Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 679

HAEGEMONIA HÁTTEREK!

Hír | 2002.09.24 22:42

Alig néhány perce, hogy sikerült beférkőznöm a Digital Reality egészen friss press FTP-jére, és máris levadásztam néhány fincsi kis wallpapert nektek! :D Remélem nem haragudnak meg érte a fejlesztők, de én ezeket máris megosztom veletek, mert szerintm annyira jól néznek ki. Íme a tuti: Update: Egy kis érdekesség! A játék honlapjáról már egy ideje megrendelhető, egy limitált példányszámmal rendelkező, úgynevezett Collectors Edition, mely a következő finomságokat tartalmazza majd: A diszdobozon felül a miénk lesz egy poszter, egy audio-CD és egy Gáspár András által írt, Haegemonia-univerzumban játszódó könyv! Ezen felül, még egy eredeti Haegemonia poló is dukál a szerencsés vásárlónak! Ha érdekel, kattanj el ide!

AMD 1900+ és 2000+ notebook-ba

Hír | 2002.09.24 14:23

Az AMD a mai napon előállt két legújabb notebook processzorával, melyek az Athlon XP 1900+ és 2000+ márkanevet kapták. Már több neves noteszgép gyártó, például a Compaq, a Packard Bell és a Fujitsu Siemens is jelezte igényét a chipekre, tehát nem sokat kell várni a bolti példányokra sem.

Egykezes PDA

Hír | 2002.08.11 14:27

Az ötlet pofonegyszerű. Miért is kéne mindkét kezünket használni egy PDA működtetéséhez? Már korábban is voltak próbálkozások egykezes marokszámítógép megalkotására, ám ezek többnyire kimerültek valamilyen övre csatolható szerkezetben, melyet ugye nem kell tartanunk, tehát egyik kezünk szabadon marad. Most azonban egy nagyon érdekes példányt mutattak be, ami akár a jövő PDA-jának is tekinthető. A készülékben egy 133Mhz-es processzor dolgozik, 32MB RAM társaságában, Linux rendszer alatt. Itt elolvashattok pár további infót és megnézhettek egy képet a roppant praktikus gépről.

Hammer 2.6GHz zárt ajtók mögött

Hír | 2002.08.08 19:22

Értesülések szerint az AMD a Helsinkiben megrendezett Assembly 2002 kiállításon a nagyközönség kizárásával már bemutatta Hammer processzorainak első működő példányait. A bemutatón részt vettek az ASUS, a Nokia és az Electronic Arts képviselői, akik abban a szerencsében részesültek, hogy megtekinthettek egy 2.6Ghz-en üzemelő Hammert (az AMD PR részlege ezt a procit valószínűleg a 3400+ névvel illeti majd). Egyelőre a német Tecchannel.de-nek van bővebb beszámolója a témáról, ha érdekel, kattints ide.

AMD Athlon 2400+ csak októberben

Hír | 2002.08.06 17:16

Nagy valószínűséggel az AMD 2400+ névre keresztelt processzora csak októberben, vagy később lát napvilágot. A cég különösebben nem indokolta a késést, aminek oka az Athlon XP-kben először debütáló 333Mhz-es FSB lehet, bár ez az AMD részéről még nem nyert megerősítést. Az elhalasztott megjelenésre reagálva számos helyen elhangzott az a vélemény, hogy a cég nagy hibát követ el, mivel a nagy vetélytárs Intel 2.80Ghz-es példányára sem kell már sokat várnunk és ha így halad a procik órajeleinek emelkedése, az AMD-nek nagyon bele kell húznia, ha nem akar lemaradni.

Samsung DDR tervek

Hír | 2002.08.06 12:57

A Samsung elég meghatározó név a RAM piacon, főleg a DDR memóriák gyártásában jeleskednek. Nos, a cég egy kis beszámoló keretében vázolta terveit a jövőre nézve. Év végén már kaphatóak lesznek a DDR 400-as modulok és bemutatásra kerülnek a jövő évben forgalomba kerülő DDR-II modulok 400/533/667Mhz-en ketyegő példányai. 2003-ban ugyan még nem lesz kapható, de bemutatják a GDDR SDRAM-okat, melyek elég húzós technikai urásnak ígérkeznek az eddigi DDR-ekhez képest, bár részleteket eddig nem közöltek az új fejlesztésről.

266Mhz-es DDR? Felejtsd el...

Hír | 2002.08.05 19:25

Lassan ott tartunk, hogy egy 266Mhz-en ketyegő DDR modullal a haver gépét sem érjük utól...Hogy miért? Nemrég érkeztek meg a 333Mhz-es példányok és most megint gyorsultunk, hála a Geil cégnek, aki piacra dobta a 433Mhz-en (!) rezgő PC3500-as DDR memóriákat. Sokan bizonyára elismerően füttyenthettek, ez már igen! Látogassatok el a cég honlapjára, ahol bővebben olvashattok a technikáról. Zárásképpen csak ennyit: Geil! (németül annyit tesz: király!).

Invictus interjú!

Hír | 2002.07.31 11:20

A Hungarian SimWorld csapata felkereste az Invictus csapatát, hogy legújabb autós játékukról faggassák őket! A legelső interjút ezzel az alkotással kapcsolatban már elolvashattad a GameStar Magazin aktuális számában!

Íme egy részlet az új kérdezz/felelek-ből:
HSW: Milyen autókkal találkozhatunk majd és terveitek szerint mennyi járgány lesz a programban? Kozák T: 16 jármû van a játékban, melyek a valódi autókhoz kisértetiesen hasonlító példányok. Hogy miért csak hasonlít? Mert ilyen törésfizikával ellátott játékhoz nem adják a nevüket a gyártók :D HSW: Mik a további terveitek, maradtok a PC-s autóverseny programok készítésénél? Kozák T.: A cipész maradjon a kaptafánál, az Invictus az autós játékoknál. Ez így van rendjén. Hogy nézne ki, ha mi is ûrhajós-stratégiát készítenénk?
Mivel érdekel a teljes változat is (:D), kattanj el ide!

Endless Ages GOLD

Hír | 2002.07.30 22:36

Elkészült vala az Endeless Ages nevezetű MMOFPS/RPG is, melyet már elég régen bejelentettek. Az első adag dobozolt példány már el is érkezett az előrendeléses áruszállítókhoz! Ha minden jól megy, augusztus 9-ig minden olyan gamer arc megkapja a játékot, aki már korábban elővételben megvásárolta ezt. Ha még nem ismernéd a játékot, feltétlenül kolbászolj el ide!

Top 20 Xbox játék

Hír | 2002.07.23 07:54

A The Magic Box-szon közzétett infók alapján, ezek azok az Xbox-os alkotások, melyek eladási szempontból legsikeresebbek Japánban. Az eladási adatok az Xbox bevezetésétől, vagy februártól, június 16-ig érvényesek (azóta biztosan eladtak még néhány DoA3-at :D). A szám, értelemszerűen az eladott példányt jelenti...

Dead or Alive 3 (Tecmo) - 142,148 Halo (Microsoft) - 57,250 Genma Onimusha (Capcom) - 35,043 Project Gotham Racing (Microsoft) - 30,655 Jet Set Radio Future (Sega) - 27,432 Shikigami No Shiro (Mediaquest) - 22,705 Gun Valkyrie (Sega) - 20,072 Air Force Delta II (Konami) - 9,459 Nobunaga's Ambition Ranseiki (Koei) - 9,329 Double S.T.E.A.L. (Bunkasha) - 9,041 Rallisports Challenge (Microsoft) - 7,884 Nezmix (Microsoft) - 7,114 2002 FIFA World Cup Korea Japan (EA Square) - 6,836 UFC: Tapout (Capcom) - 5,724 Metal Dungeon (Panther Soft) - 5,605 Bistro Cupid (Success) - 5,579 Myst III: Exiles (Ubi Soft) - 4,785 Jikkyou World Soccer 2002 (Konami) - 4,422 F1 2002 (EA Square) - 3,049 Knockout Kings 2002 (EA Square) 798 Mad Dash Racing (Eidos) - 779

Warcraft 3...a LEG!

Hír | 2002.07.22 18:01

A Yahoo legfrissebb jelentéséből kiderült, hogy nemcsak, hogy sikeres a Warcraft III: Reign of Chaos, de úgy tűnik, hogy az eddigi legsikeresebb PC-s játék is :) Rekord eladásait hamarabb érte el, mint a Diablo 2, vagy annak kiegészítése (pedig arra már azt mondták, hogy megdönthetetlen...). Világszerte egyébként 4.4 millió példány lett "szétszórva", ebből pedig már több, mint egymillió el is kelt! Vajon mi lesz, ha egyszer elkészül a Starcraft 2? :D

Új IBM hard disk

Hír | 2002.07.09 19:25

Az IBM új merevlemeze nem akármilyen példánynak ígérkezik. A kitüntetett figyelmet 10.000-es fordulatszámának, 146Gbyte kapacitásának és 8Mbyte-os cache-ének köszönheti. A drive-ba bekerült még egy okos újítás is, melynek köszönhetően egyfajta "rezgéscsökkentő" szerkezet folyamatosan figyeli a készülékben végbemenő "rázkódásokat" (ezek a nagy fordulatszám és a sok forgó alkatrész számlájára írhatók) és szükség esetén beavatkozik, ezzel növelve meg a merevlemez élettartamát.

NWN...szanaszét egymillió!

Hír | 2002.06.29 18:01

Az Infogrames büszkén jelentette, alighogy piacra dobták a Bioware féle Neverwinter Nights nevezetü szerepjáékot, máris 125 ezer példányt el is adtak belõle. Amerikában 500 ezret, míg a világ többi részén további fél millió példányt lett még szétszórva. Ez azt jelenti, hogy egyelõre nem kell attó tartani, hogy lemaradunk róla... :D

Dedikált Neverwinter Nights!

Hír | 2002.06.16 12:28

Egy érdekes kis hírre bukkantam néhány perccel ezelőtt. Az eBay.com-on egy aukción meg lehet vásárolni a napokon belül megjelenő Neverwinter Nights dedikált változatát. A hír írásának pillanatában 505 dollárnál járt a licit. Még kb. másfél napon keresztül te is felé ígérhetsz...Ha érdekel, klikk ide, vagy ide (ugyanis két példány is létezik belőle).

Megérkezett az Athlon XP 2200+

Hír | 2002.06.10 18:11

A mai napon hivatalosan is bejelentette az Advanced Micro Devices Athlon XP 2200+ processzorának debütálását. A CPU-k akár máris megvásárolhatók, igaz Amerikában, nekünk még egy picit várnunk kell, míg az első példányok eljutnak a hazai boltokba. AZ új központi egység már 0.13 mikronos gyártástechnológiával készül, ezáltal kevesebb hőt ad le, viszont gyorsabb is az eddigieknél. A hivatalos bejelentést itt olvashatjátok el.

DOA3 túl az 1 millión

Hír | 2002.05.08 19:10

A Gamespot jelentése szerint nemrégiben értékesítették az elsõ milliomodik Dead or Alive 3 játékot Xbox-ra. A Tecmo játéka már megjelenésekor is nagy sikert aratott, de ekkorára még a fejlesztõk sem nagyon számítottak. A verekedõs játék egyébként a második Xbox játék, melynek eladott példányszáma meghaladta ezt a mennyiséget. Az elsõ a Halo volt...

DAoC - rekord eladások

Hír | 2002.05.04 23:00

Az európai gamer arcoknak a jelek szerint igencsak tetszik a már régebben debütált Dark Age of Camelot címü MMORPG alkotás. Az NDL legfrissebb jelentése szerint nemrégiben értékesítették a 80,000-ik példányt, ami egy csak online játszható alkotás esetében igencsak nagy szó! Ha esetleg te még nem ismernéd az alkotást, mindenképpen látogass el ide!

Cricket 2002 demo

Hír | 2002.05.02 08:11

Az EA Sport szokásos, éves sportjákainak következő példánya a Cricket 2002. Ennek a minap adták ki a kipróbálható változatát, melyet máris elkezdhetsz letölteni tőlünk! Az AVault-ton előbb megszemlélhetsz néhány képet a demoból...

Gigabyte Radeon 8500

Hír | 2002.04.30 18:23

Biztos elég sokan tudjátok már, hogy a tajvani illetőségű Gigabyte nemrég bejelentette, hogy a jövőben kizárólag az ATi által gyártott chipekkel szereli grafikus kártyáit. A közleményt követően nem sokkal megjelent első grafikus vezérlőben már Radeon 7500 chip dohogott. A most érkező példányt már az ATi high-end GPU-jával a Radeon 8500-zal, valamint 128Mbyte DDR RAM-mal vértezik fel. A kártya mellé 6 különféle 3D-s játékot csomagolnak, melyeken azonnal nyüstölheti a vásárló új szerzeményét.

Rollercoaster Tycoon II idén ősszel!

Hír | 2002.04.26 07:45

Közeleg már a népszerű Rollercoaster Tycoon sorozat következő epizúdja. A hullámvasút építősdi a jelek szerint nem áll meg a nemrégiben debütált legújabb résszel. A folytatásban szinte teljesen szabad kezet kapunk az építésekben, rengeteg új boltot, kissebb büféket, miegymást építhetünk a látogatók csalogatásának érdekében. A játék, elvileg már idén ősszel a boltok polcaira kerül. Az első Rollercoaster játékot Chris Sawyer alkotta meg, még 1999 elején. Azóta többsör is volt a Top 10-es eladási listák élén és az eltelt idő alatt közel 4 millió példányban értékesítették az eddigi változatokat!

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)