Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 679

BiA limited edition

Hír | 2005.01.03 14:31

A Gearbox bejelentésének értelmében a Brothers in Arms című alkotásból limitált példányszámú kiadást is terveznek - ez lesz a Brothers in Arms Limited Edition. Az FPS különleges csomagjában olyan finomságok lesznek majd, mint képeslapok, egy pofás könyv, valamint egy exkluzív DVD lemez hangokkal, zenékkel, dokumentumokkal, animációkkal és minden mással, mi szemnek, s második világháború-rajongónak ingere. Az érdeklődők további infót itt találhatnak.

[DEMO] Ice Hockey CM 2005

Hír | 2004.12.15 17:10

Ice Hockey Club Manager 2005. Ebből a névből már gyakorlatilag most minden kiderült. Azért, hogy kicsit bővebben leírjuk a jelenést, a JoWooD kiadta az Ice Hockey Club Manager 2005 demóját, mely valójában egy teljes verzió - tartalmaz mindent, amit a végleges példány, korlátlan használati lehetőséggel. A "bibi" csupán az, hogy mindösszesen 20 napig van módunk a játékra a jégpályán. A kipróbálható verzióért erre tessék...

Halo 2 - túl az 5 millán!

Hír | 2004.12.02 19:42

Na ez a nem semmi! Bár még nincs hivatalos infó PC-s verzióról, gondoltam megosztom veletek, hogy a Halo 2 konzolos verziója iszonyat komolyan fogy! November 9-es megjelenése óta több, mint 5 millió példányban fogyott világszerte. Ezzel a Halo sorozat (első és második rész konzolra, illetve előbbi PC-re) már átlépte a 11 milliós határt. Az Xbox Live rendszerének is mgdőlt minden rekordja. A játék megjelenése óta összeadva 28 millió órát tolták a Halo 2-t online, és volt olyan időszak, mikor 900 ezer egyedi (!) felhasználó volt bejelentkezve. Azért ez nagyon komoly! A hozzáértők azt mondják, hogy ezt esetleg a GTA: San Andreas verheti majd le...

Boldog a Blizzard!

Hír | 2004.11.25 14:03

Ne is csodálkozzunk rajta. A Worthplaying információi szerint ugyanis 24 óra alatt sikerült negyedmillió példányban értékesíteniük az Észak-Amerikában, Új-Zélandon, valamint Ausztráliában már kapható World of Warcraftot, ami elég szép teljesítmény. Annyira megörültek ennek, hogy ki is adtak a WarCraft III: The Frozen Throne-hoz egy újabb bónuszpályát. Az alkotás a Ruins of Stratholme nevet viseli és főleg 2v2, illetve 3v3 meccsekre ajánlják. Ja és innen tudjátok letölteni.

Sims 2 patch közeleg

Hír | 2004.11.20 19:07

A mi Olvasóink körében is köz"imádatnak" örvendő The Sims 2-vel kapcsolatosan látott napvilágot az az információ, mely szerint a napokban új patchet adnak ki hozzá. Minden bizonnyal ez újabb 10.000 példány megvásárlására sarkallja majd az észak-amerikai kontinens lakóit :). További infó itt.

Star Wars RTS!!!

Hír | 2004.11.10 14:50

A LucasArts nem hagyja lankadni a Star Wars univerzumot. A Hollywood Reporter készített egy interjút Jim Warddal, a cég elnökével. Emberünk elárulta, hogy a Star Wars: Battlefront immáron több, mint 1 millió példányban fogyott Amerikában, és 500 ezer példányban más territóriumokon (mindezt 4 hét alatt). Ennél azonban sokkal érdekesebb infó, hogy egy teljesen titkos Star Wars RTS készül. Remélem ezúttal már normális engine-t és játékmenetet is kreálnak hozzá.

World of Warcraft megjelenés!

Hír | 2004.11.04 22:00

Na, ez már biztos :) November huszonharmadikán a polcokra kerül a World of Warcraft! Nem számít, hogy a sima, vagy a collector's edition. Mind! Jó persze, tudom, ez az USA (meg Ausztrália és Új-Zéland) megjelenési dátumára vonatkozik, mindenesetre bizakodásra ad okot, hisz ez már hivatalos. Hozzánk (mármint nem Kapuvárra, hanem Európába :)) röviddel ezután várható. Azért azt nagyon ajánlom a Blizzardnak, hogy a téli szünet előtt gyorsan passzoljon ide nekem egy példányt, mert lesz irgumburgum :) (Thanks: Iam The Ghost)

Sonic Heroes eladási rekord - PC-re is?

Hír | 2004.10.30 10:51

A konzolon nagy sikereket aratott átirat november 26-án jelenik meg, hála a SEGA-nak. A 2004. februári kiadás óta csak Európában több, mint 1.000.000 példányt adtak el. Így jogosan vetődik fel a kérdés, hogy majdan felugrik-e a hamarosan megjelenő PC-s változat is a toplisták élére?! Thanks GH.

HL2 infóságok

Hír | 2004.10.22 10:31

Hadd kezdjem azzal, hogy megjelentek a véglegesített Half-Life 2 dobozképek. Állítólag kishazánkban is csak Freeman-es változatban lesz kapható... szerintem nem tragédia :)

Aztán olvassátok, mit írt Chuck Osborn, a PC Gamer szerkesztője a játékról: "A Half-Life 2 vitathatóan a legjobb PC-s játék, amit valaha készítettek. Lenyűgöző játékélményt nyújt. Míg néhány játék csodálatos grafikával, mások pedig profi átvezető animációkkal, esetleg szövevényes és eredeti történettel hódítják meg a játékosokat, addig ezek mind megvannak együtt ebben!" Az első részt több mint 10 millió példányban értékesítették, remélhetjük a legjobbakat. Greg Coomer pedig a következőkről mesélt egy kicsit: A következő lépés a Team Fortress 2 elkészítése lesz (ezek szerint mégse fogja tartalmazni az alapcsomag?). Összehoznak egy MOD expót Seattle-ben, ahol megpróbálnak segíteni a modifikációk készítőinek, új ötleteket megvalósítani, stb. Valóban szívükön viselik a játékosok elvárásait...

[DEMO] Rollercoaster Tycoon 3 #2

Hír | 2004.10.20 23:58

Van még új a nap alatt! Ez általában így szokott lenni. Amikor már senki sem számít rá, jön valami ínycsiklandozó matéria, amit lehet olvasni, letölteni, vagy netán mindkettő. Nos, amit most prezentálok, az a második kategóriába tartozik, hiszen egy demóról van szó. A Rollercoaster Tycoon sorozat következő, névszerint a harmadik epizódjából hasítottak ki a fejlesztők egy szeletet, hogy a publikum elé tárják. Ne feledjétek: már ezelőtt is volt egy demó, azt itt találjátok, az 1.1-es verziószámú példányt pedig itten.

Painkiller - a CPL Worl Tour hivatalos játéka

Hír | 2004.10.17 08:38

A DreamCatcher Games bejelentéséből kiderült, hogy a világszerte 300.000-es példányszámban eladott sikerjátékot a CPL World Tour hivatalos játékának választották meg. A The Cyberathlete Professional League szervezésében megtartott küzdelmek a virtuális világban zajlanak majd, azonban a való életben 10 városba is ellátogatnak világszerte. A több, mint 10.000 játékossal útnak induló verseny a számítógépes rendezvények eddigi legnagyobb nyereményét kínálja: 1.000.000 dollárt. További infó: itt

[DEMO] Psychotoxic

Hír | 2004.09.24 15:28

Itt az őszi játékszezon, így nem csoda hogy csak úgy áradnak a demók. Ezúttal a Nuclear Vision emberei kedveskedtek, a Psychotoxic: Gateway To Hell bemutatópéldányával. Ezt mindössze 2 pályán tolhatjuk a cyberpunk FPS, ami ahhoz képest, hogy a teljes verzióban 21 map lesz, nem is rossz. Az egyetlen aprócska hiba, hogy minden németül van. Szerencsére a raksinak nem számít, hogy ki használja, így majdnem olyan mintha egy angol változattal irtanánk, szóval irány a letöltés!

WoW Collector's Edition

Hír | 2004.09.18 10:18

Végre lefixálódott, mit fog tartalmazni a World of Warcraft gyűjtőknek szánt példánya. Tudniillik, ezidáig kétséges volt egyik-másik pont a listán. Alant megnézhetitek, szemezgessetek! Szem előtt tartandó, hogy a Collector's Edition nem kevesebb, mint 80 dodó. Nekem az ár ellenére még mindig az a térkép a legmeggyőzőbb... KELL! :)

  • A teljes kliens CD-n és DVD-n egyaránt.
  • Egy hónapos előfizetés.
  • A World of Warcraft Művészete c. 200 oldalas, keménykötésű könyv.
  • World of Warcraft "A színfalak mögött" DVD.
  • Exkluzív ingém pet, azaz állatka.
  • Hivatalos soundtrack.
  • Nagyméretű szövet térkép Kalimdor, Azeroth, Khaz Modan, és Lordaeron szereplésével.
  • Dedikált kézikönyv.
  • 10 napos előfizu egy barátnak/ismerősnek.
  • Exkluzív doboz. Alant megnézhetitek.

  • 'Napot...

    Hír | 2004.09.12 08:50

    Ismételten mondhatnám reggeltnek is :). Nem tudom, hogy az ország más terültein mi a helyzet, de errefelé nagy örömömre elmaradt az ígért vihartömkeleg, esőzéshullám. Szerencsés napnak mondható ez a mai - hiába van vasárnap; lesznek hírek. Nézzük is...

    A titkárnő iratsemmisítőt használ egy irodában. Megyszólítja a főnöke: - Kisasszony, tudja működtetni ezt a masinát, sajnos én nem értek hozzá, és itt van ez a két dokumentum. - Hogyne, igazgató úr! - válaszolja a titkárnő, s rögtön be is teszi a papírokat a gépbe. - Akkor 2-2 példányban kérném!

    Mobil piac: a Ferrari ringbe száll!

    Hír | 2004.08.21 09:44

    Bizonyára emlékeztek a McLaren és a Siemens közös együttműködésére, melynek kiváló gyümölcse a Siemens SX 1 McLaren Edition limitált példányszámban (jómagam is tanusíthatom, hogy az egyik legjobb okostelefon, ami csak létezik!). A Ferrari sem akar kimaradni a jóból, így gyakorlatilag lekopírozva a történteket, a Motorolával karöltve limitált példányszámú Ferraris mobiltelefon gyártást kezdenek; mely az oly népszerű Motorola i830-on alapszik. A Motorola i833 Pininfarina Limited Edition 130x130 pixeles 65.000 színű kijelzője mellett 600 tagú tel.könyvet, javát, T9 predektív szövegbevitelre képes szoftvert, Push-To-Talkot és minden egyebet tartalmaz ami egy mai telefonnak az "alapjaiként" szolgálnak. A 112 grammos 85 x 45 x 19 mm-es készülék 60 órás készenléti időt garantál, 2004. negyedik negyedévétől. Végül, hogy belevigyek egy kis szubjektivitást, -bár i833-asom nincs - szerintem a fekete párduc SX 1 jobb.

    [MOZi] Scotty, a hajtóművek!

    Hír | 2004.08.14 18:04

    James Doohanről, a Star Trek: The Original Series Montgomery Scottjáról van szó. Ki ne ismerné a legendás főgépészt, fiatalkori sci-fi rajongásának idejéből, vagy csak szimpla televízió nézése során begyűjtött emlékekből. Érdekesség képp gondoltam arra, hogy beszámolunk arról; a legendás uriember 83 (nyolcvanhárom!) évesen is élvezi a találkozókat, szerepléseket, továbbra is. Limitált példányszámú jegycsomag áll rendelkezésére azoknak a rajongóknak, akik szeretnének találkozni "Scottyval", és kapni egy közös fotót. Akinek esetleg felkeltette az érdeklődését a dolog, erre parancsoljon!

    [MoD] Doom III

    Hír | 2004.08.07 12:35

    Újabb mod került elő kedvenc FPS-ünkhöz. Ez a példány annyiban módosítja a játékot, hogy nem kell váltogatni a zseblámpa meg a fegyverek között, ugyanis ráteszi a lámpát a fegyverre! Nincs több idegeskedés, vad [F]-gomb nyomogatás, szitkozódás, mi kell még? Ja, persze, a link.

    'Éjszakát...

    Hír | 2004.08.02 00:52

    Nyugodalmas szép jó estét (van akinek már reggelt:]) kívánok! Futótűzként terjed a Doom láz világszerte és hazánkban egyaránt. Az egyre közelebbi megjelenéssel pedig mégnagyobbak a lángnyelvek, mindenki magáénak akar egy példányt a legenda harmadik részéből. Node a következő pár percben beszéljünk másról, hiszen nem csak a Doom 3 van a világon :). A múltkoriban valaki felvetette, hogy egereinket hamarosan macskára cseréljük. Hát tessék:

    Idős székely házaspár ücsörög a ház előtt. Morfondírozik az öreg: - Te Anyjuk! Ha egyikőnk meghal, én beköltözök a városba...

    Doom 3 - már tolják :)

    Hír | 2004.07.31 11:01

    Nem, ez még véletlenl sem egy újabb pornó film címe akar lenni! De azért jobb, ha tudjátok, hogy az egyes üzletek alkalmazottai nem bírták megállni, és még megjelenés előtt elcsentek néhány kópiát a kicsikéből :) Ennek bizonyítékaként természetesen újabb képek érkeztek az első pályákról. Kár, hogy csak 640x480-asok, de gondoltam nem árt, ha ezt is megosztom veletek. Erre tessék.

    Update: Találtam még pár képes linkecsét, úgy tűnik, hogy valóban elég sokan hozzájutottak :) Imhol egy rakat, az eddigi nem hivatalos képeknél sokkal szebb példány: Update 2: Kiragadtam néhány szebbet a tömegből :)
    Update 3: Találtam még egy érdekességet (Thanks Doom3Maps.de). Elég sok idő telt el a Quake 2 és a Doom 3 megjelenése között. Ám a jelek szerint egy multiplayer pályatervezőnek ez csak arra volt elég, hogy kicsit feltupírozza a dolgokat :) Najó, persze nyilván nem ez az egyetlen MP pálya, egyébiránt Q2-ben ez volt az egyik kedvencem :P

    Új 1 kg-os notebook a Toshibától

    Hír | 2004.07.28 15:22

    A Toshiba új 1 kg súlyú notebookot készül piacra dobni a Dynabook SS SX szériából. A példány fedőneve 2211LNKW, és igen vonzó. Az 1024x768-os felbontású továbbfejlesztett LCD kijelzőt magában hordozó kisokos 256 MB RAM memóriát - mely később 1.28 GB-ig bővíthető -, 40 GB-nyi adatot képes tárolni és a 3 2.0-ás USB port mellett SD kártyát is képes megenni, node ez csak töredéke az összes képességének. A 4,8 órát kihúzó akkumlátorral felszerelt 268 x 210 x 34.6 mm méretű notebook Windows XP Professional operációs rendszerrel lesz kapható, japánban körülbelül 1900 dollárért. Thanks Mobile Review.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)