglalja a legkeresettebb és legérdekesebb híreket. Ne feledjétek, magyarországi idő szerint ma koraeste indul az E3! 9 nap múlva pedig Heroes V! :)

  • C&C 3: Tiberium Wars képződmények!
  • Folytatódik a Star Wars Empire at War!
  • GTA 4!!!!!!!!!!!! KÉSZÜLGET MÁÁÁÁÁR!
  • [MOVIE] ALAN WAKE!!!!!!!!!!!
  • [MOVIE] FABLE 2 - IGEN, FABLE 2!!!
  • [MOVIE] HALO 3
  • [MOVIE] PC és XBOX mix - Shadowrun is! :)
  • [MOVIE] RAINBOW SIX: VEGAS!!!
  • [MOZi] World of Warcraft MOZIFILM!!!!
  • Új faj lesz a World of Warcraftban!

  • [KéPZ] Sam & Max: Season One - AZ ELSŐ KÉP

    Hír | 2006.05.09 23:06

    Megérkezett a nemrég felfedett epizodikus Sam & Max: Season One első képe. Igazából nincs mit hozzáfűzni :)

    [FUN] Chacarron - a félisten tarol :)

    Hír | 2006.05.09 18:20

    No kérem, nem mondhatnám, hogy újdonságról van szó, de a nagy hírezgetés / olvasgatás közben úgy gondoltam nem árt egy kis kikapcsolódás. Chacarron névre hallgat egy videócska, ami szerintem különlegesebb kommentárt nem igényel. A srácnak nemcsak a mozgáskultúráját, de a hangját is érdemes analizálni - hihetetlen, hogy ma mi mindenből lehet pénzt csinálni :P Egyébiránt először azt hittem csak torzítottáka hangját - pontosabban újraszinkronizálták mókás emberek. De nem, a csávó ilyen, ezt a zenét tolja, és máris megvehető egy maxi lemeze, amin ez a "muzsika" van négy változatban!!! Elsőre szánalmas, másodszorra elgondolkodtató, harmadikra már mosolyogsz, negyedikre pedig már nem nagyon bírod ki röhögés nélkül! Erre tessék :)

    Eragon infomorzsák

    Hír | 2006.05.09 11:38

    Az Eragont nagyjából egy hónapja jelentették be, s akkor mindössze annyit tudtunk róla, hogy a hasonló című filmhez készül, ami pedig Christopher Paolini fantáziaregényén alapul. A történet főszereplője Eragon, a fiú, aki egy sárkánytojás birtokába jut. Hamar kiderül, hogy ez szerinte nem véletlen, a sors akarta úgy, hogy a benne fejlődő Saphirát, a sárkányt felnevelje. Az idő előrehaladtával aztán kénytelen lesz megismerkedni a gonosz Galbatorix királlyal, s annak birodalmába, Alagaesiába is el kell majd látogatnia, hogy felvegye a harcot az elnyomókkal. A király leghőbb vágya, hogy az összes sárkánylovagot elpusztítsa, miközben maga Eragon is azzá szeretne válni. Útja során bajtársakra lel, s összesen 16 szinten küzdi keresztül magát a végső megmérettetésig. A játék harmadik személyű nézőpontot használ, a harcrendszer mágián és közelharcon alapul, de például nyilat is használhatunk majd. Nagyjából 12-15 óra játékidőre számíthatunk majd. Jó pont, hogy kooperatív módban is játszhatunk majd, bár ez valószínűleg csak a konzolos verzióban oldható meg könnyen.

    Resident Evil 4 - csak szeptemberben!

    Hír | 2006.05.09 10:42

    Nos, a januárban fölfedezni vélt infók szerint a Resident Evil 4-nek PC-re már meg kellett volna jelennie. Minthogy ez nem történt meg, joggal vetődhet fel a kérdés: mi van? A nagy-britanniai Ubisoft jelenti - a negyedik rész csak szeptemberben érkezik meg PC-re. Bizonyíték itt.

    Uru Live - visszatér halottaiból!

    Hír | 2006.05.09 06:13

    Még 2004 februárjában a Ubi Soft úgy döntött, hogy a nem túl nagy sikerre való tekintettel leállítja az URU Live-ot, mely az Uru: Ages Beyond Myst online játszható változata volt. A GameTap elárulta, hogy a szolgáltatás igenis él, és mivel mostmár sokkal több felhasználónak van rendes netelérése, ezért folytatni szeretnék a működést. Annak érdekében, hogy ne is unják meg az esetleges "új" játékosok, a kiadó és a fejlesztő folyamatosan, epizódikus megjelenésben friss tartalommal tölti majd meg. Hamarosan újabb hírcsokor érkezik, melyből kiderül, hogy hogyan is lehet vele újra nyomuln!

    Rome Total War: Alexander előzetes

    Hír | 2006.05.08 22:42

    Ha esetleg nem lenne elegendő olvasnivaló mára (hááhááhááháá :D), itt egy friss irományunk. Ezúttal G-San bácsi szedte össze az elérhető infók nagy részét a Rome Total War következő epizódjáról, az Alexanderről. Alig néhány napja jelentették be, és bár tudjuk, hogy a tényleges második rész jóval ütősebb lesz, ezzel is kfejezetten érdemes foglalkozni! Ha érdekel, klikkelj alant:

    Az ESRB nem tágít: az Oblivion nem gyerekeknek való!

    Hír | 2006.05.08 12:22

    Alig négy napja tört ki a botrány az Oblivionnal kapcsolatban. Ekkor az ESRB úgy döntött, hogy átminősíti a TES IV: Oblivion beosztását; ugyanis a játékban túlzott erőszakot és külső mod által beépített meztelenkedést véltek fölfedezni - állításuk szerint ezért volt szükség a Mature kategóriába való átváltásra, ami a Bethesda alkotását illeti. Az elmúlt napokban támadások gigantikus sorozata érte és éri az ESRB-t több oldalról is. Az eseményt rengeteg rajongó kommentálta, de hozzászólt az ügyhöz a Bethesda Softworks és a Take Two Interactiveval kapcsolatban is hallhatunk néhány érdekességet. Utóbbi mint tudjuk, hasonlóképp járt... Rajongók tömege bombázta egyet nem értésével az ESRB-t és annak munkatársait a napokban. A közvélemény szerint felesleges volt átsorolni a játékot, no és a külső mod nem a játék része, ezért fölöttébb fölháborítónak tartják a dolgot. A fejlesztők állítása szerint ők nem csaptak be senkit, a normál verziót adták le az ESRB-nek ellenőrzésre anno. A Bethesda elmondása szerint nem rakott semmilyen pornográf anyagot az Elder Scroll's negyedik részébe, továbbá bónuszként elérhető pucérkodó nénik sem kaptak helyet a játékban. Az ESRB részéről a társaság igazgatóját, Patricia Vancet kérdezték. A cégvezető állítása szerint a Bethesda rajtahagyott a lemezen egy olyan fájlt, amelynek segítségével a női karakterek átnevezhetőek, és módosíthatóak azok kinézetei. Vance úgy gondolja, hogy szomorú, hogy senki sem törölte ezt a lehetőséget a fejlesztőknél a játék aranylemezre kerülése előtt. Az ESRB munkatársai újra megvizsgálták a játékot, és túlságosan erőszakosnak találták azt. Vance elmondta, hogy bár a Bethesda teljesnek, átfogónak és széleskörűnek gondolta az első vizsgálatot, az ESRB ezt másképp látja; és ezért volt szükség a kategória módosítására. Sokak szerint az ESRB rendszere koránt sem kielégítő. Ezt egy már megtörtént esettel igyekeztek magyarázni. A Take Two Interactiveot is érték külső támadások - mint tudjuk, körülbelül 10 hónapja a kiadóóriás egyik nagy játékát is túlzottan erőszakosnak és rejtett pornóanyagokkal telinek találták. Ennek ellenére a forgalmazás és a kereslet töretlen maradt, tehát az ESRB hiába sorolta át játékukat, a szülők ennek ellenére is megvették azt.

    [DEMO] 18. heti kollekció!

    Hír | 2006.05.07 12:16

    A heti nyertes egyétrelműen a CellFactor lett volna, ha menne AGEIA PhysX kártya nélkül. Azért így is volt fontos demó, hiszen végre a hazai fejlesztésű Rush for Berlin-t is ki lehet próbálni. Ha lemaradtál valamiről a héten, itt a pótlási lehetőség:

  • Cellblock Squadrons
  • CellFactor
  • Pacific Storm
  • Rush for Berlin
  • Shadowgrounds #2
  • Space Rangers 2: Rise of the Dominators
  • Wildlife Park 2 ENG

  • [MOVIE] Warhammer: Mark of Chaos

    Hír | 2006.05.06 20:54

    A Warhammer: Mark of Chaos című, hazai fejlesztésű (Black Hole Games) stratégiai játék kapcsán legutóbb arról számoltunk be, hogy beindult a honlapja. Most egy új videó érkezett, aminek azonban sajnos nincs hangja. Ennek ellenére gyönyörűen megfigyelhetjük, hogyan tudja felvenni a kesztyűt egyetlen óriás egy egész seregnyi katonával.

    [MOVIE] Brothers in Arms 3 HD

    Hír | 2006.05.06 18:12

    A múltkori javított minőségű Brothers in Arms: Hell's Highway videó után most megérkezett egy valamivel hosszabb változat, aminek a végén egy egészen új jelenet látható. Nagyjából ennyit lehet elmondani - remek kontra ez az alábbi CoD3 animációra :)

    [MOVIE] CALL OF DUTY 3

    Hír | 2006.05.06 17:53

    Bár egyelőre úgy tűnik, a Call of Duty 3 kizárólag újgenerációs konzolokra jelenik meg, ez várhatóan megváltozik - különben az Activision elmehet a sunyiba :) Mit fecsérlem itt a szót?! Megérkezett a játék E3-as videója! A Brothers in Arms: Hell's Highway mellett azonban ez már annyira nem is tűnik nagy durranásnak...

    Rosszabbul teljesített az Activision

    Hír | 2006.05.06 14:51

    Az Activision játékkiadó nyilvánosságra hozta negyedik negyedévi, valamint az egész tavalyi üzleti évre vonatkozó pénzügyi adatait, melyek szerint az évről évre realizálódó nyereség-, és bevételcsökkenés most is megmaradt. A negyedik negyedévet 9,2 millió dolláros bevételcsökkenéssel zárták az egy évvel korábbi ugyanezen időszakhoz képest, ami így összesen 188,1 millió dollár bevételt jelent. A vállalat szerint ez a még mindig zajló generációváltás következménye a konzolos piacon. A 2006-os teljes üzleti évre vonatkozó nettó nyereség 41,9 millió dollárra csökkent, ami lényegesen alacsonyabb az egy évvel korábban elért 138,3 millióhoz képest. Ennek ellenére a nettó bevétel terén nominális növekedést sikerült realizálni: a teljes üzleti évben a tavalyi 1,41 milliárd helyett most 1,47 milliárd dollár összbevételt könyvelhettek el. A vállalat európai üzletága az elmúlt egy évben 18%-os növekedést ért el, s így elérte a 400 millió dolláros bevételt, s emellett új piacokat is sikerült elérniük. A 2007-es első pénzügyi negyedévre vonatkozó előrejelzés szerint 145 millió dollár bevételre számít az Activision, ami nagyjából 11 centes részvényenkénti veszteséget jelent. A teljes 2007-es üzleti évben 1,03 milliárd bevételt, és részvényenkénti 10 cent nyereséget szeretnének elérni. Ebben segítséget nyújthat az a nemrég bejelentett jogvásárlási megállapodás is, amely a James Bond játékok kiadására vonatkozik, ám ez már valószínűleg csak a 2008-as üzleti évet befolyásolhatja.

    [MOVIE] Ghost Recon 3

    Hír | 2006.05.05 23:31

    A játék megjelenésének tiszteletére a Ubisoft kiadott egy végső Ghost Recon: Advanced Warfighter videót arra az esetre, ha valaki még esetleg mindig nem tudta volna eldönteni, hogy érdmesnek tartja-e az alkotást megvételre. Bár, aki a demó után még mindig bizonytalan, annak nyilván nem jelent megoldást egy újabb videó, no de mindegy. A másfél perces anyagot innen lehet letölteni.

    [PATCH] Heroes of Annihilated Empires

    Hír | 2006.05.05 23:22

    A nemrég megjelent Heroes of Annihilated Empires című fantasy stratégiai szerepjáték bétájához máris megérkezett az első javítócsomag. A GSC Game World által fejlesztett alkotás új verziójában javításra került számos grafikai, útkeresési, és mesterséges intelligenciát érintő hiba is. A 10 megás fájlt innen lehet letölteni.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)