Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 675

Far Cry SDK jövőhéten

Hír | 2004.07.24 08:35

Na erre kíváncsi leszek. Mármint hogy a CryTek kiadja-e a javított 1.2-es javítást, ugyanis most inkább az lenne a fontosabb, mint egy SDK (fejlesztői környezet), de kinek a pap, kinek a templom. Az is lehet, hogy egyszerre adják ki őket. Emellett azt is elárulták, hogy egy pályacsomagon munkálkodnak, s már tegnapról tudjuk, hogy új, a Far Cry-hoz köze-nincs játékot fejlesztenek mindeközben az Electronic Arts-nak. Thanks Silviu G.

[MOZi] Paparazzi trailer

Hír | 2004.07.21 08:42

Egy új thrillerről számolhatunk be, melynek címe Paparazzi. Ebből sokan rájöhettek már, hogy nagyjából miről fog szólni, de a most megjelent trailer alapján egészen biztosan megértitek. Mi történik, ha valaki sztárrá válik? Sok ember kíváncsi lesz rá, szóval jönnek a lesifotósok és megpróbálják a legintimebb pillanataiban is megörökíteni, ami nem kis konfliktusokhoz vezet úgy családon belül, mint kívül... Elhatározza hát hírességünk, hogy bosszút áll ezért. Bár ez a előzetesből annyira nem derül még ki :) Tom Sizemore ezúttal negatív szerepkörben csillogtatja tehetségét...

Egyébként a tegnap felhozott The Village-nek is jelent meg új előzetese, bár nem sok újat mutat. Azonban egy óvatlan pillanatban ki lehet kockázni egy piros csuklyás izét, aminek a hátából kilógnak valamik. Ezek szerint Shyamalan most is megmutatja, mitől félnek a falusiak, csakúgy mint a Jelekben. Ez egyébként sokak szerint nagy kár.

MÉÉÉÉÉG? DOOOOM 3 MÉÉÉÉG :)

Hír | 2004.07.14 23:58

Csakazért sem hagyom abba a Doom 3 híreket mára :D Lássuk ezúttal mikkel szolgálhatok. Az a bizonyos Tod gyerek az id Sotfware-től elröffentette magát, és kijelentette, hogy nem lesz DVD-s változat. Egyszerűen nem akarnak senkit sem előnyben részesíteni, mindenki kapja ugyanazt, és kész. Őőőő, ja az nem volt egészen tiszta, de 3 vagy 4 CD lesz, és még egy apróság: bár a www.doom3.com még mindig nulla szinten mozog nálam, a Union Aerospace Corporation oldalára felkerült egy visszaszámlálás, mely a megjelenés hetének legelső napjáig ketyeg :P Update: Hamá' homáros lúd, legyen iszonyatosan zsírosan kövér :) Felcsattantam az Activision Mátrixába, és lecibáltam két új wallpapert. Csak most, csak nektek és a több és a többi :) Ja, a csókák a képeken ingém karik :P Imhol:

'Reggelt...

Hír | 2004.06.02 06:40

Mint azt írtátok a tegnapi reggeltben is, sajnos a "neheze" még hátra van... No sebaj, reménykedjünk, hogy mindenki talál magának valami kedvére valót, hogy aztán kikapcsolódásképp és a nyáron azt bűvölje.

Két papa találkozik: - Új hallokészüléket kaptam! - Mennyibe került? - Tegnap, fél négykor.

'Reggelt...

Hír | 2004.05.30 09:07

Kellemes vasárnapot! Emellett egyben kellemes Pünkösdöt is mindenkinek :) Ne felejtsük el azt sem, hogy ma van az a nap, aminek a gyerekek ám nagyon örülnek! Így az ittlévő gyerkőcöknek is Boldog Gyermeknapot kívánunk! Irány a vidámpark, de ha tehetitek, maradjatok velünk :)

A papa órák óta játszik a kisfia villanyvonatával, pedig lassan éjfélre jár. Egyszer csak megszólal a telefon: - Halló! - hangzik a kagylóból az alattuk lakó hangja. - Nem tudná megmondani, mikor indul az utolsó vonat?

'Reggelt...

Hír | 2004.05.29 08:10

Vidám vasárnap elé szórakoztató szombat társul, így mi igyekszünk a kedvetekben járni :). Nincs szó semmilyen exkluzív Doom 3-ról -ahogyan azt egyesek óhajtanák :)-, egyszerűen csak érdemes lesz ma is velünk maradnotok! Kezdésnek például azért, mert papagáj urunk egy rejtélyben nyomoz:

Egy luxushajó fedélzetén bűvész szórakoztatta az utasokat. Némelyik mutatványánál egy papagáj is közreműködött, akinek a többi mutatvány alatt csendesen kellett csücsülnie a rúdján. Amikor a bűvész egyszer virágcsokrot varázsolt elő a levegőből, a papagáj megszólalt: - Ez nem kunszt! A kabátujjában volt! Ez persze nem tetszett a bűvésznek, de azért folytatta trükkjei bemutatását: eltűntette a segédjét egy köpönyeg alól. - Ez sem kunszt! Csapóajtó, csapóajtó! - rikácsolta a szemtelen madár. Így persze a közönségnek nemigen imponált a bűvész tudománya. Azon az estén a kazán felrobbant, az utasok és a legénység a vízbe ugrott. A bűvész már napok óta egy darab deszkába kapaszkodva nyelte a sós tengervizet, amikor a deszka másik végén a madár ismét megszólalt: - Oké, feladom! Hova a francba tüntetted el a hajót?

'Reggelt!

Hír | 2004.05.20 06:40

Eljött végre az a nap, mikor elmondhatjuk, végre haza érkezik a GSO gazdája, ZeroCool. Már biztos sokatoknak hiányzott és ő is hasonlóképp érzett irántunk, most ne tévedjünk az érzelmesség langyos talajára... Úgyis tuti hogy válaszolni fog majd az időközben érkezett 1218 levelére (szépen egyesével sorjában), úgyis megírja az E3-as cikk rá eső részét, emellett még persze feljön hírezni is, ahogy most én is teszem. Én most is köszönteném a ma névnapjukat ünneplő Bernátokat és Felíciákat :) És akkor most jöjjön egy pihent vicc.

Egy autós arra lesz figyelmes az autópályán, hogy egy kamion állandóal leelőzi, de aztán mindig visszamarad, mert a sofőr leáll, és egy bottal végigütögeti a ponyvát. Kiváncsian megáll. - Mondja, miért csapkodja ponyvát? - Ez a kamion öt tonnás, de most hét tonna papagájt szállítok, így két tonnának mindig repülnie kell.

Alien versus Predator?!

Hír | 2004.05.10 07:53

A Bluesnews volt olyan keves, és felfülelt egy fontos információra. Egy magazin hasábjain időről időre szó esik a közelgő játékokról. Bár anno az illetékesek cáfolták, hogy a filmből készülne bármi féle játék-anyag, most mégis úgy tűnik, lesz valami (nagyon reméljük!). Itt megleshetitek a papírszeletet, melyen szó esik nyálkás barátaink PC-s eljöveteléről!

Impressions Games OVER

Hír | 2004.05.09 21:35

Tegnap a Papyrus-t zárta be a Vivendi Universal Games, ma a Impressions Games-t. Ők rengeteg jó stratégiával látták el a világot, többek közt a Lords of the Realm III-mal. Remélhetőleg ezzel végtér a szomorú sorozat, és nem kell holnap hírt adnunk egy újabb bezárásról.. Brett Levin és Dave "Zeb" Cook búcsúzását ebben a topicban olvashatjátok el.

Bezárt a Papyrus

Hír | 2004.05.08 18:49

Egy sajnálatos hír is érkezett ezen a békésnek tűnő szombaton. Az a nagytudású Sierra úgy gondolta, itt az ideje bezárni a főként NASCAR játékairól ismer Papyrus-t. Elnézést kértek, de a hír valóban igaz... 1 perc néma csend a tiszteletükre!

A jó pap holtig...

Hír | 2004.05.04 22:20

Közel egy hónap telt el azóta, hogy leállították a Cleric fejlesztését. Az igazság az, hogy csak a csapat 99%-a lépett le, ám Matthew Doyle valóságos hősként nyakába vette a projektet és tovább dolgozott rajta. Mindezt teljesen ingyen, szinte minden segítség nélkül tette, egészen idáig. Kapott egy sokkal jobb állásajánlatot, és családos ember lévén kell a pénz neki is. Ám mielőtt még végleg leállna hozzátette, hogy reméli egyszer majd újra dolgozhat ezen a horror FPS-en, és akkor már ki is fogják adni...

Heroes hátterek felsőfokon

Hír | 2004.04.24 22:21

A Celestial Havens igazán tág gyűjteményre tett szert az elmúlt időben, ami a Heroes of Might and Magic féle háttérkép bázisukat illeti. Lehet szemezni belőlük bőven... És hát, aki Heroes rajongó, az garantáltan talál magának olyat, amely méltó háttere betöltésére :) Nyílvánvaló, hogy az ötödik rész kulisszatitkainak fényképen rögzített anyaga hívogatóbb lenne, de egyelőre be kell érnünk a már meglévő részek finomságaival. Erre tessék...

'Reggelt...

Hír | 2004.04.21 07:41

Békés, nyugodalmas reggelt mindenkinek! Nem tudom, ki, hogy van vele, de én még mindig nem tudok igazából észheztérni a nemrégiben bemutatott NV40 mérési eredményeitől. Mindazonáltal még nagyobb érdeklődéssel várom, hogy mit mutat be cserébe az ATi 26-án. Ki lesz a nyertes? Melyik kártya lesz minden idők legjobbja? Ilyen, és ehhez hasonló kérdések tömkelege fogalmazódott meg bennem, miközben a híreket kerestem. Megnyugtatásként közlöm, hogy van rendesen :) Vágjunk is bele!

A mise után találnak a perselyben az egy- és ötfontosok mellett négy darab egypenny-st. A pap felkiált mérgesen: - Ezt biztos egy skót dobta be... Mire a templomszolga: - Egy? Szerintem négy...

Dungeon Siege II weblap

Hír | 2004.04.19 20:43

Szép csendben beindult a Dungeon Siege II weboldala, mely a vártakkal ellentétben igen sok szép érdekességet tartogat a látogatók számára. Lássuk csak. Előszöris a már korábban bemutatott videót, háttérképet, egz darab muzsikát MP3-ban, és még néhány finomságos képet is! Szerintem lessétek meg, érdemes.

Blizzard könyvecske - The Well of Eternity

Hír | 2004.04.14 06:41

Blizzardéknál ég a világ, sálálá... Bizony, náluk aztán 110%-on dolgoznak a srácok. A WarCraft papirosbirodalmának elkészült egy újabb könyve, mely a The Well of Eternity névre hallgat. Itt lehet kukucskálni minden részlet ügyében! A Blizzard északi képviseltségénél (nem a télapóék) 3D-s karakter rajzolót keresgélnek. A szükséges követelményeket, mindent ami fontos lehet, valamint az elérési információkat megtaláljátok erre!

'Reggelt...

Hír | 2004.04.14 06:34

Jó reggelt mindenkinek! Már amennyire nevezhetjük ezt annak... Elgondolkoztam az egyik magyar televízió-adó ténykedésén, és rábukkantam valamire. Tudom, hogy köztetek is van sok olyan emberke, aki szereti a Star Trekket, legyen az most filmsorozat, vagy játék. Most arra szeretnék kérni mindenkit, aki kicsit is kedveli az ST világát, fogjunk össze egy nemes cél érdekében, és tegyünk jót! Aki szeretne segíteni a magyarországi Star Trek rajongóknak, az írja alá ezt a papirost! Tudjátok, -ahogyan azt az Elite Force 1-2-ből jól megszoktuk :)- Resistance is futile (a linken találtok részleteket is)! A mai hírek előtt pedig tekinstsük meg rendőr kollégáink színes életének egy rövidke darabját :):

Két rendőr szolgálatban beszélget, azt mondja az egyik: - Te, nekem olyan erekcióm van, hogy nem merek bemenni a továbbképzésre. Mire a másik: - Akkor meg miért nem mész haza és rendezed le az asszonyt? Megfogadja a társa tanácsát és ragyogó arccal jön vissza néhány óra múlva. - Látom jól esett. - mondja a másik. - Fantasztikus volt! De nem is mondtad, hogy ilyen rohadt nagy nappalitok van...

[MOVIE] D-Day 1944

Hír | 2004.04.02 10:54

Az egyre feltörekvő GMX Media megszerezte a D-Day 1944 kiadásának jogát világszerte. Ez egy egészen pofás kiegészítés a Microsoft már régebben megjelent repülő szimulátorához, a Combat Flight Simulator 3-hoz. A papírok aláírásának örömére most egy új videót adtak ki belőle. Göbzi rajongók, máris cibálhatjátok innen.

Crashday képek, szépek :)

Hír | 2004.03.18 13:53

A nagy kavalkádban kezdjük elfelejteni a Crashdayt. Az új képek arról gondoskodnak, hogy ha ez előfordult volna, gyorsan felírjuk a papírra, hogy amint kijön, megvenni :) Nagyon szép és jó játék lesz ez... De grafikában talán a TOCA Race Driver 2 viszi a pálmát (az eddig látottak alapján).

Torque gáma - a film után

Hír | 2004.03.03 19:19

A JoWood felvásárolt bizonyos jogi papírokat, melynek birtokában kénye-kedve szerint alkothat új játékokat a nemégiben bemutatásra került Torque című film témájában. Ez egy amolyan motoros őrület a Fast and the Furious alkotóitól. Sajna még elég sokat kell rá várnunk, hiszen csak valamikor 2004 vége felé tervezik a megjelenést. Kár, pedig már nagyon jól jönne egy pofás mocis progi :)

Lost Paradise

Hír | 2004.02.28 17:32

Benoit Sokal, a Syberia játék írója és megalkotója saját csapatot hozott létre, ami a White Birds Productions nevet kapta. A mai nap bejelentették első játékukat, a Lost Paradise-t. Ez is egy kalandjáték, ami a távoli Afrikába kalauzol el minket, ahol az erőszak, varázslat és politika egyidejűleg létezik. A megjelenés még nagyon távoli (2005 közepe), de ha valami olyat sikerül készíteniük, mint a Syberia, akkor tuti befutó lesz. A WBP oldalán megszemlélhettek belőle egy képet papírformában és 3D-ben is.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)