Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 734

[MOVIE] Crysis - az első DX10-es játék!!

Hír | 2006.01.22 12:24

Igen kedves feleim, beigazolódtak a korábbi pletykák, a Far Cry fejlesztése után a CryTek nem ült a babérain, belefogott új engine-jük, a CryEngine2 fejlesztésébe, mely az év végén megjelenő frissen bejelentett játékukban, a Crysisben fog debütálni. Az első DirectX 10-et használó alkotásként aposztrofált gammából már az első hivatalos techdemo is megérkezett, néhány screenshot és egy, a német testvérlapunk által készített videointerjú társaságában.

TÖLTHETŐ A 3DMARK 06 !!!

Hír | 2006.01.18 15:52

Ahogy azt ígérték, máris tölthető a Futuremark idei grafikai tesztelőprogramja, a 3DMark 06! A fájlocska mindössze 580 megabájt, és ahogy az várható volt, egyelőre nagyon terheltek a szerverek, de a tükörlista folyamatosan bővül, és némelyik kiszolgáló hajlandó is válaszolni :) Felért a szerverre, tessék szedni!!!

Minimális rendszerkövetelmények:
  • 2,5 GHz processzor
  • DriectX 9 kompatibilis videokártya PixelShader 2.0 támogatással, és legalább 256 MB videómemóriával*
  • 1 GB rendszermemória, 1,5 GB szabad hely a merevlemezen
  • Windows XP operációs rendszer Szervizcsomag 2-vel
  • DirectX 9.0c decemberi kiadás * A HDR és ShaderModel 3.0 grafikai tesztek futtatásához.

  • [MOZi] X-Men 3 - Új mutánsok

    Hír | 2006.01.17 20:41

    Lassan itt van Május 26, és bizony jön a sokak álltal várt képregény-adaptáció, az X-Men 3 bemutatója (világszerte, természetesen). Viszont akiket érdekelnek az új különleges, X-gén álltal külsőt váltott, és félelmetes erőkkel rendelkező mutánsok, Itt láthatnak róluk egy szép csokor portfóliót, plusszban pár képet a filmből. Pár hónap már csak, hogy Buldózer, Bestia, Callistó, Angyal és a többiek színre lépjenek. Megjegyzem, a fenti lista nem teljes, ugyanis még most is válogatnak új karaktereket a filmbe, nemrég Mei Melançon-t jelölték ki Psylocke, a mutáns fejvadásznő szerepére.

    Unreal Tournament 2007 infók

    Hír | 2005.12.09 22:30

    A PlayStation Magazine azt állítja, hogy játszott az Unreal Tournament 2007-tel PlayStation 3-on, óriási felbontásban. Legalábbis egy igen bőséges fórumhozzászólásból ez derül ki. A hitelességet jó néhány új információval próbálják alátámasztani. Ezek többsége valószínűleg a PC-s verzióban is fellelhetők lesznek majd.

  • A járművek száma tovább emelkedik. Összesen 18-ra számíthatunk, amellett a hat mellett, amelyet az UT 2004-ben már láthattunk.
  • Továbbfejlesztették az Onslaught játékmódot. Több szintű küldetéseket terveznek, vagyis lesznek elsődleges és másodlagos feladatok.
  • A szingli játékmódot az eddigieknél egy kicsit komolyabban veszik. A karaktered részletesebben tudod megalkotni.
  • Mark Reint megkérdezték, hogyan futott annyira jól az idei E3-as bemutatón a játék, mire azt felelte, hogy mindössze átállították DirectX-ről OpenGL módra a motort, és egyébként egy "sima" GeForce 7800GTX videokártya szolgáltatta az erőt, na meg a PS3.
  • Ó, és még egy apróság. Lesznek légpárnás járművek, amelyekkel gyorsan el lehet jutni az akció sűrűjébe.

  • Októberi top 20 az EU-ban

    Hír | 2005.11.17 19:56

    Nos befutott a mi kontinensünkről származó eladási adatok, melyek az októberi hónapra vonatkoznak. Az amerikai listával ellentétben nálunk az AOE III még mindíg jól tartja magát és a Sims sincs elmaradva, rögtön követi a második helyen. Íme a teljes lista:

  • Age Of Empires III - Microsoft
  • The Sims 2 Nightlife - Electronic Arts
  • Civilization IV - 2K Games
  • Black & White 2 - Electronic Arts
  • Roller Coaster Tycoon 3 - Atari
  • World Of Warcraft - VU Games
  • Call Of Duty 2 - Activision
  • Quake 4 - Activision
  • F.E.A.R. - VU Games
  • F.E.A.R. Director's Edition - VU Games
  • Battlefield 2 - Electronic Arts
  • The Sims 2 - Electronic Arts
  • City Of Villians - NCSoft
  • Quake 4 Special Edition - Activision
  • DOOM 3 - Activision
  • Civilization IV Special Edition - 2K Games
  • Rome: Total War Barbarian Invasion - Sega
  • The Sims Deluxe - Electronic Arts
  • Warhammer 40,000: Dawn Of War Winter Assault - THQ
  • Guild Wars - NCSoft

  • Age of Empires III javítás közeleg

    Hír | 2005.11.14 09:55

    Az első javítás után a fiúk már gőzerővel dolgoznak az Age of Empires III 1.02-es ragtapaszán. A stúdió el is árulta, milyen módosításokat kívánnak eszközölni benne.

  • Hardverkompatibilitási problémák
  • Néha megakad a hang
  • Direct3D hibajavítások
  • Stabilitás növelése, fagyások megszüntetése
  • Hotkey Editor

  • Top 20 - a stratégiák hónapja

    Hír | 2005.11.10 10:43

    Szemmel látható, hogy igen komoly helyezést sikerült elérniük egyes stratégiáknak. A most debütált Call of Duty 2 egyelőre csak a harmadik helyet tudhatja magáénak, de persze ez valószínűleg változni fog pozitív irányban. Íme a teljes, friss lista: 1. Age Of Empires III - Microsoft 2. Civilization IV - 2K Games 3. Call Of Duty 2 - Activision 4. Civilization IV Special Edition - 2K Games 5. Quake 4 - Activision 6. Call Of Duty 2 Collectors Edition - Activision 7. F.E.A.R. - Vivendi Universal 8. Quake 4 Special Edition - Activision 9. World Of Warcraft - Vivendi Universal 10. Age Of Empires III Collector's Edition - Microsoft 11. F.E.A.R. Director's Edition - Vivendi Universal 12. The Sims 2 Nightlife Expansion Pack - Electronic Arts 13. The Sims 2 - Electronic Arts 14. Battlefield 2 - Electronic Arts 15. Black & White 2 - Electronic Arts 16. Guild Wars - NCsoft 17. Brothers In Arms: Earned in Blood - Ubisoft 18. Doom 3 - Activision 19. Fable: The Lost Chapters - Microsoft 20. Dungeon Siege 2 - Microsoft

    Karácsonyi meglepetés a Topware-től

    Hír | 2005.11.08 09:43

    Az ünnepek közeledtével mindenki igyekszik valami újjal előrukkolni. Ez alól a játékkiadók sem kivételek. A Topware volt az első, aki elárulta, milyen árcsökkentett játékokkal kívánnak majd nekünk kedveskedni. World War III Black Gold, Chicken Shoot, Earth 2150 Trilogy, EEP, Emergency, Gorky 17, Jack Orlando – Director’s Cut, Knights and Merchants – The Peasant Rebellion, Kings of the Dark Ages, Septerra Core, World War II Panzer Claws II, és HeliHeroes - mindez tízdolláros egységáron, dupla DVD tokban. James Seaman igazgató szerint a következő évben még több játékot tudnak majd kezdvezményes áron a rendelkezésünkre bocsátani, legalábbis a tervek szerint. Persze nem szabad elfelejteni, hogy ezek az akciók is a vásárlók pénztárcájának kicsavarására irányuló utolsó kísérletnek minősül :)

    Nagy átalakulás a TOPlistán

    Hír | 2005.11.02 11:19

    Az október 22-ével lezárult hét napos időszak eladási adatai szerint az amerikaiak egészen új játékokat vásárolgatnak. Várható volt, hogy a név eladja a terméket: így kerülhetett a második helyre a Quake 4. No, nem mintha rossz lenne :) 1. Age of Empires III 2. QUAKE 4 3. F.E.A.R. 4. F.E.A.R. Director's Ed. 5. QUAKE 4 Special Ed. 6. The Sims 2 Nightlife 7. World of Warcraft 8. Black & White 2 9. Battlefield 2 10. The Sims 2

    [MOVIE] NFS: Most Wanted

    Hír | 2005.11.02 07:53

    Sebesen közeleg már a Most Wanted megjelenése, ám az EA Canada szerint még mindig nem láttunk belőle eleget. Most két friss videó érkezett, egyiken a korábban megkezdett interjús szösszenet folytatását szemlélhetjük, másikon pedig bepillantást nyerhetünk a zsernyákok sérülési "szokásaiba". MustSee!!! Erre tessék:

    Act of War addon infók

    Hír | 2005.11.01 08:41

    A napokban egy név nélküli kiegészítőt jelentettek be az Act of War című játékhoz. Nos, a pakk most nevet is kapott, plusz elárultak róla némi infót is. Az Act of War: Direct Action jövő márciusban készül megjelenni, és olyan újdonságokat hordoz magában, mint például a modernkori tengeri csaták. Az érdeklődők további infót erre lelhetnek.

    Conspiracies II - első HD DX10-es

    Hír | 2005.10.20 21:40

    Az Anima ppd-interactive gondozásában készülget már a Conspiracies II, melyről ugyan nem sok derült ki, néhány érdekesség azonban igen fontos! A főként gondolkodós, nagyon sok fejtörővel teletűzdelt alkotás a fejlesztők reményei szerint az első lesz, mely támogatja a HD videómegjelenítést (1900x1080-as felbontás), illetve a még nem is véglegesített DirectX 10-re épül. A DX10-et láthattuk már mozgás közben, a még be nem jelentett FarCry 2 videón. A Gamershell oldalán néhány képet is találhatsz róla.

    Catalyst 5.10a Beta

    Hír | 2005.10.20 14:28

    No kérem szépen! Itt egy továbbfejlesztett 5.10-es Catalystot, méghozzá az 5.10a hotfixet tölthetitek le, mely ugyan még -hangsúlyozom- BÉTA állapotú, viszont már most nagy sebességnövelést eredményez a Serious Sam 2-ben, a Doom III-ban, valamint a Quake 4-ben. Aki pedig egy kicsit is előítéletekkel rendelkezik, vagy bizonytalan a dolog állapotát illetően, akkor annak természetesen nem kell letöltenie ezt a félkész verziót. A véglegesben, történetesen a majdani 5.11-ben is benne lesznek ezek a gyorsítások, ez a verzió csak úgymond szemlélteti a következő driver képességeit.

    Miért jobb az Xbox 360?

    Hír | 2005.10.04 10:15

    Az IDG News Service leült Robbie Bach-hal, a Microsoft szórakoztató eszközök részlegének elnökével és eldiskuráltak a cég új játékkonzoljáról. Az eredményből kiderül, hogy véleményük szerint az Xbox 360 jobb a Sony új játékgépénél. "Feltehetően mi rendelkezünk az induláskor kapható legszélesebb játékválasztékkal. Mire a PS3 piacra kerül, mi már az új játékok második generációján fogunk munkálkodni. Papíron nézve a két gép közel egyforma specifikációkkal rendelkezik, valamiben ők a jobbak, valamiben mi. Azonban nagyon sokat számít a szoftvertámogatás. Lényegesen könnyebb X360-ra fejleszteni, fontos a többletszolgáltatások minősége is. Az Xbox Live-ban elképesztő lehetőségek vannak." Arra a kérdésre, hogy miért adnak ki két változatot a konzolból, ezt felelte: "Minél szélesebb vásárlói kört kívánunk elérni, s ehhez különféle elvárásoknak kell megfelelnünk. Ha a játékiparra és kiegészítőire gondolunk, pont a játékgépek az a kategória, ahol nincs túl sok választása az embernek. Az európaiak például sokkal költségérzékenyebbek, ők valószínűleg nagyobb számban vesznek majd olcsóbb változatot." Az online játékosok száma jelenleg 10%, ezt 50%-ra akarják növelni. "Két fajta szolgáltatásunk lesz a következő generációnál. Az Ezüst, amely ingyenes, ezt bárki használhatja, aki vesz gépet. Így érjük el a tervezett 50%-ot. Az Arany szolgáltatásra már külön elő kell fizetni. Azt akarjuk elérni, hogy a játékosok megtapasztalhassák az online játékokban rejlő lehetőségeket és így rávehessük őket arra, hogy előfizessenek a többet nyújtó Aranyra." Nem tudta megmondani, hogy a Halo 3 című játék (amelnyek elődei, de főleg az első rész óriási sikert aratott) mikor fog megjelenni. Bill Gates annak idején úgy nyilatkozott, hogy akkortájt, amikor a Sony piacra dobja a PS3-at. "Nem tudjuk, mikor debütál a PlayStation 3. A Sony azt mondja, tavasszal. Nem kívánunk találgatásokba bocsátani és nem ettől tesszük függővé a játék megjelenését, mert az óriási minőségromlást eredményezhetne." Hogy miért pont a HD-DVD-t támogató olvasókat támogatja majd a konzol, szintén nem érkezett egyértelmű válasz. "Egy igen fejlett lemezolvasót építettünk a gépbe. Mivel még mindig nem tiszta, melyik új formátum lesz a nyerő, mi sem kívánunk semmilyen tervünket nyilvánosságra hozni. Nem biztos, hogy a lemezformátum a kulcs ebben a kérdésben. Van például merevlemezünk, ami kivehető, bővíthető... talán ez is megoldja a tárolási problémákat a jövőben." És ami talán a legfontosabb, a PC-s játékokat sem akarják elhanyagolni. "A Windows egy remek platform a játékok számára, különösen a Vista a DirectX 10 támogatásával. Óriási lehetőségek rejlenek benne, már javában folynak a munkálatok..." Továbbra sem mondanak le az első generációs Xbox támogatásáról. Bár a Microsoft nem fejleszt már rá játékokat, külső fejlesztők igen. "Erre mindenképp szükség van, hiszen több mint 20 millió aktív felhasználóról beszélünk." A szülői felügyeletről is szó esett, a mostanában egyre gyakrabban kirobbanó botrányok miatt. "Nagy hangsúlyt fektetünk a szülői felügyeletre. A szülők akár online is nyomon követhetik, hogy csemetéjük milyen játékkal, kikkel vagy kik ellen játszik, bármit le tud jelszóval védeni, a játékokban megjelenő tartalmak szűrésétől kezdve a játékosok fontosabb személyi adataiig - ezeket szülői eszközökkel lekérdezhetik és beállíthatják, kikkel engedélyezhető a közös játék. A fejlesztőknek azonban szabad kezet adunk, nem mondjuk meg, mit tehetnek bele alkotásaikba és mit nem. A felügyeletünk alatt dolgozóknak is megadjuk azt a lehetőséget, hogy azon munkálkodjanak, amin szeretnének. Nehogy az legyen, hogy nem szívvel-lélekkel tegyék a dolgukat.

    Dream Pinball - kiadós flipper

    Hír | 2005.09.20 13:06

    Az ASK Homework újabb készülő játékáról rántotta le a leplet. "Az eGamesszel, az nVidia-val és az Iridion Interactiveval karöltve az ASK Homework csapata közel egy évtizeden át képviseltette magát a flipperjátékok között igen előkelő helyen. Úgy gondoljuk itt az ideje, hogy irányt váltsunk, és megpróbálkozzunk más területek meghódításával is. De mielőtt erre sor kerülne, szeretnénk elkészíteni a leggrandiózusabb flipperjátékot, amit csak látott a világ, ezzel is búcsút intve a stílusirányzatnak, és megköszönve játékoainknak, hogy minket választottak. Szeretnénk mind a PC, mind az XBox és Nintendo DS tulajdonosokat is megszólítani ezzel a termékkel. Szándékunkban áll minden aspektusát két szinttel magasabbra emelni, és beleadni mindent, ami bennünk maradt, hogy hosszú ideig megmaradjon a játék a piacon.

    Hogy miért érdemes régi flipperjátékunkat lecserélni a Dream Pinball-ra? Mert a Dream Pinball - minden korosztálynak ajánlott, lévén 4 különböző nehézségi szintet nyújt. Így egészen a gyermekkortól, a kezdőktől a vérprofikig bezárólag mindenkinek remek élményt nyújt. Megtalálható lesz benne az eddigi talán legkönnyebb játékfokozat, amit eddig flipperjáték látott éppen úgy, mint a legnehezebb. - többrétegű, 3D-s hnagzást tartogat számunkra, amellyel flipper játékban nem sokat találkozhattunk ezidáig. - természetesen a legváltozatosabb, többrétegű asztalokat kínálja a vállalkozó szellemnek, értsd, a pálya több részre van osztva, és így a játékos egy asztalon belül úgy érezheti, több helyen játszik akár 10 karral. A pályák olyan helyszíneken zajlanak, mint; - az ASK Homework-től már-már megszokott dolgon valós-időben számolt fizikai motorjának továbbfejlesztett változatával érkezik, így aztán semmi csalást nem eszközöl a masina. - a fizikai motorjának köszönhetően 10 golyótípussal is meglepheti a játékost, úgy mint acél, fa, kő, papírgalacsin, stb... minden golyótípus koszolódik a játék folyamán. - talán eddig még soha nem látott "törésmodel"-lel van felruházva, ami azt jelenti, hogyha sokat rúgjuk a gépet, betörhet az üveg. :) - nem kevesebb mint 6 kameraállásból nyújt változatos játékélményt, amely akár tovább is bővíthető különleges kameraállásokkal. - forradalmi többjátékos funkció egy pályán belül, vagy akár több asztalon, egy képernyőn vagy hálózatban, hálózati bajnokságot is támogatva. - teszi mindezt teljes DirectX9 pompájában olyan hatásokat felvonultatva, mint a HDRI, Motion Blur, Depth of Field, Bloom és Részecske szimuláció, melyek segítségével füstölgő, kigyulladt asztalt, szikrázó acélgolyót, vagy vakító krómfelületeket jeleníthetünk meg. De természetesen, hogy senki ne maradjon ki a pergő játékélményből, a grafikai motor tetszés szerint butítható lesz, így egészen alacsony konfigurációkon is életképes a játék. Egyszóval azért, mert fenekestől forgatjuk fel, kifordítva négy sarkából az egyik legősibb játékmasinát, ami mindenidők játéktermének elengedhetetlen darabja. A játéknak jelenleg kiadót keresünk." www.askhomework.hu/dream.html

    Crytek - Far Cry megint?

    Hír | 2005.09.19 13:55

    Szépen haladnak a Crytek engine fejlesztési munkálatai. Mostmár ott tartanak a srácok, hogy keményen ráfeküdtek a DirectX10-re (bizony, arra), és egy rakat, eddig sosem látott effektet pakoltak - feltehetően a Far Cry 2-be. Bizonyítékként itt van mindjárt egy kézikamerás videó, mely bemutatja az új trükköket. Kedvencem nem is igazán a grafika maga, hanem például a lerombolható épület. Szerintem félelmetes. Erre tessék (Thanks Lazy):

    [MOZi] Harry Potter 4 képek

    Hír | 2005.09.07 14:25

    A ComingSoon szert tett vagy száz új képre a Harry Potter sorozat soron következő, negyedik részének filmváltozatából. Vannak köztük kulisszák mögött készültek is, de a legtöbb új szereplőket is megmutat. Így például megtekinthetjük a bájos Cho Changot, Rémszem Mordont... Most kezdtem el újra olvasni a könyvet, a többi névre nem is emlékszem most hirtelen :)

    [MOVIE] F.E.A.R.

    Hír | 2005.09.03 23:38

    A VUG újabb trailert adott ki a Monolith Productions falain belül készülő hátborzongató, természetfeletti FPS játékból, a F.E.A.R.-ből, ám ennek is a rendezői változatából. A filmben két percen keresztül figyelhetünk meg egy interjút, valamint játékmenetbeli elemeket. A filmet lejjebb tölthetitek.

    F.E.A.R. Director's Edition

    Hír | 2005.08.16 10:53

    Bejelentették a F.E.A.R. Director's Edition változatát, amely az alábbiakban fog különbözni a "sima" verziótól.

  • Valódi "feloldott" interjúk Almával
  • "Így készült" videók
  • Fejlesztői kerekasztal kommentárok
  • F.E.A.R. Machinima epizódok
  • F.E.A.R. képregény Dark Horse készítésében
  • Esély, hogy nyerjünk aranyjegyet (nem térnek ki rá, hogy mire jó :))
  • Plusz, minden telepítőfájl egyetlen DVD-n foglal helyet. Konkrét megjelenési időpontot nem közöltek, csak hogy ez is idén ősszel érkezik.

  • nVidia ForceWare 77.77

    Hír | 2005.08.13 10:47

    Letölthető a legújabb, 77.77-es driver az nVidia videokártya-tulajdonosok számára. Ő már támogatja a napokban megjelent GeForce 7800 GT-t, valamint a DirectX 9.0c-t és az OpenGL 2.0-t is, valamint SLI élsimításban is sikerült teljesítménynövekedést eredményezni. A fájlt innen tölthetitek le. Thanks laccii.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)