Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1757

[PATCH] Elder Scrolls IV: Oblivion

Hír | 2006.06.06 21:05

Megérkezett a korábban ígért 1.1-es verziójú The Elder Scrolls IV: Oblivion javítás. A Bethesda Softworks alkotásának összes, angol nyelvű kiadásához használható az alábbi csomag, amely számos felfedezett hibát orvosol, szóval a feltelepítése mindenképp ajánlott. Az alig egy megás fájlt innen érdemes letölteni.

Ismét hadrendben a The Pirate Bay

Hír | 2006.06.04 11:41

Nemrég adtunk hírt arról, hogy a svéd hatóságok bezáratták a The Pirate Bay nevű torrentoldalt. Nos, a világ legnagyobb bittorrentes oldala újra él. Az MPAA állásfoglalása szerint ugyan nem indulhat újra a korábbi jogsértő tartalommal, és nem is "bújhat" el, a The Pirate Bay mégis működik. Méghozzá főként azon tartalom került vissza az oldalra, amelyért anno megszerették azt. Olybá tűnik, hogy az oldal újbóli üzemelésének oka az, hogy komoly alapokra és így egyben otthonra is tett szert Hollandiában. Bár egyelőre nem tündököl régi fényében a szájt, sokak újjáéledést várnak és ígérnek.

[MOVIE] Neverwinter Nights 2 - Így készült

Hír | 2006.06.02 10:29

Elkezdtek szállingózni az anyagok a Neverwinter Nights 2-ről is. Az E3-as trailer után felüdülés végre valami érdemlegeset megtudni erről a fantasy szerepjáték-folytatásról. A négy perces videó interjú jelleggel mutatja be az alkotást.

Field Ops - végre valami más!

Hír | 2006.06.01 13:33

A Digital Reality másik, fejlesztés alatt álló játéka a Field Ops, amely már végre nem a hagyományos RTS stílusjegyeit viseli, pontosabban nem csak azokét, hiszen FPS nézettel is rendelkezik a játék. Az alkotásról szóló online cikkünket fogadjátok szeretettel!

Szerencsére ezúttal nem valami agyoncsépelt marketingfogásról van szó, ez a játék kétség kívül különbözik, a manapság megszokott stratégiáktól. Erre a játékra nem mondhatjuk azt, hogy szimplán stratégiai, hiszen lőhetünk benne akár FPS nézetben is. A hivatalos műfaja: Taktikai RTS/TPS/FPS hibrid. Már csak az RPG elemek hiányoznak, és olyan sokoldalú lenne, hogy az már kör.
Erre tessék »

War Front: Turning Point élménybeszámoló

Hír | 2006.06.01 13:29

Akinek esetleg nem tűnt volna fel, tegnap éjjel fellőttünk az oldalra egy exkluzív War Front: Turning Point élménybeszámolót G-San tollából. Kollégánk ellátogatott a Digital Reality sajtótájékoztatóra is, gondolatait pedig alant olvashatjátok.

A történet nagyon emlékeztet a Red Alertre: a háború alatt a németek rájönnek, hogy nekik mégsem olyan szimpatikus ez a Chaplin bajuszos csóka, úgyhogy elteszik láb alól, és békét kötnek a Szövetséges hatalmakkal. Persze, ez nem mindenkinek fog tetszeni, hiszen vannak akik háborút akarnak, mindenáron.
Erre tessék »

[KéPZ] Frissítés!!

Hír | 2006.05.31 21:40

A mai képfrissítés adagban két játékról is most tekinthetünk meg elsőként felvételeket. Bár mozgásban már láthattunk a Call of Duty 3-at, még most sem sikerült eldönteni, hogy az a videó renderelt, vagy in-game volt-e... Sebaj, a mostani kép garantáltan igazi... vagy mégsem? :)

  • Alone in the Dark: Near Death Investigation (7)
  • Call of Duty 3 (1)
  • Grotesque (4)
  • The Guild 2 (4)
  • Just Cause (12)
  • UFO: Afterlight (5)

  • [MOVIE] Heart of Eternity - pusztulj, varacskos!

    Hír | 2006.05.31 20:42

    Régen nem hallottunk a Heart of Eternity című harmadik személyű akció-szerepjátékról - bár tegnap néhány új képet megtekinthettünk róla. A legnagyobb érdekessége az alkotásnak, hogy nincsenek hagyományos értelemben vett pályái, nincsen pályatöltés. A Sarcus univerzumban nem csak emberek, hanem orkok, törpök, tündék, félgoblinok és vámpírok is élnek. Jól hangzik... most mindezt mozgásban is megtekinthetjük!

    Microsoft: A Blu-ray is felesleges kiadás

    Hír | 2006.05.31 20:13

    Épp tegnap számoltunk be arról, hogy Bill Gates ostobaságnak tartja a mozgásérzékelős konzolos kontrollereket és fel is hozott néhány egyszerűbb példát megvédendő saját nézeteit... Ezúttal másik két Microsoft-vezető véleményezte a Blu-ray technológiát mondván, az is teljesen felesleges egyelőre. A Eurogamer TV exkuzív interjújában Neil Thompson, az angliai Xbox-főnök és Chris Lewis, az európai régió felügyelője egyaránt azt nyilatkozták, hogy szerintük a Sony "kényszeríti" a vásárlókat a Blu-ray adattárolási technológia beszerzésére. Ez annyiból igaz is, hogy a cég következő játékkonzoljában, a PlayStation 3-ban helyet kap egy Blu-ray olvasó. "A Sony rá fogja venni az embereket, hogy feleslegesen dobjanak ki pénzt az ablakon egy Blu-ray olvasóra, pedig egyelőre senki nem tudja, hogy a nagy formátumháborúban melyik fél marad talpon." - mondta Thompson. Tudni kell, hogy jelenleg a HD-DVD és a Blu-ray a két rivális újgenerációs DVD formátum, amely egymással versenyez a fennmaradásért. Előbbi kisebb kapacitással, ám egyszerűbb gyártási technológiával rendelkezik, mellesleg ezt támogatja a Microsoft is, és az Xbox 360 konzolhoz hamarosan ki is adnak egy külső HD-DVD olvasó egységet. A Blu-rayt ellenben a Sony, és még néhány nagyobb vállalat támogatja, jóval bonyolultabb és drágább is, de ennél fogva fejlettebb és nagyobb kapacitású. "A Sony volt, aki annak idején piacra dobta a Betamaxot. Ekkor szenvedtek óriási veszteséget a konkurens VHS kazettákkal szemben. Ki tudja, mi lesz ebből a mostani harcból." - fűzte tovább Thompson. A Microsoft szerint a PS3-ba implementált Blu-ray olvasó az ő malmukra hajthatja majd a vizet, pontosan az opcionálisan megvásárolható külső HD-DVD olvasó miatt, ami az Xbox 360-hoz szerezhető majd be: a kulcsszó itt az opcionalitás - szerintük. "Ha a játékosaink úgy döntenek, szeretnének egy HD-DVD lejátszót, mi megadjuk rá a lehetőséget, de nem kényszerítünk arra senkit, hogy megvegye. A Sony igen érdekes üzleti modellt alkalmaz, amivel véleményem szerint a későbbiekben még meggyűlhet a bajuk." Thompson véleményét osztotta Chris Lewis is: A PS3 ára egy furcsa határon lebeg, amit az új, és kiforratlan technológiára való kényszerítés nem a jó oldalra billent. Hozzátette, hogy a PS3 magas induló ára már nem is teszi szükségessé, hogy a konzol megjelenésekor csökkentsék az Xbox 360 árát, ami egyébként természetesen negatívan hatna a Microsoft pénzügyi helyzetére. Tudni kell, hogy a konzolokat mindig veszteségesen árusítják, a megtérülést az azokra elérhető játékokból várják a gyártók. A PlayStation 3 induló 500 dolláros áráért egy közel kétezer dollárt érő modern berendezést vihetnek majd haza a vásárlók. Ebből a szemszögből nézve annyira talán nem is gond, hogy van benne Blu-ray olvasó, de az tény, hogy az érdeklődők nagy hányada addig nem kíván beruházni újgenerációs DVD olvasóra, amíg nem dől el, hogy melyik formátum marad fenn, vagy melyik kerül előnybe.

    Most akkor mégis lesz Xbox kézikonzol?

    Hír | 2006.05.31 18:50

    Korábban már felreppentek olyan pletykák, melyek szerint a Microsoft a kézi konzolok piacán is meg szeretne jelenni egy saját géppel, ám ezt eddig mindenhol tagadták a vezetők. Most úgy tűnik, a dologból már jövőre lehet valami. Először az idei CeBIT kiállítás alkalmával bemutatott Origamiról hitték azt sokan, hogy egy új hordozható játékgépről van szó, ám mikor kiderült, hogy azt a cég gyakorlatilag egy továbbfejlesztett PDA-nak szánja, a kedélyek lecsillapodtak. Egy friss, a The Diffusion Group kutatócég által közzétett tanulmány azonban ismét felfűtötte a helyzetet (thanks GameSpot). "A hordozható kézi konzolokból származó globális bevételek 2008-ra elérhetik az évi 3 milliárd dollárt. Ezen a piacon jelenleg a Sony és a Nintendo aktív, a Microsoft előtt pedig óriási lehetőség áll." - áll a tanulmányban. "Nagyon fontos a márkanév, valamint a kínált játékok palettájának sokszínűsége. Kritikusan összeállított marketing kampány szükséges egy új szereplő piacra történő lépéséhez." A Diffusion irománya kitér arra is, hogy mennyire megfelelőnek tartja a helyzetet a Microsoft részéről egy ilyen lépés megtételéhez, ha azt 2007 végére vagy 2008 elejére pozícionálná. Egyes információk szerint a vállalat hordozható eszközökre vonatkozó és ilyen távlatokba nyúló tervei még nem készültek el, így most a Microsoft válaszút előtt áll: felkínálja az Xbox operációs rendszerét licenszelésre, hogy annak mintájára más gyártók készíthessenek egy hardvert, amelyet aztán megvásrolna a Microsoft; vagy pedig a vállalat maga áll elő egy kész tervvel.

    [MOZi] Superman Trailer HD

    Hír | 2006.05.31 12:35

    A múltkori rossz minőségű Superman filmelőzetes után megérkezett a kifogástalan minőségű kiadás is. Ebben aztán már nagyszerűen látszik, ahogy Superman szemrebbenés nélkül kivéd egy pisztolygolyót... Szerintem még mindig büntet ez a jelenet! :D Sikerült Smith ügynök lassított arconcsapását is überelni :)

    [MOVIE] Sid Meier's Railroads!

    Hír | 2006.05.31 11:55

    A Railroads E3-as videóját már megtekinthették, akik nagyon akarták, de mostantól lokálból is letölthető a matéria. Az úriember igen híres az alkotásairól, úgyhogy a vonatozós móka is jónak ígérkezik. Alant tölthető az animáció.

    Cryostasis: Sleep of Reason interjú

    Hír | 2006.05.28 16:06

    A minap elbeszélgettünk kicsit az Action Forms csapatával, akik a Vivisector után nekiláttak következő FPS játékuk, a Cryostasis: Sleep of Reason fejlesztésének. Kérdezősködtünk kicsit a multiplayerről, a játék speciális lehetőségeiről, és kiderítettük, hogy mikor jelenik meg a nemrég bejelentett alkotás.

    "Tudnál mondani pár szót a játékos azon képességéről, hogy áthatolhat más karakter emlékezetébe és megváltoztathatja annak múltbéli cselekményeit? Ez egy teljesen új (eddig sosem látott) játék közbeni lehetőség mellyel megkavarjuk a játékélményt..."
    Erre tessék »

    [MOVIE] Jagged Farm: Birth of a Hero

    Hír | 2006.05.28 12:52

    Az emberiség vészhelyzetben, mint azt tegnap már hallhattuk. A malackák kiépítették saját birodalmukat, és létünkre törnek. A Jagged Farm: Birth of a Hero E3-as trailere érkezett meg. Az Officers motorját használó stratégia bemutatója bő 100 megásra hízott. Aki meglesné az animot, az erre kattanjon.

    DirectX 10 - nem lesz Windows XP-re!

    Hír | 2006.05.27 23:50

    Egy nagy-britanniai rendezvényen történet az, hogy az ATi vállalatának egyik vezetője nyilatkozott. Mégpedig azt, hogy a Microsoft nem építi majd bele az XP-be a DirectX legújabb verzióját - a 10 csupán a Vistában kap majd helyet. Richard Huddy elmondta, hogy cégük és az nVidia egyaránt készül arra, hogy a DirectX 10 új lehetőségeit kihasználva friss videókártyákat dobjanak a piacra. A friss technológiák hihetetlen előrelépést jelentenek majd, azonban csak a Vistások számára. A Microsoft ugyanis nem adja majd ki XP-re a rendszer legújabb válatozatát, mintegy rákényszerítve ezzel a fanatkus megszállottakat és a csúcstechnikát kedvelőket a feltétlen váltásra. A Microsoft hivatalosan egyelőre nem kommentálta az ügyet.

    [MOVIE] Supreme Commander

    Hír | 2006.05.26 17:52

    Azt hiszem, a Supreme Commander című stratégiai játékról érkezett az E3 alatt a legtöbb videó. Először két kézikamerás anyag, majd egy szintén nem túl jó minőségű animáció volt a jussa mindenkinek. Ezt most orvosolták, ugyanis egy igazán szép és hangulatos E3 trailer került a birtokunkba. A játék 2007. első negyedévében jelenik meg.

    The Lost - PC-re is eljövend! #2 - Immár hivatalosan!!!

    Hír | 2006.05.22 20:04

    Nos azt már tudtuk, hogy a népszerű tévésorozatból a Lostból játék is készül, ám nem történt semmiféle hivatalos bejelentés a mai napig. A Ubisoft a világ egyik legnagyobb játékkiadója bejelentette, hogy az Emmy-díjas Lost című sorozatból az ő műhelyükben készülhet el annak PC-s és konzolos adaptációja. A munkálatokat a Ubisoft Montréal stúdiója végzi, melynek a Prince of Persia sorozatot is köszönhetjük, a fejlesztés pedig a tervek szerint 2007-re be is fejeződik. "Van szerencsénk Bryan Burkkel együtt dolgozni, az egyik legnagyobb hollywoodi producerrel, valamint a Touchstone Televisionnel," mondta Yves Guillemot, a Ubisoft vezérigazgatója. Továbbá hozzátette még, hogy egy ilyen híres sorozat adaptációjának elkészítése tényleg nagy megtiszteltetés számukra.

    [DEMO] HITMAN: BLOOD MONEY!

    Hír | 2006.05.22 19:22

    Bizony, megígérték, hát az Eidos ki is adta a Hitman: Blood Money játszható demóját. Különösebb kommentárt nem érdemes fűzni a dologhoz, az egyetlen, amelyet kifejezetten ajánlott tenni, az a fájlocska letöltése! Bár a program 800 megára hízott, mindenképp érdemes kipróbálni! Letöltésért IDE katt!!!

    [MOVIE] Hard to be God

    Hír | 2006.05.22 08:26

    Imhol a Hard to be God videója is, ami ugyebár egy regény alapján készülő kaland-szerepjáték, s közösen fejleszti az orosz Burut és az Akella. Szerencsére ebben a trailerben már angol kommentár található, ami nagymértékben elősegíti az érthetőséget :)

    Bemutatták a The Tomorrow Wart

    Hír | 2006.05.21 14:17

    Noha már februárban tudtunk róla, most a Crioland részletes bemutatóval szolgált a The Tomorrow War című startégiát illetően. A projekt hivatalos honlapjára felkerült az alaptörténet, néhány érdekesség, és egy rakat friss kép is felbukkant. Aki ezeket meglesné, az erre kattanjon.

    'Reggelt...

    Hír | 2006.05.18 06:45

    Kellemes reggelt mindenkinek. Ajánlom figyelmetekbe a tegnap felkerült Így telt nálunk az E3... című cikkünket, melyben láthattok néhány érdekességet. Ajánlott egy esernyőt mindenkinek a hóna alá csapni, aztán még megnézni a reggeli híreinket, mert bizony ilyenkor is kerülnek még elő E3-as trailerek.

    Kovács kapatosan botorkál haza. Látja, hogy a lépcsőházban fekszik valaki. - Hol lakik, jóember? - kérdezi segítőkészen. - Egy emelettel feljebb, balra. Felcipeli a sorstársát, kinyitja a baloldali ajtót, beteszi a férfit. Utána visszamegy a földszintre. Megint lát ott valakit. Megkérdezi: - Hát maga hol lakik? - Egy emelettel feljebb, balra. Felcipeli őt is, kinyitja az ajtót, belöki. Megint lemegy. Megint fekszik ott valaki. Kovács most már dühös: - Csak azt ne mondja, hogy maga is egy emelettel feljebb, balra lakik! A férfi nehézkesen feltápászkodik. - De igen, és ha még egyszer belök a liftaknába, pofán vágom.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)