Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1757

Colin McRae: DIRT - széles skálán

Hír | 2006.07.21 13:26

Tegnap ahogyan azt már megtudtuk a Colin McRae: DIRT című autós játékról, a WRC történetének legfiatalabb világbajnokáról elnevezett legújabb szimulátor ezúttal főként az offroad stílusra koncentrál majd. A sár és a homok alapvető pályaelemként szolgálnak majd, és az is elképzelhető, hogy amolyan baja stílusú futamokkal is találkozunk. Itt főként könnyűvázas, 850 lóerős autókkal lesz dolgunk. Az offroad mellett a tereprali is komoly szerepet kap majd a játékban, és bekerül a ralikrossz-világkupa-sorozat is, amely szintén igen népszerű a terepralit kedvelők körében. Természetesen a hagyományos ralizással sem szakít a cím, ugyanis mind európai, mind vb-futamok helyszínével találkozunk majd. Lesznek négykerékhajtású WRC-ink, de első-vagy hátsókerekes autókkal is versenyezhetünk. A Codemasters következőgenerációs fizikát ígér, így minden ugrató és szikladarab élményszámba megy, legalábbis reméljük. Elsősorban azonban most mégis inkább a Grand Raid Offroadra hajaz a brit világbajnok nevéhez kötődő legújabb cím, ugyanis az autók számát tekintve is alaposan túlsúlyban lesznek az offroadra és terepralira szánt járgányok. Colin McRae egyébiránt az elmúlt hónapokban saját raliautó fejlesztésével foglalatoskodott, amelyet hamarosan bárki megvásárolhat, és rajthoz állhat vele a rali-világbajnokság futamain.

Diablo trónkövetelője - Negyedik felvonás

Hír | 2006.07.21 12:19

Megérkezett a PC Games által Diablo trónkövetelőnek beállított titokzatos játékról készült kép újabb verziója, amelyen eggyel több részlet csodálható meg. Ezúttal a bal oldali részt érdemes jobban szemügyre venni. Az infoáradat csak jövő hétfőn érkezik.

[MOVIE] NFS Carbon és a kannás leány

Hír | 2006.07.21 10:29

Az IGN bezsebelt egy fejlesztői kommentár videót a Need for Speed: Carbonról, de talán ami még ennél is jobb, hogy a játékban tündöklő, szép idomokkal és nagyjából optimális méretű kannákkal megáldott Emmanuelle Vaugiert is mikrofonvégre kapták. Legalábbis csak a vége látszik... no mindegy, szóval ide kattintva a két felső videó lesz a mi jussunk.

LEGO Star Wars II - Az 5. epizód "legintimebb" pillanatai

Hír | 2006.07.21 07:28

Nos már korábban beszámoltak róla a fejlesztők, hogy milyen jellegű pályák kerültek be a nagy klasszikus negyedik epizódjának történetéből, s akkor megígérték, hogy hamarosan megtudjuk, hogy mi lesz a folytatásban. Ez most meg is történt, hisz már az ötödik epizód eseményeit feldolgozó pályák elkészítésének is a végén járnak a fejlesztők, így úgy érezték eljött az ideje, hogy megosszák a játékos társadalommal munkájuk gyümölcsét, persze csak vázlatosan. :-) "A Hoth bolygón vívott csata óriási motívum a film kezdéséhez, és abszolút nagy öröm ezt a csatát átvinni a LEGO világába," osztotta meg velünk Jonathan Smith, a TT Games Publishing igazgatója. "Az AT-AT-k óriási hatást gyakoroltak rám, mikor gyerekként először megpillantottam őket, majd pedig a LEGO modellek is -- csak úgy mint az AT-ST-k -- mindegyik annyira remek. Óriási móka volt a Hoth harcmezejét két játékos számára megalkotni, hogy óriási terület legyen bejárható, na és persze a történet vezetésre is nagyon büszkék vagyunk." David Perkinsont, a LucasArts producerét egyszerűen lenyűgözte az az átvezető, mely a film kedvenc momentumát ábrázolja. "Meg kell tudnod hogy is oldották meg, mikor Darth Vader azt mondja Lukenak: 'Én vagyok az apád' úgy, hogy ugye a LEGO karakterek nem is beszélnek, nem de? Nos semmit sem akarok előre elárulni, de hidd el nekem, hogy rögtön elröhögöd magad." A továbbiakat itt csekkolhatjátok. KÖTELEZŐ! Hamarosan jönnek a részletek a befejező epizódról. (Vagy azt már csak a játékból ismerjük meg? :-))

Újabb részlet a Diablo trónkövetelőjéről

Hír | 2006.07.20 14:45

Tegnap már bemutattuk a PC Games szerint Diablo, Titan Quest vagy épp a Sacred trónkövetelőjeként aposztrofált játékot, amely továbbra is teljesen ismeretlen marad. Most is csak egy újabb részlet vált láthatóvá azon a képen, amelyen minden nap felfednek valamit. A nagy durranás jövő hétfőn érkezik, amikor végre valami használható információt tálalnak elénk. Addig is íme, ami változott: PILLANGÓ!

[KéPZ] Half-Life 2: Survivor - Géptermi kaszálás

Hír | 2006.07.20 11:53

Már tavaly novemberben kiderült, hogy a VALVe által közel hat évig fejlesztett Half-Life 2 elrombol a játéktermekbe is Half-Life 2: Survivor címmel. A projekt szépen halad, s most megtekinthetjük belőle az első képeket. Bár kis hazánkba szinte egészen biztosan soha nem jut majd el ez a változat, azért érdemes megszemlélni, milyen is lesz. Gyakorlatilag csak kicsit felturbózták a pályákat, telezsúfolták segítséget nyújtó jelekkel, illetve a HUD is jóval informatívabb. Szóval minden az akcióra összpontosul, ahogy azt kell.

Karib-tenger kalózai 2 élménybeszámoló

Hír | 2006.07.20 00:57

A Karib-tenger kalózai 2 - Holtak kincse című Walt Disney-film Amerikában rekordokat döntöget, s várhatóan itthon is nagy sikere lesz. Mától játsszák ugyanis a magyar mozikban, s ennek tiszteletére össze is dobtam egy kis élménybeszámolót a premier előtti vetítésen látottak alapján. Legyen elég annyi, hogy méltó folytatása ez az első résznek, de valahogy túl kurtára sikeredett a befejezése. Még több humor, még több akció, némileg sötétebb hangulat. Érdemes megnézni!

A forgatókönyv zseniális, a történet viszonylag szépen ívelve tárul elénk. Az esküvő előtt álló Will Turner (Orlando Bloom) és Elizabeth Swann (Keira Knightley) ellen elfogató parancsot adnak ki, amiért segítettek megszöktetni Jack Sparrow kapitányt (Johnny Depp).
Erre tessék »

Exkluzív - Sam & Max interjú

Hír | 2006.07.19 19:32

Egyik nagy kedvencem, az ezer és egy éve készült LucasArts féle kalandjáték, a Sam & Max volt. Szerencsére készülget a folytatása, ráadásul epizódikus tartalom keretében, amit szintén kedvelek. Úgy gondoltam kérdezgetek pár dolgot az új játékról, hátha nem csak engem érdekel :) Sok érdekességet elárultak, azt is, hogy még hat epizód biztosan lesz!!! De a többit a cikkben találod alant. Jó olvasást!

GameStar: Mennyi epizódikus tartalom van már a fejetekben? Minimum háromra tippelek. Tudnál valamit mondani erről? Dave Grossman: A Sam & Max első szezonja hat különálló epizódból épül fel, mindegyik több esetet fog körbe, és egyenként is játszhatóak lesznek. De az esetek kapcsolatban állnak egymással egy még nagyobb sztori keretében, mely végülis átfogja a teljes szezont.
Erre tessék »

NFS Carbon november 10-én?

Hír | 2006.07.19 15:52

Egy Xbox 360-as híroldal információi szerint az Electronic Arts elárulta, hogy a Need for Speed: Carbon november 10-én jelenik meg az összes platformra. Korábban csak annyit tudtunk, hogy valamikor ősszel vagy karácsony táján érkezik az autóversenyzős sorozat új darabja. A Tothegame szerint viszont a megjelenés november elején várható. Nos, majd kiderül...

[KéPZ] JERICHO ELSŐ KÉPEK!

Hír | 2006.07.19 12:24

EZ MEKKORA BÜNTETÉS!! Ki gondolta volna, hogy a tegnap bejelentett Jericho, az Undyingot jegyző Clive Barker új alkotása ilyen jól néz ki? Nem tudni, ki ez a karakter, akit látunk, ha a főhős, akkor minden bizonnyal külső nézetből is játszható lesz majd ez a horror akció.

Nincs Final Fantasy XI-folytatás

Hír | 2006.07.19 02:07

Míg egy nappal ezelőtt úgy tudtuk, hogy a Final Fantasy XI folytatása már készül, és PC-re is megjelenik, a Square Enix elárulta az igazságot. A japán Nikkei News Service információi tévesek, az MMORPG-nek ugyanis nem lesz folytatása. A fejlesztőcsapat egy új játékon dolgozik, amely azonban nem kötődik ehhez a fantasy világhoz.

'Hajnalt...

Hír | 2006.07.19 00:24

Üdvözlet mindenkinek tegnap után pár perccel, és napsütésest a reggel kelőknek. Ilyen korai óra ellenére akad jónéhány érdekesség, no és míg ezekre sort kerítünk, mindenképp érdemes meglesni ezt a nemrég kiadott Portal trailert, és nem elfelejteni, hogy nemsokára újabb hasonló szeretetcsomagok várhatóak. Kezdjük a szerdai napot egy viccel:

Két srác beszélget: - Hogy tanítsak meg egy nőt úszni? - Először megmutatod neki a kéz- és lábtempót, majd mikor bementek a vízbe, gyengéden átkarolod a derekát, hogy ne féljen. - Dehát ő a húgom! - Ja, akkor lökd be a vízbe!

Jericho - Clive Barker új agyszüleménye

Hír | 2006.07.18 22:16

A Hollywood Reporter információi szerint Clive Barker ismét megpróbál betörni a videojáték-iparba. Következő projektjének címe Jericho, s PC mellett újgenerációs konzolokon is megjelenne a Codemasters gondozásában. Az Undying című Unreal engine-es horrorjáték annak idején igen csúfosan teljesített az eladások tekintetében, annak ellenére, hogy a szaksajtó meg volt vele elégedve. Barker második játéka, a Demonik fejlesztése a Majesco miatt törlésre került, így ezúttal harmadszor próbálkozik az úriember. A történet egy misztikus vidéken, Jerichóban játszódik, melyet a gonosz tart uralma alatt. A játékos egy különleges egység tagjaként téved a környékre, s útja során a hagyományos fegyverek mellett mágikus képességek is a segítségére lesznek. Érdekes, hogy Barker nem tartja kizártnak egy későbbi filmadaptáció elkészültét sem. További érdekesség, hogy ugyanezzel a címmel idén ősztől egy amerkai tévésorozat is indul, amely azonban egy ttitokzatos atomrobbanás körüli rejtélyekről szól, s a sorozat címét a település adta, ahol a történet játszódik. Érdekes párhuzam...

[MOVIE] PORTAL TRAILER - ITT VAN!!

Hír | 2006.07.18 21:14

Ahogy azt korábban a Valve ígérte, megérkezett a Portal című újszerű FPS videobemutatója. A játék a Half-Life 2: Episode Two részeként jelenik majd meg, csakúgy mint a Team Fortress 2 is. Megjelenési időpont még nem ismert, de a hét folyamán az Episode Two és a Team Fortress 2 is megtekinthető lesz egy új videó formájában. A játékokról bővebben itt olvashattok, a videót pedig KÖTELEZŐ MINDENKINEK LETÖLTENI!!! Ahogy azt már korábban elmondtuk, oktatófilm-szerűen mutatja be a trailer, hogy mire is használható ez a bizonyos portal gun. A pályák igencsak egyhangúnak tűnnek, de így már világosan látszik, hogy a hangsúly valóban a fejtörőkön és a jó szórakozáson van. Nem szabad elfelejteni, hogy egy ingyenes ajándék kiegészítőről van szó. Update: Fény derült arra, hogy a Portalt valójában nem is a Valve fejleszti, hanem még egy évvel ezelőtt felkérték a Nuclear Monkey Software csapatát, akik korábban a szintén portálokkal kapcsolatos Narbacular Drop című játékot készítették. Aki tehát attól félt, hogy emiatt késne a második epizód megjelenése, most megnyugodhat.


[KéPZ] Kane & Lynch: Dead Men SZKENEK

Hír | 2006.07.18 16:22

A múltkor bemutattuk a Kane & Lynch: Dead Men címre hallgató akciójátékot, amiről egyelőre annyit tudunk, hogy PC-re és Xbox 360-ra egyaránt elkészül. Most sikerült néhány friss scant szerezni egy újságból, melyek segítségével talán jobban el tudjuk képzelni, mégis mire számítsunk majd a játékban. Íme:

A botrányok ellenére tör fel az SCi

Hír | 2006.07.18 13:49

A Tomb Raider: Legend és a Hitman: Blood Money egyaránt várakozáson felül teljesített, így aztán a londoni SCi játékkiadó a június 30-án zárult pénzügyi évéről viszonylag kellemes adatokkal szogált. A Tomb Raider legújabb része eddig 2,9 millió példányban talált gazdára az összes platform eladásait figyelembe véve. A Hitman: Blood Money-ból eddig másfél millió példányt adtak el. A cégnek ez az első olyan éve, ami az Eidos felvásárlása utáni helyzetet tükrözi. Várakozásaik szerint sikerül elérni a 25 millió angol font nyereséget, mindemellett azonban a tőzsde nagyobb képviselői már többször is felemlegették, hogy a siker nagyrészt annak köszönhető, hogy a vállalat kulcstermékei az ígért időpontban sikeresen megjelentek. Az Eidos annak idején főként amiatt veszített reputációjából, hogy játékai többször is halasztva jelentek meg. Az SCi jövőre 19 játékot jelentett be eddig, szemben az erre az évre korábban bejelentett kilenccel. A sikerekre tehát valóban nem voltak hatással a Battlestations: Midway és a Joint Task Force körül kirobbant botrányok.

Exkluzív - NFS: Carbon interjú

Hír | 2006.07.18 11:20

A most megjelent GameStar hasábjain olvashattatok egy rövid interjút a Need for Speed: Carbonról. Természetesen, ha már lehetőségünk nyílt többet is kérdeztünk, de sajna csak annyi fért bele a lapba. Most itt van a teljes infóhalmaz, remélhetőleg mindenki talál majd benne érdekes újdonságot!

Melyik, már megjelent NFS epizódhoz hasonlíthatjuk leginkább a Carbont?
Azt mondhatjuk, hogy a Carbon olyan szinten fejlődött a Most Wantedhoz képest, mint a Most Wanted az Undergroundhoz képest.
Erre tessék »

TEAM FORTRESS 2 KÉP - BE***ÁS!!!

Hír | 2006.07.15 11:25

A Valve kiadott egy árvácska képet, amelyen a tegnap bejelentett Team Fortress 2 összes játszható kasztja pózol. Tudtuk eddig is, hogy meseszerű grafikát láthatunk majd, de ez tényleg nagyon odab***! :)

Természetesen nem ingame képről van szó, de attól még a karakterek így festenek majd a játékban! A hivatalos közlemény szerint a jövő héten az Episode Two, a Portal és a Team Fortress 2 egyaránt megtekinthető lesz új, illetve első videók formájában. WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

[MOVIE] Dungeon Siege II: Broken World

Hír | 2006.07.14 22:21

A 2K Games egy újabb animációt adott ki a Gas Powered Games Dungeon Siege II: Broken Worldjéből. A DS2 új kiegészítőjének ezen videója Daniel Achterman vezető designer kommentálásában másfél percnyi in-game anyaggal szórakoztat, nagyfelbontásban. Letöltésért ide katt.

LotR: The White Council - Ő a Project Grey Company!!

Hír | 2006.07.13 19:03

Januárban már beszámoltunk arról, hogy készül egy új szerepjáték állítólagos Lord of the Rings: The White Council címmel. Nos, most ezt hivatalosan is bejelentették, ráadásul egy másik pletyka is beigazolódott. Az Electronic Arts bejelentette, hogy készül a Lord of the Rings: The White Council című nyitott világú szerepjáték PC-re, PS3-ra és Xbox 360-ra egyaránt, s elvileg 2007. végén meg is jelenik. A játékot korábban csak Project Grey Company címmel ismertük, vagyis a két játék valójában ugyanaz (erről is pletykáltak már korábban. A játékos szabadon választhat az emberek, tündék, törpök és hobbitok között. Bármelyik szerep a későbbiekben hőssé válhat a Fehér Tanács oldalán, amely tagja többek között Gandalf, Szarumán, Galadriel és Elrond. A nyitottságot a grafikai megvalósítás és a hatalmas bejárható környezet is fokozza. A játék új honlapja a www.whitecouncil.ea.com címen érhető el.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)