Jó Éjt! 2012. 01. 31
Végetér ez a (számomra) borzalmas január - remélem a február sokkal jobb lesz, és nemcsak nekem, hanem mindenkinek!
Végetér ez a (számomra) borzalmas január - remélem a február sokkal jobb lesz, és nemcsak nekem, hanem mindenkinek!
A Tanú című film egyik kedvenc mondata a "Mutasson nekem egyetlen embert ebben a tetves országban, akire ha kell, 5 perc alatt nem bizonyítom rá, hogy bűnös!"
Csak nekem hiányzik a napsütés, vagy ti is unjátok már az állandó szürkeséget?
Vannak, akik a láncfűrészt nem csak arra tudják használni, hogy zombikat szeljenek ketté.
Vagy gyűlölöd az F1 világát, vagy imádod. Valami hasonlóra készülhetünk a játéknál is, vannak kik sosem jönnek majd le róla, de legalább ennyien széttárt kézzel konstatálják a tényt: ez nekem túl nehéz.
Elkezdődött egy újabb hét, remélem másnak jobban, mint nekem.
Nekem már it van az asztalomon a teljesen megújult, vadiúj GameStar! És az új Dream Theater album is!
Ma nagyon sokat segítettetek nekem - elképesztően jó fejek vagytok, én pedig nagyon hálás.
MInden E3 fontos elemei az úgynevezett booth babes, azaz a stand-bébik, a csinos lányok a standokon.
Ma van a meteorológia tavasz utolsó napja, holnaptól már nyár, tehát a falatnyi bikinik és a csokira sülés időszaka. Ja, hogy csak sofőrbarna karra telik? Nekem is.
Nekem még ez nem okozott gondot, de ha bárkinek igen, akkor megoldódott.-
Ismét nekem jutott az az elképesztő megtiszteltetés, hogy egy újabb napon köszönthetlek benneteket!
Nekem még sikerült kódot kinyernem ebből az akcióból, szóval akit érdekel, az rohanjon!
Nem tudom, nektek is akkora kultuszfilm a Mad Max, mint nekem?
Érkezett néhány információ a horror játékok egyik nagy öregéről! Júj de fogunk félni…
Oké, kezd ez az egész kicsit gyanússá válni nekem...
Eh, egyelőre nem tetszik nekem ez a reggel, remélem a nap többi része jobb lesz majd.
Jé! Hétvége van - kár hogy nekem mindkét nap dolgoznom kell...
Naposan szép reggelt mindenkinek! Valaki nem készítene nekem reggelit és egy teát?
Van nékem egy királyságom, annak élén ki más álljon?
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)