Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 623

[OST] Realms of Torment

Hír | 2004.01.08 09:35

A reggelt kezdjük mindjárt egy kis zenehallgatással. Ezúttal a még fejletés alatt álló Realms of Torment című MMORPG muzsikái közül mazsolázhatunk. Ezen az oldalon mindjárt hat finomsághoz férhetünk hozzá, egy részül MP3, másik felük pedig WAV formátumban. Játékzene kedvelőknek újfent kihagyhatatlan ez az összeállítás! Az egyszerűség kedvéért imhol a teljes lista:

  • Atmosphere - Loneliness
  • Main Theme
  • Menu loop
  • The Abyss
  • The battle is over
  • The Celtic Theme

  • [OST] Hármas csomag!

    Hír | 2004.01.06 13:40

    A mai napra már jutott egy kis muzsika, ám Bad Sector koma talált még egy szépséges linket. Ezen az oldalon mindjárt három játékhoz találhatjátok meg a komplett soundtrack-keket. Ezek nevezetesen a Blood Omen 2, a Soul Reaver 1 illetőleg a Soul Reaver 2. Kis szerencsével hamarosan a Legacy of Kain: Defiance zenéi is felkerülnek ide, szóval érdemes figyelni :)

    [OST] Metal Arms

    Hír | 2004.01.06 11:30

    A Sierra újabb muzsikacsomagot bocsátott ki a palackból. Az áldozat ezúttal egy 13 számból álló zip fájl, mely a Metal Arms: Glitch in the System című 3D-s akciójáték komplett zene állományát foglalja magában. Mivel elég nagy sikert aratott a nemrégiben kihírezett The Hobbit Soundtrack, gondoltam ez is érdekelhet valakit :) Mivel a Fileplanet-ten van kicsit várni kell rá, de szerintem megéri. Erre parancsoljatok, Mérete 53MB.

    [OST] The Hobbit

    Hír | 2003.12.23 19:34

    Úgy határoztam, hogy mostantól OST-vel jelöljük a felcímben az olyan híreket, melyben játékzenékhez adunk elérést. Ezúttal a Vivendi kellemetes ajándékát nyújtanám át nektek. Nemrégiben megjelent The Hobbit című akciójátékuk teljes zeneanyagát tették fel FTP szerverükre. Ez összesen 23 zenécske, melyet mindössze 36 megába paszíroztak. Ha érdekelnek a játékzenék, töltsd le innen!

    [PATCH] Ami belefér!

    Hír | 2003.12.12 20:36

    A mai napon sok lyukat foltoznak be a játékkészítő bácsik/nénik. Annál is inkább, mert van itt javítás erotikus szimulációhoz, ugyanakkor második világháborús stratégiához és B kategóriás FPS-hez, sőt még autóversenyhez is. Válogassatok, most lehet! :)

  • Airline 69 v1.01 German (200 KB) (Infó)
  • Beyond Normandy v1.05 (800 KB) (Infó)
  • Squad Assault West Front v1.30 (US) (11.1 MB)
  • Squad Assault West Front v1.30 (UK) (11.7 MB) (Infó)
  • Trackmania v1.1 (13 MB) (Infó)

  • [DEMO] TrackMania

    Hír | 2003.11.14 22:33

    A bétademó után megjött ez is :) Elérkezett az ideje, hogy kipróbáljátok a legújabb autóversenyzős játék demóját, melyben két pályát kaptok, amik szingli és multi módban egyaránt játszhatóak. Start! (Kezdőknek ajánlott megvizsgálni a karosszériát).

    [MOVIE] Trackmania

    Hír | 2003.11.13 15:33

    A tegnapi napon arany korongra került a Trackmania. Ebben a játékban (akárcsak az egykori, igen sikeres Stunts-ben) a játékos maga alkothatja meg, saját elképzelései alapján a következő verseny terepét. Jópofa ötlet, és a megvalósítás is elfogadható. Aki nem hiszi, az lesse meg a legújabb animot.

    TrackMania GOLD

    Hír | 2003.11.12 17:59

    Nadeóék bejelentették, hogy elkészült autóversenyölős játékuk, a TrackMania és még novemberben a boltokba is fogják küldeni a kicsikét. Akik számára ismeretlennek hangzana a cucc, itt, és saját Galériánkban is találhatnak róla néhány képet, itt egy béta demót, de van ám neki hivatalos oldala is! :)

    Trackmania Beta

    Hír | 2003.10.23 18:21

    Ahogy korábban ígérték, ma ki is adták a Trackmania című autós játék első, publikus beta változatát. Ebben egy terepen, 4 különféle játékmódot tesztelhetünk - egy, illetve többjátékos változatokban is akár. Aki máris megkezdené a letöltést, az ugorjon át ide, a többiek itt olvashatnak az alkotásról bővebben.

    Trackmania Beta

    Hír | 2003.10.17 15:09

    GH-s haverjaink szóltak, hogy mától lehet jelentkezni a nemrégiben előkerült Trackmania beta tesztelésére. Csak a beceneved és mail címedet kell megadnod, majd kapsz egy részletesebb jelentkezőlapot levélben :) Magát az 50MB-os bétát október 21-től tudjátok majd letölteni. Részletekért látogassatok el ide!

    TrackMania oldal

    Hír | 2003.10.08 17:05

    Még idén júniusban került elő egy újabb autós érdekesség, nevezetesen a Digital Jesters által kreált TrackMania. Ennek indult be mostanság a honlapja. Ha ide beugrassz megszemlélheted a legújabb képet, infókat, és egy becses ígéretet is, mely szerint a demója november 1-én elérhető lesz. Ez kb. annyit tesz, hogy egy hónappal megjelenése előtt kipróbálhatjuk.

    Mértani képsorozat

    Hír | 2003.09.20 08:50

    Def.: Mértani képsorozat az a sorozat, melynek minden tagját megnézve az előző tag négyzetét kapjuk. "Konyhanyelven": Nézzétek meg a képeket és legyetek boldogok :)

  • City of Heroes
  • Cleric
  • Commandos 3: Destination Berlin
  • Medal Of Honor: Pacific Assault
  • Sabotage 1943
  • The Bloody Magic
  • Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow
  • TrackMania
  • Ultima X: Odyssey
  • Unreal Tournament 2004
  • Wars and Warriors: Joan of Arc
  • Weird War

  • XIII Album!

    Hír | 2003.08.22 11:16

    Az Ubi Soft bejelentette, hogy a Future Primitive Sound-dal karöltve szeptemberben forgalomba hozza a XIII zenéjét tartalmazó albumot. "Valami olyasmit akartunk csinálni, ami különlegessé teszi ezt a játékot. Meg akartuk ragadni a lényegét, s ehhez a nosztalgikus dallamokat megkevertük a mai modern ütemekkel." Már hivatalos oldala is van a cuccnak, ahol akár elő is rendelheted, sőt minden számba bele is hallgathatsz!

    Oxygen @ ECTS

    Hír | 2003.08.18 15:03

    Az Oxygen Interactive is nyilvánosságra hozta azoknak a játékoknak a listáját, melyeket az augusztus 27-29-én rendezendő londoni ECTS fesztiválon mutat be. Nézzük:

  • Echelon: Wind Warriors
  • March Offworld Recon
  • Midnight Nowhere
  • Paradise Cracked
  • Time of Defiance

  • 'Reggelt...

    Hír | 2003.07.10 06:56

    Íííííí... de korán van! :) Ti is nagy és gömbölyűű... őszibarackokkal álmodtatok? >:] Nah, csapjunk a lecsóba, jöjjenek a tegnapról maradt pékek, meg egy-két finomság. Hogy másról is essék szó, még közelebb érkeztünk új számunk megjelenéséhez. Sokan már ma megleshetik, s én őket nagyon irigylem ... :) Mai hangulatfokozónkat kombajn szolgáltatta:

    Két szőke beszélget: - Képzeld ikerlányaim vannak! - És hogyan különbözteted meg őket? - Az anyajegyükről. A szőkének a jobb, a barnának a bal kezén van...

    Doom III kódfejtés

    Hír | 2003.07.07 19:44

    Emlékeztek még, mikor tavaly megemlítettük, hogy a Doom III még most is kezdetleges honlapjának forráskódjában felfedezhető kódot megfejtve a WHENITSDONE, vagyis, AMIKORELKÉSZÜL szöveg található? Nos, egy fanoldal megfejtette az időközben folyamatosan változó kódokat: A kulcsszó: WYMGQIEC. Ez alapján ez jött ki nekik: 1. TRACKING MARS CARRIER SIGNAL 2. CONTACTING PHOBOS ROUTING STATION 3. INITIATING SECURE LINE Vagyis: 1. MARS HORDOZÓ JEL KÖVETÉS 2. PHOBOS IRÁNYÍTÓÁLLOMÁSHOZ KAPCSOLÓDÁS 3. BIZTONSÁGOS VONAL KEZDEMÉNYEZÉS A következő valószínűleg ilyesmi lesz: 4. MARSI PARANORMÁLIS TEVÉKENYSÉGEK...

    Paradise Cracked aranyon

    Hír | 2003.06.25 21:39

    Végre aranylemezre került a Buka Entertainment legfrissebb fejlesztése, a Paradise Cracked. A boltokban leghamarabb augusztusba fog megérkezni. A játékban egy ifjú hackert alakítunk majd, aki véletlen rossz helyre tört be, és elkapták a rendőrök. Többet nem árulok el, hiszen ha mindent elmondok, akkor ki játszana ezzel az RPGvel?

    Trackmania

    Hír | 2003.06.12 12:12

    A Nadeo bejelentette legújabb játékát, ami a Trackmania névre hallgat. Ez egy pályaépítős/versenyzős játék lesz (mint anno a Stunts). Lényegében mi magunk építhetjük meg azt a pályát, ahol utána egyedül vagy fele barátainkkal versenyzünk. A bétatesztet idén nyárra ígérik, a megjelenést pedig idén év végére. Aki kíváncsi arra, hogy pontosan mi is lesz benne, annak itt a helye. Ha viszont csak a képeket szeretnéd megnézegetni, melyek frissiben érkeztek, akkor ide klikkelj.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)