Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 679

BROKEN SWORD 4!!!

Hír | 2005.08.17 20:07

A THQ ezekben a percekben jelentette be a Broken Sword sorozat negyedik részét, amely 2006-ban fog érkezni. A sajtóközlemény többi része nyálas ömlengés, hogy mekkora felelősség nehezkedik a fejlesztők vállára, hogy ne okozzanak csalódást, estébé, estébé. A részletek állítólag csak hónapok múlva fognak érkezni, de sebaj. A sorozat sikerét mi sem bizonyítja jobban, hogy eddig részeiből több mint két és fél millió példányt adtak el.

Top 10-es BF2 uralom

Hír | 2005.08.11 08:14

A Battlefield 2, immáron 1,2 milliós eladott példányszámával igazából nem is csoda, hogy a trónon csücsül. Kiváncsian várjuk, hogy meddig. Íme a legfrissebb amcsi lista:

1. Battlefield 2 - Electronic Arts 2. World of Warcraft - Blizzard 3. Guild Wars - NCsoft 4. Half-Life 2 - Vivendi Universal 5. The Sims 2 - Electronic Arts 6. The Sims 2 University - Electronic Arts 7. The Sims Deluxe - Electronic Arts 8. RollerCoaster Tycoon 3 - Atari 9. The Sims: Unleashed - Electronic Arts 10. Nancy Drew: Secret of the Old Clock - Her Interactive

DICE eredmények

Hír | 2005.08.10 17:49

Amint a Battlefield 2 elérte az 1.2 millió eladott példányt, az azt kiadó DiCE nyilvánosságra, hozta az idei év első felében elért eredményeit. Ezek alapján az első félév bevétele 102.6 millió dollár, ami az adott időszakban 13%-os visszaesést mutat, ugyanis a cég tavaly ilyenkor 118.2 millió dolláros bevétellel büszkélkedhetett. Ennek ellenére az utóbbi félévben sikerült 20 milliós nyereségre szert tenni, ráadásul a második negyedévben, vagyis a legutolsó időszakban 29%-os növekedés tapasztalható az eladásokban is, amelyek a következőképp alakultak:

  • Battlefield 1942 (2,070,000 darab)
  • Battlefield Road To Rome (640,000 darab)
  • Battlefield Secret Weapons (480,000 darab)
  • Battlefield Deluxe (370,000 darab)
  • Battlefield Vietnam (1,220,000 darab)
  • Battlefield Anthology (260,000 darab)
  • Battlefield 2 (1,130,000 darab)

  • Battlefield 2 - Túl az egy millión!

    Hír | 2005.08.10 14:10

    Alig, hogy panasz érte az EA-t, miszerint egyre csak veszít kreativitásából, bejelentette, hogy nemzetközi eladások alapján a Battlefield 2 című akció játéka elérte az 1.2 millió eladott példányt, ezzel az egész Battlefield család eladásait 7.2 millióra növelte. Na azért a folytatásoknak is vannak sikerei. Az EA mégis csak tud valamit.

    Battlefront II november 1-jén!

    Hír | 2005.07.26 12:53

    November 1. - ezt a dátumot minden Star Wars rajongó jegyezze meg! Egyrészt azért, mert ezen a napon fog megjelenni a Saga befejező része, a Sith-ek bosszúja DVD-n, másrészt azért, mert ekkor kerül a boltok polcaira a Star Wars: Battlefront II is, PC-n, Xboxon, valamint PS2-n és PS Portable-ön is - adta hírül a Worthplaying. A Star-Wars univerzum óriási népszerűségnek örvend még most is, ezt az is jól szemlélteti, hogy a mostanit megelőző öt részt összesen több mint 100 millió példányban vásárolták meg DVD-n és VHS-en. Kíváncsi lennék, a hat részes extra-giga díszdobozos változatot hány olyan rajongó fogja beszerezni, akinek megvan az összes, korábban megjelentetett kiadás :)

    UT2007 honlap!

    Hír | 2005.05.16 22:26

    Multi bajnokságok elmaradhatatlan képviselője az Unreal Tournament sorozat aktuális darabja. Per pillanat nem vagyok tisztában, hol tartunk, azonban az biztos, hogy a 2007 fémjelzésű példány is erősen tervben van, ezt bizonyítja a frissibe beinfult hivatalos honlap is. Sajna egyelőre nem sok dolog virít rajta, de érdemes lesz figyelgetni, hátha kirakják a lottószámokat. Vagy ha azt nem, legalább egy videót.

    THQ pénzügyi adatok

    Hír | 2005.05.05 05:37

    A THQ is nyilvánosságra hozta, hogyan alakultak a pénzügyei az elmúlt időszakban. Az előző pénzügyi évhez képest a mostaniban (amit szokás szerint március 31-vel bezáróan kell értelmezni) 18%-os növekedést értek el, amely 757 millió dollár nettó bevételt jelent (maga a növekedés 115,9 millió dollár). A jövedelmi adatokat tekintve közel megduplázódtak a számok: a múlt évi 35,8 millió után most 62,8 millió dollárról beszélhetünk. Az utolsó lezárt negyedévi adatok is 40%-kal növekedtek, úgyhogy nincs okuk panaszkodni. Az elnök Brian Farrel lelkesen újságolta, hogy nagyon örülnek a sikereiknek, melyet leginkább a Disney/Pixar, valamint a Nickelodeon és a World Wrestling Entertainment licenszek segítségével értek el, de a Warhammer 40,000: Dawn of War és a The Punisher is igen jó példányszámban fogyott és veszik őket ma is. A cég optimista és további növekedésre számít, főleg konzol fronton. PC-s vonatkozásban a Full Spectrum Warrior folytatásában bíznak a leginkább, amit pár hírrel lejjebb jelentettek be.

    Március kelendői

    Hír | 2005.04.22 08:55

    Amerikában márciusban az alábbi játékokat adták el legnagyobb példányszámban az NDP felmérései szerint. 1. The Sims 2: University 2. World Of Warcraft 3. The Sims 2 4. Brothers In Arms: Road To Hill 5. Half-Life 2 6. The Sims Deluxe 7. Star Wars: Republic Commando 8. Matrix Online 9. Halo: Combat Evolved 10. Star Wars: Knights Of The Old Republic 2: The Sith Lords 11. Roller Coaster Tycoon 3 12. Seaworld Adventure Parks Tycoon 13. The Sims: Unleashed 14. MVP Baseball 2005 15. MS Zoo Tycoon 2 16. Lemony Snicket: Series Of Unfortunate Events 17. The Sims: Superstar 18. MS Flight Simulator 2004: Century Of Flight 19. Call Of Duty 20. Rome: Total War

    The Sims2™ Éjszakák kiegészítő

    Hír | 2005.04.15 10:13

    Az Electronic Arts bejelentette a Maxis™ stúdió – a népszerű The Sims™ franchise alkotóinak – legújabb, fejlesztés alatt álló játék szoftverét, a The Sims™ 2 Éjszakák-at. A játék a 2004 szeptemberében elsöprő sikerrel megjelent, és az eddig legsikeresebben értékesített, mostanáig 4,5 millió példányban eladott PC-s játék, a The Sims™ második kiegészítője. A The Sims Éjszakák-ban a játékosok simjeikkel meghódíthatják az új belváros legmenőbb, legfelvágósabb szórakozóhelyeit, életüket az új randi móddal fűszerezhetik, valamint megismerkedhetnek a legújabb, kicsapongás életcéllal. The Sims Éjszakák segítségével a simek felfedezhetik az éjszakai élet lehetőségeit, akár egy romantikus esti randin, akár egy nagy buli részeseként a haverokkal. Az új randi módban a játékosok lemérhetik, hogy a többi sim mennyire illik hozzájuk, ez pedig a későbbiekben kihathat kapcsolataikra. Az új kicsapongás életcél bevezetésével a simek vágyai a felejthetetlen randevúk, áttáncolt éjszakák és romantikus vacsorák köré csoportosulnak. A csörgéshez és ellazuláshoz megfelelő hangulat 125 vadonatúj tárggyal teremthető meg, köztük DJ pulttal, diszkógömbbel és a VIP bulik egyéb kellékeivel. További információkat itt találhattok, a hírért köszönet tomboy-nak!

    XBOX 2 - Egy hónap múlva!!

    Hír | 2005.04.12 17:37

    Azon ritka alkalmak egyikének vagytok most tanúi, melyben egy konzolos bejelentésről adunk hírt, de a helyzet fajsúlyosságára való tekintettel szerintem megbocsájtjátok nekünk ezt. Történt ugyanis, hogy kedvenc szoftveróriásunk a Microsoft, hivatalosan is bejelentette az XBOX 2 nevű sikeréhes játékkonzoljának világpremierjét. Ezt az időpontot mához pontosan egy hónapra, Észak-Amerikai idő szerint 21:30-ra tűzte ki, és a "lepellehullató" ceremóniát egyenes adásban fogja adni az MTV. A Microsoft előzetes várakozási alapján idén karácsonyig kb. 1 millió példány fog a háztartásokban landolni belőle. Sok sikert hozzá! Thx HOC Mellesleg itt egy nem hivatalos, de annál szemrevalóbb képecske a következő generációs csodáról.

    Túl a másfél millán - WoW!

    Hír | 2005.03.17 19:36

    Elképesztő, hogy egyes játékok mekkora hisztériát, rajongést képesek kiváltani az emberekből. Most hirtelen nem tudok példát, de van az a World of Warcraft nevű kis multi flash játék, talán ismeritek néhányan. No de, félre a tréfával, hisz a World of Warcraft a közelmúltban meghaladta az 1.500.000 regiszrtációt! Magyarul ennyi dobozos példány kelt el a játékból világszerte. S hogy ezt a neves eseményt megünnepelhessük, a Blizzardnak sikerült összehozni egy jó kis login bugarat. Pár accounttal (mint például Gyu mester példányával) egyszerűen nem lehet bejelentkezni. Akik hasonló cipőben járnak, azoknak üzenem, hogy már látszik a fény az alagút végén, hamarosan kijavítják. Legalábbis ezt ígérgetik :) Na de akkoris... másfél millió :)

    GTA: San Andreas morzsák

    Hír | 2005.03.04 09:47

    Néhány apróság került elő a világ egyik legismertebb játékának aktuális epizódjáról. Lássuk csak mi van itt a GTA: San Andreasról: előszöris úgy fest, hogy a tervezett júniusi PC-s megjelenést tartani tudják a fejlesztők, tehát nem is olyan nagyon sokára már nemcsak konzolon hódít a kicsike. Másrészről kiderült, hogy ezerrel készítik a PSP-s átiratot is. Végül, de nem utolsó sorban fény derült arra is, hogy a játék PS2-es verziója immáron több, mint 12 millió (!) példányban fogyott. Nem semmi!

    World of Warcraft - sikeres EU start!

    Hír | 2005.02.15 18:36

    A Blizzard - akit egyébként méltán nevezhetünk minőségi játékgyárosnak - újabb WoW sikereket könyvelhet el. A játék európai startja egészen pontosan múlt hét pénteken, vagyis február 11-én volt. Csak ezen az egy napon 280 ezer (!) példányt értékesítettek belőle európában, ez a szám már majdnem elérte a 380 ezret! Idehaza is nagyon sokan játszotok vele, a boltokból egyszerűen totálisan kifogyott a játék. Minden elismerés a Blizzardnak!!!

    WoW - eladások!

    Hír | 2005.02.09 08:56

    A Vivendi örülhet magának, meg annak, hogy a Blizzard rajtuk keresztül értékesíti a portékáját. Tudniillik eddig, kizárólag az észak-amerikai piacot nézve több, mint 700 ezer példányt értékesítettek a World of Warcraftból - írja a GameGossip. Azért ez nem kicsit impozáns eredmény, ám ennek ellenére én továbbra is távol tartom magam a témától :)

    54 milla eladott Sims!

    Hír | 2005.02.08 10:22

    Az első Sims játék még az ezredfordulón jelent meg. Azóta, mint tudjuk igen sok (7) kiegészítése megjelent, volt ugyebár egy kevésbé sikeres online változata és persze a második részmegjelenése után már annak első kiegészítéséről is kaptunk híreket (érdekesség kedvéért a játék 17 nyelvre lett honosítva). Mindigis tudtuk, hogy jól fogy a játék, lévén megjelenése óta ott van a Top 10-es listán. Azt azonban nem hittem volna, hogy nem kevesebb, mint 54 millió példányban értékesítették világszerte! Kiegészítésképpen még csak annyit, hogy az eredeti első alapjátok 16, míg a folytatást eddig 4,5 millió példányban adták el (előbbit ugyebár öt év alatt, utóbbit pedig csupán 5 hónap alatt!). Az Electronic Arts egyértelmű legnagyobb sikere.

    [MOVIE] Live For Speed S2

    Hír | 2005.02.04 09:09

    Kedd reggeli videó maratonunk következő példánya az egyre kedveltebb Live For Speed aktuális verziójából érkezett. Az LFS Team szemmel láthatóan remek munkát végzett és végez, hiszen az autós alkotás folyamatosan fejlődik. A friss matériában az XF GTR autót leshetjük meg, miközben a Blackwood elnevezésű pályán hasít. Érdeklődők kattanjanak:

    Cossacks II contest!

    Hír | 2005.01.26 22:46

    A drága jó CDV a következő négy hétre pályázatot hirdet, elsősorban készülő nagyágyújuk, a Cossacks II - Napoleonic Wars szakmai sikerét megalapozandó. A contest tárgya egy, a játékkal kapcsolatos háttérkép összeállítása. A legjobbak díjazva lesznek, többek között tiszteletpéldányokkal, valamint a top három képet felteszik a hivatalos oldalra. Grafikusok, kalandra fel!

    Commodore 64 - nosztalgia újonnan

    Hír | 2005.01.14 19:32

    Minden bizonnyal érdekesen hangzik, de igaz. A Gadgets.co.uk oldal sok mindent forgalmaz, nemrég pedig egy érdekes dologgal bővült a kínálatuk. Egész pontosan a Commodore 64-es szerkezetről van szó. A világ legnagyobb példányszámban eladott otthoni számítógépét meg lehet vásárolni, méghozzá vadiúj állapotban, több, mint 30 játékkal! És nem is akármilyenekkel. Nem klónokról, utángyártásokról van szó - az eredetiekről. A gépezet egyébként közvetlenül televízióra csatlakoztatható. Minden további a fenti linken.

    World of Warcraft - elfogyott?!

    Hír | 2005.01.14 19:11

    Na igen, EZ a nem semmi. A Blizzard sajátkezűleg vonta vissza a World of Warcraft példányait az amerikai boltok polcairól. Hogyaza'...! Az ok egyszerű: a Warcraft világának betelepült lakosai elérték a mágikus 600.000-es számot. Jobbanmondva meg is haladták azt. Hiába, a szerverek nem bírnak el több játékost. Még jó, hogy mi európaiak nem az amerikai szerverekre leszünk rászabadulva, bele se mernék gondolni, mekkora tömeg lehet ottan :) Mindenesetre a helyi szerverek tiszta lappal indulnak, bár szerintem a limit itt is hamar betelik. Reméljük, a kedves olvasóknak még marad hely. Nomeg persze nekem :D (Thanks WorldOfWarcraft.hu)

    World of Warcraft büntetés!

    Hír | 2005.01.10 19:23

    Nem hiába, a Blizzard azért mégis csak Blizzard, ha a fene fenét eszik is :) Ők már sokszor bebizonyították a világnak: kezdenek sejteni valamit, ha játékfejlesztésről van szó. Nincs ez másképp leendő kedvenc játékommal a World of Warcrafttal kapcsolatban sem. Alig telt el bő egy hónap az amcsi, ausztrál, valamint új-zélandi megjelenés óta, a drágaszágot máris több, mint 600.000 példányban értékesítették világszerte. Mondjuk azt nem tudom, mi történne, ha ez a töménytelen játékos egyszerre rászabadulna egy szerverre, de kíváncsi lennék :) Gratula, Blizzard! Hogy az öröm pedig teljes legyen, a kedves fejlesztők egy újabb wallpaperrel ajándékoztak meg minket. Erre találjátok a Troll arcot :)

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)