Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 675

[PATCH] Bet on Soldier, frissülj fel!

Hír | 2005.09.29 20:07

Hogy végül megbukik-e a Bet on Soldier vagy nem azt még nem lehet tudni. Van akinek tetszik ez a fogadok az aszfaltkatonára dolog és van akinek nem. Kinek a pap kinek a papné vagy izlések és pofonok... és így tovább, szóval értitek a lényeget. Ha a játék elnyerte tetszésedet, de a töménytelen bug és az akadozó multi megakadályozza, hogy barátságodat elmélyítsd a játékkal, akkor nem kell mást tenned, mint ide klikkentve letöltened a legújabb 1.2-es frissítést.

Dream Pinball - kiadós flipper

Hír | 2005.09.20 13:06

Az ASK Homework újabb készülő játékáról rántotta le a leplet. "Az eGamesszel, az nVidia-val és az Iridion Interactiveval karöltve az ASK Homework csapata közel egy évtizeden át képviseltette magát a flipperjátékok között igen előkelő helyen. Úgy gondoljuk itt az ideje, hogy irányt váltsunk, és megpróbálkozzunk más területek meghódításával is. De mielőtt erre sor kerülne, szeretnénk elkészíteni a leggrandiózusabb flipperjátékot, amit csak látott a világ, ezzel is búcsút intve a stílusirányzatnak, és megköszönve játékoainknak, hogy minket választottak. Szeretnénk mind a PC, mind az XBox és Nintendo DS tulajdonosokat is megszólítani ezzel a termékkel. Szándékunkban áll minden aspektusát két szinttel magasabbra emelni, és beleadni mindent, ami bennünk maradt, hogy hosszú ideig megmaradjon a játék a piacon.

Hogy miért érdemes régi flipperjátékunkat lecserélni a Dream Pinball-ra? Mert a Dream Pinball - minden korosztálynak ajánlott, lévén 4 különböző nehézségi szintet nyújt. Így egészen a gyermekkortól, a kezdőktől a vérprofikig bezárólag mindenkinek remek élményt nyújt. Megtalálható lesz benne az eddigi talán legkönnyebb játékfokozat, amit eddig flipperjáték látott éppen úgy, mint a legnehezebb. - többrétegű, 3D-s hnagzást tartogat számunkra, amellyel flipper játékban nem sokat találkozhattunk ezidáig. - természetesen a legváltozatosabb, többrétegű asztalokat kínálja a vállalkozó szellemnek, értsd, a pálya több részre van osztva, és így a játékos egy asztalon belül úgy érezheti, több helyen játszik akár 10 karral. A pályák olyan helyszíneken zajlanak, mint; - az ASK Homework-től már-már megszokott dolgon valós-időben számolt fizikai motorjának továbbfejlesztett változatával érkezik, így aztán semmi csalást nem eszközöl a masina. - a fizikai motorjának köszönhetően 10 golyótípussal is meglepheti a játékost, úgy mint acél, fa, kő, papírgalacsin, stb... minden golyótípus koszolódik a játék folyamán. - talán eddig még soha nem látott "törésmodel"-lel van felruházva, ami azt jelenti, hogyha sokat rúgjuk a gépet, betörhet az üveg. :) - nem kevesebb mint 6 kameraállásból nyújt változatos játékélményt, amely akár tovább is bővíthető különleges kameraállásokkal. - forradalmi többjátékos funkció egy pályán belül, vagy akár több asztalon, egy képernyőn vagy hálózatban, hálózati bajnokságot is támogatva. - teszi mindezt teljes DirectX9 pompájában olyan hatásokat felvonultatva, mint a HDRI, Motion Blur, Depth of Field, Bloom és Részecske szimuláció, melyek segítségével füstölgő, kigyulladt asztalt, szikrázó acélgolyót, vagy vakító krómfelületeket jeleníthetünk meg. De természetesen, hogy senki ne maradjon ki a pergő játékélményből, a grafikai motor tetszés szerint butítható lesz, így egészen alacsony konfigurációkon is életképes a játék. Egyszóval azért, mert fenekestől forgatjuk fel, kifordítva négy sarkából az egyik legősibb játékmasinát, ami mindenidők játéktermének elengedhetetlen darabja. A játéknak jelenleg kiadót keresünk." www.askhomework.hu/dream.html

Lezajlott a WCG 2005

Hír | 2005.09.19 17:31

A szombati nappal bezárólag lezajlott a World Cyber Games 2005. Szombat reggel már fél tíz körül óriási tömeg gyülekezett, közöttük is már rengeteg játékos, akik már készülődtek a Counter-Strike: Source öt-öt elleni csapatjáték országos selejtezőjére. A hatalmas tömeg ellenére a hangulat remek volt, minden probléma nélkül zajlott. A HUNGEXPO adta helyszínen, a B épületben megtalálható volt mozivetítés, játszóház, valamint informatikai cikkek. Miközben a gyerekek a WCG 2005-öt nézi, a családfő elmerülhetett a különböző műszaki dolgokban, addig a család hölgy tagjai is szabadon választhattak a neki tetsző dolgok között. A játékosok 10 órától elfoglalhatták helyüket, ezelőtt természetesen minden ellenőrzésre került. A kezdés pontosan zajlott, már csak a bellítások miatt volt csúszás, valamint a hangkommunikációs program problémája miatt, ám ez is megoldódott. A játékosok nem idegeskedtek, csak mosolyogtak. A B pavilon négy részéből egy büfé a maradék háromnál pedig további kiállítások zajlottak. A résztvevők otthonról hozott elemózsiával láthatták el magukat, vagy a büfében étkezhettek. A napi eseményeket projektorral folyamatosan vetítették. Az első kör végén rengeteg papírforma eredmény született. Meglepetés volt a hA győzelme az XDK [ 2] ellen, 16:14-re győztek. Szoros volt még a Mazsola mérkőzése a dL-lel, ám ők kikaptak 14:16-ra. Forrás: eSPORT.HU

[MOVIE] Tejbepapi helyett

Hír | 2005.09.15 08:00

Nos, érkezett olyan videó is, amely először mutatja meg az adott játékot mozgásban. Ő például a kis Csoda Csibe (Chicken Little). A többivel már unásig vagyunk (ez valahol a szegycsontunk és az állunk között helyezkedik el).

Blizzard pert nyer

Hír | 2005.09.02 18:57

Még régen Gyu mester tollából olvastam először a Blizzard által meghirdetett Zero Tolerance elvet, miszerint ha valaki megsérti a végfelhasználói szerződést, annak pápá. Nos, ha nem is egészen ez történt, mindenesetre a Blizzardnak megint igaza lett. Arról van szó, hogy pár lelkes fiatalember kicsit meghekkelte a fent említett cég játékainak multiplayer részeit, hogy az ne a hivatalos BNet szervereken fusson. Nos, ez egyértelműen törvénybe ütközik, bíróság elé vitték az ügyet, és a Blizzard megint nyert. Szerintem nem volt kérdéses. Részletek itt.

'Napot!

Hír | 2005.08.21 11:01

Kellemes vasárnapot! Szent István ünnepén is túl vagyunk, én meg életemben most először néztem végig Pestről, pontosabban a Margit hídról a tűzijátékot. Kár, hogy papucsban mentem és széttaposták a lábam... No, de, sebaj. Közben megérkeztek Gyuék is Lipcséből. Zero máris gyorsan élménybeszámolt nekem, hát, amiket itt mi meg tudtunk Nektek mutatni képek és videók formájában, egyáltalán nem ért fel azzal, amit ott tapasztalhattunk volna!

Amikor a taxi átrobog a piroson, az utas felszisszen. - Ugyan,- mondja a sofőr - a bátyám minden piroson áthajt! Aztán a küvetkező zöld lámpánál megáll. - Most miért állt meg? - Hátha jön a bátyám.

BW2 - vízeffekt szintlépés!

Hír | 2005.08.03 16:46

jd papa újabb gyönyörű képeket talált a Black & White második epizódjáról. Szerintem valahogy ezek az effektek jobbak, mint amiket eddig mutogattak, kiváltképp a vízre gondolok. Viszont eszembe jutott, hogy az E3-on látott verzió (ami nem volt ilyen szép) úgy szaggatott, hogy alig lehetett vele játszani... kiváncsi lennék, mennyit sikerült ezen optimalizálni azóta. Ímhol valának a képek:

'Reggelt...

Hír | 2005.07.22 09:05

Üdv mindenkinek újra itt a fronton. Kicsit kihagytam, mert egyéb ügyes-bajos teendők akadtak itt, kedvenc cégünk berkein belül. De nem is mentegetőzni akarok, csak újra belevágni a sűrűjébe. Lássuk csak miket fogok kicsit hamar lerendezni: a hírezés mellett hamarosan igyekszem újra feldolgozni a mostanra már igen szépen feltornyosodott, általatok küldött cikkeket, melyeket ezáltal nemsokára el is olvashattok. Emellett a szintén tetemes mennyiségű beköpéseknek is nekiesek, hogy friss tartalommal töltődhessék meg az a sorocska, szinte legfelül. Akkor hát lássunk hozzá...

Új bundában jön haza az asszony. A gyerekei körülrajongják. - Jaj de szép! Ugye mama a papától kaptad az új bundádat? - A papától? Na hiszen! Ha a papára kellett volna várnom, még a világon sem lennétek!

'Reggelt!

Hír | 2005.07.20 10:29

Jó reggelt Nekednek! Szerda van! Holnap csütörtök! Képzeljétek... reggel jövök InterCity-vel Pestre. Az utóbbi időben kitalálták, hogy jobb, ha a háromnyelvű automata helyett a mozdonyvezető üdvözli minden állomásnál a felszálló utasokat és tájékoztatja őket a szokásos dologról. Arra hivatkozva egyébként, hogy így személyesebb a légkör. Nos, ma egy női mozdonyvezető ezt mondta: "Felhívjuk kedves utasaink figyelmét, hogy ezen a vonaton nem található étkezőkocsi, ahol szívesen látjuk önöket..." Aztán hirtelen elnémult a hang, majd újrakezdte az egészet :) A sablonszöveg egyébként megvan papíron, csak most ezen a vonaton nem volt étkezőkocsi :)

A kisfiú mondja a mamájának: - Mama, az iskolában azzal csúfolnak, hogy túl nagyok a fogaim. Erre a mama: - Jól van, csak ne beszélj annyit, mert elkoptatod a parkettát! Két szőke nő utazik a kocsiban. Megállnak a piros lámpánál. - Jaj de szép ez a piros! A lámpa sárgára vált, ők továbbra is állnak. - Jaj de szép ez a sárga! A lámpa zöldre vált, de ők továbbra se mennek. A lámpa ekközben újra pirosra vált. - Na ezt már láttuk, mehetünk! Ha a tanulás tudást ad, a tudás hatalmat, a hatalom pénzt, a pénz pedig nem boldogít, akkor minek tanuljak?

[PATCH] Dupla-KV

Hír | 2005.07.16 08:50

Még két javítás, amik valahogy majdnem kiestek a látószögből, de a periférikus látás mindig jól jön... :)

  • Act of War: Direct Action v1.06 Patch Multis problémák, egyéb bugarak, meg még miegymás - amit javít e javítás, nem vitás. Az alany pedig egy RTS - ez sem kétséges. Ám a fájl mérete kicsit paprikás (egészen pontosan 69 megás...).
  • Battles In Italy v1.02 Patch Annak ellenére, hogy ez az első javítás ehhez a stratégiához, rögtön az 1.02-es verziószámot viseli, nem mintha ez érdekelne vagy zavarna bárkit is.

  • 'Reggelt...

    Hír | 2005.07.15 07:33

    Hol van már az elektronikus papírom? Nem hozza ez a tökkelütött postás :) No mindegy, addig elolvasom amit kell PDA-n, ha nagyon mini és óriástartalmú eszközt akarok :) Hát ma reggel nem állítom, hogy sok hír van, de ez még változhat.

    A rendőrnek ikrei születnek. A nővér büszkén mutatja meg az apának őket. A rendőr zavartan megszólal: - Melyik az enyém? - Pincér, nem tudna valami könnyű ételt hozni? - De igen, uram! Hozhatok például egy tizenöt dekás hússzeletet, az nálunk csak hat deka. A misszionáriushoz így szól a fekete törzsfonök: - Látod ott azt sok fekete asszonyt? - Látom. - Rajtad kívül van még más fehér ember is az őserdőben? - Nincs. - Hát akkor figyelj ide! Annak a sok fekete asszonynak fehér gyerekei születnek! Ezért most mi téged büntetésből megeszünk! Mire a misszionárius: - Látod ott a fehér kecskéimet? - Látom. - És látod közöttük azt a néhány teljesen fekete gidát? - Látom. - És mi a véleményed? - Ha hallgatsz, akkor én is hallgatok!

    Új adathordozó a Fujitsutól!

    Hír | 2005.07.14 11:27

    Egy új adathordozót mutatott be a napokban a Fujitsu, amely forradalmi megoldásokat jelenthet több téren is. Mi is ez az adathordozó? Elektronikus papír! A filmalapú színes, elektronikus papír egy memóriaegységként funkcionál, amely képeket tárol. Az elektronikus papír gyakorlatilag úgy működik, mint egy MP3-lejátszó, amelyen képeket is nézegethetünk. A különbség csupán annyi, hogy papírvékonyságú és energiaigénye egyenlő a nullával. Az elektronikus papír csupán akkor használ fel energiát, mikor képet cserélünk benne - akkor is igen keveset. A kijelzést az LCD alapjaihoz hasonlóan oldották meg, piros, zöld és kék színekre építve. Nos, ezzel a technológiával elkerülhetjük az erdőkivágásokat is... Ezentúl elektronikus papíron olvashatnánk az újságokat, az étteremben található menüket, a vonatállomáson lévő információs adatlapokat és hasonlókat. Lényegében úgy működik, mint egy papírlap, csupán gombnyomásra más képet mutat. A Fujitsu 2006 áprilisa és 2007 márciusa között árusítja majd az elektronikus papírt, amolyan tesztidőszakként felfogva azt a közel egy évet - mit is szólnak majd ehhez az emberek? Nos, hát én nem várok addig, most azonnal kell egy!

    Heroes 5 FAQ

    Hír | 2005.07.13 09:30

    Frissült a Heroes of Might & Magic V oldala, mégpedig egy FAQ részleggel. Itt minden fontos kérdésre választ adnak a fejlesztők, így megtudhatjuk a szükséges informéciókat a játékról. Továbbá felkerült egy szép háttérkép is, így végre minden Heroes-rajongó Heroes V-ös díszpompába öltöztetheti desktopját. FAQ itt, háttérkép erre.

    'Reggelt!

    Hír | 2005.07.06 10:08

    Szép Szerdát! Képzeljétek... ott hagytam a szakmai gyakorlati helyemet. Valószínűleg a sulit is ott fogom és átjelentkezek másik szakra, ha lehet még most szeptemberben. Ettől függetlenül vagy éppen ezért remélhetőleg a továbbiakban is boldogíthatjuk egymást a GameStar magazinon keresztül! Én ennek most örülök! Végre van egy kis nyaram... Lehet, hogy a GSTáborba is lenézek. Vicc volt! Hehe... :D

    Három gyerek beszélget. - Az én apukám pap, és mindenki úgy köszön neki, hogy dicsértessék. - Ez semmi! - mondja a másik. - Az én apukám bíboros, és mindenki úgy köszön neki, hogy jó napot excellenciás uram. - Ez semmi! - mondja a harmadik. - Az én apukám olyan kövér, hogy ha megy az utcán, mindenki azt mondja: Te Úr Isten! - Hány diák tanul az iskolában? - Körülbelül a fele. A szőke nő bemegy a Hivatalba. - Jó napot! A kisfiamnak szeretnék nevet adni! - Jó napot! Persze, üljön le! Mi lesz a kicsi neve? - Suttogó. - Dehát asszonyom, ilyen név nincsen, de ha ragaszkodik hozzá... - Igen, nagyon szeretném. Bejegyzik a nevet. A szöszi hazamegy. Meséli a férjének hogy a gyerek neve Suttogó lesz. Erre a férj: - Te hülye! Én Lehel-t mondtam!

    'Reggelt...

    Hír | 2005.07.05 07:20

    Kellemes reggelt. Hirtelen nem jut eszembe milyen nap van, de biztosan kedd, ha elvileg tegnap volt hétfő :) A probléma az, hogy ma sem lesz éppen híráradat... Nézzük azért azt a párat ami van, az allergiásoknak pedig üzenem, hogy kerüljék a porszipákolást és a gyomos övezetekben való tartózkodást...

    A fuvarozó vállalatnál beszélget két barát: - Miért rúgták ki Kropacseket? - Mert kopogtatás nélkül ment be az igazgató irodájába. - És? Más is bement már! - De ő kamionnal. Egy kölni sebész hétéves kislánya nyit ajtót édesapja kollégájának. - A papa a kórházban van. Éppen egy appendectomiát csinál. - És tudod hogy az mit jelent? - Hogyne 1500 márkát! - Meddig operálunk még, professzor úr? Szegény betegből már alig maradt valami. - Operálunk? Hát nem boncolunk?

    'Napot...

    Hír | 2005.07.01 10:43

    Kellemes napot, üdvözlök mindenkit. Mivel valamelyik nap megint azt álmodtam, hogy Mulder ügynök vagyok, ezért az elkövetkezendő években talán mégis elmegyek az FBI akadémiájára :)) Miközben kedvenc Aerynom épp a papírszemetesben játszik - tudjátok, ez a legújabb hely -, addig hírből van bőven, kezdjünk is hozzá.

    A gyerek így szól az apjához : - Mennyi ideje vagy nős, papa ? - Tizenkilenc éve. - És még mennyit kell letöltened? - Mit játszanak ma a színházban, Jean? - A VIII. Henriket uram. - Azt sajnos nem tudnám élvezni, mert nem láttam az előző hetet. A medve épp meg akarja verni a nyuszikát, amikor megjelenik egy fekete álruhás, fekete kalapos idegen álarcban, és egy karddal. Elkergeti a medvét, de mielőtt távozik, egy z betűt beleír egy fába a kardjával. Mire nyuszika: - Köszönöm Zuperman.

    'Reggelt...

    Hír | 2005.06.24 06:18

    Üdvözletem. Kicsit fázok... Aztán ha kimegyek, mindjárt melegem van. Fene se érti :) Ma kora reggelre várható néhány érdekesség, így érdemes maradni. Egyebet most nem említenék, jöjjenek a viccek:

    A rendőr megállít egy autóst: - Megbüntetem önöket, túl sokan utaznak! - De biztos úr - mondja a sofőr -, ez az Audi ötszemélyes, és mi is öten vagyunk. - Ne szórakozzon velem - válaszol a rendőr -, az van ráírva, hogy Audi Quattro. - Szóljon inkább a társának! - vitatkozik tovább a sofőr. - Nem lehet, mert nem ér rá. Éppen most érkezett egy házaspár egy Fiat Uno-val. - Jean, hozza be a baltát! - Miért, uram? - Embert akarok magából faragni. A fiú megbukott az érettségin, és valami rafinált haditervet eszel ki, hogy apjának a dolgot beadja. Ebéd közben megszólal: - Papa, milyen káros az idén az abnormálisan hideg időjárás. - Igazad van, fiam! Hallom, az idén mindenütt késnek a mezei munkálatok. - Igen, papa - folytatja a fiú lázas sietséggel, - én is csak szeptemberben leszek érett.

    [FuN] Állathóbortok #2

    Hír | 2005.06.21 17:15

    A második epizódban megannyi aranyos teremtés :) Elsőként had nevezzek én két kutyámmal, Pannival és Fannival (a neveikkel nem problémázunk! :D):

  • Tony Filemonja ismét megmutatja magát:
  • TOMEEEEE part 2:
  • CPU_King és kedvence:
  • 59th_Caterpillar papagájai és kutyusa:
  • Lacee macskája sajnos már az örök vadászmezőkre távozott... együttérzek, sajnos nekem is át kellett élnem ebben az évben, kétszer is. Részvétem!
  • Fantomas cica-micája:
  • Popovics Péter kutyus-mutyusa:

  • 'Napot...

    Hír | 2005.06.20 09:07

    Üdvözletem. Nektek mennyi volt az egymás utáni legtöbb tüsszentésetek? Nekem most kilencet sikerült, persze ebben az allergia nagyban szerepet játszott... Tegnap sem volt híráradat, ma meg egyelőre semmi sincs, de azért majd kutatok valamit.

    - Jean, pettyes a ribizli? - Nem, uram. - Akkor megint katicabogarat ettem. Egy ejtőernyős zuhanás közben így szól a hadgyakorlatoztató tiszthez: - Századparancsnok úr! Nem nyílik ki az ejtőernyőm! Mire a századparancsnok: - Legyen nyugodt, ez csak egy hadgyakorlat. A rendőr rászól a fiára: - Fiam, ne dohányozz, korai az még neked! - De papa, te is ötödikes voltál, mikor elkezdtél cigarettázni! - válaszol a gyerek. - Igen, fiam, de én akkor már tizenhat voltam.

    [MOVIE] Prey

    Hír | 2005.05.28 17:32

    Lazy papa dobott egy linket, mely egy eddig rejtegetett, IGN-es Prey prezentáció felvételeit rejtegette. Namármost a csomag nem apró, de úgy vélem megérte átcibálni lokálba. Közel 300 mega terjedelemben, és néhány perc erejéig szemlélhetjük meg annak a 3DRealms-nek a munkáját, akik idestova 10 éve ígérgetik a Duke Nukem Forever eljövetelét. Namármost a Preyről sem lehetett hallani tudom is én meddig, még a végén lesz DNF is. Addig azonban nyomás tolni cibáló droid rullah'

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)