Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 675

'Reggelt...

Hír | 2004.01.30 09:29

Üdv mindenkinek. Nos, úgy néz ki, hogy a nulla elérésével el tudjuk indítani a felújított oldalt, igaz, jónéhány korábbi ötletünk ebben az esetben kimarad belőle. De inkább tartjuk magunkat a szavunkhoz, hiszen nem tudhatjátok, hogy mi minden marad ki :D Ezen érdekességeket az elkövetkezendő időszakban fogjuk belepaszírozni az oldalba, minden változásról értesülni fogtok. A fórumozók kedvéért örömmel jelentem, hogy miután elindul ma délután az oldal, igyekszünk rendet teremteni és új szabályokat hozni az ő univerzumukban is. Az erő legyen mindenkivel, és szorítsatok, hogy drága jó internetszolgáltatónk ne akkor haldokoljon, amikor lelőttük az aktuális oldalt :)

Tudod mi lesz azzal a gyerekkel, aki hazudik? - kérdezi a pap hittan órán. - Pokolra jut - hangzik a gyerek felelete. - Tudod mi az a pokol? - A pokol az egy szörnyű hely, ahol az ember megég. - És mit kell tenned azért, hogy ne juss a pokolba? - Vigyázni kell az egészségemre, nehogy meghaljak.

Dio 2: LoD 1.10-es tárgyak

Hír | 2004.01.23 06:50

A PlanetDiablo csapata volt oly ügyes, és elkészítette a Diablo II: LoD 1.10-es patch-ében szereplő összes tárgynak a listáját, "bemutatóját". Mint tudjuk az új javítással a Blizzard tengernyi új cuccot adott a játékosok kezébe (persze ezeket meg is kell találni:)), így jó alkalom most ezeket tanulmányozni. Összeállítani papíron egy karaktert, aztán irány a Trade-channel :). Ide nyomva kellemes nézelődésben lehet részetek.

Microids játékok

Hír | 2004.01.16 20:03

A Microids egy új megállapodást kötött az XS Games-el. Ebben még nem is lenne semmi érdekes, ám az élelmes aktakukacok észrevettek egy eddig be nem jelentett játékot az iratok közt. Ez nem más, mint az Obscure, ami egy újabb túlélő horror lesz. Erről egyenlőre még mást nem lehet tudni, valamikor a közeljövőben jelentik majd be. A papírokból az is világossá vált, hogy Syberia II Március 15-20 között kerül a boltok polcaira.

'Napot...

Hír | 2004.01.11 15:01

Szép napot mindenkinek. Nos, mint többen tudjátok, a minap megrendeztük legutóbbi Nyílt napunkat, ahol legújabb előfizetői akciónk nyerteseit is kisorsoltuk. A pontos nyilvántartásba vétel még folyik, de reményeim szerint holnap már közzétehetem a pontos listát! A mai napon a következő a terv. Van néhány elenyésző hírecske, ezeket gyorsan kiteszem, majd a helyszínen készült képek többségét is megosztom veletek. Remélhetőleg este azért még lesznek érdekességek, addigis lássuk mi jutott eddig:

Feleség kétségbeesve rohan a férjhez: - Drágám, anyám leesett a létráról, most mit csináljak? - Paprikás krumpli jó lesz...

Képcsináló testmozgással

Hír | 2004.01.08 14:49

Aki esetleg már megunta valamelyik játékban való ujj-tréningezését, az most új lehetőséget kap. Nevezetesen az alant szereplő linkekre kattoghattok, e műveletsor eredményeként pedig csodás képeket csalhattok elő.

  • Alpha Black Zero
  • BiosFear
  • Dark and Light
  • Face of Mankind
  • Far Cry
  • Joan of Arc
  • Kombat
  • Supremacy Four Paths To Power

  • 'Napot...

    Hír | 2004.01.05 11:26

    Óóóó, mennyire nem vártam ezt a napot - bár gondolom ezzel nem vagyok egyedül! Épphogy ki tudtam kászálódni a paplan és a lepedő fogságából, az álommanó újra lecsapott. Nemrég ébredtem, és lám, igencsak érdekes hírekbe botlottam. Legalább megérte felkelni :) Nem tudom, kinek, hogy telt ez a néhány napos szünidő, de nekem csak egyvalami fogalmazódik meg fejecskémben újra meg újra: "iszonyat rövid volt ez a hét". Na mindegy, elég a siránkozásból. Csapjunk a lovak közé:

    Két hangya motorozik. - Azt mondja az egyik: Álljunk meg! - Mire a másik: Mégis miért? - Bogár ment a szemembe!

    [FuN] Szilveszteri Móka

    Hír | 2003.12.31 16:44

    Telik az idő, ketyeg az óra, nehogy menjek detoxikálóra... Sok a pia, sok a nő, van a fejem fölött tető? Nem látom, mert süt a nap, oda nézz: jön a pap! Kérsz még ebből? Hogyha lenne... Menjél inkább ki a kertbe! Messze van még? Hány az óra? Egyedül az nem megy detoxikálóra... Ezzennel mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok, egyelőre csak a magam nevében! De jöjjön a ráadás. (Thanks: 'Vicces képek! :D' topik, Mac'Geri, Vicclap.hu)


    Teccikérteni...

    Mé' nincs "Mindkettőt" gomb?

    Oh, really?

    Papa, indexelj!

    De szőrös ez a baba!

    A fejlődés megállíthatatlan!

    Mr. Bearminator

    Nem kéne apró dolgokon fennakadni

    Az Erő legyen velem...

    A bocimobil

    Reggel ne erre ébredjetek! :)

    ERA frissítések

    Hír | 2003.12.31 16:13

    Azt ugyan nem tudni, hogy Vera van-e a fejlesztő gárda csapatának tagjai közt, azt azonban igen, hogy befektetőket keresnek. Ezen kívűl a következő esztendő és az ő maguk ajándékaként megtekinthettek egy szép kis háttérképet:

    'Reggelt

    Hír | 2003.12.28 09:39

    Tigeroo utasítására kénytelen vagyok megírni a reggeli beköszöntést. Azzal fenyegetőzött, hogy megpörköli a papagájom taraját, ha nem csinálom meg. Ennek a felsőbb kényszerítő erőnek pedig be kell hódolnom. Amúgy is az olvasók mindenek előtt! :) Sajnos barátaim, ez volt az utolsó teljes hét ebben az évben. Sajnos? Jön a következő, mely új évet, új kalandokat, s nem utolsó sorban új meglepetéseket is tartogat - és ez vonatkozik a mi szeretett GSO-nkra is! Mai viccünket köszönjétek TOMEEEEE adminunknak! :)

    Megy a székely a kutyájával a szekéren. Lassan megy a ló, ezért a székely elkezdi verni ostorral, hogy gyorsabban menjen. Erre a ló megszólal: - Jaj gazdám! Miért bántasz mindig? Lehetnél velem egy picit kedvesebb is! A székelybe beleáll a félelem, leugrik a szekérről és fut a kutyájával el az erdőbe. Ott egy fa tövénél fújják ki magukat, mire a kutya megszólal: - Húúú bakker!!! Te is megijedtél, mikor a ló megszólalt?
    Update1: Wááá gyerekek, mit talált Formi haverom?? Nézzétek és hallgassátok! Én majd' leestem a székről :D HAvEFuN! Update2: Íme az említett papagáj, s Baromarcu nevű olvasónk kérésére a vigyorgó macska is :))

    Bubi ízlelgeti a házát

    Bubi kacsint, csak nem látszik

    Odass! Mi az ott?

    Hihi, hát én!

    'Reggelt...

    Hír | 2003.11.13 06:34

    Üdvözlet! Hol is kezdjük... hideg van és korán. :) Egy kis szívmelengetőnek adok nektek egy szép linket, mely a Blizzard ajándéka WoW kedvelőknek. Aztán... Nemsokára lesz mivel játszani. :)

    A család az állatkertben van. Éppen az elefántketrec előtt állnak, a kislány nézegeti a hímelefánt micsodáját. - Anyuuu, mi az ott az elefántnak? - Az? - kérdez vissza zavartan a mama - Az semmi. - Apu, mi az ott az elefántnak? - Anyád mit mondott? - Azt mondta, hogy az semmi. A papa erre büszkén mosolyog: - Hát igen. Anyád nagyon el van kényeztetve.

    'Reggelt...

    Hír | 2003.11.05 07:09

    Jó estét, izé reggelt! :) Már egészen világos van odakint ilyen "korán" is, de az idő -nálunk legalábbis- csalóka... Nyalóka csak akkor jár, ha jók vagytok. :D Nade, hogy gyorsabb legyek saját magamnál, jön a vicc utána pedig a hírezmények:

    A nagypapa fel akarja ásni a kertet, de rá kell jönnie, nagyon fáj a dereka. Ír egy levelet, a börtönben ülő fiának: "Kedves fiam nagyon hiányzol. ... Ma fel akartam ásni a kertet de nem bírtam." Érkezik egy levél a fiútól: "Apa ne ásd fel mert oda ástam a hullákat!" Jön a rendőrség és feltúrja az egész kertet. Jön a levél ismét a fiútól: "Apa jelenlegi helyzetemben ez volt a legtöbb amit tehettem..."

    Tarol a Max Payne 2

    Hír | 2003.11.04 23:02

    Azt is mondhatnám, hogy papírforma szerint robbant a Max Payne folytatásának eladása. Ahogy megjelent, azonnal az amerikai lista elejére kúszott. Kiváncsi leszek meddig trónol majd (vajon az NFS Underground letaszítja? :D) 1. Max Payne 2: Fall Of Max Payne - Take 2 2. Halo: Combat Evolved - Microsoft 3. Age Of Mythology - Microsoft 4. C&C: Generals Zero Hour - Electronic Arts 5. Age Of Mythology: Titans - Microsoft 6. FS2004: Century Of Flight - Microsoft 7. The Sims Double Deluxe - Electronic Arts 8. Medal Of Honor: AA BreakThrough - Electronic Arts 9. Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy - LucasArts 10. Command & Conquer: Generals - Electronic Arts

    'Reggelt...

    Hír | 2003.11.02 09:42

    Jó reggelit! Ma máris egy jó hírrel fogjuk kezdeni a napot... Rögtön ez a hír után. :) Addig is tömjétek a fejetek, végezzétek el a dolgaitok, vagy ha úgy látja kedvetek, aludjatok még. :D

    Az ífjú házaspár elmegy nászútra a Szaharába. De mivel az asszonynak üzleti ügyei vannak a férj előre megy. Rendes papucsférj lévén amint megérkezik emailt küld feleségének. De mivel elhagyta a címet emlékezetből írja be. Csak egy kicsit téved és így az özvegy papnéhoz érkezik akinek előző nap halt meg a férje. Miután elolvasta ájulva összeesik. A rokonok berohannak és elolvassák a levelet melyen a következő áll: "Szia most érkeztem meg. Mindent elintéztem holnapi jöveteledhez. U.i.: JÓ MELEG VAN IDELENT."

    'Reggelt...

    Hír | 2003.11.01 09:36

    Akár hiszitek, akár nem, ismét itt csücsülünk, nyakunkon a lapleadással. Már csakazértis, hogy még ne kelljen cikket gyártani, úgy gondoltam hírezek kicsit :) Ha nem is sokat hozok reggelire, azok legalább elég ütősek lesznek :) Előbb azonban hallgassátok meg Neton mester szavait:

    Feleség kétségbe esve rohan a férjhez: - Drágám, anyám leesett a létráról, most mit csináljak? - Paprikás krumpli jó lesz...

    'Reggelt...

    Hír | 2003.10.07 06:52

    Derűs estét, izé... reggelt. Papírok, jegyzetek és szemetek halmazából kikandikálva mindjárt az ágyat választom, ahogy szerintem ti is. Most nem mondanék mást, mindenki váltson 6-osba és ne álljon le a gépezettel! (Nem jön semmiféle nagyágyú demója:))

    Kismalac fest egy képet a falra. Arra jár a takarítónő és megkérdezi: -Mit csinálsz malacka? -Festek. -Mit festesz? -Ördögöt. -És szarva van? -Nem, mondom festve.

    'Reggelt...

    Hír | 2003.10.05 09:16

    Köszöntelek titeket! Hát, aki úgy érzi, hogy unatkozik és kint sem tud mit csinálni -nálunk elég határozatlan és fagyos az idő- annak mára tudok ajánlani délelőtt egy pár darab videót, és San Remo Rally-t, bárcsak lenne már ilyen PC-re is, de egyelőre a TV elé kell ülni ha meg akarjátok nézni... :)

    Három ügynök bemegy a WC-be. Az egyik kihúzza a beépített fogát. -Hallo, itt vagyok!(Ez egy beépített mobil.) A második kitépi a beépített hajszálát. -Hallo, itt vagyok! A harmadiknak WC papír lóg a hátsójából. Megszólal: -A fenébe, nekem meg faxom jött!

    Celtic Kings finomságok

    Hír | 2003.10.03 17:56

    A Haemimont Games küldött néhány exkluzív rajzocskát a Gamer's Hell-nek a Celtic Kings: The Punic Wars játékból (van néhány új háttérkép is, méghozzá itt). Az egész gamma a Pun háborúkat (Punic = Pun, gyengébbek kedvéért a Karthágó vs. Róma meccset) dolgozza fel. Tolhatjuk Hannibál seregeivel, de akár vissza is verhetjük őt Scipioval. Mindezt megtehetjük még eben a negyedévben.

    Warcraft III plakát

    Hír | 2003.09.30 05:57

    A Blizzardos arcok elővarázsoltak műhelyükből egy vadiúj háttérképet, mely egy olyan lényt ábrázól, ami, aki akár még boxoló is lehetne, de ez esetben nem. :) Jól sikerült, akit érdekel erre parancsoljon...

    1C és LifeMode szerződés

    Hír | 2003.09.25 14:47

    Az 1C és a LifeMode újabb szerződést írt alá. A papír szerint a LifeStudio:HEAD SDK-ját fogják használni a Boomer elnevezésű akciójátékban és egy olyan RPGben, melyet még nem jelentettek be.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)