Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1757

[KéPZ] Call of Duty 3 szkenek - Ratatata!!!

Hír | 2006.06.20 18:20

Nos, ez az a típusú hír, amit felesleges kommentálni. Az Electronic Gaming magazin hasábjain egy jókora cikk terpeszkedik a Call of Duty 3-ról, néhány új képpel megspékelve. Igen, tudjuk, hogy egyelőre nincs bejelentve PC-re az alkotás, de azért lehet reménykedni, nem? :)

[KéPZ] Crysis - A büntetés jobb minőségben

Hír | 2006.06.20 17:14

Bizonyára mindenki látta már legutóbbi a masszív Crysis videobemutatót, amelyben a dzsungerlharc újabb aspektusait is megismerhettük. Ezúttal minden, illetve még más is megtekinthető jobb minőségben úgynevezett állóképek segítségével. Nem kell mást tennünk, mint állni és nézni...

Új fajta vibráció a játékokban - és máshol is?

Hír | 2006.06.20 07:57

Az Immersion bemutatta az általa kifejlesztett TouchSense kontrollervibációs technológiájának új verzióját, hogy jobb élményt nyújthasson a következő generációs játékokban, elsősorban az új konzolok esetében. Mindeközben tovább zajlik a pereskedés a Sonyval az előző vibrációs technológia miatt, annak illetéktelen használata miatt. Az új TouchSense szerencsére visszafelé is kompatibilis, vagyis a már megjelent játékokban elhelyezett vibrációs effekteket is le tudja kezelni, ám a direkt erre optimalizált alkotások sokkal intenzívebb élményt biztosítanak. A vállalat elnök-vezérigazgatója, Vic Viegas szerint azért volt szükség a fejlesztésre, mert a grafika és a hangok magasabb szintre emeléséhez ez egy nélkülözhetetlen lépés volt. A vibrációs effektek sokkal összetettebbek, és akár rövidebbek is lehetnek, a kellő hatás és a realizmus elérése érdekében. A képernyőn történő eseményekhez jobban lehet szinkronizálni a mozgásokat, így például egy gépfegyver használata esetén a visszahatás valóban olyan, mintha egy pisztoly lenne a kezünkben. Az új technológia ráadásul kompatibilis a mozgásérzékelső technológiával is. Ez nagyjából annyit jelent, hogy a mozgásérzékelők bekapcsolásakor a rendszer letiltja a rezgetést (hiszen az bezavarna az érzékelésbe), tehát a kettő együtt nem használható, de legalább jól megférnek egymás mellett. Sikerült csökkenteni az energiafogyasztást is, bár ez az erőteljesebb effektek miatt a gyakorlatban szinte változatlan üzemidőt eredményezhet majd. A motorok által elfoglalt hely kisebb, maga a szerkezet is könnyebbé vált, így semmi akadálya nincs annak, hogy vezeték nélküli kontrollerbe szerelhessék őket.

Mi hajtja a GTA 4-et?

Hír | 2006.06.19 08:16

Újabb GTA 4 infók láttak napvilágot, amelyeket DefCon tálalt, illetve talált nekünk. Ezúttal az MTV News-nak nyilatkozott a Rockstar Games szóvivője, s kiderült, hogy a népszerű autós gengszterjáték új része a konzolos Table Tennisben debütált RAGE (Rockstar Advanced Game Engine) motort használja majd. Az említett Table Tennis is Rockstar alkotás egyébként, és az elmúlt hetekben került boltokba. Íme néhány kép róla, hogy legyen valami fogalmatok arról, milyen látványra is számíthatunk nagyjából.

Mi lesz veled Playstation?

Hír | 2006.06.18 10:51

Vasárnapi olvasmányként itt van egy kis elgondolkodtató szösszenet Bad Sector virtuális tollából. Ezúttal a konzolok, azok közül is a Playstation világáról tudhattok meg néhány infót!

Az várható ár azonban csak a kisebb probléma, hiszen az eddigi információk alapján a Sony leendő gépe erősebb hardverrel rendelkezik és némileg többet is tud, mint riválisa, az Xbox 360. Nagyobb probléma, hogy a még most is sokat eladott Playstation 2 léte egy 2002 óta húzódó csúnya per miatt veszélyben forog.
Erre tessék »

[MOVIE] Bet on Soldier: Blood of Sahara

Hír | 2006.06.17 15:57

Megérkezett a Bet on Soldier: Blood of Sahara második videója is. A kiegészítő legújabb trailere ezúttal már nem német kommentárt kapott, így aki esetleg valamit nem értett az előző videóban, az most gyönyörködhet egyet a 35 megás trailerben. Letöltésért ide katt.

Itt a LotRO: Shadows of Angmar audiókommentár! #1

Hír | 2006.06.17 15:55

A Codemasters kiadta az első olyan hanganyagot, amelyet anno ígért. Miről is van szó? A The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar fejlesztésével, tartalmával és annak részleteivel kapcsolatos dolgokról, amelyekről a producertől, Jeffrey Steefeltől hallhatunk egy interjúban. A játék iránt érdeklődőknek feltétlen érdemes belehallgatni az audió fájlba, érdekes dolgokat tudhatnak meg ugyanis. Letöltésért erre tessék...

Half-Life 2: Episode Two - Mégis idén érkezik?

Hír | 2006.06.17 09:51

A tegnapi, Half-Life 2: Episode Two megjelenésére vonatkozó pletykát nem hagyta annyiban a 1UP.com, felkereste hát a fejlesztőcsapatot, hogy ők mondják meg a frankót. Doug Lombardi, a Valve marketingese nyilatkozta, hogy továbbra is a 2006. karácsonyi időszak van betervezve a második epizód megjelenésére. Persze ezt azért érdemes fenntartásokkal kezelni, főleg egy marketingestől, hiszen könnyen előfordulhat, hogy csak várnunk kell a késés hivatalos bejelentésére...

Prey demó jövő csütörtökön!

Hír | 2006.06.16 08:51

Azt már egy ideje tudjuk, hogy a Prey demója bizony jövő csütörtökön érkezik, de most további információkra tehettünk szert. A kipróbálható verzió pontosan június 22-én, reggel hat órától válik elérhetővé hazai idő szerint, és bizony megint a GameSpot szerezte meg az exkluzív jogokat. Amint felébredtek és kikászálódtok az ágyból, máris tölthetitek majd a szerverünkről! :) A demó nagyjából egy órányi (!) játékidőt tartalmaz az egyjátékos kampányból, illetve további két multiplayer pálya is helyet kap majd a csomagban. A teljes változat július 10-én érkezik.

RoboCup - foci-vb robotokkal, most!

Hír | 2006.06.15 18:34

A jelenleg is zajló futball-világbajnokság mellett Németország egy másik világeseménynek is helyet ad, noha ez nem tekint vissza akkora múltra. A RoboCupról van szó, amelynek keretén belül több mint 400 csapat robotjai küzdenek egymás ellen, futballban. Ők is tudnak lőni, passzolni, cselezni, és még futni is.

A Brémában zajló rendezvény az idei hét végén ér véget. Összesen 36 ország lelkes versenyzői csatáznak egymással és robotjaikkal, amelyeket mint négylábúakat, vagy mint kétlábú humanoidokat nevezhettek. A versenyhez illően a kommentátorok is robotok. Nem is akármilyenek, ugyanis a híresztelések szerint még a szabálytalanságok okát is megmagyarázzák. Az alábbi képen egyébiránt egy kétlábú változat díszeleg, amely jól láthatóan egy HP HX4700-ra épül.

[DEMO] Tomb Raider: Legend Next-Gen

Hír | 2006.06.15 09:12

Annak idején a Tomb Raider: Legend demójának megjelenésekor tudni lehetett már, hogy érkezik majd egy olyan változat is, amiben már elérhető a következő generációs grafikai beállítási lehetősége. Hát most megérkezett ez is. Az NVIDIA és az Eidos közösen adta ki a Tomb Raider: Legend feljavított demóját. Ennél fogva természetesen GeForce kártyákat ajánlanak a futtatásához a legfrissebb ForceWare driverekkel karöltve. A fél gigabájtos csomagot innen szerezhetik be az érdeklődők. Minimális rendszerkövetelmények:

  • 1 GHz-es processzor
  • 256 MB RAM
  • 64 MB-os videokártya Ajánlott rendszerkövetelmények:
  • 3 GHz-es processzor
  • 1 GB RAM
  • 512 MB-os videokártya (GeForce 7800, ATI X1800)

  • Túlélte a Majesco

    Hír | 2006.06.14 18:27

    Néhány hete igen komoly gondban volt a Majesco. A vállalat az Egyesült Államok legnagyobb online tőzsdéjének kitáltásával nézett farkasszemet, ugyanis az álláspontok szerint nem érte el azt a bázisalapot, amellyel tagja lehet a NASDAQ-csoportnak. Nos, a Majesco végül teljesítette küldetését, és időben bemutatta a kellő anyagokat, igazolva, hogy megvan a kellő minimum, a 2,5 millió dolláros alapérték. A kiadó azt is elárulta, hogy nincs szükség további intézkedésekre, így a csapat szekere újra egyenesben van.

    [DEMO] Glory of the Roman Empire - GER

    Hír | 2006.06.14 18:08

    Beígérték, hát megérkezett a Glory of the Roman Empire demója. Noha egy apróságról előzetesen nem volt szó, reméljük a rajongóknak nem okoz gondot - a program német nyelvű. Ennek ellenére mindenképp érdemes kipróbálni a CDV birodalomépítgetős stratégiáját. A demó valamivel több mint 500 megabájt, és innen cibálható.

    Faces of War idén szeptemberben

    Hír | 2006.06.14 09:14

    Nemrég még úgy tudtuk, hogy a Faces of War május végén megjelenhet, ami persze nem következett be, mert eltolták "nyárra". Ezt az igen tágan értelmezhető megjelenési időpontot a Ubisoft oldalán található információk némileg pontosították. A Faces of War című stratégiai játék szeptemberben jelenhet meg. Thanks Blues.

    S.T.A.L.K.E.R. - DX9-es bizonyíték

    Hír | 2006.06.14 08:52

    Német testvérlapunk exkluzív E3-as beszámolójából igen szépen lettek publikusak. Nem akarom őket agyon dícsérni (mert megint valakik megszólnak kommentben... :P), de azért látványos a különbség a korábbi, DX8-as pillanatképek, és ezek között. A sötétben játszódó jelenetek hangulatosabbak szerintem, bár a HDR-t egyes helyeken talán még túlzásba is viszik. Erre tessék, várom a véleményeket az AKTUÁLIS verziós képekről.

    [MOVIE] Titan Quest

    Hír | 2006.06.11 08:46

    A THQ két fejlesztői naplót adott ki a Titan Questből, videók formájában. Ezek összességében több mint hat percnyi in-game anyaggal szolgálnak, persze kommentárral a háttérben. Az egyik animáció innen, míg a másik videó erről az oldalról tölthető.

    [DEMO] CellFactor #2

    Hír | 2006.06.10 12:58

    Május 6-án már kézhez kaptuk a CellFactor demóját, azonban legtöbbünk számára nem nyújtott túl sok élvezetet, lévén csak az AGEIA-technológiára képes videóvezérlők tudták működésre bírni őt. Sajnos nincs ez most sem másképp, azonban aki oly szerencsés, hogy el tudja indítani az FPS-t, az ismételten gyönyörködhet egy sort. A frissített tech demó iránt érdeklődők ide kattanjanak.

    [MOZi] Ratatouille HD Teaser!

    Hír | 2006.06.09 14:35

    Ugyan korábban már hírt adtunk arról, hogy megtekinthető a Pixar animációs stúdió következő filmjének előzetese, az a videó még francia nyelvű volt, ráadásul elég kicsi. Most azonban megérkezett az angol nyelvű, HD minőségű verzió, mely nagyobb felbontásban tárja elénk a párizsi patkányélet nehézségeit. A rendezői székben Brad Bird és Bob Peterson ül, az előbbi úriembernek köszönhetjük a Pixar szerény véleményem szerint eddigi legjobb filmjét, a Hihetetlen családot - kell ennél több? Igen, például az angol teaser, melyet alant klikkelve tölthettek.

    [MOZi] Hatalmas Bond kollekció!

    Hír | 2006.06.07 20:11

    A neve Collection. Ultimate Bond Collection. Mint az tudjátok készülget a 21. James Bond film (bemutató idén ősszel) immáron Daniel Craiggel a főszerepben. Ennek örömére, a film forgalmazója, az MGM újra kiadja az első húsz részt DVD-n.

    De nem is akárhogy! Az összes duplalemezes lesz, tökéletesen felújított képpel és hanggal (mindegyik, a filmet tartalmazó korongon megtalálhatjuk az 5.1-es magyar szinkront) telepakolva különféle exkluzív extrával, amelyek az audiokommentárok kivételével mind magyar felirattal fognak rendelkezni. Aki pedig igazi rajongó és nem elégszik meg ezekkel a "puritán" változatokkal, azoknak szánja a kiadó, a mind 40 DVD-t tartalmazó hatalmas, remekbeszabott fémtáskát. Árakról és megjelenésről később várhatók pontos információk. Addig is az összes borítót megtekinthetitek itt.

    [MOVIE] Titan Quest

    Hír | 2006.06.06 21:23

    A Titan Quest ugyebár egy nemrég elkészült mitológiai akció-szerepjáték az Iron Lore Entertainment műhelyéből, amit már akár ki is próbálhattak az érdeklődők. Hogy ne csillapodjanak a kedélyek az alkotás körül, a kiadó úgy döntött, még egyet villant, vagyis kiadja az intrót, hátha ez még meggyőz néhányunkat. Nézzük hát meg!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)