[MOVIE] Brutál manna
Majdnem féltucat játékhoz jött ki új animáció az éj leple alatt, ráadásul nem is olyan rosszak!
[MOVIE] Brutál mannaMajdnem féltucat játékhoz jött ki új animáció az éj leple alatt, ráadásul nem is olyan rosszak!
Megjelent az ECHO: Secrets of the Lost Cavern című első személyű point-n-click kalandjáték kipróbálható verziója. A fájl mérete 275 MB és mivel igazándiból semmi más infót nem közöltek róla, elmondanám, hogy innen tölthető le.
Megjelent egy újdönsült videjó a hazai Invictus fejlesztése alatt álló Cross Racing Championship című vadállat autós játékból. A többi trailerhez hasonlóan ez is több pályát is bemutat, meg azt is, hogy azokon mi mindent is tudunk majd csinálni. A 64 megás és másfél perces fájlt alant tölthetitek.
Csernobilban élni jó. Minden nap új emberekkel ismerkedünk meg, vagy legalábbis új kezük/lábuk/fejük nőtt tegnap óta. Nem kell fizetni a lámpáért éjszaka, egyszóval rulez. Hogy milyen lehet egy ilyen helyen kalandozni, azt mutatja be nekünk a nem annyira távoli (?) jövőben megjelenő S.T.A.L.K.E.R. S hogy mit fog a játék nekünk nyújtani, azt pedig egy tök friss videó mutatja be. Akit érdekel a játék, vagy csak unatkozik, ne hagyja ki ezt a gyöngyszemet. Más kérdés, hogy nálam per pillanat megörült a szerver, de lehet, hogy a hiba az én készülékemben van. Ha mégse, akkor meg reméljük, hogy észhez tér hamar. Thanks Headhunter!!!
A Toshiba és a Sony egyaránt cáfolta a tegnap felröppent hírt, miszerint megállapodtak egy új, közös formátum gyártásában. Mindkét cég elismerte, valóban folynak tárgyalások az ügyben, de állításuk szerint még nem született semmilyen megegyezés. Kérdés, hogy valóban így állnak-e a dolgok, vagy csak túl korán szivárogtak ki az infók. Folytatása következik...
Néhány apró újdonságot árult el a Haemimont Games készülő Rising Kingdoms nevű stratégiai alkotásáról. Három faj közül választhatunk, azokon belül összesen 12 hős áll rendelkezésünkre, véletlenszerűen generált tárgyak is lesznek majd, amelyekkel nőnek különböző képességeink. 30 küldetésen kell magunkat végigküzdenünk, Kicsit fura, hogy ezeket hetekkel a demó megjelenése után közlik velünk :)
A francia Lexis Numérique fejlesztőcsapat, akiknek olyan címeket köszönhetünk már, mint a Missing, vagy a Dracula: Resurrection, új játékot jelentett be Incrazyball címmel. Most hirtelen nem jut eszembe hasonló stílusú játék, pedig biztos, hogy már van. Arról van szó, hogy egy labdát kell végigirányítanod a pályákon. Multira is van lehetőség számtalan módozatban. Csak néhányat ízelítőül: rally, találd meg és hozd vissza (LOL), zászlórablás... Királyság lesz ez :) Még pályaszerkesztőt is adnak hozzá. Sajnos megjelenési dátumot nem adtak, de néhány képet igen.
Manapság sokat hallottunk a Gothic játékok következő epizódjáról, és igencsak úgy tűnik, hatalmas durranás készül valahol a földgolyó másik felén. S hogy egy kicsit kedveskedjenek a fejlesztők mára is, elindították a játék hivatalos oldalát! Ahogy belépünk, egy káprázatos screenshot fogad minket alul, arra mindenképp kötekező rákattanni. Már előre látom, szép verseny lesz itt a játékok között. Nyami :)
Igencsak látványos, szép nagy felbontással bíró animáció érkezett a Half-Life 2 közeljövőben megjelenő frissítéséről, mely tartalmazza a The Lost Coast nevű új pályáját is. Ebben lesz benne először (aztán majd a tényleges kiegészítésben, az Aftermathban is) az úgynevezett HDR, mellyel eddig sosem látott érdekességeket lehet előcsalni grafikus kártyáinkból. Ha teheted, mindenképpen szedd le, felettébb tuti kis filmecske! Erre tessék:
A DiCE (Digital Illusions) legfőképp Battlefield sorozatáról híres. Azért emlegetjük, mert bejelentettek egy készülőfélben lévő PC-s projektet, melyet ősz táján kívánnak megjelentetni. Király, s még azt is elárulták, hogy az EA gondoskodik a játékról, de ezen kívül nagyjából semmi egyebet. Még elregélgettek olyasmiről, hogy készül párhuzamosan több játék is konzolokra. Olyan, mintha ezt csak azért mondták volna, hogy ne maradjanak ki az E3-as listákat ontók sorából. No, de nincs harag :)
A Bohemia Interactive fórumain vadásztunk le egy apró hozzászólást, melyet a fejlesztőcsapat egy tagja követett el. Annyit kell róluk tudni, hogy anno egy igen népszerű játékot sikerült összerakniuk Operation Flashpoint címmel. Nos, annak folytatását már régóta halogatják, a kiadó Codemasters se úgy áll hozzá a dologhoz, ahogy azt ők szeretnék. A srác kommentjében azonban igen pozitív dolgokról esik szó. Nevezetesen, hogy a kiadó ugyan nem mutatja őket be, de ők maguk mégis kint lesznek az E3-on és viszik az Operation Flashpoint 2-t is, valamint minden más projektüket, amit már meg mernek mutatni. Mindezt teszik a rajongók által nyújtott segítség és türelem meghálálása miatt is. Elismerésre méltó.
Új demó érkezett az Empire Earth 2-t feldolgozva. Új azért, mert nemrég adták ki és új azért, mert egy már volt. 1.1-es verziószámú a kipróbálható verzió, melyben nem változott olyan sok minden. Többek közt egy kis multis pontatlanságot javítottak, de akit részletesebben is érdekel a demó és a változások, az ide nyomjon.
Három játékhoz is előkerült különféle ragtapaszcsomag.
Valami eltévedt postagalamb hozta a hírt, miszerint a Pyro Studios stratégiai játéka, az Imperial Glory elkészült, már a futószalagon van. Ehhez az eseményhez az ok-okozati összefüggés alapján már csak egy megjelenési dátum hiányzik, és szerencsére a készítők erre is gondoltak. A cucc június havának 20. napján kerül a hazai boltok polcaira. Akit behatóbban érdekel a játék, csekkolja le a demót is!
Szokásos bevezető tömjénezés helyett most a lényegbe vágok. Anno, még márciusban hírt adtunk három UE 3.0 videóról, amik már akkor is rendesen szívenütöttek, és kezdtem elsiratni a gépem. Most azonban medzso volt szíves figyelmeztetni, egy kimaradt a listából, ezért pedig én kérek elnézést. Kárpótlásul itt a link, ahol megvan mind a négy gyöngyszem. Katt!
Gondolom legtöbbeteknek már megvan a jegye a Star Wars Episode III vetítésére, ha nem is a legelső pillanatokra, de valahol az első hét tájékán. "A" dátumot biztosan minden rajongó észben tudja tartani, de vajon rendesen odafigyeltek e az első olyan játékra, mely csak ezzel az epizóddal foglalkozik? Hadd ajánljam kedves mindannyiótoknak a most befutott friss videót, mely újfent prezentálja, hogy a játék nem lesz túlságosan rossz :) Imhol:
Ma estére azért akad némi töltögetnivaló is. Izibe találtunk nektek két videót. Az egyik a Trackmania Sunrisehoz készült, és teljes 21 megás terjedelmében mutatja be nekünk ezt az autós játékot. Bár akinek jobban bejön a játék, az talán próbálja ki a demót, pár perces videó helyett :) Vagy mind a kettőt, az még jobb.
A késői órák második versenyzője pedig a Fantastic Four, amiről annyit kell tudni feltétlenül, hogy az azonos című szuperhősös képregény alapján készül a játék, feladat a gonoszok megnüntetése, az igazság védelme, és minden hónapban kifizetni a gázszámlát, meg megvenni a GameStart. Hmm, ez rímel is, költő lettem. Na, irány a videóhoz!Megjelent a Pariah demója, ahogy azt ígérték! A Digital Extremes üdvöskéje tehát végre kipróbálható, ám szokás szerint egyelőre csak multiban. A demó tartalmaz egy csapatos öldöklés (Twisted), egy zászlórablás (Recoil) és egy Front Line Assault (tököm tuggya magyarul) pályát, melynek neve Survivor. Mindezt megfejeltél három használható járművel és persze vannak azért csúzlik is :) Aki nagyon türelmetlen, innen máris húzhatja a 309 megás fájlt.
Az Oxygen Interactive gondozásában készülget már egy ideje a Conspiracy: Weapons of Mass Destruction, mely egy olcsó kategóriás FPS szentség. Namármost, mint ilyen, nyilván nem lesz egy világsiker, de legalábbis a Half-Life 2 babérjaira tuti nem fog törni, dehát majd meglássuk mi sül ki belőle. Addigis tiszteljük meg ennyival a Kuju Entertainment munkáját, hogy csekkoljuk a videót:
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)